Opinie o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

polenergia na nie

Założyłem pompę z polenergi. Po założeniu grzejniki ledwo ciepłe na dworze -10, podłogówka nie grzeje, w domu zimno musieliśmy zakupić grzejniki elektryczne. Przyjechał pan co zakładał dotknoł grzejników i powiedział ze tak ma byc co my chcemy . Zgłosiliśmy na serwis przyjechał pan po dwuch tygodniach gdy temp na dworze wzrosła do ok 0 stopni cos poustawiał było juz ok. alarm piszczał od poczatku lecz go nie zrobił. Po upływie prawie roku zgłaszamy na serwis pompe, najpierw musiałem zapłacić a serwisu brak 4 miesiące dzwonię i ciągle ta sama odpowiedź że jest zgłoszony . Znowu mrozy na minusie a pompa nie grzeje alarm piszy cały czas. Nie polecam tej firmy na początku wszystko pięknie ładnie a po założeniu mają klienta gdzieś, serwis nie przyjeżdża, można dzwonić codziennie a ruchu z polenergi brak. PS nie pozdrawiam tej firmy.

LevY

Spółka jak spółka. Dla mnie jako konsument istotne jest za ile ostatecznie zostanie zamontowana instalacja PV w stosunku do konkurencyjnych firm. Co tu dużo mówić falownik FoxEss + 10 paneli Jinko Solar (łącznie instalacja coś koło 4,7 KW) cena 34k zł z dotacją coś koło 22k zł. O cenie za zestaw z magazynem energii już nie będę wspominać :).Proszę zatem sobie zweryfikować ceny rynkowe za ww. zestaw i samemu odpowiedzieć na pytanie jaka jest marża ww. spółki i czy oferowana promocja jest rzeczywiście promocją:). Rozumiem że dzisiejsze podejście znacznej części firm PV jest takie że dotacja nie jest dla konsumenta lecz la przedsiębiorstwa - następuje sztuczne zawyżenie ceny towaru pod płaszczykiem innych mniej istotnych czy też rzekomo korzystnych (jednak wyłącznie na papierze) benefitów, które de facto mają za zadanie zamydlić logiczne myślenie.

Sławomir

Jedną z zalet pracy w firmie, według oferty na Głównego Specjalistę ds. zezwoleń ma być praca hybrydowa. W jakie zatem dni mógłbym pracować z domu i czy firma dostarcza niezbędny sprzęt? Proszę także o informację, co z wynagrodzeniem? Słowa o atrakcyjnym wynagrodzeniu są dość popularne w ogłoszeniach i nic konkretnego nie mówią.

