Opinie o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w Gdańsk

Anita

Nikomu nie polecam, szczerze odradzam. Okropna atmosfera, pracownicy w jednym pokoju przedzieleni meblami na starych i nowych - lepszy i gorszy sort. Promowani i wyróżniani mierni, bierni (no w każdym razie ci nie myślący samodzielnie, których koronnym argumentem jest "bo tak zawsze było"), ale wierni i włażący w (usunięte przez administratora) przełożonym. Doświadczyłam mobbingu, tzn. mój zakres obowiązków był mniej więcej na 1/3 etatu (choć pracowałam na cały), wszystkie ciekawsze, choć trochę ambitniejsze zadania dostawały wyżej wymienione osoby (o dużo gorszych kwalifikacjach niż moje), choć radziły sobie z nimi dużo gorzej i wolniej niż ja bym sobie poradziła. Straszne kumoterstwo. Przełożona, kobieta niezrównoważona psychicznie, chyba cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, raz w euforii, raz w depresji, zachowuje się jak rozkapryszona gówniara, której wszystko wolno, kieruje się wyłącznie subiektywnymi przesłankami (swoim widzimisię), zero obiektywizmu – i w taki sposób traktuje pracowników, niektórych nawet nazywa idiotami w rozmowie z panią Prezes. Może tylko dział multimediów funkcjonuje bardziej normalnie, tak się przynajmniej wydaje. Z rzeczy praktycznych - płace bardzo niskie (4000 brutto), po roku pracy (!) są bony na święta i "wczasy pod gruszą (około 600 zł jedno i drugie) i nagroda roczna, ale bardzo "uznaniowa".

P
@Wit

Bo mają swoje "stołki" i po tylu latach nigdzie indziej nie mieli by tak dobrze jak w obecnym miejscu pracy ;)

