Opinie o Syrion Sp. z o.o. w Ornontowice

3.2/5
Na podstawie 55 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Syrion Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Syrion Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syrion Sp. z o.o. w Ornontowice

Agata

Jakoś internetu fatalna, a dziś pani w BOK przeszła sama siebie. Słysząc moja irytację, ponieważ od tygodnia nie ma internetu zbulwersowała się. Powiedziała ze jeśli nie jesteśmy zadowoleni z internetu to zaprasza do wypowiedzenia umowy. Po czym od razu się rozłączyła. Śmiech na sali, od jakości internetu przez obsługę klienta. Gorąco odradzam korzystanie z usług tego dostawcy. (My aktualnie korzystamy z internetu mobilnego). Odradzam również prace w tym przedsiębiorstwie, ponieważ posiadają bardzo nie miła obsługę.

@Agata

Hejka, i jak, zdecydowałaś się zrezygnować? Dowiedziałaś się czegoś więcej? Ciekawa jaka mogła być przyczyna, że aż tak długo jest brak dostępu.

noname
@Agata

Czyli nie jestem sam, z takim problemem od dłuższego czasu, mi to rzuciła słuchawką, że ciągle wydzwaniam, bo ciągle nie mam neta. Tak samo gadam że z pracy będę o tej godzinie, przyjechali prędzej, router dali, naliczyli koszta, a internetu nie było, za byle konfiguracje kasę kasować, a internetu i tak nie ma

Tomasz
@noname

Dziwne, że nie można od ręki załatwić tego problemu z internetem tylko są takie perturbacje. Szczególnie, że teraz firmy dające internet wręcz biją się o klienta wymyślając coraz to nowe promocje. Na tej infolinii pracuje tylko jedna niemiła konsultantka, że nie można się dogadać???

Staszek

Bo to prawda

Prawy

Kto wam wymyślił ten nowy cennik? Śmiać się czy płakać? Normalnie marketingowcy level hard! Do tego ukryte opłaty sztucznie zawyżające cenę abonamentu tj. opłata za utrzymanie łącza w wysokości 9 zł! Chyba komuś nieźle kwietniowe słońce czaszkę przygrzało. Zamiast dać pakiet 500/100 Mbps w rozsądnej cenie około 60 zł/mies. (bo więcej to nie jest warte) mielibyście dużo większy popyt zamiast wciskać nikomu niepotrzene 1 Gbps za miliony monet. Normalnie masakra. Cóż czas się pożegnać. Dobrze, że konkurencja nie śpi.

Dzwonisz i pytasz czy można szybciej odblokować internet- pani każe zadzwonić pod inny numer - tam pani odblokuje wcześniej.... dzwonisz do innej pani.... "nie da się wcześniej odblokować internetu" fajnie, tak .

Ewelina
@Marek

A jaki jest ten powód blokady internetu? Coś się dzieje z łączem? Czy rachunki niezapłacone? :D Bo jeśli to drugie to chyba logiczne że najpierw musi przyjść do nich wpłata...

@Ewelina

Po pierwsze, kiedyś zanim zablokowali przez dwa dni były komunikaty i człowiek z problemami z pamięcią miał przypominajke, dziś nie ma. Po 2. Jeśli jedna osoba mówi że mozna odblokować szybciej, a druga że się nie da to po prostu ktoś kłamie. Po 3. Syrion ma jakiś archaiczny system księgowania, na jedno konto wpływają wpłaty od wszystkich klientów, każda normalna firma nawet Leon w Rybniku ma indywidualne konta dla każdego klienta i możliwość podglądu czy pieniądze wpłynęły czy nie. Po 4. Po wpłacie przelewem natychmiastowym, pieniądze na koncie maja od razu, więc dobrze działający system powinien to od razu wychwycić, a system syriona pewnie ma na imię "pani Madzia" i to ona odblokowuje konto, mam syriona od wielu lat, nie mając alternatywy na innego usługodawcę jestem zmuszony korzystać z ich usług. Ostatnio przy ponownej umowie gdzie mam kabel światłowodowy okazało okazało że muszę dopłacać kilka zł na utrzymanie sieci.... wybacz ale naprawdę jest parę rzeczy do których można się przyczepić i one bardzo drażnią