* INFORMACJA DLA KLIENTÓW FIRMY* Nie będzie tu dla Państwa nic ciekawego, mogą Państwo pominąć tę opinię. Jedyne co mogę napisać, to przykro mi, że są Państwo wprowadzani w błąd regularnie, na każdym kroku. Niestety wynika to z tego, że handlowców w firmie jest ok. 120, z czego stałych (pracujących powyżej 3 miesięcy - około 30). Ta trzydziestka wie, jak Państwu cenę wyższą od średniej rynkowej o 50% przedstawić jako zaletę (tak, instalacja za 45.000PLN w innej firmie będzie kosztowała 30.000PLN - i to w przeciętnej, a nie najtańszej!), pozostali natomiast nie wiedzą, co mówią. Nie jest to ich wina, po prostu w ciągu 3 (słownie: TRZECH) dni szkoleń nie są w stanie tego wszystkiego ogarnąć, więc kłamstwo i ucieczka do innego tematu to ich najlepsza odpowiedź na Państwa pytania. Szybki przykład. Przejąłem telefon po byłym pracowniku montażu/audytu. Zgodnie z informacjami ze szkoleń zachwalamy naszą jakość, audyty pomontażowe i szybką reakcję, jeżeli pojawi się jakiś problem. TEORIA: Szybko załatwimy sprawę. PRAKTYKA: Dostawałem kilka razy w tygodniu telefon (jako, że był przejęty od osoby, która się tym zajmowała) od klientów, którzy czekają na naprawę usterki od kilku miesięcy… Moja podpowiedź - sugeruję skorzystanie z usług innej firmy, bo tu niestety cena nie przekłada się na jakość. *KLIENCI TUTAJ MOGĄ ZAKOŃCZYĆ LEKTURĘ* Teraz coś dla nas, handlowców. Drodzy Kandydaci, którzy biorą pod uwagę współpracę z Polenergią, też byłem w Waszej sytuacji i żałuję, że nie trafiłem na takie podsumowanie tego pracodawcy, które właśnie poniżej przesyłam. *** Dodam tylko, że jestem na rynku pracy 15 lat i wszystkie te lata w sprzedaży, ale nigdy żadna firma nie zamotywała mnie tak bardzo, abym ich ocenił na tym portalu (ani pozytywnie, ani negatywnie). Ciekawy jestem co Pani Dominika Kulczyk na to, co się dzieje z jej przedsiębiorstwem, bo jako młoda bizneswomen powinna raczej dbać o dobre opinie swoich firm, a tutaj chyba czyta wyniki finansowe i nie wchodzi w szczegóły. Minusów tej firmy jest tyle, że nawet nie wiem od czego zacząć. Do tej pory, każda firma źle zarządzana broniła się ludźmi, z którymi super się współpracowało, tutaj nie ma nawet tego. Z wyłączeniem chłopaków z działu szkoleń oraz osób odpowiedzialnych za szkolenia merytoryczne związane z konkretnym działem, bo oni zawsze byli chętni do pomocy i nie wiem jakim cudem są w stanie dalej w takim(usunięte przez administratora) pracować, gdzie mają za zadanie nauczyć wszystkiego w jedynie trzy dni. Wielkie ukłony w Waszą stronę i powodzenia w rozwijaniu kariery poza strukturami tej korporacji :) Jeżeli temat szkoleniowców mamy za sobą, to wszystkie plusy też już są z nami. Teraz przechodzimy do codziennej pracy handlowca (wszystko obserwacje osobiste) Jesteś tu nowym handlowcem, skuteczny i doświadczony w sprzedaży w innej branży, ale nie znasz tematu PV i PC, jak myślisz, na jaką pomoc możesz liczyć od swojego menegera? NA ŻADNĄ XD Podczas podpisywania pierwszej umowy dowiedziałem się, że on teraz nie ma czasu mi pomóc. Nie masz doświadczenia w sprzedaży ani branży OZE, ale przyszedłeś zachęcony wysoką prowizją? Przygotuj się na codziennie zdzwonki i pytania swojego menago od drugiego dnia pracy w terenie: „CZEMU JESTEŚ ŚWIEŻO PO SZKOLENIU I TEGO NIE WIESZ, NIE WIEM CO JEST Z TOBĄ NIE TAK”, po czym brak pomysłu na pomoc i atak tymi samymi pytaniami kolejnego dnia XD przepraszam za kolejne „XD”, ale menedżerowie w tej firmie to jest nieporozumienie, a pan menago z Kielc to już jest szczyt braku kompetencji (nie mylić z brakiem kompetencji sprzedażowych, podejrzewam jest to duży fachowiec), ale zarządzania zespołem i motywowania pracowników to się uczył chyba w Biedronce na wykładaniu towaru (czyli metodą „szybciej, szybciej”), (usunięte przez administratora) Co ciekawe to nie był mój przełożony, z moim w ogóle nie było kontaktu, więc kompletna odwrotność do tych codziennych zdzwonek. Prośba o załatwienie czegoś przez telefon kończyła się informacją „że zaraz to ogarnie i da mi znać”, po czym ani nie oddzwaniał, ani nie odbierał przez kilka dni XD Zaraz zacznie mi brakować znaków na wypowiedź (a szkoda, ale gdyby osoby zarządzające tą firmą chciały więcej przeczytać, to służę uprzejmie), więc resztę wypunktuję: - nie istnieje system zarządzania zasobami ludzkimi, jedynie wynagrodzenie prowizyjne - buc i (usunięte przez administratora)pan Dyrektor Sprzedaży będzie Cię zauważał jedynie, jeżeli będziesz dowoził wynik - brak wyniku nie wiąże się jedynie z brakiem prowizji, ale ucinkami za wszystko co możliwe - tak samo rozwiązanie współpracy, przygotuj się na wyciąganie zapisów z umowy, aby jak najmniej Ci zapłacili za wykonaną pracę (np. zwróćcie uwagę, że na szkoleniu Pan od floty mówi, że auto jest do użytku prywatnego, a w umowie zapis mówi o zakazie używani do celów prywatnych) - - - Koniec znaków…

