Opinie o Mirex w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mirex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirex w Bielsko-Biała

ladnie tu koledzy jada z tematami ale w wiekszosci jest tutaj pisana prawda.WIEC CHYBA CZAS Z TYM COS ZROBIC NASI DRODZY KIEROWNICY LOGISTYCY.

Nieważne

No proszę jaka dyskusja się rozwinęła... Kolego, który napisałes : "w mlodszych latach wziasc za nauke wtedy nie musial zapylac fizycznie a siedzialby np. na miejscu wojtka " [usunięte przez moderatora] Magazynierzy, czy konwojenci maja lepsze wykształcenie niż nie jeden pracujący w biurze czy kierowniczym stanowisku... Idźmy dalej: "W tej firmie też można żyć w luksusie tylko trzeba DAĆ COŚ OD SIEBIE DRODZY PANOWIE a nie tylko dzwigać poprzeczkę PRACODAWCY." Dać coś od Siebie? Po co?Za co? I tak będą Cię traktowali, jak ktoś tu już napisał "Beduina". Dźwigać poprzeczkę pracodawcy? Rzeczywiście, prośba o podwyżkę(po 3 latach) o 1zł na godzinę, to strasznie wysoko postawiona poprzeczka. Pomijam fakt ze prezesów nawet nie stać na to żeby głupie życzenia na święta złożyć pracowniom, nie wspomnę o jakichkolwiek bonifikatach z okazji świat. Wszyscy pracownicy bardzo dobrze wiedza że od partnerów handlowych firma dostaje bony, ale oczywiście rozchodzą się one po kierownictwie. Dalej: "Następna sprawa to poszanowanie tego co WAM DRODZY PANOWIE UDOSTĘPNIŁA TA FIRMA W KTÓREJ PRACUJECIE CZYLI SPRZĘT I MEDIA Np. TOALETY W KTÓRYCH JAK ODDACIE SWOJE POTRZEBY NIE UMIECIE NAWET POSPRZĄTAĆ." Dziękujemy że udostępniliście nam toalety, w innych firmach tego nie ma... i media(tego już w ogóle nie rozumie) Masz może na myśli stare radio Unitry na magazynie? Co do popisanych listw w jadalni, dobrze wiadomo kto wypisuje takie rzeczy, ale jakoś nikt nie potrafi wyciągnąć z tego konsekwencji. "Skoro wam praca lub warunki nie pasują to trzeba podziękować i odejść z honorem bo nikt z nikim ślubu nie brał. " Wiesz co to jest płynność finansowa? Inaczej lepszy rydz niż nic. "Ubrania to chyba macie jakieś marzenia nie spełnione , ubrania są ale nie dla pracowników MIREXU ostatnie co dostałem to był polar czarny z muszynianki , który jeszcze przeleżał w serwerowni ze dwa lata . Dużo ubrań tam jest co pracownicy by mogli w tym chodzić ale poco im to dawać jak kierownictwo weźmie dla siebie i rozda po rodzinie nam przysługują tylko ochłapy i tandety oraz podpisanie kartki że się odebrało a nie dali " Nic dodać, nic ująć. Sama prwda "nistety /mirex/to nie ja . moze zacznijcie sie podpisywac ." A powiesz mi po co? Po to żebyś na przyszłość wiedział komu masz [usunięte przez moderatora] w papiery u innego pracodawcy, jak to masz zwyczaj robić? A poza tym, sam nie potrafisz powiedzieć nic wprost tylko wieszasz bezsensowne karteczki na gazetce. Został poruszony temat zimy... czy w tym roku tez wody na magazynie będą zamarzać?Słyszałem że Mirex teraz swoje wszystkie zarządzenia opiera o kodeks pracy. Z tego co wiem to jest jakaś minimalna temperatura pracy. Prawda? Tu mały cytat: W sprawie temperatury minimalnej jasne jest rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. z 2003 r. nr 169, poz. 1650). Stwierdza ono, że w pomieszczeniach pracy należy zapewnić temperaturę odpowiednią do rodzaju wykonywanej pracy (metod pracy i wysiłku fizycznego niezbędnego do jej wykonania), nie niższą jednak niż 14°C, chyba że względy technologiczne na to nie pozwalają (np. praca w chłodniach). ale co tam, Pracownicy zapłacą karę (ujmie się im troszkę z premii) Pomijam fakt, ze podobno pracownik, który nie miał ważnych badań san-ep sam musiał sobie zapłacić ten mandat... A od czego jest kadrowa? Zapomniałem ze to Krystyna, której bardzo często wylatują godziny z komputera...

