Opinie o Faurecia w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Faurecia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Wałbrzych

Lidia

@Nikolas, możesz powiedzieć jakie według Ciebie czynniki wpływają na to, żeby zostać brygadzistą? Bardzo często dla firmy ważniejsza jest wiedza i doświadczenie danej osoby. Dlaczego uważasz, że firma tego nie sprawdza?

nikolas

gdzie mogę znależć aktualne ofery pracy? jestem brygadzistą w innym zakladzie szukam pracy w przemysle samochodowym. Interesuje mnie kierownictwo ludźmi znam 2 języki oraz mam doświadczenie

Nikolas
@nikolas

W tej firmie nawet ktoś z bez wykształcenia może zostać brygadzistą...przecież oni tego nie sprawdzają

Lidia

Czy może ktoś napisać czy firma aktualnie poszukuje pracowników i na jakie stanowisko? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Jak widać Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z firmą Faurecia? Czy praca jest w przyjaznym środowisku?

Jakość najlepsza jest

Hej szybkie zapytanko jak z kierownictwem w dziale jakości? Coś ktoś wie?, czytając opinie większość jest na temat samej produkcji a ktoś może w jakości pracuje i się wypowie?, będzie to super pomocne - poza tym jak z awansem podwyżka i benefitami dla pracowników tzw biurowych?, pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Faurecia spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
wolontariusz

Lidia

@Ma, czy możesz napisać nam coś więcej jak pracuje się w firmie Faurecia? Czy firma oferuje stabilne zatrudnieniu na umowę o pracę? Jak wygląda system wynagrodzeń, dodatkowe premie, nagrody? Jaka jest atmosfera w firmie?

Nea

Witam... Przyjeto mnie tam ostatnio do pracy...jedno z pierwszych pytan "czy spotkala sie pani z lamaniem przepisow bhp" i co moze przyjsc na mysl po tym pytaniu ,,reszta pytan pograzajaca bardziej zaklad ,, bardzo zle ,obcesowe podejscie do nowego pracownika ,a nic w zamian a i na koniec uslyszalam ,ze na prosbe pracownikow po nockach jeden dzien wolnego...od kiedy to tak pracownicy decyduja kiedy beda miec wolne...no coz roboty nie ludzie...zrezygnowalam odrazu i wspolczuje tym co Musza tam pracowac...

Ma
@Nea

Po nockach jest jeden dzien wolnego, ale za to po rankach sa dwa, potem nocka wiec jakby nie patrzec masz 3 dni. Idzie sie przyzwyczaic, ale widomo, jak komus pracowac sie nie chce to wszystko bedzie przeszkadac ;-) pozdrawiam

Pracuś

Na Mechanizmach Na logistyce trzeba uważać z kim i o czym się rozmawia bo wchodzą mistrzowi w (usunięte przez administratora) punkty walą a po pracy piwko piją

@Pracuś

nic nowego to norma szczególnie liderzy nie którzy na fremsach

randka

wiecie co brak słów jak taka fajna młoda dziewczyna może się spotykać z takim star..mistrzem! no może nie jest stary ale wredny i chamowaty! byli wczoraj w szczawnie aż mnie skręciło jak to zobaczyłem! niby nic nie robili ale. Ach..

Nr 2

Podaj inicjały mistrza

NR2
@Nr 2

JUZ NIE PRACUJE TU -TO JEST POST Z 2015:D:D

tak
@NR2

racja ten "majsster" juz tu nie pracuje z rok albo dłuzej

@randka

wyższa premia będzie i przyjemność nie jest zapewne odosobniona więcej kobiet się spotyka z facetami z firmy dla przyjemności i korzyści materialnych w firmie nie jest to przypadek odosobniony

paweł

to jest post z 2015 roku ten mistrz juz tu nie pracuje

nikolas

@nikolas

w żadnym nowym zakładzie gdzie się przyjmą nie zrobią Cię brygadzistą -Liderem masz wysokie aspiracje i to się chwali tak trzymaj pozdrawiam

Lidia

@nikolas, na stronie firmy jest dużo ofert pracy w Faurecia. Drodzy użytkownicy forum możecie napisać swoją opinię o pracy w firmie? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Czy wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy? Jak wyglądają warunki socjalne i system dodatkowych benefitów pozapłacowych dla pracowników? Co z możliwościami rozwoju i szkoleń? Rzetelne opinie o firmie są cenną wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie.

Inż

czy są wakaty na planistów?

