Opinie o Faurecia w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Faurecia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Wałbrzych

Dyktatorski

Jak długo trwa proces awansu w Faurecia?

Robot

Awans???? jak masz znajomości to może cię gdzieś wkręcą ewentualnie zostaje (usunięte przez administratora) mistrzom i kierownikom ale nie zawsze się udaje... ja pracuję 9 lat i nikomu nie cukruję i nie podcieram(usunięte przez administratora), więc lekko w pracy nie ma

@Robot

dokładnie tak, na awans nie ma co liczyć jak się nie ma pleców.

@Robot

Bo nie ma awansów w tej firmie chyba że się liże tylek kierownictwu.

Jak wygląda ścieżka kariery w Faurecia? Czy trudno jest zdobyć awans?

Krystyna

To nie jest chyba jedno słowo... ;) Chyba tego trzeciego wyrazu to się nie domyślam zbytnio. :/ A z tym awansem to się po prostu fizycznie nie da czy nie chcą dawać?

marcin

awans zdobędziesz szybko na nadgodzinach 12 2 razy w tygodniu i przy wypłacie 3300

ścieżka kariery -praca ,praca ,praca a później garb na plecach po 12 h -polecamy ,a kasę większą poszukaj w kolekturze totolotka

Robson2001

Zupelna racja magazyn to jedno wielkie (usunięte przez administratora) liderzy cwaniakuja ze niby cos robia a tak naprawde to nic spia na wózkach miedzy regalami a osiolki robia na ich pensje totalny(usunięte przez administratora)

@Robson2001

Serio śpią w czasie pracy czy to tylko taki wyolbrzymiony komentarz? :D nikt tego nigdzie nie zgłaszał? To w sumie fajna praca jak można sobie spać bez żadnych konsekwencji ...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Faurecia spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Czesio

Pytanie o dojazdy ze Świdnicy. Kto dojeżdża i czy 31 ogarnia dobre godziny? Można spokojnie dojechać i wrócić? Jeśli nie to jest dobra duszyczka co razem można dojeżdżać? Mam w środę rozmowę i muszę wiedzieć.

Graham

witam wszystkich dostałem telefon tydzień temu ze mam przyjdz w czwartek na godzine 9:10 na bhp przyszedłem na bhp skonczyło sie o 10 i cordynator powiedział po bhp ze mamy czekac na telefon tydzien czasu czekam i co mam zrobic prez to blokuja mnie do innych firm to chociaz mógł napisac sms czy cos a nie czekam jak głupi

Toniesuper
@Graham

Może zapozno ale na BHP to cie szkoła jak jesteś przyjęty. Dziwne to szkolenie. Idź tam gdzie cię przyjmują, tu ktoś źle zorganizowany.

Bedek

Znalazłem, ogłoszenie o pracy w faureci z zakwaterowanie, jak to wyglada? Czy faktycznie dają kwaterę przyjezdnym?

@Bedek

lepiej poszukaj sobie innego pracodawcę pod firma centralnie (usunięte przez administratora) z twoich zarobionych pieniędzy zakwaterowanie wliczone w koszty czyli obciążają ciebie a samemu sobie wynająć się nie opłaca bo bardzo słabo płacą za pracę zostają tylko nadgodziny po 12 godzin w tygodniu i sobota czasami niedziela (usunięte przez administratora) jest podstawą i straszenie pracownika jak chcesz tam pracować to życzę powodzenia dla mnie to jest ostatni zakład na świecie do którego bym wrócił

On

Witam czy ma ktoś wtyki bym mógł się dostać do pracy będę wdzięczny za pomoc

Fero11
@On

Tak mam mogę pomóc ,a gdzie byś chciał pracowac

MajczeL669
@On

Normalnie chłopaku odezwij się do mnie. To dam tobie nr bo szukają mają braki na 1 i 2 zmianie szukają 40 osób

Damian23=24
@MajczeL669

A ty miesiąc nawet nie pracujesz, na nadgodziny nie chodzisz. Zaraz kończy ci się miesięczna umowa i się wypowiadasz ? (usunięte przez administratora)

Kolos

Czy w firmie jest darmowe wifi dla pracowników?

Slepy

Pracuje tam parę lat i nikomu nie polecam.Nie ma czasu na nic nawet na to żeby się wysrac jak cywilizowany człowiek cały czas (usunięte przez administratora) za śmieszna kasę.A co do 12 to musisz robić bo jak nie to piszesz wyjaśnienia albo jestes na celowniku.

