Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

Pablo

Czy ktoś ma info pracy w biedronce jako ochroniarz jaka praca jakie zarobki ile godzin ?? i czy weekendy wolne proszę o odpowiedz

@Pablo

168h - Biedronka ucina godziny. Praca póki co spokojna, ale kierownik biedronki zaczyna głupie teksty w stylu że daje każdemu ochroniarzowi 30 dni aby złapał kogoś, bo nie uwierzy że są dni bez kradzieży, jakby to od ochrony zależało wszystko. Zarobki 15/h + premia za wyniki, minus ze smieciowka umowa, ale to normalne u nich. Wszystko zalezy od obiektu i kierownictwa. Jakbys spytał czy poleciłbym firme to odpowiedziałbym tak i nie. Tak - bo obecnie mam naprawde fajnego kierownika ochrony i mozna z nim wszystko załatwić na luzie. Nie - ze względu na śmieciową umowe i troche małe zarobki.

@Pablo

Co do weekendów to większośc masz wolne. Ja mam pierwszą i ostatnią niedziele pracującą, soboty mam też dwie w miesiącu. Grafik ustalasz z kierownikiem i musisz zaznaczyć, że każdego weekendu nie bedziesz robił bo masz swoje życie itp.

@xyz

Mały update po miesiącu pracy tam.. Kierownik biedronki zrobił taki grafik, z góry narzucony, bez pytania się czy odpowiada, ze trzeba by było dopłacać do "interesu" jeszcze.. Powiem szczerze, ze powoli załuje ze zatrudnilem sie kolejny raz u nich. Grafiku nie chcial zmienic wiec i ja nie przyjąłem jego grafiku, obecnie szukam czego innego

Kapi1234

Mam pytanie czy W Firmie SOLID SECURITY w biedronce pracuje Się 24/48h czy tylko w godzinach otwartego sklepu po 10-12h.

marek080655@wp.pl

pracowałem w solidzie w biedronce i na obiekcie.Przepracowałem ok. 6 lat.nie mogę powiedziec nic złego na prace. kierownictwo bez problemu i panie wrekrutacji bardzo miłe.Tak więc pozdrawiam serdecznie .do zobaczenia.

Wuja

Pracuje w Solidzie od roku. Mam spokojny obiekt, biurowiec. Nie dzieje sie zbyt wiele, administracja czasem zazyczy sobie uslug, ktore powinny lezec w zakresie obowiazku konserwatora budynku, ale nie mam z tym problemu, a nawet chetnie przyjmuje male urozmaicenie w sluzbie. Stawka minimalna, wiadomo. W sam raz zeby nie zdechnac, za malo zeby miec cos ladnego :), czyli polski standard. W pracy duzo czytam, robie tez zaoczne studia, mam czas na powtorzenie materialu. Nocami, kiedy juz nikt mnie nie oglada, cwicze; mam skankanke, robie dipy na krzesle itp Atmosfera bardzo przyjemna, mam wrazenie ze pracownicy biurowca ciesza sie, ze ochroniarzem jest ktos mlodszy. Zmiennicy w porzadku. Inspektor git, kulturalny czlowiek, z poczatku wydawal mi sie powazny, ale w miare jak sie poznalismy pokazal sie tez z ludzkiej strony. Wszystko mozna zalatwic, jezeli robi sie to z odpowiednim wyprzedzeniem. Z wyplata nigdy nie mialem problemu, zawsze na czas. System 24/48.

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
joe

dzień dobry, ponawiam moją prośbę o usunięcie mojego wpisu z dnia 21.10.2021r. z godz.09:15,nick: joe. dziękuję

Pracuś922

Pracowałem w solid 4 miesiące. Kierownik Marcin bardzo chamski, obraza pracowników, wyśmiewa. (usunięte przez administratora) Teksty „nie podoba się to wypad do chaty”, ja sile wciska w grafik nadgodziny, dodatkowe służby. Potrafi zadzwonić o godzinie 18 czy przyjdziesz na 19 bo nie ma ludzi, zwalnia każdego jak mu się podoba. Praca ogólnie wyglada tak, jak nic się nie dzieje śpisz w aucie, siedzisz w aucie, jesz w aucie. Nie raz masz wyjazdy do pijanych awanturników gdzie jedziesz sam do kilku typa, bez gazu, broni. Jedynie masz pałkę której nie powinieneś używać. Nie polecam nikomu

Ochroniarz biedronki

Pracowałem w Biedronkach. Pewnego miesiąca oszukano mnie na wypłacie - dostałem zbyt mało pieniędzy w stosunku do przepracowanych godzin. Powiedziałem, że nie będę przychodził do pracy póki mi tego nie wyrównają. Kierownik zapewniał mnie, że wypłacą mi zaległe pieniądze na dniach, ale żebym przychodził bo mają braki kadrowe. Przyszedłem te kilka dni, po czym kontakt się urwał. Kierownik przestał ode mnie odbierać telefony. Ani żadnego kontaktu ani wyrównania pensji. Tak się zakończyła moja przygoda z firmą. Opisywana przeze mnie sytuacja miała miejsce w 2019 roku a kierownik miał na imię (usunięte przez administratora).

