Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Napiszcie jak tam maja sie kierownicy? Ilu ich jest?

dfsdfsdfsdf
@Zainteresowany

Chodzi Ci o tych kierowników co bez wiedzy settera i bez wiedzy jakościówki nie trafili by sobie z palcem do tyłka ?Pierwszy raz w życiu spotykam sie z czymś takim,że kierownik nie potrafiłby zastapić ,,fizycznych'' gdyby ich brakło.Jak braknie fizycznych to produkcja w tym zakładzie stoi.

sama prawda
@dfsdfsdfsdf

dokładnie tak jak piszesz , kierownik w valeo nie zna sie kompletnie na tym czym kieruje,prawdziwym kierownikiem jest ktoś ,kto potrafiłby sie przebrać w ubrania robocze i robić to co robią fizyczni, a kierownik w valeo nie potrafi nic,jak są problemy to dzwoni po UR,Settera lub jakościówke ,bo sam nic nie potrafi.

mucka
@Zainteresowany

jest ich całe stado i bawią się konikami

Kekw

Widze ze tutaj dalej armia placzkow co jedyne co potrafi to wylewac zale na stronie, a odwagi zeby sie postawic albo zwolnic nie ma.

lul
@Kekw

to są valenrody,chociaz by kierownictwo uwaliło pensje na rok czasu to lampki by dalej wyjezdzały :D

Produkcja

Chłopaki na Logistyce dostali 1000zl podwyżek a produkcja nic, skandal goni skandal w tym Valeo, produkcja zawsze będzie pomiatana w tym zakładzie i całowana w du… nie polecam tego zakładu !!!!! Wyzysk za marne grosze!

Elo

A dziwisz się? Za 4 tysiaki to bym nawet na wózek nie wsiadł

@Produkcja

magazynierzy więcej czasu na stołówce siedzą i na palarni,wiec podwyżka dla nich to sprawa oczywista,zmęczone chlopaki są...

hahahaha

Nie rozśmieszaj mnie z tym marznięciem,wystarczy ubrać ciepłe ubranie,rękawiczki,ciepłe buty,czapke i kominiarke termoaktywną na twarz i mozna pracowac na dużym mrozie,nie mów to osobie,która sama tak kiedyś pracowała to wiem jak jest,niestety nie tłumaczcie tych magazynierów bo każdy widzi ,ze robota to im sie w rękach nie pali.

Buhahahaha
@hahahaha

Dokładnie,wielcy poszkodowani z magazynu bo na mrozie pracują,tylko ciekawe dlaczego część magazynierów uciekła z produkcji na ten magazyn skoro jest tam tak ciężko...hipokryci.

Ktoś

To nie podwyżki. Mylicie pojęcia i (usunięte przez administratora) wiecie

Paleciak
@Produkcja

Nam się te pieniądze po prostu należały, a dla ścisłości to tysiaka nikt nie dostał

Polo

Czy praca w Valeo jest trudna manualnie? (usunięte przez administratora)

wiem o tym zakładzie wszystko
@Polo

Niektóre stanowiska są ciężkie a na innych stoisz jak widły w (usunięte przez administratora) przez 8 h ...mobbing?Niektórzy liderzy i kierownicy mieli to wpisane w swoim cv jak sie tu przyjmowali,doświadczony mobber to podstawa.Poczytaj komentarze,kilka kierowników i nawet jedna kierowniczka została tu opisana.

Axy
@wiem o tym zakładzie wszystko

Dokladnie wszystko zalezy gdzie sie trafi. Jezeli trafisz na spkojkierownika czy lidera to praca tez nie będzie zla

@Axy

Zgadzam się w 100%. Pracuję tam od niedawna i muszę stwierdzić, że robota najgorsza nie jest, najgorsi tam są ludzie, którzy tam już przepracowali kilka, czy kilkanaście lat. Oczywiście normalnych też można spotkać, ale większość których spotkałem, to masakra, osoby pozbawione człowieczeństwa. Nowy na produkcji jest traktowany jak najgorsze zło, a jak stary pracownik ma szkolić nowego, to już dla niego wielki problem, szkoli bo musi, wielce obrażony.

