Opinie o SEBN w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie SEBN. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SEBN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEBN w Gorzów Wielkopolski

Pozorant

Super firma, to moje pierwsze korpo, udało mi się mocno rozwinąć i zdobyć cenne doświadczenie. Kierownik i bezpośredni przełożony zawsze wyrozumiali, otwarci na rozwiązywanie problemów. Życzę wam aby mieli takich dobrych szefów, bo serio, takich ze świecą szukać, zawsze można z nimi porozmawiać. Pozdrowienia dla działu planowania, ET, MB i QM.

dzika
@Pozorant

Daj spokój ...

Krystyna
@dzika

Czemu każesz dać spokój, nie zgadzasz się?

Mike
@Pozorant

Co Ty ćpasz... Napis, też chętnie spróbuję... ????️????

Mieczysław

To co tu dalej trzyma ludzi skoro tak to wygląda? Jakieś zalety?

Diana

@walek a z tymi urlopami to chodzi w ogóle o ich wzięcie czy o dobór terminu ?

@Diana

W wakacje ok dają wiadomo muszą ale już później w tygodniu wolne albo w piątek zapomnij. Firma (usunięte przez administratora) totalne 7 lat straconych.

Wanda
@walek

Super, że dokładnie wyjaśniłeś te kwestie związane z urlopem. Ogólnie nie polecałabyś pracy w firmie SEBN - wspominałeś o tym we wcześniejszym poście. Ale i tak interesuje mnie pewna kwestia - chodzi mi mianowicie o to, czy przyjmują tam ludzi bez doświadczenia? Jak to jest?

@Diana

Wzięcie

Klara
@walek

Jak można zwolnić pracownika i udawać że się nic nie stało zenada

Czy firma SEBN w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

dzika

pewnie ...i jeszcze opłaci studia ,chatę i jeszcze ...na wczasy wyśle

Lucyna

Moja opinia jest pozytywna.

Agnieszka
@Lucyna

A coś wiecej moze napiszesz? :D Piszesz z perspektywy klienta czy moze pracownika?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SEBN spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Cześć, czy kto może powiedzieć jakie są zarobki na stanowisku inspektora ds. produkcji? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź))))

Chris
@555

Nie ma tutaj takiego stanowiska

Co jaki okres czasu w SEBN można ubiegać się o podwyżkę?

Co 10 do 15 lat

Maciej

Tak rzadko zdarzają się podwyżki w firmie SEBN? W takim razie ciekawi mnie, jak wygląda podstawa oferowanego wynagrodzenia? Być może jest ona tak wysoka, że nie ma potrzeby, aby często oferować podwyżki zatrudnionym osobom.

W

Co 100 lat.

W
@Maciej

Każdy kto odszedł z pracy nawet po 20 latach w nowej dostał więcej na początek. Tam oczywiście wszystko jest czarno na białym i terminowo ale stawki na produkcji w porównaniu do wymagań to nędza.

Jaa

Co 100 lat.

Walek

I jak słyszę tekst brygadzisty polecenie pracy to uśmiech pojawia się na mojej twarzy że już mnie w tym (usunięte przez administratora) nie ma !!

@Walek

Możesz napisać z jakiego powodu zrezygnowałeś z pracy? Krytyka jeśli jest konstruktywna także wiele wnosi do wątku, więc zachęcam Cię do bardziej szczegółowo napisanej obiektywnej opinii.

@Maciej

Kasa kiepska i przełożeni tragedia. Wyzysk pracownika a wymagania tylko więcej i więcej. Jednym słowem omijać ta pseudo firmę szerokim łukiem !! Dział Krajalnia . Jeśli ktoś lubi nie dostawać urlopu jak chce to Sebn zaprasza ????????

walek

Firma nie godna polecenia wieczne problemy z urlopami i brygadzisci gnoje i prostaki. Dział krajalnia

@walek

Jakiego rodzaju problemy miałeś z urlopem wypoczynkowym pracując w firmie SEBN? Cieszyłbym się, gdybyś napisał coś więcej o pracy w tym miejscu. W wątku od dłuższego czasu nie pojawiały się żadne opinie, dlatego Twoja odpowiedź będzie na pewno bardzo cenna.

@Maciej

Pupilki mieli od ręki urlopy a inne osoby po 10 razy chodziły i nic . A jak nie było zleceń to rozdawanie na lewo i prawo. Dział krajalnia . Pozdrawiam ten dział i brygadzistów środkowym palcem !!!

Tomasz

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata?

zawiedziony
@Tomasz

w tej firmie spotkałem się z dwulicowością kierownika oraz z bardzo niską kulturą współpracowników. nie polecam, ponieważ niestety oszukują

@Tomasz

Zmień adres oferty.W owej firmie jest sytuacja agonalna,nikt niczego nie ogarnia-dramat.Firma bez przyszłości,chyba...że w "centrali".

edek
@zawiedziony

Oszukują na maksa i jeszcze fajerwerki obiecują-masakra.Układ za układem i układem pogania...i wcale nie chodzi tutaj o fachowość.Bawcie się -naiwnymi,ale nie mną.Szula trzymaj się ,zawsze pod górkę,ale jesteś najlepszy.

POPEK
@Tomasz

Praca w sebn haha no proszę byłem na dziale komisjonowania straszna sprawa jeżdżenie wózkiem stalowym z koltem który wskazuję Ci miejsce pobrania modułu z których na Lini karuzel będzie rozkładana wiązka czyli tak zwana fura żeby się zatrudnić tam trzeba mieć zdrowie jak byk jak jesteś lichy to nie startuj tam (usunięte przez administratora)

Witam, co jakiś czas pojawiają się oferty na stanowisko inspektora. Czy firma tak się rozwija czy jest to rotaccja pracowników, cięcia kosztów itd?

Ta firma to jakaś pomyłka. Nic tu się kupy nie trzyma. (usunięte przez administratora)

Ulka

Jak ktoś dobrze pracuje to i zarobi dobrze!!

maria
@Ulka

Co dla Ciebie znaczy dobrze.....2200 netto?daj spokój,i nie siej fermentu.Cel pracodawcy jest jasny,wszyscy 100 procent i tyle.

zdzichu

Nie zwalniają,a roboty brak....zapewne liczą na jakieś nowe projekty,he,he,he.Podobno w lutym "przetarg"i jak zawsze-porażka.Wyjazdowi?(gotowi na delegację)...prawie wszyscy,choć większość ,nigdzie nie była i nic nie umie,żenada.Układ rządzi,fachowców się nie docenia....a "nawijanie makaronu na uszy"-bezcenne.

Joanna

@Ulka, jeśli wiesz coś w temacie nowych rekrutacji w firmie SEBN oraz posiadasz informacje dotyczące aktualnych postępów tego pracodawcy to zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku. Najnowsze informacje na pewno będą tu bardzo pomocne dla osób interesujących się pracą w tej firmie! @gość, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy SEBN? Jeśli tak, to co możesz napisać o aktualnym rozwoju tej firmy? Chętnie dowiemy się nowych informacji w tym temacie!

Joanna

@Zainteresowany, namawiam Cię do odwiedzin oficjalnego fanpage firmy SEBN: https://pl-pl.facebook.com/SEBN-PL-1507406222676950/ tam na pewno możesz dowiedzieć wszystkiego na temat produkcji nowych modeli. Zapraszam również osoby związane z firmą SEBN do udzielenia nam informacji, jak obecnie wygląda sytuacja z nowymi miejscami pracy oraz co wiadomo w kwestii aktualnych wynagrodzeń. Nowe komentarze będą tu niezwykle pomocne dla wielu osób.

Joanna

@ja, Obecnie warto śledzić oficjalny Polski fanpage SEBN na Facebooku, najnowsze informacje o nowych rekrutacjach w oddziale będą ukazywać się właśnie tam. Zachęcam do wyrażania swoich opinii przez byłych jak i obecnych pracowników firmy, na takie tematy jak benefity czy warunki zatrudnienia. Każdy nowy komentarz na forum, jest przydatny dla osób zainteresowanych pracą w firmie SEBN.

@Joanna

Bedzie moze uruchamiana produkcja passata b9?

Beda moze jakies przyjecia na pracownika produkcji?

On

Beda moze przyjęcia chodza plotki ze bedzie passat b9.Moze ktos cos wie?

Daria

Nikt na siłę nie trzyma w firmie!!!

zdzichu

Układy i układy raz jeszcze.Co do nowej hali?Za p.Fijałkowskiej wszystko było jasne i oczywiste,za p.Klejny wszystko kuleje,a szkoda.Praca jest ciężka,wymagająca i marnie opłacana,szans na ewentualny rozwój-niemożliwy!Klany rządzą i nikogo obcego nie wpuszczą,a że do inteligencji owym klanom ...daleko to i "układ"-marny.Stara hala?rozwalone wszystko,muster -płacze,gdyż nie ma chętnych do pracy?warunki finansowe są nie do zaakceptowania.Czy nie można dać pracownikom po 2500 netto i mieć świetnych,chętnych pracy,zadowolonych i "zdrowych"pracowników?Poważny koncern,podobno 5 na świecie,a traktuje swoich lojalnych czasami wybitnych pracowników jak....bezwartościowe dno,nie tędy droga.Na szacunek trzeba sobie zasłużyć,a to nie przychodzi tak"O"!!!

były ziom
@zdzichu

dzieci ubeckiej sprzedajni co się dziwisz, polactwa nie zmieni się tak szybko, trochę profitów i zaszczuje swojaka jak prostytuta sprzedajna...

Zdzichu
@były ziom

Firma?niby profesjonalna,ale poziom wykształcenia,umiejętności-marna!Ale nic nie zrobisz...rządzi układ i tyle.Jestem zniesmaczony zachowaniem -Kołodzieja,hm,hm przecież "ślepy nie jest".Mizeria,za mizerią i tak to leci.

Zostaw merytoryczną opinię o SEBN - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w SEBN?

Zobacz opinie na temat firmy SEBN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEBN?

SEBN