Nicka

Nie polecam a wręcz odradzam! GWO to firma typu JANUSZEX-POL dla której miałam tą nieprzyjemność pracować. , ale od początku. „Przyszłam” z innego wydawnictwa, w którym pracowałam kilka lat na własnej działalności, co samo mówi przez się w obecnej Polsce, a że współpracowaliśmy z GWO to złożyłam podanie do bezpośredniej pani kierownik regionu a j ( nie zasługuje na wyrazy szacunku poprzez pisanie wielką literą). Pierwszym etapem była rozmowa telefoniczna ( jej słabą jakość zrzuciłam na zasięg). Drugi etap – video rozmowa z regionalną i jej zastępcą ( pytania standardowe, trochę drętwa atmosfera). Trzeci etap to rozmowa na żywo z nimi w kawiarni i prezentowanie scenki typu „sprzedaj mi ten długopis”. Dostałam pracę za 2800 zł netto na okresie próbnym, po 3 m-cach podniesienie stawki i możliwość negocjacji nowych warunków. Czerwona lampka zapaliła mi się wtedy gdy obydwoje przełożeni z szyderczymi uśmiechami mówili do mnie przez cały okres próbny „ciekawe jak się tłumaczysz nauczycielom ze zmiany wydawnictwa?”. Gdzie od początku tłumaczyłam, iż teren na którym będę pracować nigdy nie bym moim obszarem pracy na poprzednim stanowisku… Podczas pracy nie miałam wsparcia ze strony przełożonych. Przybliżmy zatem osobę pani kierownik, która tworzy toksyczną atmosferę. Kontrole co 2 tygodnie jej i jej prawej ręki pana j p … Uciążliwe i mobbingowe. Zabroniony small talk z klientami co skutkowało brakiem budowania relacji z nauczycielami i dyrektorami nawet jeśli to klient sam zaczynał pogawędkę (#niedajboże żeby to był mężczyzna bo pani kierownik DOSŁOWNIE uciekała, natomiast z kobietami zmieniała temat na czystą merytorykę podręcznika…) Także utrzymywanie koleżeńskich relacji i kontaktów telefonicznych w pracy między przedstawicielami było surowo zabronione. Najbardziej nieprzyjemną i irracjonalną rzeczą jaka mnie spotkała to to, iż po dniu kontroli musiałam zaprosić panią kierownik do kawiarni, wysłuchać jej monologu jak wszystko jest źle - w tym dniu moja bezpośrednia przełożona łykała często jakieś tabletki „na ból głowy” po czym się rozpłakała na głos mówiąc „jak bardzo ją skrzywdziłam” ( do dziś nie wiem czym!) Rozumiem, że można mieć problemy prywatne, ale to jest to jest praca, a po bezpośrednim przełożonym nie spodziewałam się takiego braku profesjonalizmu ( i tak, na dodatek płaciłam za jej kawę z własnych pieniędzy… za każdym razem). Po 3 miesiącach okresu próbnego przyszedł moment renegocjacji umowy ( wyrobione miałam już 2/3 planów mimo, że byłam nowa na nowym terenie). Pani kierownik po wstępie, który jednoznacznie sugerował, że moja umowa nie zostanie przedłużona z łaską DAJE MI SZANSE NA POPRAWĘ… za 2800zł netto i umowa idzie do mnie pocztą, czyli bez możliwości negocjacji. Wtedy odpowiedziałam, że liczyłam na obiecane negocjacje i co najmniej 3200 zł netto ponieważ mam dużą sprzedaż. Usłyszałam tylko „Ty tu nie jesteś od sprzedaży” (stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY i realizacja planów sprzedażowych jako główny zakres obowiązków). Niestety w następnym tygodniu pierwszy telefon od bezpośredniej przełożonej w godzinach porannych otrzymałam z argumentem, który brzmiał „Rozmyśliłam się” (bez zachowania dwutygodniowego okresu wypowiedzenia – 3 dni do końca umowy)… Więc z dnia na dzień zostałam bez środków do życia. Pan zastępca także nie jest „czysty jak łza”. Specjalnie wprowadza w błąd PH, a jeśli sam go popełni zrzuca winę na handlowców, aby się wybielić przed „górą”. Także jego strona moralno- etyczna pozostawia wiele do życzenia. Podsumowując: wynagrodzenie niskie jak za ten zakres obowiązków, za to duże wsparcie ze strony kolegów i koleżanek PH ze swojego i innych działów ( IT, księgowość, magazyn, call center) na ogromnym plusie. Niestety na najwyższym poziomie działu handlowego jest mobbing bezpośrednich przełożonych, toksyczna atmosfera oraz zachowania niemoralno-etyczne skreślają Gdańskie wydawnictwo z listy firm do których warto aplikować na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Jadźka

Myślicie, że specjalista do spraw promocji i sprzedaży też zarabia koło 4000 brutto czy jednak na tym stanowisku coś więcej można otrzymać? Będę zmieniać niedługo pracę, a fajnie byłoby coś dobrze płatnego ogarnąć. Co ciekawe o prowizjach od sprzedaży nic nie piszą na stronie. Takowe istnieją? Samochody służbowe są nowe, również do użytku prywatnie?

@Ruda

Masz kartę paliwową do BP. Co miesiąc robisz kilometrówkę, która generuje się z CRM. Tam dopisujesz swoje kilometry prywatne. Na podstawie tego co pół roku płaci się za przejechane km prywatnie. Nie wiem ile obecnie pracownicy płacą za kilometr. Coś pewnie koło 0,80 zł.

Elżbieta Nowy wpis

cześć był ktoś na rozmowie już na tego testera manualnego? Po ostatnich wpisach widzę, że nie tylko mnie zainteresowała praca na tym stanowisku. zastanawiam się tylko czemu jest to tryb 100% zdalny? Nie wprowadzano jeszcze opcji hybrydowej?

No cześć. Widziałem ofertę dla testera manualnego. Ja akurat pól roku doświadczenia nie mam, którego wymagają ale za to dysponuje ukończonym certyfikowanym kursem kontroli jakości oprogramowania zaznaczonym w opisie. Jak więc oceniacie współpracę i od czego zależy to, że widełki są do 6 000 zł?

