Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jobman Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jobman Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Katowice

Jobman.pl

Witamy, Naliczaniem różnic kasjerskich zajmuje się sklep, w którym Pani pracuje, a nie nasza firma. Informacje o różnicach otrzymujemy ze sklepu, a nie "z kosmosu", jak wyraziła się Pani w komentarzu. Jeżeli ma Pani wątpliwości i uważa Pani, że doszło do pomyłki, prosimy o informację na adres: roznice@biuropromo.pl lub kontakt telefoniczny na nr tel. (12) 294-13-04 wew. 30. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

babajaga

za cały m-c..720 zł, bo niby rzekoma różnica kasjerska wzięta z kosmosu. Załosni są, na dodatek odsyłanie wieczne do domu, bo jutro przecież nie będzie ludzi.. szkoda słów

babajaga

pisze sie do nich milion wiadomośći aponi z wielką ignorancją odpowiadają na odczepnego na którąś z nich.. na dodatek w nosie mają pracownika. mozna się tłuc drzwiami i oknami.. nie polecam.

olex111

Czy może ktoś wie ile to jest 7.70 brutto? Dzwoniła do mnie jakaś Pani z JOBMAN i przedstawiła ofertę kasjerki w Katowicach lecz ja nic nie rozumiałam.... :( Czy ktoś może wie ile będę zarabiała i jak wygląda szkolenie kasjerskie? Ile godzin trwa? Czy po szkoleniu kasjerskim mogę zrezygnować? Dzwoniłam tam żeby o to dopytać lecz niestety nie udało mi się tam dodzwonić ponieważ numer jest zajęty lub nikt nie odbiera... Nie wiem czy mam iść na szkolenie kasjerskie jak nic nie wiem a opinie o Agencji są różne! Proszę o PILNĄ POMOC :)

@olex111

Witamy, Bardzo prosimy o przesłanie danych kontaktowych (najlepiej nr telefonu) na adres katowice@jobman.pl Skontaktujemy się z Panią jak najszybciej, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Mola
@olex111

7,70 brutto to 5,22 netto... żałosna stawka. Ludzie, opamiętajcie się!!! 8zł na godzinę netto to można iść do pracy (czyli 11,00bruto-przy umowie zlecenie). Nie dajcie się tak zeszmacać- jak nie będą mieli pracowników za te głodowe pieniądze to i stawka za nie długo wzrośnie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Jobman Group Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ciekawska11

Czy ktoś wie ile się zarabia w Jobman jako konsultant ds personalnych??

mileee1

Z Agencją Jobman współpracuję od niedawna lecz nie mam żadnych zastrzeżeń zażaleń itp. Pan który mnie zatrudniał wszystkie zasady mi jasno przekazał i wyjaśnił i powiem szczerze że warunki tej agencji nie są złe. Nie mam żadnych obaw jak moja koleżanka która pracuję przez inną agencję że jak nie stawię się w pracy to dostanie wysoką kare i nawet nie mają wyrozumiałości bo dzwonią do niej max 3h przed rozpoczęciem pracy!!! Na szczęście w Jobman grafik jest ustalany co tydzień według mojej dyspozycyjności i nikt mi nic nigdy nie narzucił. Bardzo fajnie i dobrze nastawiony personel agencji do zleceniobiorców. Wynagrodzenie bardzo szybko wypłacane i przejrzyste dzięki kontu pracownika. Fakt duża rekrutacja w jednym z supermarketów na śląski ale się nie dziwie się jak są pracownicy którzy nie chcą przyjść do pracy bo idą na imprezkę lub w ogóle nie chce im się pracować... a ktoś musi :)) Jeżeli masz jakieś wątpliwości to nie czekaj tylko spróbuj a sam się przekonasz że agencja jest jedną z lepszych na rynku :)))

pracwoita909

Pracuje jako kasjerka na śląsku już przez Jobman 6 miesięcy w jednym z hipermarketów. Faktycznie mało płacą ale to sklep narzuca stawkę dla Jobman. Bardo ciesze się z współpracy z tą firmą. Straszą karą 150 zł za dzień nieobecności jak ich się nie poinformuję o swojej obecności minimum 48h natomiast już miała dwie sytuacje kiedy nie mogła stawić się w pracy. Zadzwoniła i bez problemu dogadałam się z Panem i żadnej kary nie miałam. Wszystko da się wytłumaczyć:) Grafiki ustalone według mojej dyspozycyjności ( rzadko tak się zdarza ) a wypłata jest wtedy kiedy chcesz np. po tygodniu przepracowanym dostarczasz kartę pracy i dwa dni później masz pieniążki na kącie. Atmosfera na sklepie też jest super :) Bardo polecam!!!

mmmkk

moglby mi ktos napisac na czym polega to ze wyslali mi na e-maila kwestionariusz osobowy to ja mam to wypelnic i co dalej? nie moge po prostu isc w pierwszy dzien do tego sklepu i z kierownikiem podpisac umowy dotyczacej tej pracy , tylko jakies kwestionariusze musze wypelniac?

@mmmkk

Witamy, po odesłaniu kwestionariusza skontaktujemy się telefonicznie w celu potwierdzenia danych, następnie zostanie wystawiona umowa, po której zaakceptowaniu można wpisywać się na grafiki do pracy. W razie wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Regionalnym. Sporo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, można też odnaleźć na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Jobman.pl

Joo1987
@Jobman.pl

A w jaki sposob mozna sie z Nimu dogadac bo ja z przyczyn losowych takich jak iz rozchorowalo mi sie dziecko zglosilam swoja nie obecnosc a i tak dostalam kare umowna :(

Jobman Group
@Joo1987

Witamy, W sprawach kar umownych należy kontaktować się z naszym Biurem Regionalnym. Przez forum internetowe niestety sprawy nie da się załatwić. Kontakt do Biura znajdzie Pani np. na naszej stronie internetowej lub na swoim Koncie Pracownika. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Jobman Group

kasia

Powiem tak, pracowalam w tej agencji krótko przy wykładaniu towaru w tesco. Całkowicie nie przestrzegają zasad BHP. To była okropna harówka ! Skandal żeby kobiety musiały tyle dźwigać... i za co ? za 5zł i 40 gr za godzine ???? to karygodne jak tak można poniżać ludzi....

pracownica

Przyjmują z małym doświadczeniem.Pracuję 2 miesiące i nie jest żle poza niskimi zarobkami-niestety.Mogliby coś na święta dorzucić byłoby i miło i uczciwie,bo pracujemy jak wszysc

Pracownica

Lepiej niech coś firma zmieni , bo przyszlości nie wróżę w współpracy z taka frmą

Pracownica

Pracuje już w tej firmie półtora roku i wogole zatrudniaja dosyc duzo kasjerek w jednym supermarkecie na sląsku, a zamiast stałym pracownikom dawac więcej godzin to oni jeszce zatrudniają, po poltora roku dostane taka wypłate, że aż normalnie placz i zgrzytanie zębów i jeszcze te ich nieszczęsne premie co praktycznie wogole ich nie widać na wypłacie hahaha wogole zamiast pracowac jak normalny człowiek po 8 godzin to pracuje sie od 4 do maksymalnie 6 godzin. Śmiech na sali. Ja się dziwie, że ja jezcze współpracuje z ta firmą i mam siły, Święta idą, a ja nie będe miała za co ich zrobić, bo jobman daje wyplate małą napisalabym ile ale nie moge sie chwalic i nie chce pogrążać tej firmy, bo nie chce sie sadzic z nimi, ale za takie pieniadze jak ja przynajmniej zarabiam, to normalnie az smiech na sali. Niech lepiej coś zmienia i pracownikom ktorzy pracuja wiecej niz rok powinni jakies podwyzki dac i jakies stawki normalne, a o umowie już nie wspomnę. Więc lepiej jak chcesz zacząć prace z ta firmą to się dobrze zastanów

ciekawa

Jakie są stawki netto za godzine/za 8h pracy na nocce, na hali, przy wykladaniu towaru?

ex

(usunięte przez administratora).W momencie przyjęcia nowego pracownika podpowiadała mu źle a później szła do kierowniczki wszystko powiedzieć, taki pupilek. Wszystko co robisz (usunięte przez administratora)obserwuje i na Twoich oczach idzie i mówi to kierowniczce podśmiechując się pod nosem!!! Pracy co nie miara a wypłata w wysokości najniższej krajowej oczywiście na umowe zlecenie... no i jeszcze ta atmosfera jak w wielkiej korporacji. żenada, odradzam

bejbi

pracowałam we firmie tesco przez jobman umowa mi się skończyła nie dostałam wynagrodzenia izostałam oszukana ja pracowałam w te dni aoni napisali mi na emejla wyszczegulniając daty że pracownik nie przystąpił do pracy należy uważać co się podpisuje chciałabym sie zapytać tych kturzy tam pracowali i nie dostali wypłaty co z tym fantym zrobili

M
@bejbi

Warunkiem wypłacenia wynagrodzenia jest dostarczenie, choćby drogą mailową zeskanowanej listy obecności, tzw. listy pracowniczej, którą za każdym razem po wyjściu z pracy podpisuje kierownik działu. Trzeba samemu dopilnować by podpisał. Od października 2013r. pracuję dla tej firmy i wypłata jest około 15-go dnia następnego miesiąca, np. jeżeli pracowałaś w styczniu, to około 15 lutego (ja dostałam tym razem już 13 lutego)dostaniesz wynagrodzenie (pod warunkiem, że najpóźniej do około 2 lutego wysłałaś im kartę pracowniczą z podpisami, czasem jak za późno się wyśle, można z nimi tel. dogadać się i podać powód, dlaczego wcześniej się nie wysłało).

ex jobman/ka

Nie dziwota, że jest taka rotacja skoro proponują najniższą krajową i umowę zlecenie a obowiązki są ogromne na stanowisku konsultanta. Większość spraw zostawia się na nastepny dzień i tak wszystko narasta, później jeszcze opieprz od kierownika można zebrać, że się nie wyrabiasz.

jobanka

Witam, pracowałam jako konsultant w biurze w katowicach. Informacja o częstej rotacji miejsc konsultantów jest prawdziwa,natomiast wynagrodzenie netto bardzo niskie.

Kodeks Pracy obowiązuje tylko i wyłącznie przy umowie o pracę. Umowy zlecenia i umowy o dzieło są ograniczane Kodeksem Cywilnym, radzę się dokształcić najpierw.

RYBNIK-SLASK

Przyjeli mnie do grona joba, juz 4 dzien siedze w nocy w tesco xd

Tajemniczy gość
@RYBNIK-SLASK

Dać sobie spokój z pracą w jobmann praca za 5 zł z odpowiedzialnością materialną

Jobman Group
@Tajemniczy gość

Witamy, Ślicznie prosimy o niewprowadzanie forumowiczów w błąd. Stawki są zdywersyfikowane i różnią się w zależności od miejsca wykonywania zlecenia, a odpowiedzialność materialna występuje wyłącznie w przypadku wykonywania zlecenia na stanowisku kasjera, co jest uzasadnione faktem pracy z gotówką. Przypominamy, że mamy oferty na różne stanowiska. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dobrego tygodnia, Zespół Jobman Group

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group Sp. z o.o.