Noname
@Ochroniarz biedronki

Z tym nie odbieraniem telefonu to rzeczywiście oni mają jakiś wymysl, człowiek dzwoni aby się coś dowiedzieć, sygnał jest a tu głucho. Pracowałem w solidzie 2x (poznań biedronki oraz trzcianka lidl) w prawdzie nie (usunięte przez administratora) mnie na godzinach, ale na tym co zapewniali czyli, że będzie jeden obiekt, stała praca itp, ale okazalo się, że jest odwrotnie, za 1 razem kierowniczek - jakiś młody co ma w poznaniu biedry zaczał rzucać mnie po obiektach w całym mieście - po tygodniu jemu podziękowałem. W Trzciance byłem na zasadzie uzupełnienia luki. Teraz gdy dzwonie w spr. ogłoszenia żeby coś się dowiedzieć, to dziwnym cudem nie odbiera telefonu nikt. Róbcie tak dalej, a przez swoich kierowników pogorszycie jeszcze bardziej sobie opinie niż macie obecnie.

Jak się niektórym drogi rozeszły z dobrą pracą to nie pozostało nic innego jak narzekanie.

Były p.
@Paweł

Dobra praca?? W Solid zarabiałem 13,7zł brutto na grupach, obecnie dostaję 14 zł netto. Jak taka dobra to dlaczego straciliście tyle zespołów grup interweniujących.

KPOF1980
@Paweł

DOBRA PRACA ? PAWEŁKU OGARNIJ SIĘ !!! CHYBA NIGDY NIE WIDZIAŁEŚ DOBREJ PRACY .JEŚLI CHODZI O PRACĘ Z MOIMI UPRAWNIENIAMI (KWALIFIKOWANY , BROŃ , UPRAWNIENIA DO POJAZDÓW UPRZYWILEJOWANYCH , KIER.DS.BEZP.IMPOREZ MAS .ITP BEZ PROBLEMU ZNALAZŁEM LEPIEJ OPŁACALNĄ PRACĘ .ALE TY JESTEŚ TYLKO KWALIFIKOWANY I PEWNIE MASZ GRUPĘ MINIMUM 2 JESTEŚ GOŚĆ " PISZĄ O TOBIE W GAZETACH " A SZCZYT TWOICH MARZEŃ TO GI W SS .ZROBISZ TAM KARIERĘ ZA 13,70 BRUTTO .POWODZENIA.

@KPOF1980

Pozytywne opinie piszą kierownicy, choć też kiepsko zarabiają Ale nie mają na siebie pomysłu

Koza

Witam na voldzwagen Komorniki pan ochroniarz to jest porażka jedną wielka Kutnie w środku wyzwiska masakra chodzi ochroniarz po altach paczy

Gozbi
@Koza

Jak mu każą sprawdzać auta, otwierać je i patrzeć do środka to nic nie zrobisz. Sam sobie tego nie wymyślił.

@Koza

U nasz jest podobnie w Remondis , są dwie osoby matka z córką . Matka 70 - letnia robi grafik na którym niema pojęcia . Ponieważ robi pod siebie , w miesiącu mają 3 osoby ponad 300 godzin a reszta norma godzin . Powinno podzielone po równo , często zdarza się tej starszej Pani być agresywna do swoich kolegów jak psychopatka oraz petentów zachowując jak na własnym folwarku . Córka jest dowódcą Zmiany , skończyła 8 klasy specjalnej i ma grupę o niepełnosprawności P specjalną i bez żadnego uzębienia . Taka osoba powinna być wizytówką firmy Solid , właśnie widać !!!! Jeszcze ta osoba obgaduje swoich kolegów , opowiadając niestworzone historie . Widocznie jej życie jest nudne i przespane jak Królewna Sniezka

@Marek

Co do obiektu Remondis NIE polecam . Byłem kiedyś kierownikiem tego obiektu i zawsze była zła atmosfera!!! A tą złą atmosferę robiła zawsze Pani Ela a później doszła córka ! Zawsze przychodziła Pani Ela do biura i skarżyła na kolegów u Pani Teresy a sama jest nie lepsza . Ponieważ dostała naganę i to nie jedna, jak na przykład : opuszczenie obiektu na dwie godziny bo robiła zakupy . (usunięte przez administratora) krzyczy na kolegów i petentów . (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Witam, Czy koś może podzielić się swoim doświadczeniem odnośnie stanowiska koordynatora/inspektora pracowników ochrony? Czyli jak wygląda dzień takiej osoby, zarobki itd. Nie wiem czy warto aplikować na to stanowisko. Chciałbym wiedzieć więcej szczegółów. Jak ktoś napisze - Odradzam - to za mało informacji dla mnie))) Z góry dziękuję

