Opinie o HASTA SP Z O O w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HASTA SP Z O O. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HASTA SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HASTA SP Z O O w Wrocław

Zgadza sie znam wieleosob ktore wrocily do firmy poznajac rynek pracy we Wroclawiu to jest fakt znam to bo znam wiele osob pozdrawiam Janek64.

Czy szacunkiem można nazwać fakt, że pracownicy jak chcą w ogóle pracować w Haście, Biurovicie czy Titanum ( bo to jedna spółka )muszą podpisywać weksle in blanco?[usunięte przez moderatora] Nie mówmy tu o szacunku.

Krzyś

Szefostwo gest ma tylko słowny zwłaszcza przy podpisywaniu umowy, a potem brutalna rzeczywistość i dziwne opini[usunięte przez moderatora]. Dlaczego pracuje, bo nie mogę odejść. I nie pytajcie dlaczego.

to po co pracujesz w tej firmie jeden z drugim ? ja pracuję dosyć długo i jest ok

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie HASTA SP Z O O? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
xxxxxxxxxx

zgadzam się z poprzednią opinią-niestety bo pracuje w haście nadal

Dokładnie tak jest. Proponuję jeszcze zwrócić uwagę na tzw. brygadzistów. Boją się własnego cienia. Po zachowaniu jednej osoby należy zastanowić się czy aby ostatnią z ukończonych szkół nie była podstawowa - Słoma z butów wychodzi poza tym w głowie totalne echo. Pracownicy ok

mgr

Tak narzekacie i ok, na pewno nie jest idealnie. Ale bądźmy sprawiedliwi - szefostwo gest ma. Na co dzień jesteśmy znurzeni rutyną ale dla takich chwil jak wigilia pracownicza z prezentami, pieczony baran jako poczęstunek na hali sprzedaży, premie roczne może warto popatrzeć na hastę z innej perspektywy? Narzekania zawsze będzie za dużo, a pieniędzy zawsze będzie za mało.

jeste� stronnicza i tyle

hasta

Zapraszam do pracy............ A jak już zrezygnujesz to daj znać....

praca w Haście musi być zatem bardzo ekscytująca :)

hasta

to niby Nasze Przawo Kochana a jednak nie. Bo kto się sprzeciwi???

?

w Biurovicie jest kasa jeszcze mniejsza ale maja tam spokoj. Dyro [usunięte przez moderatora] tam nie decyduje - dlatego pewnie

ludziki a co z Biurovit���?? fajna ta Biurovita z fajnymi ludzmi ;)heh.

Nikt nikogo nie zwalania za dobrą pracę , A jak Pan występuje w obronie i wymienia pokrzywdzonych to proszę spytać Pana [usunięte przez moderatora] skąd miał towar ,którym handlował na placu ,bo na pytanie gdzie kupił ten towar nie potrafił odpowiedzieć.

supon

Zapomniałeś się podpisać [usunięte przez moderatora]

Tak czytam Wasze opinie i zauwazam zwykly polski poped do narzekania. Oczywiscie kazddy ma prawo do wyrazania swojej opinii ale niech ona na Boga bedzie przemyslana. Nie podoba sie w Hascie?zmien prace, a przekonasz sie, ze nie jest oczywiste, ze gdzie� indziej jest lepiej. Znacie to powiedzenie: wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma? Idz jeden z drugim do biedronki i przekonaj sie czy tam Cie beda glaskac za przychodzenie do pracy. Ile chcesz zarabiac za ukladanie towaru na polkach? 3 tysiace? Zrob rozeznanie w innych tego typu firmach, a noz ktoras tyle Ci zaplaci:) Nie zapomnij napisac do nas z nowej pracy;) Albo wroc, wiele bylych pracownikow juz wrocilo...

