Opinie o HASTA SP Z O O w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HASTA SP Z O O. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HASTA SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HASTA SP Z O O w Wrocław

Lidia

@Jolita, ''wyzysk'' to mocne stwierdzenie, z tego co wyczytałam to firma zatrudnia osoby na umowy, jak pisali poprzednicy, każdemu pracownikowi wypłacana jest pensja. Napisałaś, że stawki są niskie może napiszesz o jakich stawkach mowa?

szukajacy

Witam Jakt teraz wygladają warunko pracy i płacy w firmie?

Jolita
@szukajacy

Wyzysk nadal trwa, ale pracownicy się wykruszają, a nowi nie przyjdą już na tak niskie stawki, więc może siłą rzeczy wymusi to na firmie wyższe płace.

ksamp

Racja @Ale nie ma ofert o pracę na ich stronie, ale pewnie na portalach z ofertami zatrudnienia coś czasem się pokazuje, sama firma dba o pracowników, mogą się rozwijać w firmie, pod warunkiem, że korzystają ze szkoleń

Zibi
@ksamp

Ha ha ha. Jakich szkoleń??? Rozwija sie? Chyba w „dobrowolne” pracujące soboty za dniówkę taka jak w tygodniu

Jak Firma ma dawać kandydatom możliwość wyboru? To raczej Firma wśród kandydatów wybiera odpowiednich pracowników !!! Nie każde stanowisko nadaje się do tego aby pracowała na nim kobieta , to chyba oczywiste . A tak na marginesie , w Haście pracuje wiele kobiet ... I nikomu się nie zabrania złożenia cv

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie HASTA SP Z O O? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.

gość

Zatrudniaja tylko mężczyzn ,bo tam cięzka praca jest,raczej nie dla kobiet,duzo dzwigania cięzkiego towaru.

mawa

Dzięki wielkie za info, ale niestety z tego co wyczytałam to poszukują na to stanowisko mężczyzny;/

mawa

Super, dziękuje bardzo za informację:)

mawa

Czy ktos sie orientuje jak mozna zlozyc aplikacje do Hasty? jest jakis mail do dzialu personalnego lub inny kontakt zajmujacy sie sprawami zatrudnienia?

Witam. Hurtownia po sąsiedzku ATUT, rekrutuje, tam wystartuj.

kolezanka
@Anonim

sa jakies przyjecia obecnie? trzeba miec jakis dany kierunek ?

dosc

Dyrektor jest niedobry!! Pracowałem w Hascie przez 3 lata. Nie polecam do pracy!

Było bardzo źle, odeszłem i jest super.

PRACA W HAŚCIE JEST OK. A JAK UWAŻACIE ŻE JEST TAK ŹLE, TO POSZUKAJCIE INNEJ PRACY- NIKT WAS NA SIŁĘ NIE TRZYMA!!!

z dlugoletnim stazem

Wita, napisze od siebie. Pracuje ma czerwone pole. Zarabiamy akord. Co do warunkow praca: kierownicki wogole nie pomaga. siedza caly dzien i uklada grafik wpisuje bledy zero pomocy wszystko gdzies byle jak najwiecej wypisac w danym dniu. i obrazone na caly swiat Prowadzom wyscig i kazda chce byc lepszy od drugi. koledzy ktorzy slysza jak maja jakies zastrzezenia to slysza odnich jak ci sienie podoba to sie zwolnij albo przy zlym humorze ktorejs z nich (siedza za kara)nawet slowa nie mam czasu idz z tad nie przeszkadzaj wszyscy widzimy to jak ciezko pracuja nasze kierowniczki szczegolnie jedna bedac co 20 min na papieros. wynagrodzenie odekwatne do pracy. bylo by ok ale nie z tymi kierownik. Nie trafiajcie do Halec.... i jawrsk...

..........................

Nie polecam pracy w tej firmie wymuszanie zostawania po godzinavh, bo jak nie to z premi przy wyplacie odejmą ,traktowanie ludzi przedmiotowo zero wiedzy na temamt zarzadzania przez dyrekcje, nie przekarze wiedzy pracownikowi bo sam nic nie wie a wymaga porazka.

Piotrek

Zgadzam się, nie polecam Hasty

Czytam opienie na temat wielu firm i zawsze zastanawiam się czy tacy jak Ty znajdą pracodawcę który będzie im odpowiadał. Niestety czasy kiedy za nic dostawało się pensje (czasami nawet wysoką) już sie skończyły i teraz trzeba ciężko pracować. Jeśli masz zastrzeżenia to proponuję Ci otworzyć własną firmę i płacić pracownikom bardzo wysokie wynagrodzenie za nijaką pracę i co miesiąc liczyć jakie straty firma przynosi. Czy znasz może prykład firmy idealnej ? Prześlij proszę namiary. I jszcze jedno na koniec, skoro tak bardzo Cię skrzywdzili to pewnie już tam nie pracujesz dlaczegowięc przedstawiasz się jako anonim. Może obawiasz się że jak się przedstawisz to okaże się ...

Mój boże, pracowałem tam, niestety. Jakiś Ciemnogród, psełdoprezesik z rodzinką i sługusami psełdokierownikami kompletne dno. Jakiś nieprawdziwy świat. Ci co na siłę wybielaja tą żałosną powiedzmy firmę i tak nie zmienią stanu faktycznego, który jest po prostu masakrycznie tragiczny.

Janek64

Odpowiadam to nie sa chaotyczne odpowiedzi ani opis sytuacji nawet pisac nie umiesz a co dopiero wypisywac i oopiniowac innych sluchaj ja pracowalem 12 lat a przedewszystkim jeszcze wiecej przed HASTA moze jak przepracujesz 30 lat to sie bedziesz mogl wypowiedziec na temat pracy w jakiejkolwiek jednosce i po primo naucz sie pisac i czytac swoje wypowiedzi nawet na necie pozdro.

Janek64

Super firma trzeba umiec pracowac umia wymagac ale daja zarobic po drugie sa wyplacalni po 3 SOCJAL na 6. POLECAM . JESTESMY najwieksza Jednostka w POLSCE . SZEFOWIE MAJA GLOWE NA KARKU .UMIA MYSLEC W SYTUACJI NAWET KRYZYSU POZDRAWIAM.

Janek64

Zgadza sie ja pracowalem 12 lat i bylo OK i nadal mam takie zdanie Firma Hasta Sp.Zoo jest w czolowce Krajowej ISO jest to znaczy ze jest Fierma FAIR PLAY.

Zostaw merytoryczną opinię o HASTA SP Z O O - Wrocław

• Jak się pracuje w HASTA SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy HASTA SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

HASTA SP Z O O