Opinie o Platinet w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Platinet. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Platinet o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platinet w Kraków

Janka

Dużo ludzi robi o wiele za dużo a plac o wiele za mało. W dodatku całość nie jest opodatkowana. Firma traci w mych oczach.

@Janka

Wynagrodzenie jest wypłacane za przepracowane godziny, czy może obowiązuje stała i niezmienna stawka wynagrodzenia? Mogłabyś napisać coś na temat zarobków? Dla wielu osób jest to kluczowa kwestia przy wybraniu pracodawcy na rynku pracy, więc mam nadzieję, że dowiem się od Ciebie jak kształtują się zarobki w firmie Platinet.

Miłosz

Zastanawiająca jest ta cisza. Od dawna nikt nie pisze bo jest tak dobrze?

Zapytanie

Dzień dobry, Jak wygląda praca PM w firmie Platinet? Widzę ogłoszenie do działu oświetlenia (o ile taki jest). Czy można pracować w firmie Platinet jako PM zdalnie? Jak wyglądają zarobki na stanowisku PM? Dziękuję za informację.

Zapytanie
@Zapytanie

Naprawdę każdy potrafi "jechać po firmie, ale udzielić konstruktywnej odpowiedzi, na wydaje mi się proste pytanie już nie?

Greg
@Zapytanie

Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie ofertą! Zapraszam do indywidualnego kontaktu w sprawie tej rekrutacji - możemy porozmawiać nawet telefonicznie. Wynagrodzenie PM składa się z 2 elementów: podstawy + premii proporcjonalnej od rezultatów pracy. W sprawie pracy zdalnej, muszę znać więcej szczegółów, bo to trudne zadanie i (szczególnie w okresie wdrożeniowym) raczej nie da się tych obowiązków efektywnie wypełniać pracując poza firmą.

Nik

właściciel żyła i nie umie zapłacić godnie za pracę .Ani w tygodni .Ani za sobotę.Jak to prywaciarz.dorabia się kosztem pracowników.Najniższa krajowa i praca na śmieciówkach,najlepiej od rana do wieczora bo za 8 godzin nie zarobi się nawet na siebie.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Platinet? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Grafik kreatywny?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Tymon

W każdej firmie brakuje ludzi. Jeśli zarobki są trochę niższe to ludzie przejdą do innej firmy.

Anka

Witam. Niestety warunki są takie same. Dalej wynagrodzenia sa ukracane za wolne od pracy. Wypłata podzielona dalej, że tylko podstawa legalnie a reszta z wymyślonym przelewie na konto za coś tam. Tak jak inni piszą niżej, tak dalej jest. Oferta pracy w Skawinie to śmiech na sali. Nikt nie chce przyjść, a jak ktoś przyjdzie to tylko na chwilę bo tyle obowiązków za najniższą.

Joanna

Bardzo dawno nikt nie wypowiadał się na tym forum na temat bieżących warunków pracy w firmie Platinet. Być może zaszły tam jakieś zmiany istotne z punktu widzenia kandydatów do pracy w tej firmie. Zachęcam zatem wszystkie osoby pracujące tam obecnie, aby podzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat tego pracodawcy i w ten sposób pomogły podjąć decyzje innym chętnym do podjęcia pracy właśnie tam.

Ola

Rozumiem Tomku, że tam pracujesz. Nie oklamujmy się. Każdy zawsze znajdzie minusy w swojej pracy, jednak minusy a skrajność to dwie sprawy, ta firma jest skrajnością pod tym względem. Sama doświadczyłam tego i tak jest. Spytaj pracowników to Ci powiedzą jak jest wspaniale. Można narzekać na szefostwo ale jak zarabiasz jakieś pieniądze i masz tylko 1500 na umowie, a chciałbyś kredyt wziąść to niestety, pan i władca każe sobie płacić aby mieć więcej na umowie :)

Tomasz

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i później jest niezadowolenie!!

Ola

Ja mogłabym tez dużo powiedzieć odnośnie Krzyśka i platinetu. Jednak jak wiadomo słynne tam są machlojki. Wypłaty dzielone czyli na umowie jak najmniej a reszta albo koperta albo jakieś usługi niby byle nie ozusowac, zabieranie premii wypracowanej magazynierowi za urlop czy l4 to norma. Nikt nie docenia w tej firmie, jak to mówią tu są sorty i miski wg Krzysztofa - kwestia w którym sorcie Ty się znajdziesz :) powodzenia

Dawid

Jaka atmosfera w pracy? Warto aplikować?

er

Ja swego czasu zwolnilem się z platinetu, bo to jest żenada jak to tam działa. Najniższa krajowa jaka tylko istnieje a reszta w premii, dodatkowo jest to dawane dosłownie w kopercie do reki. Jeżeli idziesz na urlop czy chorobowe to odliczaja ci premie. Praca marzeń.

