Opinie o HASTA SP Z O O w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HASTA SP Z O O. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HASTA SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HASTA SP Z O O w Wrocław

obiektywny

Warunki oferowane przez tą firmę można nazwać w najprostszy i najszybszy sposób kpiną. Praca na dwie zmiany za najniższą możliwą stawkę i umowę zlecenie na okresie próbnym. Na składanie CV tam szkoda czasu, prądu i internetu.

@obiektywny

Domyślam się że to Pan którego nie zatrudnili ;)

@obiektywny

Weź pod uwagę, że można samemu z siebie odmówić pracy w firmie,w której warunki nie odpowiadają czyimś kwalifikacją i oczekiwaniom finansowym :)

Mateusz

nadal są wczasy pod gruszą?

Gruszka
@ Mateusz

Były w tym roku, ale za rok nie wiadomo, bo to ciągle zagadka i czekanie do ostatniej chwili, czy dadza

Mateussz
@Gruszka

Są co roku więc nie wiem skąd te niewiadome. Był lockdown było słabo ze sprzedażą a wczasy pod gruszą były wysokie

Gruszka
@Mateussz

Są co roku ostatnio owszem, ale nie wiadomo czy w następnym będą, różnie bywa, wysokie były to fakt, więc napisane było w odpowiedzi, że były a za rok kto wie, zawsze przed wakacjami, jak padają pytania o wczasy, odpowiedź jest nie wiadomo

Bla bla bla

Były wczasy pod grusza, nie pada na głowę hehhe, nie wieje, papier i mydło są, mogą cię zadowolić tym jedynie plus zarobkiem 2200/2300,chyba że nie masz 26 lat to 17 na godzinę, a narobisz się jak wół w polu, ciągle na nogach i garba jak wielbłąd od ciężarów

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w HASTA SP Z O O?

lola

Co do atmosfery to akurat tam jest ok, nikt nie chodzi i nie czepia się no może tylko monitoring, Ludzie są bardzo fajni

Kala

Atmosfera jak najbardziej spoko ale to jedyny plus tej pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie HASTA SP Z O O? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
nowy

Bylam na rozmowie i odnosze pozytywne wrazenie. Powiedziano mi ze w firmie sa zmiany, rozmawialam z milym panem kierownikiem i powiedzial ze jest nowy na tym stanowisku. ja sprobuje i wtedy napisze

Były
@nowy

Serdeczne wyrazy współczucia :) ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ( Sowietskoje Igristoje) Hahahaha ;)

Irena
@nowy

Nowy, czy podjąłeś zatrudnienie w firmie HASTA SP Z O O? Jeżeli tak to jestem ciekawa jakie są Twoje wrażenia po pierwszych tygodniach pracy. Jak oceniasz atmosferę w firmie?

@Irena

tak. Starzy pracownicy straszą że jest źle, ale mało kto spada z pensją poniżej 2500 więc jak na pracę od pon do pt jest ok

Ojapierdziu

2500 buaahahahahahahahaha !!!!!!!!

@Ojapierdziu

Może i buhahahahaha itd. ale ci lepsi maja 3000 - 4000 na rękę Mi się dobrze pracuje, fajni ludzie, wyluzowana kadra (może poza jedną) atmosfera spoko

Agnieszka
@nowy

Już trochę czasu minęło od Twojego ostatniego wpisu, napisz proszę czy podjęłaś pracę w Hasta? Jak wygląda atmosfera pracy i atmosfera wśród pracowników?

Yxy
@nowy

Jaka jest stawka na akord?

nijaki
@nowy

Jesteś zadowolony/zadowolona z wypłaty 2500 na rynku pracownika? W dużym wojewódzkim mieście? Nie chciałbym nikogo urazić ale nie masz wiedzy o możliwościach zatrudnienia - jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i nie szastasz L4 na zawołanie to praktycznie wszędzie dostaniesz więcej. No chyba że kombinujesz i na coś innego liczysz.

JA
@nijaki

To czemu nadal tu pracujesz koleżanko?

nijaki
@JA

Po odpowiedzi widzę że trafiłem na kogoś nie myślącego. Po pierwsze "nijaki" to rodzaj męski nie żeński. Po drugie, nie pracuję tutaj (opłakane zarobki) tylko sugeruję komuś innemu że gdzie indziej więcej zarobi. Wracaj do podstawówki po elementarna wiedzę :)

@nijaki

ha ha

lak

Ile wychodzi w rzeczywistości kasy na rękę?