Dobrodziej

Jednym słowem Syriokołchoz lub Eurokołchoz jak kto woli. (usunięte przez administratora), wykorzystywanie młodych zdolnych osób do własnych celów. Wyścig szczurów. Nie warto marnować tam swojego życia, zdrowia i nerwów. Jak jesteś posłuszny i wykonujesz zadania + coś więcej wtedy jesteś szanowany. Wiedza nie jest tam milewidziana liczy się posłuszeństwo. Małpę nauczą zakówać RJ i też będzie ok. bo małpa się nie skarży. NIE POLECAM młodzi nie idzcie tam chyba że nie macie perspektyw to was tam wydoją...

Krzysztof
@Dobrodziej

To co tutaj musicie robić takiego?

Fake
@Krzysztof

Nie ma to jak podbijać temat, a później dzwonić do firmy i proponować usunięcie postów....

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Syrion Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Telefoniczny doradca klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista SEM
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. utrzymania infrastruktury
Katowice
Dekra Praca Sp. z o.o.
logo firmy DevOps
Wrocław
INCAT Sp. z o.o.
Dziku0007

Chciałem przejść do waszej firmy ale po przeczytaniu tych opinii Nie Dzięki po co mi następny problem

mrio
@Dziku0007

mi tam zapiepsza od 2 lat podpisałęm druga umiowe wczoraj zwiekszyli mi jeszce lepiej pakiet jestem narzaie bardzo zadowolony

Krzysztof
@mrio

A na jakim stanowisku pracujesz? Podwyżki w tej firmie to norma, czy jednak ciężko je dostać?

@mrio

O, to super! O ile Ci zwiększyli? Widzę, że jesteś zadowolony, a ile płacisz miesięcznie? Opłaca się na serio?

Juko
@Krzysztof

Jak się postarasz to ogarniesz coś. ;)

@Juko

Zgaduję, że tam pracujesz, to na jaką kwotę tej podwyżki można liczyć? Bo jeśli trzeba robić nie wiadomo ile nadgodzin za 100 zł brutto, to trochę się nie kalkuluje. I jak z premiami, teraz na okres świąteczny coś dają?

noname

Porażka, więcej internetu nie ma niż jest, od pół roku ciągłe problemy z internetem, i tylko że mam uzbroić się w cierpliwość, 4 dni bez neta, po czym internet działał 2 dni i znowu nie ma, i znowu dzwonić, i tak bez końca. Weekend to można pomażyć o internecie,

mrio

mi zasuwa jak porabany jestem z Zor Z TERAZ DANE 600 POBIERANE 65 WYSYŁANE A MIAŁO BYĆ 200 ale to nie problem mysle ze kabem z routera do kompa za słaby sie sparawdzi wczoraj mineło 2 lata jak uzywam od syrion neta i bez problemowo jestem zaskoczony waszymi problemami pamietajcie że bardzo czesto winne są złe ustawienia konfiguracja. wczoraj podpisałem 2 umowe znowu na 2 lata dostałem w tej samej cenie 2 razy szybszy net czyli 600 choc 300 w zupełnosci starczało i drugi router bo słabsze wi fi miałem na dole domu a router na strychu to zrozumiałem zamontowałem go sam 10minut i smiga. czasem trzeba ludzie samemu pomyslec gdzie jest problem nauczyłem sie sam składac kompa i konfiguracji a nie jestem informatykiem. jak moge doradzic najczestsza przyczyna jest kabel na łonczeniu , złamny zagiety i rubdzie sobie sped test w googlach wpisac i kliknoc sprawdzac tak sobie predkosc interentu