Szybko dokończę: - podczas rozmowy proponują podstawę 3k lub 5k do wyboru - z odpowiednio większymi lub mniejszymi stawkami za sprzedaż - okazało się, że tak to wygląda tylko w ofercie, nie ma możliwości wybrania 5k, a jeżeli byś chciał, to kadry odeślą Cię do regionalnej, która Ci wyjaśni, że tu się zarabia na sprzedaży, a nie na podstawie, więc tylko 3k wchodzi w grę - ludzie - każdy handlowiec (a nawet menago) myśli tylko o sobie i swojej sprzedaży, nie ma żadnego wsparcia ze strony współpracowników (być może zbyt długo czasu spędziłem w firmach, gdzie to było normą i dlatego mnie to razi w oczy - ludzi ocenia się również po zachowaniu w sytuacjach mniej formalnych i tu dalej prztyczek do menedżerów, bo zero integracji, a jedynie włażenie w dupę tym, kto ma wyższe stanowisko, jak nie masz na to ochoty to baw się sam - zwroty za paliwo? Jeżeli masz umówionego klienta na godzinę X, jesteś pod domem, a jego nie ma, to nie masz prawa odznaczyć, że byłeś na spotkaniu (co w konsekwencji wiąże się z brakiem zwrotu paliwa za spotkanie z tym klientem) - brak organizacji i spychologia - nie zaakceptowali Ci kompletu dokumentów w ciągu 2 dni od umowy? Każdy kolejny dzień to obcinka z prowizji za tego klienta, nawet jak jesteś nowy i pracujesz tu tydzień - zamiast gratulacji za pierwszą umowę przyszykuj się na obcinkę z tej sprzedaży, co Cię zmotywuje bardziej do odejścia niż satysfakcji z wykonywanej pracy - jakimś cudem coś tam sprzedałeś po cenie 150% rynku i jesteś zadowolony z wyniku 5k premii, który wykonałeś w danym miesiącu? Nie, nie dostaniesz podstawy + 5k premii, premia zostanie obcięta o podstawę, czyli samej premii otrzymasz 2k - praca od 9 (a raczej od 8, bo wtedy rozpoczynasz trase), do 21-22. Nie możesz anulować spotkania, które masz umówione na g. 19, mimo, że odsłuchując rozmowę słyszysz, że podstarzały pan Wiesio ma minimalne zużycie prądu, nie zwróci mu się to do końca życia i jasno mówi, że nie chce tego spotkania. Ale skubanemu konsultantowi z call center udaje mu się namówić go na spotkanie , z którego nic nie ma (o czym wszyscy wiedzą, ale call center na umówić, a Ty dalej próbuj sprzedać piach na pustyni na kredyt, na który wiadomo, że nie będzie zdolności) - auto służbowe - firma zajmująca się flotą ma wszystkie możliwe ubezpieczenia, a i tak na umowie za każde uszkodzenie pojazdu płacisz z własnej kieszeni (a oni pieniądze z AC biorą do swojego portfela) Podsumowując, jeżeli nie pracujesz już 2-3 lata na podobnym stanowisku to nie myśl, ze tu się czegoś nauczysz. Zachowania zyskujące aplauz publiczności na callach są dla normalnych ludzi (również normalnych handlowców) moralnie nie do zaakceptowania. Ale jest wynik jest pieniądz. Wizja firmy - sprzedawaj dużo i szybko, nie ważne jak (kłamstwa mile widziane, po zakupie nas to już nie interesuje). Misja firmy - jedź do każdego klienta, oszukuj we wniosku o kredyt na oświadczenie, aby miał zdolność na zakup i ciesz się premią :) bo chyba nie myślisz, że klient, który ma gotówkę na zakup (czyli jest w jakimś stopniu ogarnięty życiowo) wybierze najdroższą ofertę na rynku, która poza ceną proponuje brak kontaktu posprzedażowego i 80% nowych, niewyedukowanych handlowców?