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Leszno
Micki

Podobna logistyczka z przodów robi dobrze w vipach wiecie która to?

hahahaha

na pewno są w tym zakładzie takie co dosiadają kierowników,menagerów , ale kogo można w wipach obrabiać?Chyba jedynie operatora produkcji,oni mają takie wielkie wypłaty ,ze są idealnymi kandydatami do takich spraw XDDDDD

:D

No nie zła ma opinię w każdej plotce jest ziarnko prawdy

Oburzona

Przody brygada D lider to jest jakieś nieporozumienie.Jestem na 3 zmianach i tylu jest liderów ale ten to chyba nie ma pojęcia o swojej funkcji.Sv jak najbardziej jest w porządku ale żeby lider nie reagował i nie zgłaszał kierownikowi co się dzieje pomimo że on sam ma to zgłoszone, chyba po to tu jest żeby pomagać SV a nie zlewać totalnie wszystko..Praca z tym człowiekiem to koszmar. Jedynym uchem wpada drugim wypada i totalna zlewka.....

Blondi
@Oburzona

Skąd ja to znam.Jestem bo muszę ale nic nie robię.Dramat

Trrrrr
@Oburzona

Wczorajsza dniówka .Sv biegał po hali a lider jak zwykle przy biurku.

@Trrrrr

No z tymi liderami to się zgodzę, żółty kolor najczęściej można spotkać przy biurku na plotach

@Anonim2
@Mc

Nie tylko przy biurkach???? i z seterem czesto

Olo

Mam pytanie odnośnie zarobków. Przy przyjęciu jest stawka 3010zl. Czy ta stawka obowiązuje cały czas, czy jest jakieś stażowe i pensja się podnosi?

Xxxxx

Pani planistka z APU 5 dramat brakło M to produkcja w łeb bierze.......

Joanna
@Xxxxx

A niby jak jest M to jest lepiej. Nie zauważyłam bez różnicy.

Asua
@Joanna

No jest bo przy M była przynajmniej nadprodukcja a przy tej Pani brakuje podstawowych komponentów

Layla

Po jakim czasie przechodzi się bezpośrednio pod firmę?

hehehe
@Layla

Jak jesteś z rodziny kierownika to od razu Cie biorą pod Valeo,a jak nie jesteś z rodziny to po około roku.

Axy
@hehehe

Teraz to minely te czasy ze biora pod valeo. Predzej zwolnia niz wezma pod valeo

hehehe
@Axy

Nie pracuje w Valeo już wiecej niż rok wiec mogło sie coś zmienić.Ale ja osobiscie bardziej ucieszył bym się z ich wypowiedzenia dla mnie niż z tego ,ze miałbym przejśc pod Valeo... ten zakład to tonący statek,tu nigdy juz nie bedzie lepiej.Dziwie sie ludziom ,którzy pracują tu dalej, jak w okolicach można znaleźć duzo lepsza prace za ta samą stawke.

@Layla

Nie mam nikogo znajomego w firmie, a od razu mnie przyjęli pod Valeo

Czesław

Współczuję każdemu, kto trafi na apu3 :)

@Czesław

Aż tak źle możesz bardziej rozwinąć temat?.

Renata

Co to te apu3? Konkretniej prosze

Twoja stara
@Czesław

A co takiego się dzieje na tym apu 3 ?

Urszula
@Czesław

A ty ile czasu tam pracowałeś? Z jakiego powodu odzedłeś? Co było taką kropką nad i?

Bakanen
@Renata

Apu3 jest to autonomiczna jednostka produkcyjna czyli taka która jest wstanie samodzielnie wyprodukować lampę samochodową

Nikt wazny

Ilu ludzi tyle opinii jakbym się miała kierować tylko i wyłącznie opiniami to nigdzie bym nie pracowała, fakt jak die tragi ba kijowa zmianę Jedz APU to nie robi się fajnie,ja osobiście byłam zadowolona z pracy jak i placy na tamten czas ,praca owszem pod presją ale nie zawsze

Kiedy 4 brygady

@Michał

A coś mówili, że wprowadzą?

Nwm
@Izabela

Chciec by chcieli tylko nie maja ludzi

ona

mam nadzieje ze ten zaklad beknie kiedys za to jak traktują ludzi.

pati

Co ma piernik do wiatraka w tej sytuacji?O jakim wchodzeniu na głowe Ty piszesz?Nie wiesz nawet o co chodzi, a masz wszystko napisane a i tak piszesz jakieś bzdety z kosmosu,wystarczy umieć czytac ze zrozumieniem.Kandydat a ma dużo do powiedzenia,szkoda ,ze nie na temat.