Ze względu na co nie polecasz? O jakim stanowisku jest mowa? są po prostu oferty dla specjalisty ds. promocji i sprzedaży, już to stanowisko odradzali a zastanawiałam się czy w ogóle na jakieś inne tutaj biorą? są trzy oferty na to samo, to rotacja na tym dziale czy o co chodzi? na innych działach jest inaczej?

@Monika

Rotacja jak na dworcu, obowiązki i wymagania ogromne, płaca w okolicach najniższej krajowej, wieczne obarczanie pracowników winą za wyniki, szkolenia praktycznie nie istnieją. Naprawdę, lepiej iść do Lidla. Większe zarobki, większy spokój.

Piszesz o wiecznym obarczaniu pracowników winą za wyniki, o jakie konkretnie chodzi z perspektywy tego specjalisty ds. promocji i sprzedaży? jakie są tu targety i w jaki sposób to cale obarczanie się przejawia?

Wydawnictwo nie jest w żaden sposób konkurencyjne, choć twierdzi inaczej. Na tle innych wypada blado. Nie ma żadnego marketingu, materiały dla nauczycieli to jakieś nieporozumienie. Kilkustronicowe ulotki. Co absurdalne, część rzeczy każą drukować z worda, np. zaproszenia na szkolenia. Straszna wieś iść z takim świstkiem. Niemal żadne sugestie nauczycieli czy promotorów nie są uwzględniane, bo, cyt.: autorzy/autorki wiedzą lepiej. Efekt jest taki, że promotor nie ma nic do zaoferowania, nawet podręczniki do wglądu są mocno reglamentowane. To przekłada się na słabe wyniki, bo inne wydawnictwa są dużo bardziej atrakcyjne. Mają gadżety, porządne materiały drukowane, książki itp. Taki promotor GWO startuje w nierównej walce o klienta i to on jest ostatecznie obarczany winą za niepowodzenia. Nie ma żadnej refleksji w wydawnictwie, że takie skrajne oszczędności to równia pochyła. Wina zawsze leży po stronie promotora, co jest bardzo dobitnie wyrażane na każdym zjeździe.

Hej, ale ta rotacja to tyczy się tej posady związanej z promocją i sprzedażą, tak? Bo mnie interesuje praca redaktora prowadzącego. Dajcie info, czy tu też jest rotacja wysoka. W ofercie dla redaktorów dają umowę o prace, no to czy dają na czas nieokreślony, aby właśnie zatrzymać takich pracowników.

Nikt Nowy wpis

Większość opinii dotyczy przedstawicieli. Bo tam rotacja jest największa. Tylko w od stycznia 2023 odeszło/nie przedłużono umowy wiecej niz 5 pracownikom. Jesli czytasz tą opinie bo chcesz iść tu do pracy to licz sie z tym ze zaproponuja Ci najniższa krajowa. Jeśli będziesz mieć trochę więcej szczęścia to dostaniesz 300 zł netto więcej. Lubią o sobie mówić "jesteśmy rodzinna firmą" ale ta rodzina jest raczej mocno toksyczna. Jeśli chodzi o pracę redaktora to pewnie jest bardziej stabilnie, ale znając tych ludzi zwłaszcza koordynatorów przedmiotów można się spodziewać jedynie toksycznego środowiska. Pierwszy przykład toksyka Pani w długich włosach. Postrach wszystkich.

Nick Nowy wpis
@Nikt

O tak! Na jednym ze zjazdów w Toruniu, darła się jak opętana, a kierowniczki stały niczym przestraszone dziewczynki z sierocińca. Jedna z trzęsącą się brodą, druga ze łzami w oczach. Nie, żeby one były lepsze, ale pani prezes to jest serio jakieś indywiduum.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe dla pracy jako Koordynator Pracowników są dla was satysfakcjonujące?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista do spraw promocji i sprzedaży wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Dobrze widzę, że kiedyś ktoś pisał, że CC z działem IT są na plus? Teraz w tym roku jak z tym by było? szukają wlanie teraz do siebie na słuchawkę, myślę czy by nie spróbować. jest tu ktoś kto stale pracuje? zmieniło się cokolwiek u was? Mam wziąć na cos poprawkę przed złożeniem CV?