Klementyna

Piszesz, że praca zaczyna się o 9, ale w sumie to od 8, bo wtedy zaczyna się trasę. Czy to znaczy, że tę godzinę pracuje się za darmo? Może liczona jest ona do jakichś nadgodzin? Istnieją one w ogóle? Poza tym, jeśli chodzi o długość pracy to widzę, że po jakieś 12-13 h się pracuje. I to tak codziennie od poniedziałku do piątku? A weekend wolny? Czy jak to wygląda?

@Klementyna

Tu nie ma stawki godzinowej, jest stała podstawa (jeżeli realizujesz wszystkie umówione przez CC spotkania) oraz premia od sprzedaży. Codziennie praca tak wygląda, często nawet tak, że jedziesz 100km od domu na jedno spotkanie, kolejne dwa Ci wypadają, bo klient nie może i tak sobie siedzisz kilka godzin na MOPie na autostradzie albo szukasz klientów na własną rękę. Na przykład odpalasz „mapę realizacji”, czyli mapę pokazującą gdzie Polenergia kładła fotowoltaike, ale na 10 takich wizyt, 8 klientów Cie zbluzga, bo są niezadowoleni, a gwarancje Polenergii mogą sobie między bajki włożyć :) Weekendy wolne, chyba, że się zgłosisz na ochotnika do pracy, to Ci wrzucą spotkania

Nawet o tym nie myślcie

Ahhh, kończą współpracę bez żadnej informacji bądź w najlepszym przypadku informując o tym fakcie na czacie

No ja czytam te wpisy i minusy, ale jakieś plusy są? No bo jak jest tyle wad, to dlaczego ludzie jacyś nadal tu pracują? Jak kasa słaba, za usterki auta trzeba płacić, tyle czasu poświęca się na pracę, a i tak nie ma pewności, że coś z tego będzie, to co ludzi tutaj trzyma? Może do tego działu szkoleń warto aplikować, jak tam jest całkiem ok?

Doradca Klienta

Najpierw musiałam czekać około 10 minut przed drzwiami, bo chyba nikt nie słyszał moich 3 prób dzwonienia dzwonkiem, a potem w mini pokoju czekałam jeszcze około 15 minut, aż przyszły przełożony wróci ze szluga. Sama rozmowa również była bardzo długa, ponad pół godziny, przesłuchanie jakbym miała zgłosiła się na posadę dyrektora, a nie kogoś kto ma namawiać kogoś na fotowoltaikę za najniższą krajową plus niepewne premie, bo zależą od tego, czy twój zespół wyrobi normę. Oczywiście sporo (usunięte przez administratora) zbędnych typowo rekrutacyjnych pytań typu jaka jest moja największa wada czy to, że miałam ,,sprzedać siebie" słowami. Odpowiedzi nie dostałam, mimo zapewnień, że dostanę obojętnie od wyniku.

- największa zaleta, - największa wada, - scenka sprzedażowa, która była zamotana i bez sensu, - cele życiowe, - przeszłość zawodowa.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Rudolf

Rozmowa handlowca oczywiście wszystko pięknie ładnie. Cena górna pólka średnio o 40 procent więcej jak u innych ( fotowoltaika) Jest podpisanie umowy z informacją że jak nie wpłacę pierwszej transzy to umowa wygasa. Tak też się stało nie wpłaciłem żadnej kwoty i poinformowałem w mailu że mam wiele wątpliwości i rezygnuję. Polenerga poinformowała mnie że muszę im karę zapłacić 20 % od umowy. Wiele razy mnie straszyli windykacją . Jak wspomniałem o sądzie to mam spokój. OMIJAĆ Z DALEKA. NACIĄGACZE !!!!!!!!!!

