Opinie o Point of View Sp. z o.o. Sp.k. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Point of View Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Point of View Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Point of View Sp. z o.o. Sp.k. w Piaseczno

Pracownik POV

Bardzo polecam prace. Codzienna atmosfera robi naprawdę wrażenie . W pracy czuje się swobodnie oraz odnoszę wrażenie ze cały czas mogę się rozwijać . Polecam a Ci którzy narzekają poprostu są leniwi i nie chce im się pracować dlatego nie warto takich opini nawet słuchać . Pozdrawiam Moje sugestie dla Point of View Sp. z o.o. Sp.k.: Proponuje mocno koncertować się na dobrej atmosferze pracy ponieważ to przekłada się na lepsze wyniki oraz chęci Lubię atmosferę w Point of View Sp. z o.o. Sp.k. za: Aktualnie dobrze współpracujący zespół , wiedza każdego pracownika , dobre relacje i najbardziej szanuje sobie zaufanie . Zawsze mogę kogoś poprosić o pomoc i nie musze się niczym denerwować . Zaufanie przekłada się tez na to ze dobrze wiem , ze nikt tez nie ruszy moich rzeczy bez pytania . Mogę zostawić dosłownie portfel na magazynie pójść w inne miejsce a jak wrócę za godzinę to ob tam będzie dalej leżał bezpieczny ;) szanuje

Sławek

Świetna firma, z fajna atmosfera. Szef bardzo dobrze nas traktuje, jest otwarty na nasze sugestie, docenia zaangażowanie. Jeśli coś pójdzie nie tak, to zawsze daje szansę na wytłumaczenie się.

pracownik magazynu

Oddział w Kawęczynie poszukuje do pracy na stałe.

Pracuje tam
@pracownik magazynu

A lać na ten kaweczynek! Zimna dziura jakich mało!

Zespół tworzenia kultury org.
@Pracuje tam

Zamiast oczerniać swoje miejsce pracy zachęcamy do kontaktu z przełożonym, który na pewno rozwiąże problem.

Cwaniaczku
@Zespół tworzenia kultury org.

Ty, mądrogłupia, to prawda a nie oczernianie. Zimna dziura że stolowką wielkości WC. Popękane podłogi, brak ogrzewania, ciemne alejki i fatalna płaca. To jest prawda o Kawęczynku.

Zespół tworzenia kultury org.
@Cwaniaczku

Cwaniaczku, to co piszesz pokazuje, ze nie masz żadnego doświadczenia w pracy w magazynie POV , który mieści się w Kawęczynie ( a nie w Kawęczynku). Hala jest ogrzewana i dobrze oświetlona, stołówka przestronna i odnowiona, Pracownicy nie narzekają na wynagrodzenie i doceniają pracę w dobrej atmosferze. Szczególnie w świetle ostatnich wydarzeń proponuję chwilę zastanowienia przed bezpodstawnym oczernianiem innych. Nie godzimy się na hejt.

Pracownik pov

Super firma z rodzinną atmosferą. Lubię atmosferę w Point of View Sp. z o.o. Sp.k. za: Relacje międzyludzkie kadra zarządzająca i prezes są dla pracownika

@Pracownik pov

Czy nagradzanie pracowników przez Point of View również oceniasz pozytywnie? Jeżeli tak, to napisz proszę coś więcej na temat, jak ono wygląda. Czy otrzymujecie specjalne benefity, lub macie zapewniony pakiet socjalny? Warto poruszyć tę kwestię na forum, aby pomóc użytkownikom zastanawiającym się nad możliwościami w firmie.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Point of View Sp. z o.o. Sp.k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Magazynier?
Marzena

@Pracownik POV czy na plus możesz również ocenić wynagrodzenie i system premiowy? Czy możesz przybliżyć jak wygląda proces rekrutacyjny w Point of View? Sprawdzają wiedzę, zdolności manualne? Potrzebne są tu jakieś uprawnienia?

Marzena

@Nick co rozumiesz, pisząc "dobre zaplecze socjalne"? Czy firma Point of View ma stworzone miejsce odpoczynku dla swoich pracowników, gdzie w spokoju mogą zjeść i odpocząć podczas przerwy w pracy? @Pracownik POV co wpływa na Twoje zadowolenie z pracy? Możesz napisać jak wygląda atmosfera w Twoim dziale? Polecasz tę pracę dla osób na początku kariery zawodowej, aby mogły zdobyć swoje pierwsze pracownicze doświadczenia?

@Marzena

Zdecydowanie polecam. Pracuje z fajnymi ludzmi. To nowoczesny magazyn, z nowoczesnymi systemami i programami, możesz dużo się nauczyć , a jesli się sprawdzisz, to pewnie też awansować. Firma się rozwija, zatrudnia coraz więcej osób, ma nowe projekty, więc ciągle szukają Pracowników.

Wiecie coś na temat pracy w nowym obiekcie w Pniewach? Jak praca, jakie stawki, atmosfera itd.. ?

Atmosfera fajna, fajni ludzie, ciekawe projekty. Ładny magazyn, dobre zaplecze socjalne.