Dla mojego brata szukam informacji o stanowisku Specjalista do spraw promocji i sprzedaży. Opowiecie jak wyglądają te prezentacje w szkołach jakie trzeba tu przeprowadzać? To jest dla nauczycieli, czy dla rodziców? Wymagają też umiejętności publicznego występowania, a to oznacza też jakiś określony strój? Takie galowe ubranie?

Kicikocia

Prezentacje są dla nauczycieli. GwO daje skrypt do nauczenia się. Lecisz z prezentacji w power point. W szkołach to najczęściej masz 5 minut na przerwie żeby znaleźć 3 nauczycieli, zagadać kim jesteś po co i dać ankiete do wypełnienia. Czasem tylko zdarzają się prezentacje w szkołach. To trwa 30 min do godziny. Są prezentacje online, ale nie robią tego wszyscy. Co do ubioru to raczej galowo. Ale sama koszula i jeansy przejdą.

Ubrania raczej business casual, ale bez przesady. Musi być wygodnie, bo wiele godzin spędza się za kółkiem. Klasyczny garniak odpada, zbyt formalnie też nie może być. Dobrze mieć wiedzę na temat tego, co się sprzedaje, dla własnego komfortu. Na co dzień to jednak szybkie 5 minut w maksie na każdego nauczyciela. Prezentacje dłuższe są po wcześniejszym umówieniu, raczej na koniec roku szkolnego. Wtedy pada dużo, czasem bardzo szczegółowych pytań. Konsultacje przedmiotowe są robione online przez wyznaczonego promotora, ale można się nie zgodzić. Takich wystąpień na dużą skalę nie ma.

Jadźka

@Jadźka

Można zarobić więcej ale po minimum roku. Co do prowizji to zależy jaki teren dostaniesz. To często nie są kolosalne kwoty. Bliżej paru tysięcy niż parunastu. Samochody są w różnym stanie. Większość floty to Skody Fabię obecnie. Możesz z nich korzystać prywatnie, ale jest opłata od kilometra przejechanego prywatnie. Raz na pół roku oddaje się tą kasę wydawnictwu. Dobrze się zastanów czy GWO to jest miejsce na Twoja psyche :) Jeśli mieszkasz na północy kraju to odradzam ze względu na kierowników (usunięte przez administratora)

Ruda
@Anonim

Ooooo, czyli pracownik płaci jak jeździ prywatnie? A jaka jest kasa za kilometr takiej jazdy? No a za paliwo za jazdę w celach firmowych to jak firma oddaje? Trzeba brać fakturę podczas tankowania czy jest karta służbowa?

@Ruda

O tak potwierdzam ! Święte słowa

Majki
@Anita

W multimediach krąży taka celnie opisująca tam sytuację anegdota, że powinno przemianować się je na fundację dobroczynną która zbiera z rynku osoby chętne do pracy w IT, przyucza za półdarmo do podstaw zawodu a następnie wypuszcza w świat ze stażem w CV i gwarantem lepszych zarobków. Zawsze i niezmiennie wierząc że być może trafi się jednak ten jeden wdzięczny którego jednak przekona bezstresowa samoorganizacja pracy owej fundacji oraz przekonanie że nie liczą się kompetencje a po prostu bycie fajnym. No cud miód.

@Majki

A wiadomo kto tak wgl wpadł na tę całą anegdotkę? Ty raczej sobie drwisz czy mi się zdaje?

Wit
@Anita

Tylko dlaczego w GWO tak wiele osób pracuje po 20 lat albo i dłużej? Ot, zagadka.