Senior
@Rudolf

Doświadczyłem tego na "własnej skórze" w sposób który przekracza wszelkie normy przyzwoitości. Nachalne zachowanie konsultanta (naganiacza), Ekspresowe tempo sporządzenia projektu (24 godz.) w najmniejszym stopniu nie odpowiadającemu moim oczekiwaniom i faktura opiewająca na kilka tys. zł. Konstatacja: Uciekać jak najdalej od tej firmy i jej administracyjnego dworu. Szkoda naszego zdrowia, czasu i pieniędzy. Moją sprawę przekazuję w skardze do UOKiK.

Potwierdzam

Jam
@Senior

Potwierdzam, przechodziłem z nimi to samo.

Cbd
@Senior

Panie senior co do tempa projektu jak by po podpisaniu umowy czekałby Pan na projekt 12 miesięcy byłby Pan zadowolony ? Przecież to projekt dla osób z doświadczeniem to prostota czy wymaga to skomplikowania i czasu , a chyba dobrze ze firma działa szybko i skutecznie przecież taki projekt po powstaniu musiałby Pan zaakceptować nie robi się go dla ideii ma Pan na nim wszystkie wymagane a nawet więcej wartości mimo pana złego nastawienia proszę być obiektywnym . Jak za długo to źle jak za szybko też źle prawdziwi Janusze. Może po prostu pisze tu ich konkurencja która mimo wielu prób może zawalczyć jedynie ceną i to wszystko po po za nią nie wiele oferują? Nie wierzę w idealne firmy bo takich nie ma ale ważna jest podstawą a te chyba oni mają skora jako cała grupa istnieją tyle lat - prawda ?

Senior
@Cbd

Cbd; Ależ Pan głupstwa wypisuje, że głowa boli. Moja ocena firmy Polenergia w najmniejszym stopniu nie wynikła z urojenia czy złej woli, lecz jest wynikiem rzeczywistych zdarzeń, których w detalach nie zamierzam przekazywać (ostrożność procesowa). Poszkodowanym tak jak ja daję skuteczną (jak na razie) radę. Swoje uwagi i problemy kierujcie do Zarządu tej firmy, której adres mailowy znajdziecie na stosownej stronie. Powodzenia!.

ewa
@Rudolf

Bo chca wyludzic odemnie rowniez kase. Umowa rozwiazana w ustawowym terminie.

Kato
@Rudolf

Bardzo drodzy i nie profesjonalni !!! Nie polecam !!! Zdzierają na serwisach które nie są potrzebne !

Siwy
@Rudolf

Mam idętyczną sytuację, cała instalacja miała być finansowana przez ban, bez wkładu własnego koszty kredytu przeraziły mnie!!! Zrezygnowałem,po miesiącu otrzymuje polecony że mam wpłacić 10tyś za projekt temat zgłosiłem do UOKiK a w odpowiedzi do polenergi odpisałem że próbują wyłudzić pieniądze że zgłosiłem sprawę do odpowiednich organòw,swoją drogą nigdy bym się nie spodziewał takich praktyce w dzisiejszych czasach.

Jacek Krakow
@Rudolf

Jest Pan szczęśliwcem mnie montują już rok i nadal nie ma odbioru nawet przez ich audytorów Na naprawę przeze mnie się nie godzą a sami nie naprawiają tego co złe zrobili należy być bardzo daleko od tej firmy

@Rudolf

Ja niestety się nie wycofałem i mam instalację klasy mniej niż średniej za cenę premium. Korzyści z umowy wieloletniej okazały się fikcją. Terminowo to tylko pobrali z konta banku zapłatę. NIE POLECAM. Ostrzegam też przed złotoustym a niedoinformowanym mistrzem wciskania kitu Adamem S.