anonim - 2010-02-19 08:21:51 Pracuję w Haście od kilkunastu lat i wiem , Å że odchodzą i przychodzą do firmy różni ludzie ..Narzekają najwięcej Ci którzy w życiu poprostu źli, którzy zatruwają życie sobie i innym. Czasy czy się stoi czy się leży dawno się skończyły.Najbardziej przeszkadzająi irytują w pracy Ci ,którzy nie mają żadnych pomysłów i torpedują zarówno nowości jak i ludzi nastawinych na sukces ipróbują ugrać swoje kosztem innych.I znam taką wybitną osóbkę która jest poprostu hipokryką wkórza i wygryza ludzi którzy mogą pokazać że można nowocześniej i szybciej chcą solidnie pracować i są wstanie wnosić nowe pomysły i entuzjazm a do prezesa gra najbardziej zaangażowanąi lojalną aż dziwne że Prezes ciągle jej ufa..Ale na szczęcie to margines a w Haście ludzie generalnie są życzliwi i chętni do pracy. A że są ludzie i ludziska nic nowego a Hasta daje możliwości zarówno AWANSU jaK I ROZWOJU TYLKO COś Z SIEBIE TRZEBA Dać.Najepszym potwierdzeniem że Hasta jest dobrą firmą jestem ja i grupa ponad 40 pracowników którzy w Haście pracują ponad 10 lat i wiem , że wielu z nas wielokrotnie awansowało finansowo .a na zmianę stanowiska poprostu trzeba się wyróżnić zaangażowaniem ,poziomem ,odpowiedzialni entuzajazmem do pracy i apetyt na życie. 1 Pracuję w Haście od kilkunastu lat i wiem , Å że odchodzą i przychodzą do firmy różni ludzie ..Narzekają najwięcej Ci którzy w życiu poprostu źli, którzy zatruwają życie sobie i innym. Czasy czy się stoi czy się leży dawno się skończyły.Najbardziej przeszkadzająi irytują w pracy Ci ,którzy nie mają żadnych pomysłów i torpedują zarówno nowości jak i ludzi nastawinych na sukces ipróbują ugrać swoje kosztem innych.I znam taką wybitną osóbkę która jest poprostu hipokryką wkórza i wygryza ludzi którzy mogą pokazać że można nowocześniej i szybciej chcą solidnie pracować i są wstanie wnosić nowe pomysły i entuzjazm a do prezesa gra najbardziej zaangażowanąi lojalną aż dziwne że Prezes ciągle jej ufa..Ale na szczęcie to margines a w Haście ludzie generalnie są życzliwi i chętni do pracy. A że są ludzie i ludziska nic nowego a Hasta daje możliwości zarówno AWANSU jaK I ROZWOJU TYLKO COś Z SIEBIE TRZEBA Dać.Najepszym potwierdzeniem że Hasta jest dobrą firmą jestem ja i grupa ponad 40 pracowników którzy w Haście pracują ponad 10 lat i wiem , że wielu z nas wielokrotnie awansowało finansowo .a na zmianę stanowiska poprostu trzeba się wyróżnić zaangażowaniem ,poziomem ,odpowiedzialnością i entuzajazmem do pracy i trzeba mieć po prostu apetyt na życie.

kasia

dokładnie się zgodze z tym co pisali koledzy, awansu nigdy sie nie dostaje w tej firmie, co najwyzej moga cie bez twojego zdania przesunac na inny dzial, jezeli chodzi o kase to lepiej nie mowic, za dzwiganie ciezkich kartonow 1400 PLN to troche przegiecie, obowiazkowa praca po godzinach, kierownik gruby Artur 1 z najwiekszych tyranow na swiecie, ciagle mu cos nie pasuje i zawsze za cos obetnie wyplate, same kary zero nagrod, poprostu porazka pod kazdym wzgledem, fakt ludzie sa bardzo wporzadku, znalam tylko tych z hali

Zostaw merytoryczną opinię o HASTA SP Z O O - Wrocław

• Jak się pracuje w HASTA SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy HASTA SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

HASTA SP Z O O