@Wit

A dostaniemy rozwiązanie wraz z uzasadnieniem? ;)

Wit
@Krystyna

Bo w tej firmie, mimo wszystkich jej wad, których znowuż nie ma aż tak dużo, naprawdę fajnie się pracuje. Jest mnóstwo inteligentnych, kulturalnych i ciekawych osób, nie ma mobbingu, nie ma sztywnej korporacyjnej atmosfery, stres się pojawia, ale naprawdę w zdawkowych ilościach. No jest sympatycznie. Jak się tu przyjdzie, to się już nie chce stąd odchodzić. Stąd pewnie te długie staże pracy. I to w różnych działach, bo i w redakcji, i w księgowości, i w dziale sprzedaży, i w produkcji, i w marketingu.

@Wit

No to faktycznie miło zabrzmiało. A zdarzały się może tutaj jakieś wędrówki między działami skoro w każdym zdaje się być wszystko w porządku?

P

Nicka

Firma Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe szukała pracowników na stanowisko Redaktor w mieście Gdańsk. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Były pracownik ph

Nie polecam. Zanim pójdziesz na rozmowę przeczytaj ten komentarz. Lub idz i potem przyznaj mi racje ze straciłeś swój cenny czas. Płacą bardzo mało jak na prace od 8-20 bo w tych godzinach wydzwaniają nauczyciele. A szkolenia są po pracy nauczycieli wiec 16-17 wiec ty w domu jesteś około 19stej. Szefostwo pozostawię bez komentarza, napisze tylko tyle nie odpowiedni ludzie na tych stanowiskach.

Sad

Składałem kandydaturę na testera manulanego (oprogramowanie). Praca w Gdańskim biurze. Rekrutacja składała się z 3 etapów. 1. Przetestowanie ich aplikacji oraz dokumentacja znalezionych błędów -> poświęciłem na to weekend, przeszedłem dalej. 2. Zaproszenie na test matematyczno - logiczny -> na teście było 8 kandydatów. Różne zadania matematyczne i logiczne - trudniejsze, łatwiejsze oraz głupkowate. Np. jakieś ciągi liczbowe, procenty, dwie niewiadome etc. Etap przeszedłem. 3. Rozmowa kwalifikacyjna - Dopiero! Pogratulowali mi, że tutaj doszedłem bo mieli >300 kandydatów na stanowisko. Od razu zaznaczę, że tego etapu nie przeszedłem. Na rozmowie nie pytali się o rzeczy techniczne, w ogóle o nic z testowania. Po rozmowie mieli się odezwać do następnego piątku i zrobili to w piątek. W porównaniu do innych firm to jest sukces. Jednak dostałem maila - "szukamy osoby o innym profilu". No super. 3 etapy rekrutacji, zadanie, testy i oni jednak szukają osoby o innym profilu. Dopytałem, co było problemem, co mogę poprawić. Odpisali, że miał Pan przerwę w testowaniu (to po co brali mnie na kolejne etapy, skoro pierwszy to było testowanie) oraz, że na rozmowie byłem mało "spontaniczny". Czyli nic konkretnego. Co do samej rozmowy, to była na niej team leaderka QA - zadała mi jedno pytanie oraz manager. Pan manager mówił same oczywistości, że najpierw się testuje a potem puszcza do klienta itp. itd. Na pewno na rozmowie odpalił mi się red alert jak zapytałem o możliwości szkoleń w firmie i padła odpowiedź, że jest mało i jak już to z technologii, których używają, ale raczej nie bo potem im ludzie uciekają z firmy. To była dla mnie czerwona flaga i to taka mega duża. Skoro uciekają, to nie jest dobrze. W każdym bądź razie na koniec zadałem z 2 pytania odnośnie firmy i pracy. Pan manager był zdziwiony, że tylko tyle pytań bo mają opiekę medyczną i on uważa to za super ważne - dla kogo jest ważne, dlatego jest ważne. Nawet nie pytam o takie rzeczy bo to standard w korpo, tak samo jak multisporty itp. Z wypiekami na twarzy mówił mi o core hours - też standard. Oraz o masie innych rzeczy, które były w ogłoszeniu o pracę - o czym pewnie nie wiedział. Podsumowując - rekrutacja prowadzona od złej strony. Tracisz 2 - 3 tygodnie. O ile testowanie aplikacji możesz zrobić w domu, o tyle test matematyczno - logiczny musisz rozwiązać u nich w biurze. Zatrudnienie zależy bardziej od tego czy personalnie przypadniesz managerowi niż od tego co umiesz i co możesz wnieść do firmy. Na minus brak szkoleń i inwestowania w pracownika "bo ucieknie".

