Opinie o SEBN w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie SEBN. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SEBN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEBN w Gorzów Wielkopolski

Joanna

Pracujesz w SEBN? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Janek
@Joanna

Czy nadal pan Rutkowski ( Rutek ) z Krajalni pod okiem pana kierownika ogląda filmy . Jest to rzecz nagminna z jaką się spotykam!!! Co na to pan Pawlina lub pan Kołodziej. Chowają głowy w piasek i udają, że nic się nie dzieje i wszystko jest OK.

zgrzewareczka
@Janek

Pan Skrzyński (małpa) nie lepszy!!

gość
@Janek

Pawlina na Bułgarii i w nosie ma Polskę.Kołodziej?niby wykształcony,znający pracę(fachowiec)...ale jak się jest na stanowisku i bierze 20-parę tysiaków,to wybacz....ma to gdzieś.

Joanna

@same czyli rozumiem, że dobrze wspominasz swoją pracę. Piszesz, że w ciągu 4h mogłeś zrobić swoją pracę, a potem miałeś wolne. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda system pracy w firmie?

same
@Joanna

Jak wyglada teraz to nie wiem, jak wyglada na nowej czy starej hali tez nie wiem, ale na Stilonie naprawde bylo dobrze.porownojac do faurecii i tvp to niebo a ziemia.

same

Pracowalem 2 lata na Stilonie jako magazynier na komisjonowaniu.Zlota robota, w 4h zrobilem swoje i wolne.Cisza spokoj w porownaniu do innych kolchozow

Joanna

@Walek nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Czy dobrze rozumiem, że piszesz, że po roku przechodzi się do innej grupy zarobkowej, jednak nie wiąże się to z podwyżką? Co w takim razie oznacza przejście do innej grupy zarobkowej? Ktoś z Was również pracuje na krajalni? Czy macie podobne odczucia na temat tego działu firmy? A jak wygląda praca na innych działach?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SEBN spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Walek

A więc podzielę się opinia o krajalni. Praca masakra głośno chaos totalny ... koordynatorzy poza jednym głowa w chmurach.... woza się jak taczki gnoju.. zarobki porażka początek 2 grupa zarobkowa po roku 5 grupa ... oczywiście o podwyzce nie ma mowy.. tylko wymagania podkrecanie szybkości na maszynach i tylko nastawienie żeby komuś premie zabrać .. na szczęście to tylko 100 netto do zabrania. Porażka nie polecam tego działu !!

Joanna

@Janek chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w SEBN. Forum to służy do zostawienia opinii na temat firmy jako pracodawcy, nie jest to miejsce do opisywania indywidualnych pracowników firmy. Jeśli jednak widzisz, że występują w firmie nieprawidłowości warto zgłosić to wyżej.

miro

Na wypowiedzenie,są zwolnienia i zakład się kończy

jojo

hej, a czy wy wiecie czy oni nadal prowadza jakas rekrutacje na wyjazdy za granice do zakladu w niemczech? Czy trzeba znalesc sobie samemu na wlasna reke jakas oferte pracy z agencji, zalezy mi na tym.

miro

Przepraszam ja napisałem tylko ten jeden raz

uu

co się dziwisz wiochowym mańkom

kaska

To prawda.Instruktorki sa wredne ponizaja innych

kaska

Zgadzam sie.Wyzwiska, poganianie i brak poszanowania dla Pracownika.

kaska

Zgadzam sie.Wyzwiska, poganianie i brak poszanowania dla Prac own I Kay.

m

Fakt jak się i wyrobi normę -płaca godziwa ,ale..panie, które Cię pilnują na tej karuzeli tylko bat dać do ręki ,krzyki ,wyzwiska ..może to tylko ja tak źle trafiłam. Niestety, nie umiem pracować w stresie ..mój błąd i odeszłam.Koniec kropka.Dla tych wszystkich wytrzymałych psychicznie ;)

reżyserem kina akcji

nikt

a kim w firmie jest niejaki furman ???

nikt

a kim w firmie jest niejaki (usunięte przez administratora)

xxxx

Witam Nie polecam pracy w tym zakladzie praca szczególnie na nowej hali tam jest jakiś horror pracownika za nic nie maja traktują jak śmiecia zarobki nie są adekwatne w systemie trzy zmianowym powinno pracować się na dwie zmiany przy takich zarobkach wymyślają jakieś śmieszne polecenie na sobotę normalnie masakra myślą że nikt rodziny nie ma tylko ma tyrać smiechu warta ta praca a instruktorki wielkie panie ktore nic nie potrafia tylko krzyczeć. O tym zakladzie można pisać a pisac.

Dartyn
@xxxx

Szczera prawda. Instruktorki to marionetki tych z góry. Nie pracują ciężko tylko ludzi gnoją. A teraz zwalniają w tym zakładzie ludzi i jest jeszcze gorzej.

pingpong
@Dartyn

to się lalom bajka kończy z kącikami wzajemnej adoracji, a rzeczywistość na zewnątrz okrutna niestety, świat robali czeka na gwiazdy

student

Dziękuje bardzo za kontakt ;)

studencik

rekrutacja@sebn.com

Zostaw merytoryczną opinię o SEBN - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w SEBN?

Zobacz opinie na temat firmy SEBN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEBN?

SEBN