Opinie o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w Gdańsk

Anita

I żeby było jasne - chodzi o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w Gdańsku przy Grunwaldzkiej - w Alchemii - to zmyła, w Toruniu nie ma żadnego GWO - co najwyżej przedstawiciel regionalny.

Jak wygląda ścieżka awansu w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe?

Mm

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. To żenada. Zamiast rozmowy, zrobi test z matematyki. Chyba przypadkowy. Wymagania to mgr z matematyki, a weryfikują wykształcenie zadaniami typu: ile samochodów będzie stało w 22 km korku. I ankieta do wypełnienia jakiej muzyki słucham. Wstyd.

Barbara

Wypłacają kilometrówkę ?

Franczeska
@Barbara

Jak wypłacają chyba Ty im płacisz za kilometrówkę bo dają ci samochód i jak jeździsz prywatnie płacisz kilometrówkę.

Franczeska

Fatalne warunki proponują do pracy. By się wstydzili. Mamy 21 wiek. Teraz mi się przypomniało jak dawno temu byłam na rozmowie. I na jak niskim poziomie ona była. W życiu nie chciałabym u nich pracować. Desperaci tylko podejmują się tej pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista do spraw promocji i sprzedaży wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
hahaha

pogubilam sie ale ok

Rzeczywiście tak niewiele płacą w GWO przedstawicielom? Przecież średnia krajowa to 3500 na rękę !!!!!! I to żenada, że nie można prywatnie korzystać z samochodu służbowego, chyba że tu podajecie nieprawdziwe informacje

To uwierz
@Kandydat

3500 chyba brutto jest najniższa krajowa. Tutaj mowa o netto. No auta nie można używać chyba ze będziesz płacić ze swoich za kilometrówkę coś około 35-40 groszy kilometr.

Money Money Money
@Kandydat

Auto służbowe można używać do celów prywatnych. Tylko płaci się 40 gr za km. Ktoś dawno temu pytał o flotę. Można różnie trafić. Ogólnie bez większych problemów. W tej pracy trzeba się przygotować na dużą ilość jeżdżenia bo PH mają duże tereny. Co do zarobków to jest więcej niż 1800 zł na start. Po 3 miesiącach jak Tobie się spodoba i GWO nie będzie mieć zastrzeżeń dostajesz umowę na rok z wyższą kasa. Ale tak w innych wydawnictwach kasa jest wyższa. Tu nie zmienia się za to PH jak rękawiczki. Co do atmosfery to bywa różnie. Raz jest lepiej raz gorzej. Ogólnie można zawsze liczyć na wsparcie innych PH i centrali. Ogólnie nie ma tragedii w każdej pracy jest na co narzekać.

Warunki jakie gwo proponuje poniżej godnego poziomu życia. Ze wszystkich wydawnictw najmniej oferują

Ex przedstawiciel

Kadra zarządzająca w Gdańsku fatalna stary PRL. Główna szefowa działu sprzedaży to wiedźma. Koordynator w terenie totalny nieogar, prymityw.

Co jaki okres czasu w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe można ubiegać się o podwyżkę?

Elefunk

Premia jest raz w roku po sezonie taka większa np 5 tys. po semestrze jakieś grosze np 800 zł Auta nie można używać prywatnie. Pod względem finansowym najgorsze wydawnictwo nie ma co porównywać zarobków z konkurencja. Sam z partyzanta do drzwi nauczycieli pukasz czy dyrekcji

Elefunk

Nigdy. Po 3 msc potem po roku potem po 2 a potem wcale

wgo
@Elefunk

Przy tak niskiej podstawie nie ma premii miesięcznej? Doświadczony handlowiec może liczyć na negocjowanie wynagrodzenia? Z tym autem to kiepsko jak nie można użytkować prywatnie ;/

Marzena
@wgo

Warto mieć na uwadze, że każdy z nas ma zupełnie inne oczekiwania finansowe. Dlatego też jedni uznają podstawę w Gdańskiem Wydawnictwie Oświatowym za wysoką, a inni z kolei za niską. Od Twoje aktywności na forum minął miesiąc. Zdecydowałeś się ostatecznie na aplikowanie tam? Daj mi koniecznie znać.

Justyna

Przedstawiciele handlowi praktycznie sami wyrabiają swoją pensję. Firma jest bardzo dobrym pracodawcą o potrafi docenić fachowców.

@Justyna

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Co znaczy „sami wyrabiają swoją pensje”? Chyba każdy pracuje z pobudek finansowych. Ale jeśli wynoszą one 1800 zł..to chyba nie ma czego oczekiwać.

Obecnie jest ogłoszenie na pH. Czy naprawdę podstawa dla doświadczonego przedstawiciela w branży edukacyjnej to 1800 zł?! To chyba jakiś żart. Ile w takim razie można dostać miesięcznej premii. ? Jaka jest flota i czy można korzystać prywatnie ? Ilu wizyt dziennie oczekują? Kto je umawia - pH , infolinia czy porostu akwizycja spod drzwi ?

Bronisław

@Ph Czyli można sądzić, że Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w sposób uczciwy wynagradza swoich pracowników - małymi krokami do przodu. A nie wiesz, jak wygląda system premiowania jeśli chodzi również o inne stanowiska pracy? I na podstawie jakiej formy umowy jesteście zatrudnieni - czy to też jest zależne od zajmowanej posady?

Ph

1800 na start dalej jest po 3 miesiącach 2200 potem 2400 to są zarobki przedstawicieli. Premie raz do roku.

fffffff

A dają auto służbowe??

difi

Robert
@difi

"Myślę, że samej podstawy będzie jakieś 1800 złotych, ale dochodzi jeszcze do tego premia, o którą warto się starać, bo może ona wynosić nawet 300-500 złotych " Rzeczywiście kokosy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe?

Zobacz opinie na temat firmy Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 411
    80-309 Gdańsk