Joanna

@były pracownik piszesz o bardzo dużej rotacji, wymieniasz również działy, które mają z tym największy problem. Możesz powiedzieć co konkretnie jest jej powodem? Jak wygląda praca w dziale handlowym oraz magazynie i konfekcji? Rozumiem, że w nich rotacja jest największa. Czy jednak na pewno sytuacja, którą opisujesz jest dalej aktualna? Jak widzę jesteś przecież byłym pracownikiem. Długo już w Platinet nie pracujesz?

Firma mało atrakcyjna dla aktywnych zawodowo, bardzo duża rotacja, zarobki bardzo kiepskie, premia wg. widzimisię Bosa, który kombinuje nocami, jak tu uciąć premię, żeby pracownik za dużej nie otrzymał. Atmosfera wyzysku, wyścigu szczurów. Dział handlowy export ciągła rotacja, niepodzielnie rządzą tu kierownicy, instruowani przez Bosa. Magazyn konfekcja rotacja jak na stacji metra. Nie polecam pracy w tej firmie!

Joanna

Platinet aktualnie poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. handlowych. Czego mogą spodziewać się osoby aplikujące na to stanowisko? Jaki jest według Was największy plus pracy w firmie?

pfff

Mnie również aktualnie interesuje jaka atmofsera u nich panuje @gh, ale skoro dbają o stabilne warunki finansowe to całkiem nieźle. A benefity socjalne jakie są? Odpowiednie ubezpieczenie by się przydało.

obrazek

Jedyna osoba, która byłaby zdolna wklepywać pozytywne lub dla niepoznaki neutralne opinie na temat firmy o godzinie 3 W NOCY!!!! to sam krzysztof. Najcześciej nocą rodzą mu się nowe pomysły, korzystne dla pracowników :) Woli po nocach siedzieć i go worka przeglądać niż traktować ludzi jak należy zarówno w relacjach jak i finansowo!!!

doinformowany

Wiwiś szef Ci kazał napisać czy po prostu to sam szef pisze? Każdy wie, że nie chodzi tylko o socjal. Podstawa na poziomie najniższej krajowej - żenada! Tyra ludźmi, wymusza wyjazdy w trasy za 30 zł diety dziennie. Teraz wystarczy wypadek (nie z Twoje winy) i będąc na L4 dostajesz najniższą krajową. Utrzymaj rodzinę!!! O jakim świetny rozwiązaniu piszesz? O premii "pod stołem", którą szef może uwalić za nieodpowiednią koszulę czy krótkie spodenki? Szef jest mistrzem w zmienianiu reguł w trakcie trwania gry. Oczywiście na takie, które odpowiadają jemu. Parafrazując chodzi o to, żeby ludzie się narobili ale nie zarobili!!!! N

xxx

Ama zarobki tragedia. Podstawa na poziomie najniższej krajowej. Każda premia płacona na śmieciówkach. Rozchoruj się albo tfu tfu niech Ci się stanie krzywda podczas wyjazdu do klienta (na co boss bardzo nalega) leczysz się za 80% marnej podstawy. Wiesz z zewnątrz to wygląda na profesjonalną i dobrze płacącą firmę. rzeczywistość jest inna. Rotacja duża, wymagania czasem abstrakcyjne. Jak będziesz pracować po 14 godzin to zyskasz sympatię szefa. Premie wypłacane od zysku ale krążą legendy o zmianie reguł i nie wypłacaniu premii. Mnóstwo ludzi właśnie przez to odeszło z platinetu. Nie polecam! Każda inna firma dobremu handlowcowi na pewno zapłaci 2 razy lepiej. A jak handlowiec zrobi duży obrót to szef mu tą premię z uśmiechem wypłaci i powie zrób tak jeszcze raz a nie będzie kombinował jak jej nie wypłacić. P.S. Komentarze znów pousuwane i trzeba wrzucić BACKUP :) Gość się strasznie boi prawdy.

ama

ja również poproszę o komentarze na temat zarobków itp. Podobno Szukaja teraz Specjalisty ds.transportu. Oferuja pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, motywujący system wynagrodzeń - stałe wynagrodzenie + system premiowy zależny od wyników pracy. Warto wyslac cv?? Jakie najważniejsze wyzwania czekają dział, do którego zaaplikuję?

Zostaw merytoryczną opinię o Platinet - Kraków

• Jak się pracuje w Platinet?

Zobacz opinie na temat firmy Platinet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Platinet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Platinet
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.

Platinet