mirexuś

cała prawda co tu piszą szanowni koledzy . A poco się tu mamy podpisywać , a żeby mieć potem [usunięte przez moderatora] . Zawsze może być tak ,że ktoś podpisze się czyimś imieniem a to tak naprawdę nie będzie on i [usunięte przez moderatora] komuś życie a sam się będzie śmiał , że kogoś wkopał . A może drodzy koledzy będziemy się podpisywać swoimi numerkami nadanymi w MIREX -sie , tak jak wpijamy tonaż , a i tak wielkie [usunięte przez moderatora] z tego jest

gal anonim

jesli chodzi o kierownictwo to najgorzej jak z dziada zrobi sie pana.patrza tylko na siebie aby to im bylo dobrze a zwyklych pracownikow traktuja jak smieci.ich glowna zasada jak ci nie pasuje to do kadrowej po zwolnienie a na twoje miejsce i tak przyjdzie nowy [usunięte przez moderatora] ktory bedzie zapychal za marne grosze.tylko ze te [usunięte przez moderatora] kiedys sie skoncza bo opinia o tej firmie idzie wsrod ludzi i przyjda takie czasy ze ci niby kierownicy-bo co to za kierownik logistyki po szkole piekarskiej beda musieli zakasac rekawy i przypomniec sobie stare czasy tylko niestety nie beda walic sciemy przez pol zmiany bo wielki brat patrzy.pracowalem w tej firmie prawie 3 lata zero szacunku wobec pracownikow brak jakiegokolwiek kontaktu z ludzmi i rozmowy o zarobkach bo jak wiadomo zycie coraz drozsze a zarobki w miejscu.na dzien dzisiejszy zarobki magazyniera srednio 1300 zl smiechu warte.zapraszam pana [usunięte przez moderatora] niech sie za takie grosze wykaze mysle ze po miesiacu wolalby jednak isc w kierunku swojego wyuczonego zawodu i kulac bulki.pozdro i szacun dla tych ktorzy sie tam jeszcze ostali

Magazynier

Tragedia

Gdzie wcześniej pracowałeś

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
sprawiedliwy

Zastanawiam się nad jednym czy jak przyjdzie zima czy szanowni kierownicy i zastępcy zmian będą przesiadywać w kanciapie u [usunięte przez moderatora] bo jak rok temu na magazynie było zimno my czyli magazynierzy marzliśmy jak jakieś beduiny podczas gdy oni popijali sobie ciepłą kawusie.czy to jest normalne?

MĄŻ

W WIELU FIRMACH PRACOWALEM ALE CZEGOS TAKIEGO NIE WIEDZIALEM! TA FIRMA RZĄDZI SIĘ SWOIMI PRAWAMI. JAK TO KTOS LADNIE NAPISAL PANSTWO W PANSTWIE!!! FIRMA MIREX NIE MA NAWET STWORZONEGO REGULAMINU PRACY! WYNAGRODZENIE ZALEZY OD TEGO JAK DUZYM SIE JEST PRZYDUPASEM I LIZUSEM!!! IM DLUZSZY I POSLINIONY JEZYK TYM WYZSZA CYFRA W RMUA. TAK NAPRAWDE NIE DA W KILKU ZDANIACH OPOWIEDZIEC JAK SIE PRACUJE W FIRMIE MIREX. JEZELI MIALBYM DORADZIC TO PROSZE TO FIRME OMIJAC Z DALEKA. TO BANDA SKNERUSOW, CHAMOW,KLAMCOW I CHOLERNYCH TUPECIARZY. FIRMA W KTOREJ KRAZY NIENAWISC ZAZDROSC EGOZIM MSCIWOSC I ZAZDROSC. WYBOR POZOSTAWIAM WAM!!

darek s

nistety /mirex/to nie ja . moze zacznijcie sie podpisywac .

mirexuś

Ubrania to chyba macie jakieś marzenia nie spełnione , ubrania są ale nie dla pracowników MIREXU ostatnie co dostałem to był polar czarny z muszynianki , który jeszcze przeleżał w serwerowni ze dwa lata . Dużo ubrań tam jest co pracownicy by mogli w tym chodzić ale poco im to dawać jak kierownictwo weźmie dla siebie i rozda po rodzinie nam przysługują tylko ochłapy i tandety oraz podpisanie kartki że się odebrało a nie dali ,,POZDRO"

....