J

Jak aktualnie wygląda sytuacja jako PH ? Jak faktycznie jest z tą premią?

@J

Premie są 2 razy do roku. Pierwsza na początku roku, druga wypłacana w listopadzie. Wszystko zależy od terenu i czy uda się osiągnąć cel. W roku 2023 jest zmiana podręczników w SP. Więc teoretycznie premia powinna być dobra, ale to jak wróżenie z fusów. Nigdy nie wiadomo.

O'lany
@J

Z perspektywy kandydata wygląda to delikatnie mówiąc średnio. Rekrutacja na PH. Pierwsza rozmowa online bardzo kulturalnie, rzeczowo, na temat, godzinka minęła i "odezwiemy się do pana jeśli przejdzie pan do II etapu rekrutacji". Po kilku dniach info o II etapie, który wiązał się z zadaniem rekrutacyjnym. Weekend poświęciłem na przeglądanie oferty wydawnictwa, do zadania podszedłem (tym razem rozmowa z dwiema Paniami), po czym znów miałem czekać na odzew "niezależnie od wyniku rekrutacji" do końca tygodnia. Mija już koniec trzeciego tygodnia i wątpię żeby w tym wypadku "milczenie oznaczało zgodę"... Zawracanie głowy+ finalny brak szacunk = spory niesmak. Odpowiedź zwrotna powinna być standardem, szczególnie podczas dalszych etapów rekrutacji. Tutaj zero - żadnego telefonu, maila, głupiego smsa. Ale z tego co czytam w komentarzach, to może i dobrze, że ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Agnieszka
@O'lany

Jak już mowa o rekrutacji, to czy podczas tych rozmów były podane konkretnie informacje, jaka jest pensja, jaka premia, jakie benefity, rodzaj umowy? Kandydat dostał dokładne warunki współpracy?

O'lany
@Agnieszka

Generalnie rekruterka pytała o oczekiwania finansowe i te odnośnie benefitów, więc trochę gra w ciemno, albo się wstrzelisz albo nie. Umowa o pracę, najpierw na 3 miesiące. Ciekawe, że dosłownie chwilę po publikacji mojej opinii na GoWork dostałem na maila podziękowanie za udział w rekrutacji. No cóż, powiedzmy, że dobry timing ;)

Przyjęty
@Agnieszka

Tak jak wspomniał @O'lany potwierdzam i nie polecam. Z tym, że ja pozytywnie przeszedłem dwa etapy rekrutacji i dostałem propozycję pracy aczkolwiek na finalnej prostej trzeba dogadać warunki zatrudnienia. I na tym etapie najlepsze! Na pierwszej rozmowie online mówisz im ile minimum chcesz zarabiać wszystko ładnie pięknie a na ostatnim etapie dowiaduję się, że tyle to mi nie dadzą :D No spoko, że marnowaliśmy mój czas na spotkania jedno po drugim, telefony, moje wolne w obecnej pracy tylko po to abym się dowiedział że oferują mniej. A wystarczyło powiedzieć na starcie: "tyle to nie damy" i po problemie.

@Przyjęty

Piszesz o nich wszystkich w liczbie mnogiej. Zastanawiam się, czy cały czas byłeś w kontakcie dokładnie z tymi samymi osobami, czy doszło pod koniec do jakiejś podmianki? Oni potwierdzali tak klarownie, że to minimum doszło do ich wiadomości? A jak ostatecznie skomentowali twoją kwotę? I ile wynosiła?