@Ciekawy

Praca koszmar żadnego wsparci beznadziejna wypłata za premie usłyszysz że powinieneś Dyrektora Krzysztofa w ręce całować Żadnej pomocy z biura

Włodzimierz
@Ciekawy

Zrezygnij brak wsparcia od pseudo Dyrektora. Marna kasa jeszcze usłyszysz od Pana Krzysztofa że masz być wdzięczny za premie o ile będzie i za wypłatę. Dyrektor bez wiedzy specjalistycznej typowy karierowicz po układach, arogancki bez kultury osobistej Będziesz sam z wieloma problemami

@Ciekawy

Nie polecam Praca fajna ale atmosfera do bani wszystko robisz w terenie zakaz pracy w biurze, pensja beznadziejna musisz liczyć na łaskę Dyrektora, który nie ma wiedzy ani kultury osobistej

joe

Jak w nazwie adresu siedziby ,jedna wielka "obora". Kadra nieprofesjonalna (nadęte bufony bez minimum kultury i wychowania), olewająca potrzeby pracowników, płace z najniższej półki (bo mniej już nie można, (usunięte przez administratora) na wypłacie i oczywiście nikt z firmy nie jest temu winien,), zawieszony fundusz socjalny, na sorty mundurowe czeka się miesiącami (ale kary za niewłaściwe umundurowanie funkcjonują), wciskają nieobowiązkowe w/g prawa ubezpieczenie przy zatrudnieniu (firma ubezpieczeniowa prezesa)..Można by tak wyliczać bez końca. Nie polecam, od poniedziałku rzucam na szczęście to (usunięte przez administratora) Nie dajcie się omamić, będziecie tego żałować. pozdro

Mateusz

Niestety kolejny raz brak kasy na czas czy ktoś to sprawdza Żegnaj firmo

Kazik

Brak umowy pracuje na Biedronkach już ponad miesiąc i nie dostałem umowy jest w Warszawie Wypłata nie na czas zawsze zwalają winę na kogoś kto źle policzył

Hhh

Witam ktoś pracował może w GTC Globis w Poznaniu na ochronie?mógł by się podzielić z informacją z góry dzięki pzdr

Dtm
@Hhh

Siwy starszy pan , straszy jak tam szybko można wylecieć i jaki to obiekt trudny .Ponoc administratorka wymagajaca.

NN
@Dtm

Odradzam z całą odpowiedzialnością,najniższa stawka, administratorka fatalna, wymagająca ale nie od siebie, toleruje tylko ludzi całkowicie podległych. Robi wszystko za plecami pracowników, stawia wygórowane wymagania. Kierownik OFI beznadziejny poddany pani administrator, pracowników ma w tylnej części ciała. Nie szanuje pracowników , bo nie ma szacunku dla siebie, bezwolny manekin.Zero wiedzy, o sprzęcie i o obiekcie, ale zgrywa mądralę, zwolnią ciebie za nic, dla własnego widzimisię nie podając żadnego argumentu lub że jesteś za stary,łysy, lub pani administrator sobie tego życzy,itp. (usunięte przez administratora)

Fds
@NN

kierofnik to za duzo powiedziane to zwykly wykonawca poleceń czyli kelner. Jak nie dba o pracownikow to 3 telefony że po kolei kazdy sam sie zwalnia i bedzie rypał po 24 pod krytycznym okiem dyrektorki obiektu .

Kasza mmmmmmm
@NN

Nie prawda nie wszyscy inspektorzy są tacy bajki piszesz ja pracuje 11 lat i mam super inspektora zresztą przez 11 lat mam trzeciego i zawsze trafiam na super człowieka Ty poprostu miałeś pecha

@NN

Przesadzasz. Nikt nie zwalnia bez powodu. To, że administrator wymaga to żadne cudo. To nie jest budowa.