Właśnie co do ubrań. Kiedy będą!? Zwracam się tu do >mirex . Mniemam że mamy przyjemność z [usunięte przez moderatora]. Te cięte riposty naleza do niego.

mirex

a tak na marginesie co do popisanych listew płytek w wc i tym podobnych co nie którzy powinni się częściej kąpać i prać ubranie . Bo od nich zalatuje .

ehh

To swoja droga ze ci ktorzy pisza listwy i robia (usunięte przez administratora) w toaletach( wiadome osoby) powinni najnormalniej wydoroslec. Bo w czym ci zawinil wozek albo ta listwa. Jak cie ktos z kims mieszkasz[usunięte przez moderatora] tez mu piszesz mile slowa np. na lodowce... Prawda jest taka ze trzeba ROZMAWIAC!!!! Bo puki siedzimy cicho to nic nie zdzialamy. Swoja droga czemu prezes boi sie rozmawiac?

kierowca

Jeżeli te wypowiedzi przeczyta osoba z zewnątrz to w pierwszej chwili pomyśli że nie złe sceny tam odchodzą ale po przyjezdzie na siedzibę firmy zmieni zdanie.Powiem tak warunki pracy są DOBRE samochody DOBRE KIEROWNICTWO TEŻ DOBRE. WIADOMO ŻE NIE WSZYSTKIM JEST SIĘ W STANIE DOGODZIĆ.

W tej firmie też można żyć w luksusie tylko trzeba DAĆ COŚ OD SIEBIE DRODZY PANOWIE a nie tylko dzwigać poprzeczkę PRACODAWCY. Popatrzcie trochę na siebie na pomalowane chociaż LISTWY W JADALNI I TEN PORZĄDEK W TYM POMIESZCZENIU GDZIE CODZIENNIE SPOŻYWACIE ŚNIADANIE. Następna sprawa to poszanowanie tego co WAM DRODZY PANOWIE UDOSTĘPNIŁA TA FIRMA W KTÓREJ PRACUJECIE CZYLI SPRZĘT I MEDIA Np. TOALETY W KTÓRYCH JAK ODDACIE SWOJE POTRZEBY NIE UMIECIE NAWET POSPRZĄTAĆ.

ehh

Podzielam którąś z powyzszych wypowiedzi (tą o ślubie). A co do tej o prawie do zycia w luksusie to powiem ze wina jest po obu stronach. Owego pracownika i pracodawcy. Pracownika ze mogl sie w mlodszych latach wziasc za nauke wtedy nie musial zapylac fizycznie a siedzialby np. na miejscu [usunięte przez moderatora]czy Sz.P[usunięte przez moderatora].( najbardziej wedlug mnie normalna istoota chodzaca po ziemi). W wracajac. wina pracodawcy jest po prostu zwykla chciwosc. Sa po prostu dusigroszami... Dodam jeszcze ze nie ma co walczyc bo to i tak nic nie da co to jest 1 zloty do godziny w tych czasach.

śmiechu warte - 2010-09-11 12:19:28 nerwy chyba z gumy DALI BY LUDZIOM ZAROBIĆ TO BY NIKT NIE KRADŁ TYLKO ŻYŁ NORMALNIE . KAŻDY MA PRAWO DO ŻYCIA W LUKSUSIE A JAK NIE MOŻE ZAROBIĆ TO KRADNIE . PROSTE

śmiechu warte

nerwy chyba z gumy

kierowca

Jestem kierowcą i z mojej strony wydaje mi się że osoba,która zajmuje się kierowcami ma stalowe nerwy.Reszta towarzystwa ma plusy i minusy jak każdy z nas. Pozdrawiam.

Panowie zastanówcie się nad tymi wypowiedziami które tu piszecie i słownictwem które używacie. Skoro wam praca lub warunki nie pasują to trzeba podziękować i odejść z honorem bo nikt z nikim ślubu nie brał. Pracuję w tej firmie już parę lat i

lolo

Ja pracowałem, ogolnie ok. Zwolnilem się, bo co innego obiecowali, co innego placili. Poza tym psycha siada. mega jazda

jebudub

pracownicy wszyscy ok...... kirownictwo mmnij niz zero oni choc nie maja racji to tak beda twierdzic ze maja wiec apel do wszystkich przyznawjcie im zawsze racje ich to rajcuje. a sa glupsi niz ustawa przewiduje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Banda [usunięte przez moderatora] nic wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Mirex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Mirex?

Zobacz opinie na temat firmy Mirex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mirex?

Kandydaci do pracy w Mirex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mirex