Bogdan

Witam wszystkich co do S.p z.o.o Syrion temat woda mam z nimi nieodczynienia ponad 15 lat zaczynając w Ornontowicach przygodę z internetem a obecnie w Orzeszu do tej pory jestem użytkownikiem Syrion z braku innego operatora w moim rejonie,Jakiś czas temu przeszedłem na pakiet internet dom premium z wifi 5g ,Mój obecny konwerter światłowodowy nie obsługuje wifi 5g więc otrzymałem Router d-link dir 825 który trza było sobie samemu skonfigurować tak żeby Pan był zadowolony,sprzęt uległ awarii brak neta po kablu brak wifi 5g zgłosiłem usterkę i się zaczęło żadnej reakcji ze strony serwisu do usunięcia usterki, będąc dociekliwy na stronie Syrion sp.z.o.o zagłębiając się w ofertę nagle oświeciło mnie w ofercie Syrion internet dom premium to co mam, jest informacja o instalacji urządzenia W zależności od wyboru pakietu będzie to wysokiej klasy Standard konwerter światłowodowy ont z kilkoma portami 1Gbps i radiem wifi 2.4 GHz bądź wysokiej klasy Premium konwerter światłowodowy ont z kilkoma portami 1Gpbs i 2-zakresowym radiem 2.4 GHz i 5GHz. Więc zażądałem wymiany na światłowodowy konwerter z obsługą 5g wifi zgodnie z umową, była tylko jedna rozmowa z operatorem i nakłanianie mnie do zaniechania domagania się wymiany. Napisałem 4 -mail do Syrion o wywiązanie się umowy oferty cisza od 10 -07-2020 do 16-07-2020 znaczy dziś wystawiając tą opinię i dalej mam problemy z netem przez kabel i brak sieci wifi 5g, Ktoś zaniedbał swe obowiązki ,Ja nie mam potrzeby mieć dwóch urządzeń domagam się tego co w ofercie.

@Bogdan

Bogdan....Bogdan, poskarż się na nich na forum modelarskim pewnie przyniesie efekt. Ludzie to forum dla pracownika a nie użytkownika ich usług

@:)

A dlaczego nie? Wiele osób sprawdza firmę w sieci, również przez gowork. Można sobie poczytać :P

do śmieszka:)
@:)

Do śmieszka :) - Jak nie wiesz to nie pisz bzdur - popatrz na opcje dodawania komentarzy a zauważysz tam takie słowo jak klient, kandydat, pracownik i były pracownik.

daxon
@Bogdan

Stary, 4net multiplay... to są firmy które po za syrionem w orzeszu i ornontowicach ciągną internet od minimum 10lat...

Majkel
@Bogdan

Niestety tak samo reklamowalem usluge niedzialajaca i wypowiedzialem umowe z powodu zaniedban i uchylen operatora. Po dwoch latach komornik na astronomiczna kwote 19 tys, sledzacy i streczacy Pan pelnomocnik z Knurowa z firmy a…a, spraw zglosilem na policje ale komornik zdazyl zabrac min. Towar dochodowy z mojej firmy, laptopy dzieci do nauki mimo sprzecznosci z prawem. Jestem osba ciezko chora bez rokowan a obi mi lexzenie zabrali. Czekam na program w panstwo w panstwie. Oczywiscie prezes syrion na zadne pismo nie odpisuje

Justyna

Hej, na stronie Syrionu przeczytałam o czterotygodniowym procesie wprowadzenia. Jak dokładnie ten proces wygląda? Jak wielu osobom udaje się przejść przez niego i uzyskać przedłużenie umowy? Czy trzeba się jakoś szczególnie wykazać czy po prostu skupiać się na dobrym wykonywaniu swoich obowiązków?

Damian

W wątku wypowiadają się przede wszystkim klienci, co również może nam trochę podpowiedzieć na temat pracy w firmie, ale chciałem zapytać jaka jest opinia pracowników Syriona. Jak oceniacie kwestię wynagrodzenia? Mógłby ktoś podać chociaż orientacyjną wysokość? A może poza podstawowym wynagrodzeniem pracodawca oferuje premię/benefity?

John

Trochę nie rozumiem tej firmy a szczególnie dyrektora chciałem zamówić internet i dostałem odp że nie założą internetu bo sąsiedzi nie płacą to jest tak jakby iść do banku po pożyczkę i jest odmowa bo sąsiad nie płaci dla mnie jest to niezrozumiałe.

Michalina

Zarobki są stałe?

Marcin Najman

(usunięte przez administratora) zacina jak (usunięte przez administratora) nie polecam. router to kasacji

syrionowiec

internet czasami (usunięte przez administratora) się na plecy zazwyczaj wieczorem. częste awarie

Mkosmider

Zostalem (usunięte przez administratora) przez firme, ciezko choruje na chorobe leśniowskiego-crohna, mam wyloniona stomie,poruszam się o kulach łokciowych, zbieramy na operacje ratujaca mi zycie. Grupa syrion swiadczyla mi uslugi przez 2 tygodnie i umowa byla rozwiazana z ich winy bo uslugi i ceny nie zgadzaly sie z tym co obiecal przedstawiciel. Dzis zapukal do mnie komornik w spraeie zadluzenia na 19 tysiecy zlotych, zabral dzieci laptopy do nauki zdalnej, uwazajcie na pana "pelnomocnika i pania pelnomocnik" z tej firmy, ludzie bez serca i duszy. (usunięte przez administratora)

Ucho

Jest mi bardzo przykro, gdy czytam takie wypowiedzi. Zastanawiam się skąd w ludziach tyle jadu. Nie znam drugiej osoby, która mogłaby zając stanowisko kierownika BOK i realizować zadania z równym oddaniem i równie dobrze. Jeśli ktoś ma poczucie, że powinno być inaczej, że trzeba coś zmienić - dlaczego nie powie tego prosto w twarz osobie zainteresowanej? Z innej strony - to jest praca, a nie przedszkole i jeśli ktoś przychodzi z nastawieniem, że pani przedszkolanka wszystko za niego dopilnuje, zabawi i przytuli, to chyba jakieś nieporozumienie. Z takich moich odczuć - w firmie pracuje się dobrze. Przychodzę do pracy z przyjemnością. Może po prostu potrzeba osobom wypowiadającym się wcześniej więcej dojrzałości, żeby prawdziwie docenić, to co jest w firmie. Mogę wszystkich zapewnić, że jest dokładnie tyle, ile trzeba swobody, możliwości i zadań do realizacji. Wynagrodzenie zawsze jest na czas, organizowane są szkolenia podnoszące kwalifikacje. Z biegiem czasu obserwuję zmiany, jakie zachodzą i jestem zadowolona.

@Ucho

Jak długo pracujesz już w firmie Syrion? Wiesz może, czy pracując w tym miejscu, są szanse, aby z upływem czasu zostać docenionym przez pracodawcę i otrzymać awans na wyższe stanowisko? Firma przewiduje dla pracowników jasną ścieżkę rozwoju zawodowego? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Ucho
@Paweł

Pracuję w firmie od ponad pięciu lat i zamierzam pracować nadal. Przez ten czas miałam okazję rozwijać się i czuję, że jest to odpowiednio wynagrodzone. Każdy dział ma swoją ścieżkę kariery, w której jasno określone są wymagania w zakresie wiedzy, umiejętności i czasu, jaki przewidziany jest do przejścia na kolejne stanowisko. Jeśli ktoś ma potrzebną wiedzę i nabył biegłość w poszczególnych zakresach wcześniej, niż jest to przewidziane w ścieżce kariery, może dostać awans wcześniej.

@Ucho

Dziękuję za odpowiedź. Czy możesz napisać jeszcze, jak firma Syrion podchodzi do aplikacji osób młodych bez doświadczenia zawodowego? Takie osoby mają szansę, aby otrzymać zatrudnienie w tej firmie? Czy raczej należy mieć doświadczenie, aby móc z powodzeniem aplikować?

Oko
@Paweł

Bardzo często są przyjmowane osoby bez doświadczenia. Dajemy szansę każdemu. Osoby takie przechodzą różne szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne, aby rozwinąć umiejętności i nabywać coraz więcej doświadczenia. Zależy nam na Tym, aby wiązać się z pracownikami na stałe i dlatego też inwestujemy w ich rozwój.

@Oko

Czy nowo przyjęte osoby również mają szansę na to, aby otrzymać od pracodawcy jasną i przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej w strukturach firmy? Zdarzają się sytuacje, że zatrudnione osoby otrzymują awans na wyższe i lepiej płatne stanowisko? Jeżeli takie zjawiska występują, to napisz, czy głównym czynnikiem decydującym o ewentualnym awansie jest doświadczenie, czy może wykształcenie danej osoby? Zapraszam do dalszej dyskusji, która jest pomocna dla użytkowników czytających ten wątek.

zdzisław
@Ucho

Nie dziwię się ,że Ci się podoba taka praca . Wypowiadasz się z punktu widzenia pracownika my z punktu widzenia klientów więc wszystko pasuje. Siedzicie sobie na ciepłych posadkach sianko Wam wpływa regularnie na konto (może nawet jesteś spokrewniony z kimś z wewnątrz to wtedy i sianka więcej a w teren zupełnie wychodzić nie trzeba ) a nas tu po drugiej stronie łącza krew zalewa bo dzieciaki znowu nie mogły uczestniczyć w lekcji (nawet nie wspominam ,że teraz trzeba mieć włączone kamery) A żeby Wam sianko wysłać to trzeba z telefonu skorzystać ,bo na waszych pseudo łączach czas wejścia na stronę bankową trwa od 2 do (uwaga..) 17-tu minut (wierzcie -mierzyłem). Prywatnie to marzę o dniu kiedy zgłoszę problem i ktoś przyjdzie go rozwiązać ,albo kiedy zgłosi się coś do UOKu i jakiś pan rzeczywiście przyjdzie sprawdzi i zamknie taką nierzetelną firmę a nie dogada się pod stołem . Marzenia :')

anonimek

Nie polecam internet raz działa raz nie sprawdzałem już wszystko, co się da to nie z winy komputera tylko usługodawcy. Pobiera mi z szybkością 5 mb/s, przy czym mogę oglądać jakiś film / grac, po czym jest reset i po tym 5 minutowym resecie już nie da się ani grac, ani nic pobierać a strony mi wczytuje po 3 min a pobieranie osiąga max. 60 kb/s ten internet to jest jakaś masakra nie polecam nikomu już lepiej mi działa internet z telefonu udostępniany przez hotspot.

Mateusz

Nie polecam tego dostawcy internetu.Pierdolone psy nie wiadomo za co wam płace.Ping skacze do 300 co 2 godziny.

Halina

Syrion to dostawca internetu światłowodowego. Widzę, że mają ciekawą ofertę Syrion Premium, może ktoś korzystał? Połączenie działa bez zarzutu?

@Halina

Nie polecam tej firmy ciągle coś nie działa A na serwis się nie poczekasz

klient

Zamiast wykupywać innych lokalnych operatorów, zadbalibyście o stan swoich usług, które są w stanie tragicznych. Dodatkowo proponuje zmianę nazwy z Syrion na Syfion bardziej będzie odwzorować stan waszej sieci i jak działa wasz syf-net. Rozwiązanie umowy wypisane i czeka aż konkurencja dociągnie kabel do słupa.

Zostaw merytoryczną opinię o Syrion Sp. z o.o. - Ornontowice

• Jak się pracuje w Syrion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Syrion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syrion Sp. z o.o.?

Syrion Sp. z o.o.
  • Boczna 10