Generalnie praca jak praca. Pieniądze na czas, ogólnie współpracownicy ok. Grafik też to ogarnięcia. Ja akurat nie mogę narzekać na kierownika, kiedy trzeba pomoże, kiedy trzeba nagada.Wiadomo jak ktoś olewa robotę i kombinuje to ma pod górkę.

emma

lepiej nie proście mnie abym napisała prawdziwa o was opinie

Opinia po 2 latach pracy w Solidzie. Stan na 7 września 2021r. Zależy na jaki obiekt się trafi i na jakich ludzi. Ja siedzę w biurowcu, obiekt bardzo spokojny, praktycznie nic się nie dzieje. System 24/48. Wiadomo, lepiej siedzieć w biurowcu niż w biedronce czy na budowie. Ludzi z innych zmian też mam w porządku. To pierwszy plus. Drugi plus, to taki, że wypłata jest zawsze na czas. W umowie napisane, że pensje wypłacają do 21 dnia każdego miesiąca, a płacą już 18-19. Przez 2 lata pracy ani razu się nie spóźnili z wypłatą. Zawsze wszystkie godziny dobrze podliczone. Także jeśli chodzi o pieniądze, to nie ma problemu. I to koniec plusów. Minusy Umowy zlecenie dwumiesięczne podpisywane z 3 spółkami. Zasada pracuj i się nie odzywaj i ciesz się, że masz wypłatę na czas, jak za dużo dociekasz i pytasz, to możesz zgarnąć tylko ochrzan. Kierownik jest miły jak mu głowy nie zawracasz. Umowy podpisane w biurze w Poznaniu wysyłają do Warszawy do głównego biura i po podpisaniu przez prezesa powinni odesłać do pracownika, powinni ale tego nie robią. Jak sam nie zadzwonisz i nie powiesz, że chcesz kopię umowy, to nigdy ci jej nie wyślą. Papier, długopis - możesz o tym pomarzyć. Będziesz miał jak sobie kupisz. Koszula i spodnie przysługują raz na rok. W rekrutacji spędziłem godzinę, albo dłużej jak rozpoczynałem pracę. Z 50 stron do podpisywania, bo do każdej umowy kwestionariusze, deklaracje itp trzeba wypełnić. W umowie zapis o premii, ale nigdy jej nie widziałem. Także nie jest super, ale mogłoby być gorzej.

ktoniemozejakochroniorze

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Firma jak kazda inna.Praca nie jest lekka .Wynagrodzenie na czas i to jest najwazniejsze.Spiochom i pijakom dziekuje ale nie chce mi sie pracowac za kogos .

Johnyy

Witam. Pytanie dotyczy grup interwencyjnych. Może przytoczę pewną sytuację. Całkiem nie dawno na stacji paliw Poznań (usunięte przez administratora)byłem świadkiem "interwencji", gościu nawalony robił dym przyjechał samochodem i ewidentnie szukał zaczepki. Dwóch przypadkowych gości zabrało mu klucze od auta no i czekają... Podjeżdża autko SOLIDne sobie myślę pewnie interwencja że dwóch karków wyjdzie, no ale niespodzianka wysiada babka :) długie czarne włosy wysoka jak topola, taka sobie kobieca (nie obrażając oczywiście) ładna no i ona tak sama podchodzi do kasjerka stacji potem do wcześniej wspomnianego pijaka coś mu tam puszcza wiązanke a on dzida, ucieka ona za nim glebuje i zakówa gościa w kajdany jak jakiś komandos chwila moment policja przyjeżdża zawijają gościa no i niby po wszystkim. Praktycznie dobrze zrobiona robota. Nie ma się do czego doczepic. Laska dała radę bez problemu a gościu nie taki mały. Moje pytanie nie dotyczy dlaczego kobieta, bo w sumie po tej akcji to jestem w stanie się przekonać do tego że są laski które się do tego nadają. Tylko pytanie dlaczego jeśli kobieta to sama?? Myślałem o pracy w solidzie ogłoszenia co chwilę nowe, kurde tylko te samotne służby trochę do mnie nie podchodzą. Czy zna ktoś odpowiedź dlaczego jedna/jeden, a nie dwóch jak być powinno.

Pracuś
@Johnyy

Drogi kolego nie ma wystarczającej liczby chętnych żeby obstawić rejony nie każdy się nadaje do tej riboty a i stawka nie zadowalająca.

Artur
@Johnyy

Koszty Pracy po co dwóch jak jeden może bezpieczeństwo nikogo nie interesuje ubezpieczyciel wymaga firmy ochrony to tyle

Pan gRACZYK szef wszystkich

Za 14zl kolegow podjebuja ze sluzby... bylem tam raz i sie zwilnilem jak zobaczylem jak tam sie pedaly sprzedają za ZŁOTÓWKE...... i jeden lepszy od drugiego (usunięte przez administratora) jakich nie wodzialem wczesniej (usunięte przez administratora) DO (usunięte przez administratora) WSZYSTKIM tym bardziej wysokim (usunięte przez administratora)e 14 zl (usunięte przez administratora)

...
@Pan gRACZYK szef wszystkich

Jada sie wibraracją nawzajem .

@Pan gRACZYK szef wszystkich

No tak jest normalka w tej obo .....

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security