Abc
@Slepy

Jak pracujesz tyle lat i jest źle to po co kontynuujesz prace w faurecii i jeszcze nie dadzą ci się porządnie wystać

Ola
@Slepy

Nie rozumiem - piszesz pracuje tam parę lat a nie polecasz? Już w przedbiegach praca kilka lat w jednej firmie przy obecnym rynku pracownika jest niejako swoistą rekomendacja tej firmy.

Dima21

Хорошая работа, приятная атмосфера. Еще вернусь обязательно сюда

Lol

Hej ktoś kojarzy sachera

oko
@Lol

ja kojarzę tort sachera. bardzo dobry

@Lol

I co w związku z nim? Ja kojarze.

Kojarzę i co z nim?

Lol
@Lol

Tak, jak kojarzę i bardzo miło wspominam. Polecam współpracę z nim.

Rotr

Tak Radek

Kojarzycie ich? Seweryn Tomaszewicz, szukamy opinii bo stosują ewidentny (usunięte przez administratora) i chcemy się dowiedzieć czy u was tez tak było

Janusz

Nie, u nas tak nie było. Nie wiem co wy ludzie wymyślacie. Weźcie się za robotę lepiej, a nie głupoty tu takie wypisujecie, że słabo się robi. Proszę mi nie odpisywać, nie hejtować, bo jest to zbędny wysiłek.

Fero11

No pracowali ale wylecieli kojarzę sprawę ,jednego złapali na pukaniu w pracy a dr. Nie pamiętam a co potrzebujesz??

Nowa
@Fero11

Stosowali (usunięte przez administratora) w stosunku do pracowników? Czy to prawda, że jak Seweryn odchodził to ludzie klaskali?

Oris
@Fero11

Marcin był moim mistrzem nie miałem z nim problemów pomocny, uśmiechnięty pozytywny czlowiek wątpię żeby zmienił się w pół roku

Fazi
@Fero11

Tutaj ewidentnie za dużo grzybów bo nic takiego nie było haha

A propo paprotki, poszedł do kogoś wyżej poskarżyć się na swoją podwładną i oczywiście nagrał tę rozmowę. Ten wyżej postawiony niepochlebnie się wyraził na temat tej pracownicy a nagranie zostało jej puszczone po pewnym czasie. Kadra sama podważa swój autorytet. Nic dodać nic ująć.

Robot

Pytanie do ludzi którzy pracują trochę w faurecii... gdy byście mogli co byście zmienili? Ja bym się pozbył "liderzyków" tfuu

jorzinwinny@gmail.com
@Robot

no siema. ja pracuje w faurecji ale w Czechach, pewnie troche inaczej jest bo gap lídry sa ok. ale mimo wszystko to sa lizydupy. pozdrawiam.

Browar
@jorzinwinny@gmail.com

W zbuch pracujesz, a zakwaterowanie to masz w pilznie czy uchen

adamek

witam jak sie pracuje i jak wygloda z godzinami zmiany

Irena
@adamek

Dodałeś swój wpis już 3 miesiące temu i nie uzyskałeś tu żadnej wiadomości niestety. Rozumiem, że byłeś zainteresowany pracą w Faurecia. Czy do tego czasu zdecydowałeś się może na dołączenie do firmy? Być może sam już jesteś w stanie ocenić jak się pracuje i jak wyglądają zmiany. Jeśli tak to napisz proszę.

Tomasz

Witam, czy warto iść za 30 zł na umowę zlecenie na miesiąc?

Ruda
@Tomasz

No pewnie

Czy w Faurecia są paczki/bony świąteczne?

Nie ma bonów, są premie świąteczne dodawane do wypłaty w miesiącu przed świętami i są paczki na Mikołajki.

gala

na odejście z pracy dają.

Raf

Witam jakie są zmiany w faurenci wałbrzych chodzi mi 3 zmiany i od kturej do kturej

idi
@Raf

Której. Zapamiętaj. Będzie ci łatwiej w życiu.

Czy ktoś może powiedzieć o warunkach pracy na dzień dzisiejszy 14.07.2020? Chodzi mi o place czy są na czas_ Czy Faurencja zwraca pieniądze za dojazdy_ Ile wynosi pensja podstawowego pracownika po dodaniu i odjeciu wszystkich bonusow_ Dziekuje za każdą informację.

On25
@152

Ja se dowiedziałem że 1dzie po. 8 a potem 12 masakra

Michal
@152

(usunięte przez administratora). 12h pracy przez 5dni w tyg za dojazdy płacisz sam lub kupujesz bilet i wozi Cię transport pracowniczy. Kasa na czas ale za 3000zl robić tyle godzin to śmiech na sali odmów 12h to zwolnienie

@Michal

Co za tyle godzin marne(usunięte przez administratora) zł masakra zwolnił bym się po pierwszej wypłacie

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia