Opinie o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

Zygmunt

Polecam usługi firmy. Montowali nam panele fotowoltaiczne i wszystko działa bez jakichkolwiek problemów, firma rzetelna i terminowa.

Katarzyna

Jestem zainteresowana praca biurową w zakresie obsługi klienta i kosztorysów. O ile jest tutaj szansa na zatrudnienie, a branżę fotowoltaiczną znam bardzo dobrze. Podpowie ktoś czy zarobki są tutaj przyzwoite? I czy atmosfera w biurze w porządku?

Rafał

Ekipa montażowa uporała się z instalacją fotowoltaiczną w jeden dzień i to wszystko co można dobrego powiedzieć o firmie. Przedstawiciel wymierzył KROKAMI miejsce instalacji i miało się wszystko zmieścić...no i nie zmieściło się. Cała instalację przenosiłem w inne miejsce. Projekt instalacji przysłali mi ze zdjęciem satelitarnym z sprzed 4 -5 lat, gdzie na działce nie było ujętego ogrodzenia i kostki. Mino to, że cały projekt i obmiar instalacji był niezgodny dostałem fakturę na 13,500zł!!! ZA TO CZEGO NIE ZROBILI. Oczywiście brak kontaktu z opiekunem, mój konsultant zrezygnował z pracy, pan od projektu nie wiedział dlaczego tak zrobił, pan od reklamacji odpisywał jedną regułkę (podpisał pan umowę to co pan od nas chcesz). NIE POLECAM.

Maria

Jesteśmy klientami firmy Polenergia fotowoltaika i jesteśmy jak najbardziej zadowoleni z wykonanych instalacji fotowoltaicznych, doskonały kontakt, zarówno mailowy, jak i telefoniczny. Polecam

Doradca Klienta

Najpierw musiałam czekać około 10 minut przed drzwiami, bo chyba nikt nie słyszał moich 3 prób dzwonienia dzwonkiem, a potem w mini pokoju czekałam jeszcze około 15 minut, aż przyszły przełożony wróci ze szluga. Sama rozmowa również była bardzo długa, ponad pół godziny, przesłuchanie jakbym miała zgłosiła się na posadę dyrektora, a nie kogoś kto ma namawiać kogoś na fotowoltaikę za najniższą krajową plus niepewne premie, bo zależą od tego, czy twój zespół wyrobi normę. Oczywiście sporo (usunięte przez administratora) zbędnych typowo rekrutacyjnych pytań typu jaka jest moja największa wada czy to, że miałam ,,sprzedać siebie" słowami. Odpowiedzi nie dostałam, mimo zapewnień, że dostanę obojętnie od wyniku.

- największa zaleta, - największa wada, - scenka sprzedażowa, która była zamotana i bez sensu, - cele życiowe, - przeszłość zawodowa.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
waleria

Łatwo nie jest znaleźć tak dobrych fachowców jak tutaj. Ale jak widać to warto było szukać bo mam bardzo dobrze zamontowaną instalację za którą też nie zapłaciłam jakoś naprawdę dużo

Zenobia

Polecam usługi tej firmy. Fotowoltaika zamontowana prawidłowo, wszystko działa. Doskonale nam dobrano panele do naszych możliwości. Warto właśnie tutaj podpisać umowę. Fachowcy.

Adrianna

Jestem zadowolona z doradztwa w zakresie montażu paneli. Wycena początkowa nie różniła się z końcową fakturą, na czym mi zależało. Samo zamontowanie paneli też trwało szybko i sprawnie.

Halina

Nie zgodzę sie z opiniami tutaj. U mnie cała instalacja przebiegła sprawnie, tak jak zakładaliśmy z terminem, tak wszystko zostało wykonane. Dobra współpraca, mili ludzie. Polecam.

ATTA

Firma co chwilę zmienia nazwę, adres, formę prawną, jak również ignoruje prawo rękojmi. Jeżeli nie zachowa się przyzwoicie wobec mojego ojca (którego szukała), wówczas niezwłocznie rozpocznę na jej rzecz "kampanię reklamową" zarówno w UOKiK, jak i we wszystkich mediach, zarówno głównego nurtu, jak i alternatywnych. Jestem zdolny do zainwestowania w to mnóstwa czasu, energii, a nawet pieniędzy. Wtedy ani jej pracownicy, ani firma już nigdy nie zarobią ani grosza (nawet pod inną nazwą), nie mówiąc już o opinii. Mam dla firmy propozycję nie do odrzucenia: uwzględnienie prawa do rękojmi mego ojca.

Agnieszka P

Firma bardzo solidna. Obsługa miła, konkretna i bezproblemowa. Instalacja przebiegła bardzo sprawnie, co było szczególnie ważne w czasie pandemii.

Aldona

Nie rozumiem niektórych opinii tutaj.. U mnie firma wykonała wszystko jak należy, terminowo. Od samego początku był stały kontakt z wykonawcą. Będziemy sie decydować na pompę ciepła w tym roku. Z czystym sumieniem polecam firmę.

Wypowiadam się z takiego stanowiska, że mam duże doświadczenie w sprzedaży na dużym wolumenie różnych produktów i byłem w kilku firmach sprzedażowych. Polenergia wypada najgorzej zdecydowanie. Menadżerowie wzięci z żabki jak czteropak w promocji a to z avonu, to z okienka w banku- na pewno nie z sprzedaży. Warunki dla handlowców co najmniej średnie. Słabe prowizje, niskie podstawy i tak odjęte od słabych prowizji. Narzędzia jak wszędzie, słaba paliwówka. Produkt drogi w które wszyte są koszty marketingu i utrzymanie firmy a jako handlowiec prowizja z tego jest śmieszna. Technologia słaba, wykonanie również, obługa posprzedazowa leży. W centrali masa dzieci w różnych działach. Za co ten hajs ? :D I kto kompetentny tam pójdzie ? NIKT. Omijać z daleka. Klientom też nie radzę, lepiej samemu sobie panele już założyć niż tam. :) Serdeczna rada, jest masa lepszych firm sprzedażowych niż to coś po edisonie.

Ciąg dalszy do poprzednich wpisów.Prosiłem o przesłanie faktury vat na domniemaną wykonaną usługę.Niestety nie otrzymałem fakturki ale postraszono mnie pisemkiem z paragrafami które nie miały odniesienia do wcześniejszych bezpodstawnych roszczeń.Dwa tygodnie póżniej otrzymałem przedsądowne wezwanie do zapłaty.Moje pisma ignorują i piszą swoje.Jest to dawna niesławna firma edison która schowała się pod nazwą polenergia.Z braku nawet odrobiny szacunku celowo piszę z małej litery.Dalsze prowadzenie sprawy zlecam prawnikowi

Ktoś

Powiem tak, nawet nie zdążyłem, rozpocząć współpracy z tą firmą, a już się z tego powodu cieszę, dodam więcej jestem skłonny uwierzyć w pozostałe komentarze. Sytuacja wygląda następująco: składam cv na obsługę klienta, zaznaczę ze mam duże doświadczenie. Ale do rzeczy. Dzwoni Pani, odbieram i Pani mówi do mnie tak :" widzę że ma Pan duże doświadczenie w sprzedaży, może chciałbym Pan pracować w dziale sprzedaży" na to ja odpowiadam, że dziękuję interesuje mnie stanowisko opisane w ogłoszeniu czyli obsługa klienta. Na to Pani odpowiada "aha rozumiem to dziekuje" i się rozłącza. Zmieńcie HR bo to śmiechu warte

Helena
@Ktoś

Ale że tym "dziękuję" to ci podziękowali za współpracę? Czy co tu się stało? Nie spodziewałam się takiego zakończenia historii. Jakie stawki na obu stanowiskach, były info gdzieś?

Ktoś
@Helena

Nie wiem, trzeba zapytać tej Pani która dzwoniła, bo nawet nie potrafię tego ocenić. W moim odczuciu , to podziękowała i za rozmowę i za cv , z taką formą rozmowy o orace spotkałem się 1 raz

Mam nadzieję, że to coś pomoże. Z całego serca nie polecam pracy w firmie POLENERGIA, również z czystym sumieniem nie polecam zakupu pv oraz pc. Nie dość, że klienci są oszukiwani na mocy instalacji, to przede wszystkim handlowcy zaniżają moc pv po to, by sprzedać produkt w związku z czym ludzie zostają na lodzie ładując mnóstwo pieniędzy w technologię, która im się nie zwróci, ponieważ nadal będą musieli płacić za energię. Przykł. 1 PC 10kW PV 2.5kWp :) Firma nie wypłaca należnych pieniędzy byłym pracownikom. Nalicza ogromne kary od wszystkiego.. począwszy od rabatu, który można uzyskać od przełożonego skończywszy na paliwie. Nie macie co liczyć na podstawę w wysokości 3000zł ponieważ ta kwota jest obcinana z waszej prowizji, więc realnie zarabiacie tylko prowizyjnie. Ponadto jeśli nie wyrobicie 'normy' to bądźcie pewni, iż zarobicie mniej niż kasjerka w Biedronce, która pracuje 8h, podczas gdy wy latacie po 12/14h dziennie. Moje oburzenie nie jest bezpodstawne ponieważ, jako były pracownik nadal nie otrzymałam wynagrodzenia z poprzedniego miesiąca, brak kontaktu z kimkolwiek jest poniżej godności hieny z Króla Lwa. Firma pięknie nalicza mimo wszystko obcinki, mając daleko z tyłu pracowników.

lech roman

najgorsza firma na rynku uciekać jak najdalej (usunięte przez administratora) jest dobrze dopóki nie wezmą pieniedzy a potem mają cię gdzieś

Maciek

Potwierdzam b. negatywną opinie o tej firmie wcześniej pod nazwa Edison teraz Polenergia S.A.Sp. z o.o.w Warszawie do podpisania umowy pięknie. Jeśli chcesz rozwiążesz umowe masz już przechlapane , żądają zapłaty chyba za wizytę ich pracownika i straszą postępowaniem windykacyjnym . FIRMA MAKABRA NIE POLECAM

ewa
@Maciek

Zgadzam sie 100%. Ten numer cwicza obecnie na mnie

Martko
@ewa

Czesc jak sie sprawa ma, tez chce odstapic przed uplywem 14 stu dni? Jak Ci ppszlo ostatecznie?

Potwierdzam firma nierzetelna.Ten sam schemat działania jak przy sprzedaży garnków.Podpiszesz umowę,przedstawiciel sprawdzi poprawi co trzeba,masz 14 dni na wymówienie,dopije kawkę,obiecuje nadzór telefoniczny i pojechał. Tego samego dnia zaczyna się nękanie o wpłatę.Chcesz zrezygnować,serwery nie działają.Przedstawiciel udziela instrukcji ;nie jesteś naszym klientem,musisz wejśc na projekt zatwierdzić,wtedy utworzy się panel klienta ,wejdż tam na druk firmowy wymówienia wypełnij i wyślij ; Po dwóch dniach walki wysłałem. Minęło 10 miesięcy upominają się o odsetki za niezapłaconą fakturę. Proszę o wyjaśnienie i otrzymuję korektę za wykonane obmiary i projekt których nigdy nikt nie robił.Zaczęto nękać mnie telefonami w godzinach 17-20.Rozmowy w ciągu dnia niby nagrywane. Ton głosu ten sam. Prosiłem o fakture na podstawie której mnie obciążono, do dziś nie otrzymałem.Czuję się zastraszany i szykanowany. Ze względu na wiek (66 lat) będę wstępował na drogę prawną.

Tomasz779

Dla potencjalnych klientów. Uważajcie na tą firmę. Wyjątkowo nieetyczna działalność

Stanisław

Czekam 3 miesiące na serwis pompy ciepła. Fima nie chce znaleźć mi serwisanta pompy ciepła buderus 11kw w okolicy zamieszkania. Fima jest Niewiarygodna.Nie Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Krucza 24/26
    00-526 Warszawa
  • NIP: 5871540127 REGON: 192727078 KRS: 0000103233

Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.