Lidia

@Nikolas, aplikowałeś? Masz już pierwsze opinie o Faurecji? Kto jeszcze wyrazi swoją opinię o firmie? Polecacie? Są przyznawane dodatkowe benefity od firmy? Już od jakiegoś czasu nikt z was nie wypowiadał się merytorycznie odnośnie warunków pracy w tej firmie. Czy coś się zmieniło od czasu opublikowania przez Was ostatnich komentarzy?

zaciekawiona

Kiedy będą angaże i podwyżki? czy ktos z Was juz dostał?

wolontariusz

jak podobajom wa sie podwyzki ? kierownictwo doszlo do wniosku ze pracownik dostaje premie to dal podwyszki 6zl 15 25 :) i placz

Iwona
@wolontariusz

tzn? juz dają angaże? ile wychodzi dla pracownika z kilkuletnim stazem?

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w Faurecia? Podzielcie się swoim zdaniem!

Barbus.

Pracowalem dluzszy czas w tym zakladzie na frajmsach na logistyce i nie podobalo mi sie odnoszenie kierownictwa i mistrzow do pracownikow .Liderzy wlaza w (usunięte przez administratora) mistrzom i udaja ze nic die nie stalo a kolegom z brygady tlumacza ze maka na wszystko wywalone jaja.Byly zalozone zwiazki ale pozwalniali wszystkich.Banda oszolomow I (usunięte przez administratora)

@Barbus.

nic nowego norma w Faureci

krzys

witam,pracowalem w faurecji frames przez 2 tygodnie zatrudniony przez trenkwalder( umowa na 2 tygodnie),umowa sie skonczyla to odrazu kop bo ukraincy sa tansi mimo to ze robia buble na produkcji,dla ukraincow jest praca a dla nas pomalu nie ma

@krzys

pod firma ma płacone od umowy a nie od jakości kierowanych pracowników

magda

W Gorzowie za nienapisanie wniosków racjonalizatorskich( 4 na miesiąc) kierownictwo zabiera 4 % premii).Czy w Wałbrzychu też to jest praktykowane?.Powinno się za to karać inżynierów a nie zwykłych pracowników fizycznych.Uważam jest to kradzież naszych pieniędzy

gość
@magda

W sumie to ma się zgadzać liczba złożonych sugestii na UAP , zależy od mistrza czy zabierze bądź nie , ogólnie to 2 trzeba napisać w miesiącu ale można na obojętnie co aż tak nie wnikają w to .

Jola

Zabierają także.

Jola
@magda

Ale ja pamiętam że 1 na miesiąc trzeba napisać. 4? Zwariowali :) sugestie czy wnioski? U nas nie ma wniosków.

@Jola

witam dokładnie to samo w Wałbrzychu tylko z tym wyjątkiem że premie dawane są od widzimisię majstrów z pomocą karierowiczów liderów nie ma sugestii w miesiącu to i premia niska np.15-20 % są sugestie to premia 20-30% a inżynierowie przypisują sobie innowację i pomysły które się sprawdzą żenada pracownik? może dostać za to 5% premii :) wykorzystywana jest sytuacja na rynku pracy i to ludzi tylko trzyma na WSSE w Wałbrzychu

Lidia

Obecnie jest pełna obsada na jakieś stanowiska w Faurecji? Nie widzę żadnych ofert pracy na stronie. Może ktoś z was coś słyszał? Podzielcie się również opinią o samym procesie rekrutacji, jak wygląda, czy kończy się na jednej rozmowie? można liczyć na umowę o pracę już od pierwszego dnia? @ Jola, pracujesz obecnie w Faurecji? Podziel się opinią o firmie, będzie na pewno on przydatna dla innych użytkowników. Napisz proszę jaka jest atmosfera w pracy.

JKub
@Lidia

Możesz tam pracować i 10 lat a stawkę mieć jak nowy ,co ma dopiero co umowę przez firmę i tyle w temacie ,, na szczęście minę już tak nie ma . Witaj Anglio

stanistaw
@Lidia

Zatrudnienie w Faureci może być tylko przez pod firmę nie ma innej szansy inaczej będziesz wyrobnikiem bo wypłaty masz od pod firmy przez 12 m-cy zastanów się pozdrawiam

Justyna

Witam Chciałabym się dowiedzieć co nieco o Faurecia recliners. W środę mam rozmowę o pracę i chciałabym mieć trochę wiedzy na temat tego zakładu ;) z góry dziękuję za pomoc

SOLIDARNY

TAK ŹLE ale pomóc sobie nie potraficie załużcie związki zawodowe na początek między zakładówkę z Legnicą albo Grójcem.

Mateusz
@SOLIDARNY

Pewnie że by się przydały , ale kto te związki założy , to jest pytanie , jak nikt się nie zna na tym lub się boj

SOLIDARNY
@Mateusz

Dane przewodniczącego w Grójcu są jawne a przedstawiciel do rady europejskiej Faureci też jest związkowcem nie jaki pan Mariusz Biały, pracownik produkcji operator dane znajdziesz w komputerach służbowych na tzw. X lub po emajlu firmowym łoncznie z telefonem kontaktowym.

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia