Opinie o Platinet w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Platinet. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Platinet o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platinet w Kraków

ogr

jakie jaja...może wreszcie wejdziecie w polemikę strumyczek i jerzy (vel krzysztof)

dora
@ogr

wrzuć link gdzieś, gdzie Chris.. nie skasuje :) chętnie przeczytam :)

xxx

(usunięte przez administratora)nie żal ci pieniędzy i czasu? Podstawy daj ludziom solidne. człowiek bywa uparty ty kasujesz ja wrzucam. Może lepiej cały profil platinet usuń...niee, założę i wrzucę backup. strumyczek - 2014-04-03 16:23:16odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) zabawy ciąg dalszy. Zniknął post sprzed godziny. Dla mądrych ludzi backup poniżej. strumyk - 2014-04-03 15:17:04odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) (usunięte przez administratora)po nocach siedzisz i kasujesz negatywne komentarze o swojej wspaniałej firmie. Nie oszukuj ludzi to nie będą pisać prawdy na forach. Poniżej backup postu, który już 3 razy usunąłeś i jako jerzy bezczelnie kłamiesz że śledzisz forum i nic nie zniknęło. Prawdą jest tylko to, że śledzisz forum. Nieprawdą jest to, że nic nie zniknęło. kriss - 2014-04-02 10:48:41odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) dwa dni temu napisałem, że jestem przekonany, że prezes usuwa złe opinie bo mam ich backup i w wolnej chwili go wrzucę. Ten post wczoraj był a dzisiaj już go nie ma tak więc Jerzy vel Krzysztof przestań pieprzyć pieprzem wieprza...wszyscy którzy z tobą pracowali (bez względu na to czy odeszli sami czy zostali zwolnieni) wiedzą, że te negatywne opinie to żadna złośliwość, sama prawda!

trybik

co znaczy, że zakazali i że na forum? prezes ponoć strasznie przejmuje się opiniami na go work, tak bardzo się przejmuje, że płaci za ich kasowanie. Nie przejmuje się opiniami ludzi, którzy dla niego pracują i którzy chcą coś zmienić. W negocjacjach jest rewelacyjny - "jak się nie podoba to do widzenia"

olo

Uuu widzę że forum znów się "wyczyściło". Czyżby problemy z rekrutacjami?:) Nikt sensowny nie chce złożyć CV do wspaniałej firmy PLATINET?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Platinet? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Grafik kreatywny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

Czy ta firma jeszcze istnieje? Wyslalem do nich maila na rozne adresy jednak zero odpowiedzi, telefony tez milcza...

edmund

odeszła, bo nie chciała już dalej zamiatać brudów pod dywan za prezesa, w tej firmie niestety reklamuje się firmę swoim nazwiskiem, za co nikt słowa dziękuje nie usłyszy, co ja piszę... jakie "dziękuje"?

łysy

o czym świadczy wypowiedz leo? a o tym, że o opinii firmy nie świadczyć mają warunki pracy a ludzie tam zatrudnieni - nieźle tak, ludzie są w porządku, kompetentni i niedoceniani przez właściciela. często pracują wiele lat na swoich stanowiskach (bo w Platinecie się nie awansuje) a właściciel i tak nie powie dziękuje tak, to oni są tam plusem Panie LEO, jak ich odjąć to zostaje ZERO

dla szukających pracy

Ten portal jest dla ludzi którzy szukają pracy i chcą dowiedzieć się coś na temat swojego potencjalnego nowego pracodawcy. Napiszę więc kilka słów do człowieka który zagląda tutaj właśnie w takim celu. (usunięte przez administratora)> Jeśli masz pracę i chcesz ją zmienić na lepszą to odpuść bo Platinet nie będzie NA PEWNO lepszym miejscem niż to w którym w tej chwili siedzisz, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Jeśli nie masz pracy i szukasz COKOLWIEK to weź to ale traktuj to jako pracę tymczasową, do puki nie znajdziesz czegoś normalnego. Wiem co mówię bo znam tą firmę na wylot, od wielu lat. Ekipa w Platinecie jest super, problemem jest tylko jedn osoba której niestety nie da się zwolnić:) Jest to moja opinia o tej firmie, a ten portal jest miejscem do wyrażania takich właśnie opinii.

łomega

Sądząc po godzinie wpisu leo to na bank właściciel firmy. Uwielbiał pracę nocną i pracowników też naciskał, że im dłuższy dzień pracy tym lepsze efekty. Nam też wysyłał maile o takiej porze. [usunięte przez moderatora]

Leo

ja tam lubię pracę w platinet co prawda mogłyby być lepsze zarobki ale nie ma idealnej pracy , :) moim zdaniem ludzie tam są mili i sympatyczni , rob swoje a zyskasz respekt :)

świstak

Dział magazynu pracowników etatowych jest wynagradzany i traktowany bardzo dobrze , rzeczywiście jest tam odrębny dział konfekcji - taki MCDONALD - gdzie stawka tez jest jak z MCDONALD - zatrudniają tam tylko studentów / ale przynajmniej tak tam nie śmierdzi jak w MCDONALD :) , Warunki pracy są dobre, budynek nowy, dojazd świetny 10 minut samochodem z centrum krakowa kierownictwo kulturalne, no może oprócz jednego ... , ale on za ludzi nie odpowiada - i ciągle dłubie w papierach towarów na eksport. Byłem , pracowałem, widziałem - zdecydowanie lepszy niż MCDONALD :)

Znachor
@świstak

To prawda, konfekcja to jedyny PLUS tej firmy

Tom

Tak to stanowisko handlowe , duża odpowiedzialność ale dobre pieniądze ,duży stres, fajni klienci, praca w międzynarodowym środowisku, w dziale pracuje wielu obcokrajowców . Wyjazdy na targi międzynarodowe, można zwiedzić sporo :) - można się dużo nauczyć zwłaszcza od szefa działu który ma ogromną wiedzę w zakresie handlu międzynarodowego.

Greg
@Tom

tą opinię musiał dodać dyrektor działu eksportu ;) w pracy od 6 do 23 :) Koń by się uśmiał. Zapytajcie go na rozmowie o rotację w dziale, ciekawe co Wam powie.

Znachor
@Tom

Grzesiu, jaka autoreklama :)

aleksander

witam widzę, że szukają specjalisty ds.exportu na rynek czeski i słowacki ? warto? to chyba stanowisko handlowe...

A jak tam wyglada sprawa z pracownikami fizycznymi? bo ide na rozmowe na magazyn. Chodzi mi o platinet krakow

G-H-M

Zdecydowanie odradzam prace w takiej fałszywej firmię jak ta. W pracy co chwile tylko obgadywanie a co najgorsze wyzysk człowieka. Płacą marne pieniądze i do tego czeka się tygodniami. Jeśli chodzi o jakość sprzętu to tragedia z chin. Co chwile maja reklamacje.

kryska

Moja koleżanka pracuje w Platinecie od kilku lat i twierdzi, że jest całkiem spoko. Oczywiście zdarzają się gorsze i lepsze momenty, jak w każdej firmie, ale być może trafiłeś do \"niefajnego\" działu :) Albo faktycznie nie miałeś efektów skoro Cię zwolnili :/ W dzisiejszych czasach same kontakty nie wystarczają - trzeba umieć je odpowiednio wykorzystywać.

kryska

Moja koleżanka pracuje w Platinecie od kilku lat i twierdzi, że jest całkiem spoko. Oczywiście zdarzają się gorsze i lepsze momenty, jak w każdej firmie, ale być może trafiłeś do "niefajnego" działu :) Albo faktycznie nie miałeś efektów skoro Cię zwolnili :/ W dzisiejszych czasach same kontakty nie wystarczają - trzeba umieć je odpowiednio wykorzystywać.

Zostaw merytoryczną opinię o Platinet - Kraków

• Jak się pracuje w Platinet?

Zobacz opinie na temat firmy Platinet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Platinet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Platinet
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.

Platinet