@lak

1600-1700

Pracownik.
@lak

Na zleceniu nie więcej niż 2000,na umowie o pracę na pełen etat jest praca na akord, dla nowego pracownika nie więcej niż 1800 bez znajomości firm, towaru, kodów, i wielu innych rzeczy, ciężko wyrobić 'norme'. Nie polecam jako obecny pracownik owej firmy, czysty wyzysk, brak szacunku do pracownika hali sprzedaży, (usunięte przez administratora) czasu i jakichkolwiek chęci do życia. Przełożone nie pomagają, inteligencja kierownictwa jest na poziomie kostki brukowej, każdy się czepia o wszystko, nie można usiąść nawet na minute, Pomo tego że praca polega cały czas na dzwiganiu jakiś biurowych śmieci. Same kary w postaci potrącenia wynagrodzenia, żadnych nagród, żadnych benefitow, ciągle dodawanie czynności służbowych.

Nówka
@Pracownik.

Ile trzeba zrobić realizacji że by zarobić z 2k?

@Nówka

mniej niż 2000 nikt nie zarabia. no chyba ze nic nie robi i na l4 siedzi

nowy

Hej hej jaka jest stawka akordowa?

Miron

Jeśli ktoś zaczyna pracę to niestety od niskich zarobków. Na wyższe trzeba pokazać swoje umiejętności!

@Miron

Taaa :D nawet po paru latach pracy nadal śmieszne pensje, takze nie probojcie ratowac wizerunku tego smiesznego tworu.

Agnieszka
@Miron

Oprócz podstawowego wynagrodzenia można liczyć na premie?A może jakieś dodatki socjalne?

Czy w HASTA SP Z O O zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

tak

Tak

Jarosław

Dziękuję za opinie , w skuteczny sposób zniechęciły mnie nawet do pójścia na rozmowę rekrutacyjną .

Grzegorz

Smieszna firma , Śmieszne Pieniądze 2000 zł na rękę , Umowa na najniższą krajowa . KOLEJNI JANUSZE BIZNEZU , kiedy w końcu skarbówka weźmie się za takie twory .

Zgaduj

(usunięte przez administratora)Firma idealna, żeby sie zatrudnić i od razu pójść na macierzyński ale na pewno nie po to żeby tam pracować.(usunięte przez administratora) zwolniło się 30% wieloletnich pracowników(usunięte przez administratora) Zarobki poniżej 2 tyś i to naprawdę często na poziomie 1600-1800 za cały przepracowany miesiąc. Z całkowitym brakiem szacunku, były pracownik.

Praca w Hascie do lekkich nie należy, cały czas trzeba dźwigać, cały czas coś przeszkadza w pracy, skanery się nie nadają do pracy, koszyki ledwo jeżdżą, alejki zawalone towarem, że przejścia nawet brak, i wiele innych. Akord został wprowadzony z miesiąca na miesiąc, czyli ile znajdziesz towaru w tym (usunięte przez administratora) tyle będziesz mieć. Zarząd do wymiany bo z takim podejściem do pracowników, którzy odwalają naprawdę dobra robotę, to nigdzie ta firma nie zajdzie. Nie polecam, oby niedługo była wizyta PIP.

Szukaj pracy gdzie i

(usunięte przez administratora) zaczęli robić z tego. Zatrzymasz się i powiesz coś do kogoś i już ktoś do Ciebie pretensje ze nie pracujesz i nieważne czy służbowo rozmawiasz. Odradzam szczególnie ze zaraz zaczną płacić poniżej 2000 bo z ich wyliczeń wychodzi ze pracują ludzie którzy powinni zarabiać 1200. Prawda jest taka ze umowy są na najniższą krajową wiec mogą płacić minimum. Zwolniło się w ciągu 3 miesięcy kilkanaście osób i nikt nowy nie przyszedł do pracy po dniu próbnym. Moje sugestie dla HASTA SP Z O O: Zacznijcie myśleć Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić ludzi

@Szukaj pracy gdzie i

Może deficyt wśród pracowników w HASTA jest związany z aktualną sytuacją wewnątrz tej firmy? Jeżeli zarówno Ty, jak i inni użytkownicy forum wiedzą coś w tej kwestii, to proszę o pozostawienie wpisu. Wszystkie informacje będą ważne dla osób zastanawiających się nad współpracą z tym pracodawcą. Czy jest tu ktoś, kto posiada jakieś aktualne wiadomości na temat tejże firmy?