@Rudolf

Mam tą samą sytuację ,zaraz na drugi dzień po podpisaniu zadzwoniłem do przedstawiciela że jednak rezygnuje bo jest to za drogi i nie do końca jest prawdą co nam oferowano .po ciężkich trudach i mękach pan przyjął naszą rezygnację i zapewniał że wszystko jest anulowane bo nie ryszyla procedura bankowa ,oczywiście pan miał nasze pełnomocnictwo ,po 16 dniach dzwoni pani z Polenergi że zostaj na nas nałożona kara za nie wymówienie umowy z czym się nie zgadzam bo to było w obowiązkach pełnomocnika zapewniał wszystko że sprawę załatwia od a do z !!!!uwaga (usunięte przez administratora) i naciągacze

Znalazłem ogłoszenie o pracę na stanowisko elektromontera. Rozumiem, że można liczyć na umowę o pracę, skoro jest gwarantowane bezpieczeństwo zatrudnienia? Jeśli faktycznie tak jest, to na jak długo taką umowę się otrzymuje? Jeśli chodzi o atrakcyjne wynagrodzenie, to jesteście w stanie przybliżyć orientacyjną stawkę? Będę tu raczej aplikował.

Jaki jest styl zarządzania w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Witam , właśnie dostałem ofertę pracy jako handlowiec. Proszę mi powiedzieć czy faktycznie praca jest tak przyjemna a zarobki są tak atrakcyjne jak mówią o tym na rozmowie.

Ignaś
@Nowy

Nie wierzysz w to, co Ci powiedzieli na rozmowie? To jaką zaproponowali Ci pensję zasadniczą i ile obiecali z prowizji? Bo zaintrygowały mnie Twe słowa o przyjemnej, atrakcyjnej finansowo pracy. Brzmi niemal, jak wakacje :D

@Nowy

Też szukałem jakiś informacji na temat aktualnych rekrutacji ale nic nie znalazłem. Podeślę CV może też się uda. Oprócz tego co napisałeś firma wspominała coś na temat dodatków pracowniczych? Pakiet medyczny, sportowy, dofinansowania szkoleń lub kursów, wiesz coś na ten temat?

Haxx

Przedstawiciel firmy to zwykły (usunięte przez administratora). Przyszedł i zapewnił że firma zajmuje się załatwianiem dotacji na pompy ciepła. Kiedy wzięli pieniądze temat ucichł. Dzwoniąc na infolinię otrzymaliśmy informację że jak od nich pompy nie kupiliśmy to musimy sami załatwiać. A przedstawiciel porobił zdjęcia faktur i zapewniał że wszystko oni załatwiają. Zostaliśmy przez nich (usunięte przez administratora) i z kredytem który nie wiadomo czy uda się nadpalcic. Telefonu nie odbiera a infolinia odbija piłeczkę bo to nie oni rozmawiali z nami. Żal.

Poszkodowana
@Haxx

Miałam podobną sytuację z dotacjami. Obiecali mi, że po wykonaniu fotowoltaiki przyjmą do wniosku o dotację także klimatyzację i nie zrobili tego. Obsługa na infolinii fatalna, jakby się z botami rozmawiało.

Valdi777

Właśnie jestem (usunięte przez administratora)y przez przedstawiciela handlowego tej firmy. Zestaw fotowoltaiczny mają droższy o 8 tys. zł od innych firm. Obiecuje, że po podpisaniu umowy od przyszłego roku otrzymam od nich tańszą energię, bo oni sami wytwarzają energię odnawialną. Dlatego są w stanie sprzedawać mi przez 8 lat tańszy prąd. Sprawdziłem czy oni występują jako sprzedawca prądu w Polsce i nigdzie ich nie znalazłem. Postanowiłem sprawdzić tę firmę i zasięgnąć opinii od użytkowników. Teraz po zapoznaniu się z waszymi opiniami na pewno nie podpiszę umowy z tą firmą. Mam nadzieję, że nie będą mnie straszyć windykacjami za konsultacje z ich pracownikiem. Zastanawia mnie jednak inna sprawa. Mianowicie wiele firm z siedzibą w Warszawie uważa resztę Polski za obszar do złupienia. Czyżby potwierdzała się teoria "Warszawskiego Cwaniaka"? Dziękuję wam rodacy, za pomoc w podjęciu decyzji. Prowincja nie daje się już nabijać w przysłowiową butelkę.