XLM

Nie polecam pracy w Pniewach.Kierownictwo niepotafiące zarządzać niemajace pojęcia o pracy na swoim stanowisku...zarobki kiepskie..wiecej wymagaja niz płacą...Trzeba się prosić i ciągle przypominac żeby dali umowe....Ogółem PORAŻKA...coraz wiecej osób ucieka z tamtąd

XLMS
@XLM

Praca w Pniewach: atmosferę tworzą ludzie, wśród których zawsze znajdą się różne osobowości też takie, które wolą narzekać, niż robić. Jeśli ludzie (przynajmniej część) chcą się spotykać po pracy i wspólnie bawić się np przy ognisku, to o czymś to świadczy. Częste spotkania, briefingi dają możliwość usprawniania procesów i przede wszystkim można rozmawiać i proponować lepsze rozwiązania - Kierownictwo z racji doświadczenia, wiedzy i wysokiej kultury osobistej jest nie tylko profesjonalne, ale i zwyczajnie ludzkie. Zarobki - zależne od tego co i jak się robi, zakresu obowiązków i odpowiedzialności, a zaangażowanie i efektywność jest doceniane też finansowo; są możliwości rozwojowe i udział w różnych projektach. Ze względu na różnorodność usług logistycznych - praca jest ciekawa. Warto spróbować, porozmawiać i samemu ocenić, czy praca będzie odpowiadała, o ile faktycznie ktoś chce pracować.

@XLMS

Kasia, nie przesadzaj. Pracowałam z Tobą i wiem za co zostałaś zwolniona. Nie opowiadaj głupot. Najpierw złożyłaś donos do sanepidu, nic nie wskórałaś, bo sanepid nie znalazł żadnych uchybień to teraz piszesz taką opinię. Po co to robisz. Ja tu pracuje, jestem zadowolona i nie zgadzam się z Twoimi kłamliwymi opiniami. Trzeba było lepiej pracować.

Marzena

@Bartosz, firma Point of Viev ma bardzo rozbudowaną o przydatne informacje i czytelną witrynę internetową. Zajrzyj pod tym linkiem -->> https://www.pov.com.pl/kariera.html . W zakładce "kariera" widnieje informacja, iż do firmy są poszukiwani pracownicy regularnie. Wystarczy tylko przesłać swoje zgłoszenie na maila.

Bartosz

Czy wiecie coś o nowej ofercie pracy?

Waldi

Firma ma opinię świetnego pracodawcy więc nic dziwnego, że tu również dobrze piszecie

Są na forum jacyś pracownicy firmy Point of View Sp. z o.o. Sp.k.? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Pracownik POV

Uczciwosc, zawsze terminowa i zgodna z umowa wypłata, szkolenia, szybki rozwoj firmy daje duze mozliwosci jej Pracownikom, super imprezy firmowe, dobry kontakt z kierownikami. Polecam!

Lala

A jak praca w dziale transportu?? Spedycji?? Jaka atmosfera i zarobki??

Munia
@Lala

Nie polecam, tragedia szef straszny.

Lala
@Munia

A mogłabyś podać jakieś bardziej szczegółowe informacje?

@Munia

Munia a pracowałaś tam? Właśnie mają rekrutacje i zastanawiam się czy warto

"szef straszny"
@Munia

@Munia, to bardzo ciekawe, jakoś nie przypominam sobie aby, przez ostatnie 3 lata w Dziale Transportu, zmieniali się pracownicy.

Marika

Ja pracowałam w tej firmie (teraz jestem na macierzyńskim) i byłam zadowolona, mam nadzieje, ze po urlopie nic sie nie zmieni.

Igor

Zastanawiające kto pisze te opinie. Firma ma opinię super pracodawcy a tu zupełne przeciwieństwo!!!

Ja pracuje tu juz kilka lat, udoalo mi sie awansowac, dobrze zarabiam, mamy fajne imprezy firmowe. Nie wiem po co piszecie takie opinie...

KINIA

praca sama w sobie nie jest zła w magazynie ale atmosfera miedzy pracownikami,zarobki i to,ze ciagłe wypłaty się nie zgadzają.Brak umów,premii.

Byłam tam

I jeszcze coś... Jakim magazynie? To nora a nie magazyn. Wiesz co to WMS, uprawnienia na wózki, sprawne rampy, nie zardzewiałe regały, podłoga bez dziur, ogrzewanie? To sie popisałeś... Ogólnie robota dla małpy i tak tam traktują człowieka. NIE POLECAM TAM PRACY

Byłam tam

Jeśli komlpetacja i klikanie w kompie według ciebie wymaga "myślenia" i specjalnych preferencji to całe życie spędzisz na magazynie... :-) brawo

Wnioskuję,iż opinie zostały wystawione przez osoby, które zostały zwolnione i nie mają pojęcia o pracy na magazynie. Niestety nie każdy nadaje się do tej pracy. Tu trzeba myśleć i być efektywnym.

10,50 na godzinę + premia której i tak nie zobaczysz bo rudy się o to postara. Atmosfera denna, ciągle coś zmieniają żeby tylko utrudnić fizyczniakowi. Sporo donosicieli , nie polecam tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Point of View Sp. z o.o. Sp.k. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Point of View Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Point of View Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Point of View Sp. z o.o. Sp.k.?

Point of View Sp. z o.o. Sp.k.