Przyjęty
@Krystyna

Pisze w liczbie mnogiej jako o pracodawcy, kontakt był cały czas z jedną osobą, na rozmowie była jeszcze jedna. Pytali o najniższą jaką chce i przyjęli do wiadomości więc myślałem, że tyle to są w stanie dać. Oszczędziło by to nam czasu. Z tego co mówił rekruter to wszędzie (nawet w dużych miastach) dają 3tyś netto.

Ci dałny niech się zastanowiem co oni dają do podręczników. Walnięci ludzie dajcie coś współczesnego a nie staropolskie

@Marek

Chyba jak już powinno być "Te" a nie "Ci"... To skoro są jakieś zastrzeżenia to może jest opcja, żeby wysłać do nich jakieś podanie odnośnie pewnych zmian?

mrc

Na Multisport, wczasy pod gruszą, bony na święta.

Robert
@mrc

No to nie jest źle, naprawdę ;) Te bony na święta to w jakiej formie są?

@Robert

Karta sodexo

Justyna

A w jakiej wysokości? :D

jeśli ktoś jest z trójmiasta i zatrudniany jest do pracy w biurze to poza działem IT z możliwym jednym dniem zdalnym w tygodniu nie ma co liczyć na możliwość pracy zdalnej.

@Marcin

Kurczę to słabo jak dla niektórych jednak. :/ A można spytać czemu tak jest? Problemy z komunikacją?

mrc

Zależy od działu/stanowiska. Na programistę zazwyczaj jest rozmowa z zespołem w którym się będzie pracowało i zadanie rekrutacyjne robione przy nich.

Jakub
@mrc

Język tez trzeba dobrze znać? Sprawdzają zaawansowanie czy wystarczy komunikatywnie? Pytam żebym wiedział jak się przygotować.

@Jakub

Wystarczy komunikatywnie.

Emilia
@Anonim

na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdza ktoś jaka jest znajomość tego języka?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

mrc

Sami się zwalniają, jak widzą co się odwala.

Joanna

Jest nowe ogłoszenie na pracuj jak myślicie ile około zaproponują jako Koordynatora promocji serii podręczników dla szkoły podstawowej (zespół przedmiotów ścisłych i przyrodniczych) bo nie wiem czy wysyłać cv jak maja słabo płacić chciałabym minimum 10 tys na rękę

Jakub
@Joanna

Aplikowałaś na te ogłoszenie, czy jednak postanowiłaś tego nie robić? Od Twojego wpisu minęło dwa tygodnie, więc może finalnie zdecydowałaś się tam aplikować bądź brałaś udział w procesie rekrutacyjnym i możesz coś w tym zakresie napisać? Zdradź mi to proszę bo nie ukrywam, że bardzo mnie to ciekawi. Mogę na Ciebie liczyć?

@Joanna

Kasę na którą realnie można liczyć to 3000 na rękę. Jako PH. Niby jest premia roczna, ale jej wysokość zależy od potencjału Twojego terenu. Możecie próbować na rozmowach oczekiwać więcej, ale podejście jest raczej że pracownik to biały murzyn. Pani prezes twierdzi ze łatwo jest znaleźć nowego pracownika do wymiany, ale nie chce płacić na tyle żeby ludzie chcieli tu pracować. Nie dajcie sobie wmówić stałej umowy po 1.5 roku. W praktyce to tak nie działa.

Basia
@Anonim

Ojej to faktycznie tragedia.

Anita

I żeby było jasne - chodzi o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe w Gdańsku przy Grunwaldzkiej - w Alchemii - to zmyła, w Toruniu nie ma żadnego GWO - co najwyżej przedstawiciel regionalny.

Jak wygląda ścieżka awansu w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe?

Mm

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. To żenada. Zamiast rozmowy, zrobi test z matematyki. Chyba przypadkowy. Wymagania to mgr z matematyki, a weryfikują wykształcenie zadaniami typu: ile samochodów będzie stało w 22 km korku. I ankieta do wypełnienia jakiej muzyki słucham. Wstyd.

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe?

Zobacz opinie na temat firmy Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 411
    80-309 Gdańsk