@Valdi777

I jak nie straszyli cię ? Jutro mam wizytę ale odrazu pożegna pana przedstawiciele albo zadzwonię że szkoda czasu mojego i jego ..odpisz jesli możesz

Robert

W czerwcu zamontowali mi panele na dachu do dzisiaj nie jestem w sieci,i nie mogą się określić kiedy poprawią spiepszoną instalację.żenada to mało powiedziane

Krak
@Robert

Robert, przecież wiedziałeś kogo zatrudniasz do roboty to co się dziwisz?

Inia

Szukają młodszej specjalistki ds. pomiaru z rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi i znajomością Excela. Wiele lat pracowałam w podobnej branży. Był ktoś na rozmowie? W jakich godzinach jest praca, od 8-16 czy inaczej? Bo tam tylko o jednej zmianie w ogłoszeniu napisali. Powiedzieli komuś szczegóły jakieś?

Opinia o firmie na wielkie NIE - miałem poczucie wciskania towaru i sprzedaży za wszelką cenę - oszukali mnie a słowa przepraszam od przedstawiciela nie zrekompensowało mi kwoty która straciłem bo nie otrzymałem przez nich dofinansowania. Byle jak najdalej od ludzi którzy myślą że znają się na wszystkim - to tylko pozory.

Czesław

Do roboty w śródmieściu chcą przyjąć kogoś na elektromontera. Ze świadectwem kwalifikacyjnym E, wykształceniem elektrycznym lub elektroenergetycznym i min. rokiem doświadczenia. Proszę rozwinąć, do czego uprawnia oferowana prywatna opieka medyczna i czy jej koszta w całości pokrywa pracodawca? A także napisać, na czym polega zapowiadany rozwój?

PATRYCJA456

Bardzo polecam tą firmę. Pracuję tutaj już dłuższy czas, ludzie wspaniali, koordynatorzy najlepsi na świecie okazujący wsparcie. Wypłaty adekwatne do włożonej pracy w poszczególnych miesiącach. Jest wiele możliwości awansu oraz przejścia do innych działów. Z CAŁEGO SERCA POLECAM !!

Oki
@PATRYCJA456

Piszesz, że wypłaty adekwatne do włożonej pracy w konkretnym miesiącu - czyli jakieś premie tutaj są naliczane? Jeżeli tak to jak wygląda system premiowy? Za co można uzyskać premie i czy też można w drugą stronę za coś ją stracić?

@pracownik

Omijać dalekim łukiem! Banda cwaniaków i (usunięte przez administratora)! Jest wiele innych firm nie zatrzymuj się na ich ogłoszeniu jeśli chcesz mieć zdrowie i pieniądze!

Lolka

Szukając zatrudnienia w branży wypatrzyłam ogłoszenie tu na Specjalistkę do spraw wsparcia sprzedaży B2B hybrydowo. Jak ta praca w systemie hybrydowym dokładnie się przedstawia, jaki stosunek dni w biurze do pracy z domu?

Xxx

Nie zakladajcie u inch zero Kontaktu 4miesiace Jada z naprawa I do jechac nie moga psxusci

Stanisław

Nie polecam firmy polenergia. Najgorsza firma na rynku. Dużo obiecują a potem straszą swoim prawnikami. NIE POLECAM

Helena
@Stanisław

Piszesz jako pracownik czy jako klient? Dlaczego firma cię straszy prawnikiem? Co się stało? Możesz napisać coś więcej i dać znać?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Krucza 24/26
    00-526 Warszawa
  • NIP: 5871540127 REGON: 192727078 KRS: 0000103233

Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.