HA HA S TA

Tak czytam i wsio się zgadza!!! Tylko Heniu Pierdoły pisze. bo było sześć (6) osób na dniu próbnym i nikt nie został!!! Powodzenia z szukaniem kilku osób za niższą stawkę (chyba niżej się nie da) wszystko co tam się dzieje wszystkie zmiany są poza kodeksem pracy nikt nie widział regulaminu pracy!!! Zmiany są wymyślane i wprowadzane ot tak nikt tego sam na własnej skórze nie sprawdził bo w HASCIE "kierownictwo" nie podniesie nawet papierka bo to już by była praca fizyczna!!! Szkoda że nikt wyżej nie nadążył za zmianami na rynku pracy bo firma ma potencjał ale nikt go ni wykorzysta ponieważ nikt nie wysłucha nowych pomysłów. Teraz już mogę szczerze napisać że odradzam prace ponieważ starają się wprowadzić akordową pensje ale bez akordowej umowy. Wałki i jeszcze większe wałki nawet gdybyście sie naprawde starali to ONI mają opinie że i tak pracujesz na 50% bo jesteś leniwy. Jeszcze kłamią w ogłoszeniach o prace że od 3400 brutto a na umowie najniższa

nick

W hascie żeby przeżyć trzeba: - udawać że to co mówi przełożonych bardzo cię interesuję(wtedy oni czują się lepsi:))) -nie chwalić się że coś się więcej umie(dowalą więcej roboty) -pokazywać że można szybciej robić -jak zwolnią to się cieszyć(chociaż to wielki obciach zostać zwolnionym z tego poletka) -nie dawać wiary że wprowadzane zmiany są robione żeby pracownikowi było lepiej Jak ktoś jest (usunięte przez administratora) i jest wulgarny w tym kombinacie może zrobić karierę.

Lidia

@baba, rozumiem, że Twoja przygoda z HASTA zakończyła się tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Wyraziłaś swoje zdanie na temat proponowanych warunków zatrudnienia przez tego pracodawcę, które w Twojej ocenie nie są satysfakcjonujące. Niemniej ważne, że otrzymałaś dokładne informacje na ich temat, co pozwoliło Ci na zastanowienie się czy chcesz rozpocząć współpracę z tą firmą. Co możesz natomiast powiedzieć o samym jej przebiegu? Swoją wypowiedzią zainteresujesz innych użytkowników.

baba

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Byłem ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej i o mało nie dostałem zawału słysząc o warunkach pracy na stanowisku pickera. 2000 zł netto, to miesięczne wynagrodzenie. Praca na zmiany 8-16 i 11-19. Może się tak zdarzyć, że przyjdziesz wcześniej i wyjdziesz później. Nawet wieczorem możesz dostać od kierowniczki informację, że jutro masz przyjść na 6:00, podczas gdy miałeś zmianę na 8:00. Trzeba przestrzegać 15 minut przerwy śniadaniowej, nie spóźnić się, nie wychodzić na fajkę, bo musisz to odpracować, nawet jak pójdziesz do toalety. Praca na akord, non stop chodząca. Lepiej szukać innego zatrudnienia. Szkoda czasu na ten (usunięte przez administratora) i niewolnictwo.

Lidia

@Anonim, napisałeś, że przez jedną osobę w pracy atmosfera jest zaburzona. Czy próbowałeś swoje uwagi skierować do szefostwa? Warto chyba szukać pomocy w takich sytuacjach bezpośrednio u pracodawcy? Co o tym myślisz?

Odradzam prace w Hasta. Mało placa. Są tam osoby które pracują po kilka lat a wypłata wiecznie niska nie zależnie od tego co robisz i zero szans na jakiś awans itd. Ludzie-pracownicy bardzo fajni. Reszta to porażka. Atmosfera byłaby spoko gdyby nie jedna osoba która wprowadza terror. Każdy kto tam przychodzi na rozmowę od razu wie co się tam dzieje bo osoba która ich wprowadza jest niesympatyczna. Szkoda nerwów na takie osoby. Hala najgorsza. Czerwone pole spoko tylko jeszcze mniej płacą niż na hali. Żółte pole .... szkoda gadac a zabawki fajne gdyby nie szalona kierowniczka. Lepiej jest w biedronce bo masz profity itd a tu nic tylko zasuwa a weź sie odezwij to juz po premi. Powinni się zapytać pracowników gdzie jest problem i w kim a nie doszukiwać się nie wiadomo czego. Brak perspektyw w tej Hascie. Szkoda waszego czasu. A osoby za biurkiem to po podstawówce tylko. A jedna to ma takie kompleksy co widać że jak ma Focha to uciekaj Pani na stanowisku masakra wszystko podpisuje pod siebie co to nie ona a tylko pracowników wykorzystuje a paleciaka w ręku nie miała jest tam zbyteczna.

Zostaw merytoryczną opinię o HASTA SP Z O O - Wrocław

• Jak się pracuje w HASTA SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy HASTA SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

HASTA SP Z O O