Zawiedzona

Dramat, masakra!!! w tym upale 40 stopni nie da się !!! Wykorzystywanie na porządku dziennym. Czy ktoś po tym może żyć??

@Zawiedzona

Pracodawca nic nie robi, żeby wam się lżej pracowało? Jakaś dłuższa przerwa jest chociaż?

hmm
@Zawiedzona

ja sie czuje jak na wakacjach :)

Opiszę to tak dziwię się bardzo że w 21 wieku istnieją jeszcze takie pseudo zakłady jak Valeo w Chrzanowie gdzie ludzie traktowani są jak psy. Cały powiat Chrzanowski to jedno wielkie gòwno ci co się ustawili i mają lepsze pensje mają w (usunięte przez administratora) tych co zarabiają na chleb z biedronki a włodarze powiatu chrzanowskiego powinni zamknąć ten zakład z kretesem.No ale tego oczywiście nie zrobią bo tak samo czerpią zysk z tego zakładu czyli podatki i kasa do kieszeni. Wiadome każdy napisze to źle ci to się zwolnij no ale nie tędy droga bo tym sposobem nic się nie zmieni należy walczyć o swoje gdyby ludzie byli zgrani to wyciągnęli by parę osób z biura i dali by im z liścia to by może coś pajace zrozumiały

Marzena

Ale skoro twierdzisz, że trzeba tu po prostu walczyć to to co wymieniasz to jedyny problem tutaj? Wystarczy wszystkich ze sobą zrównać i wszystko będzie już w jak najlepszym porządku?

Ludzie obudźcie się ja odeszlem teraz zarobki mam średnio 4799-5200 zależy od nadgodzin.Zaklad placi wam śmieszne pieniądze najlepsi ludzie odchodzą ,a debile,frajerzy robią za psie pieniądze kurwa śmiech na sali ,narzekacie na Sebastiana ,wyzywacie go ublizacie jesteście zwykłymi jebanym kurwami ,nie ma cię prawa mu ubliżać ,jak wam nie pasuje odejdzie w pizdu banda frajerow z Valeo

Wirus

Wiecie że Heniek wszystkie motory doprowadza ideału ;)

Robert

Czekamy kiedy Sebastian Pająk zorganizuje strajk!!! wycofanie się z tego ośmieszy całe związki!

Bosman
@Robert

Niedawno dałem temu panu ciekawy temat, w męskiej szatni przebiera się dziewczyna, facetom to nie przeszkadza, ale owej dziewczynie, kobiecie na pewno jest przykro z tego powodu, a on to powiada, to jest nowa pracownica i nie należy pod firmę. Czymże zatem jest owa Solidarność, jeśli się łamie prawa człowieka, to jej Świętym obowiązkiem jest zareagować, ale tu cała prawda się jawi, to nie jest NSZZ Solidarność, tylko jakieś podszywanie się pod nazwę, ale niejednokrotnie działanie na szkodę pracownika, o strajku możecie tylko pomarzyć, jedyny jaki tu się odbywa, to odchodzenie, zwalnianie, ostatnimi czasy prawie masowe, bo pracy wszędzie pełno, skoro obcokrajowców na lepszych warunkach przyjmują, to rozumie się samo przez się. A WY tu o jakimś OŚMIESZANIU ????????????

Buhaaaa
@Bosman

Jakby była mądra to sama by działała w tym kierunku jak jej przeszkadza,wystarczy sie zwolnić.Tutaj tylko poniewierac sie daja ale siedza cicho.Trzeba było wyrazac niezadowolenie o szatni w dniu w którym sie dowiedziała,skoro sie zgodziła to jej provlem.

nieźle
@Robert

Jak SP zorganizuje strajk. Jak on podpisze wszystko co dyrekcja mu podstawi do podpisu, najpierw referendum.

Bosman
@Buhaaaa

byle co gadać, to każdy potrafi, szczególnie jak nie zna tematu, żeby się wstawić za kimś, to nie ma żadnego chętnego, dlatego teraz jest to egoizm i samolubność, brak jakiegokolwiek solidarnego działania, a to najlepszy sposób, żeby wszystko upadło.. Chciałbym Cię zobaczyć, jak pierwszy raz w życiu dostałeś pracę, jak nie miałeś ani grama doświadczenia, jaki wtedy byłeś chojrak..?

Buhaaaa
@Bosman

Jak byłem bez doświadczenia to tak samo jak i teraz już z doświadczeniem - bali sie do mnie podchodzić.

nieodklejony
@Buhaaaa

Jesteś kretynem, debilem, idiotą, matołem, przygłupem, głąbem, szajbusem, pewnie się bali żeby się nie zarazić twoją głupotą.

Łukasz
@Buhaaaa

Mądry człowiek co wy chcecie inteligencja idzie z wielkością ;)

Sztygar Przodowy

W związku z dala upałów i okresem letnim postawa Valeo w Chrzanowie jest kary godna i żałosna jak na taką firmę i dużą korporacje,ludzie codziennie mdleją na zakładzie,termometry po przekroczeniu skali pękają,na stanowiskach nie ma żadnej klimatyzacji ani wentylacji a wiatraki dmuchają gorącym powietrzem i brudem na nich się znajdującym. jednym słowem brak warunków do pracy i pogwałcenie kodeksu pracy od X lat bez zmian bez inspekcji bez kontroli w skrócie pracownik nie jest wgl szanowany nie ma zapewnionych minimalnych warunków do pracy.

Gregory
@Sztygar Przodowy

Jakie pogwałcenie kodeksu pracy? Przecież jest wszystko z kodeksem! To właśnie wina kodeksu pracy że tak gorąco mamy przepisy wyraźnie mówią że pracodawca ma obowiązek zapewnić zimne napoje gdy temperatura w pomieszczeniu zamkniętym przekracza 28 stopni C, oraz zapewnienie wentylacji. Wodopoje z napojami są, wentylatory są ( jakie są to są ale są). Niestety w przepisach nie ma ograniczenia temperaturowego w górę jest tylko w dół bodajże nie może być mniej niż 15 stopni z tego co pamiętam. Wystarczyło by zmienic przepisy kodeksu pracy i np tam gdzie nie są w stanie wystudzić stanowiska do 25 stopni dawać dodatki cieplne, bez względu na charakter pracy. Gdyby tak było to w naszym zakładzie była by kontrola zapewnie codziennie No ale jest niestety tak jak jest to niestety Polska

Tfuuu na valeło
@Sztygar Przodowy

Ludzie sie godzą na prace w 40 stopniach to kogo to wina? Gdyby kazdy (usunięte przez administratora) im wypowiedzenia albo zwolnienia lekarskie to by sie moze opamietali,ja zmieniłem prace gdzie temperatura na hali w lato to ponizej 30 stopni,nie narzekajcie tylko uciekajcie z tego (usunięte przez administratora)

Hahaa
@Tfuuu na valeło

Co roku narzekanie na temperature,na prace,ale nieudaczniki wciaż tu pracują,narzekają ale sie nie zwolnią bo sie boją ze w innej pracy nie dadzą rady i beda do emerytury dawac sie poniewierac w valeo.

Valenora

Pozdrowienia dla wszystkich frajerow co robia za garnek szczawiu z rowu!!!! Ze ten gulag funkcjonuje to wasza zasluga!!

Lider
@Valenora

No cóż niektórzy są nie ogarnięci bhahah tylko pały im w głowie ;D

@Valenora

Czemu tak to określasz? Aż tyle obowiązków tam jest?

Spostrzegawczy

Logistyczka APU 6 nic się nie zmieniło , mąż obok a tutaj dalej słodzenie innym mężczyznom na palarni.

@Spostrzegawczy

No ale to chyba nie jest coś nowego

Aga

No właśnie.Ona już na nic uwagi nie zwraca

@Aga

Czy to jest temat na to forum? Jakoś to wam utrudnia pracę czy co? :D

@Izabela

Heniek elegancko to mi się podoba hahah jak wam ciągnie druta ;)

Czarny

A zgadnij?

@Czarny

Zgaduję i myślę, że nie utrudnia wam to pracy, a przynajmniej nie powinno. Widać mocno tam w firmie plotkujecie. To pracy chyba mało macie skoro tak?

Bbbb
@Izabela

Nie trzeba plotkować bo to widać na każdym kroku...........i widać kto mało robi aa dużo pracy

Kierownik
@Bbbb

Widzicie jakie tu chamstwo! Pani Inzynier takie pytania zadaje że zaczynaja się pocić między jajami !!

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo