Opinie o Syrion Sp. z o.o. w Ornontowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Syrion Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Syrion Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syrion Sp. z o.o. w Ornontowice

Syrion to pracodawca, którą spokojnie mogę polecić każdemu, kto szuka pracy i jest gotów do podnoszenia swoich umiejętności. Piszę to na podstawie własnego przykładu, ponieważ za miesiąc będzie trzy lata jak współpracuję z tą firmą. Wszelkie uzgodnienia podczas rozmowy rekrutacyjnej pokrywały się z warunkami dalszej współpracy. Tak jak moi przedmówcy wspomnieli, warunki płacowe bardzo godziwe. Wynagrodzenie wzrasta wraz z naszymi predyspozycjami. Osoby wyrażające się w negatywny sposób o pracodawcy to Ci najambitniejsi, którym predyspozycje nie pozwalały na adekwatne podnoszenie wynagrodzenia. Podejrzewam że twórcą wielu negatywów jest jeden sfrustrowany bądź zwolniony pracownik czy nawet odrzucony podczas rekrutacji kandydat. W najgorszej wersji - konkurencja, która pragnie zdyskredytować firmę w oczach klientów i potencjalnych pracowników. Wszelkie osoby zainteresowane pracą w firmie Syrion zapraszamy do składania swoich CV. Oszczędnością i pracą ludzie się bogacą. Pozdrawiam, Marek

Olga
@Marek

CV mogę składać na praca@syrion.pl ? Dziękuję za pomoc.

Kwiatek
@Marek

Szkoda, że się tak tanio sprzedaleś, Ty który na każdym kroku powtarza ze nie wiąże przyszłości z ta firmą. Jesteś handlowcem Twoja postawa mnie nie dziwi, byle było Tobie dobrze nie patrząc na innych.

@Kwiatek

Definicja słowa Przyszłość - Część czasoprzestrzeni, w której zawarte są wszystkie zdarzenia, które jeszcze nie miały miejsca, ale się wydarzą. Co możemy z takowej definicji wywnioskować ? Przyszłość może być za rok jak i pięć lat. Jak każdy młody człowiek myślę o swojej karierze zawodowej w perspektywie lat. Jednym słowem, kiedyś nadejdzie ten czas aby dołożyć kolejnego pracodawcę do moje CV. '' Szkoda, że się tak tanio sprzedaleś'' - porozmawiajmy na ten temat f2f. @Olga tak, CV prosimy przesyłać na praca@syrion.pl Pozdrawiam, Marek

Mała Daga
@Marek

Pani Anno proszę się nie kompromitować, Nasz Marek ma wyj.... A Pani sieje ferment w necie, dobrze że tylko na goworku.

Dział Ambitnych Superbohaterów

Bardzo polecam pracę w Syrion. Zarobki zawsze na czas. Ścieżka rozwoju na konkretnych i jasno określonych zasadach. Praca bardzo angażująca i dająca dużą satysfakcję. Poznałem tutaj świetnych współpracowników. Tworzących rodzinną, niepowtarzalną atmosferę. Każdy mój przełożony którego spotkałem na "swojej ścieżce" rozwoju w firmie to wykwalifikowana osoba o ogromnej wiedzy i dużej chęci dzielenia się nią. Wykazanie się, chęć nauki, rozwoju i zaangażowanie są w Syrion widoczne, doceniane i odpowiednio nagradzane. Uważam, że te negatywne opinie to sfrustrowani ludzie którzy poza narzekaniem nie wnoszą żadnych propozycji zmian.

@Dział Ambitnych Superbohaterów

Rodzinna atmosfera? Gdzie!? Każdy,kazdemu tylek obrabia, najgorszy jest BOK i te ich mitingi na stołówce! Niech każdy patrzy siebie, aż dziw bierze ze nikt się jeszcze gwiazdami z BOKu nie zainteresowal. Aaa wiem każdy dziobie u Kierowniczki (co już na wylocie), ciekawe kto teraz będzie organizował posiadowy. Czy coś się zmieni na lepsze po odejściu pseudo "Kiero", zobaczymy. Tak wgl. to ja pracuje w firmie nadal i jestem na bieżąco, a pewne osoby mnie mylą z kimś.... Join the future!

Future the Join!
@Słodki jak miód

Jeśli pracujesz nadal to brawo za odwagę cywilną :) Cwaniak w necie,....

Ewelina

@Słodki jak miód, możesz napisać coś więcej na tema imprezy integracyjnej organizowanej przez firmę Syrion? Czy firma często organizuje tego typu spotkania miedzy kadrą pracowniczą? Napisz coś więcej o przebiegu tej imprezy. @Krystyna z gazowni, mogłabyś napisać więcej odnośnie możliwości awansu w firmie Syrion? Pracodawca w tym zakresie opracował jasną przejrzystą drabinkę awansu zatrudnionych pracowników?

Krystyna z gazowni

Pozytywne opinie są kierowane od osób, które podczas podziału na działy odbięły wymarzone stanowiska pracy. Nie ze względu na umiejętności, czy też wiedzę. Lecz, przez długotrwałe i owocne lizanie (usunięte przez administratora)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Syrion Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Telefoniczny doradca klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Słodki jak miód

Firma to mniej niż zero, potwierdza to ostatnia impreza integracyjna. Zamiast imprezy przyjmijcie nowych pracowników bo się obrobic nie idzie.

Monitoring.
@Słodki jak miód

Byłem za tym aby w tym ostatnim miesiącu wysłać do was kontrolę. W związku z tym że firma ''to mniej niż zero'', uczyniła to.

@Monitoring.

I co jeszcze uczyniła??? Zarząd się sypie, działy się sypia, nowych ludzi brak a Ci co zostali płyną, tylko żeby się nie obudzili jak będzie za późno. Te kilka pozytywnych wpisów napewno dodała Pani od hr,zgadłem p. Aniu?.Zapraszam z drabina na słup w deszczu i mrozie to pogadamy. Jeśli dalej nie bedzicie doceniać Nas pracowników to wszyscy pójdziemy, a mamy gdzie, konkurencja nie śpi i oferuje lepsze warunki.

Monitoring.
@Słodki jak miód

Tak jak ktoś na dole wspomniał '' twórcą wielu negatywów jest jeden sfrustrowany bądź zwolniony pracownik''. W tym wypadku dwóch :)

Join the future
@Słodki jak miód

Uwielbiam to jak wypowiada się pracownik, który zamiast wykonywać swoją pracę i pomagać innym (skoro jest tak rzekomo mało pracowników) to większość czasu spędził na zwolnieniu lekarskim oraz urlopie na żądanie, którego limit mu się wyczerpał. Brawo Ty ! :)

Ewelina

@Słodki jak miód, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz napisać coś na temat ewentualnych możliwości rozwoju zawodowego pracując w firmie Syrion? Pracodawca organizuje ciekawe i merytoryczne szkolenia, które podnoszą jakość kwalifikacje pracowników? Napisz proszę coś na ten temat. @pracownik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Syrion. Czy poleciłbyś tą pracę dla osób młodych bez doświadczenia, które dopiero wstępują na ścieżkę zawodową? Czy takie osoby odnajdą się pracując w tej firmie? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Technik

Pieniądze przeciętne a nawet niskie. Dla przykładu w innych firmach w branży można zarobić o kilkaset złotych więcej za tą samą pracę. Polecam od razu uderzyć do Leona lub Rybnetu. Kierownictwo....w dziale technicznym wszystko stoi. Brak wiedzi o tym kiedy się awansuje. Zresztą awanse są sztuczne jak same stanowiska...no ale cóż jak 7 kierowników w jednym dziale je tworzyło przez rok czasu... to nie ma sie czym dziwić :)

Wilkie
@Technik

Nie chwal konkurencji jeśli jej nie znasz. Pogadaj z pracownikami rybnetu to ci opowiedzą jak jest

krótko

Praca dla osób ambitnych i chcących się rozwijać. Liczne szkolenia które podnoszą nasze umiejętności. Zarobki dobre, wynagrodzenie zawsze na czas. Nowe działy które zostały utworzone dają możliwość pracownikowi rozwijać się w danym kierunku. Praca w miłej i przyjaznej atmosferze.

Ewelina

@Bogini, w swoim komentarzu piszesz o dziale handlowym w firmie Syrion, czy wiesz coś w temacie nowych rekrutacji na stanowiska przedstawicieli w firmie Syrion? Uważasz by ten pracodawca był odpowiedni dla osób studiujących zaocznie? Chętnie dowiemy się więcej nowych informacji, będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym wątku.

Bogini
@Ewelina

Odnośnie Twojego pytania Koleżanko Ewelino, to szczerze odradzam pracę w Syrion. Zwalniają się nawet bardzo wykfalikowani pracownicy, którzy współpracowali blisko z Zarządem.

Zwięźle
@Ewelina

Firma stale się rozrasta, proces rekrutacyjny trwa, studenci mile widziani

Dawid

Jeżeli chodzi o firmę Syrion to jak najbardziej polecam ją każdemu kto chce się rozwijać, zdobywać nowe kwalifikacje oraz co najważniejsze doświadczenie. Pracodawca inwestuje w szkolenia oraz rozwój pracowników. Zarobki zależą głównie od zaangażowania pracownika. Nie jest to firma w której na rozmowie kwalifikacyjnej mówią jedno a w rzeczywistość jest inaczej, wręcz przeciwnie. Na rozmowie kwalifikacyjnej kadra kierownicza przedstawia warunki w sposób jasny i zrozumiały. Jeżeli chodzi o samą atmosferę to uważam iz cała kadra funkcjonuje jak jedna wielka rodzina co potęguje zadowolenie oraz chęci do pracy.

Życzę każdemu takiego pracodawcy. Umowa o pracę na pełen etat, wypłata na czas, jasna ścieżka kariery (człowiek nie stoi w miejscu przez 5lat), imprezy integracyjne, szkolenia, wspaniała atmosfera w pracy, benefity, nowoczesne biura, szef, który troszczy się o pracownika! W każdej pracy trzeba się napracować, to zrozumiałe... Pracy jest dużo, ale firma stale się przekształca i zatrudnia nowe osoby. Polecam

Kamil

Usluga bez zarzutu, obsługa na wielki plus. Najlepszy operator w regionie. Polecam!

Atomówka

W firmie można powiedzieć że znalazłam się przypadkowo i pracuje już kilka dobrych lat. Miałam okazję uzyskać kilka razy awans i dzięki temu zyskalam mnóstwo doświadczenia i wiary w siebie. Ludzie, ktorzy w tej firmie pracują chętnie pomagają innym w rozwoju ich umiejętności, oferują wsparcie i powodują, że każdego dnia przychodzisz do pracy z chęcią i uśmiechem. Pytacie jaka jest atmosfera w firmie? Otoz moim zdaniem wyjątkowa i niebywała, ludzie chcą że sobą współpracować, spotykają się po za pracą itp. Kazdy nowo zatrudniony pracownik jest pełen podziwu atmosfery, która panuje w danym dziale i po za nim również. Dodam, że firma inwestuje w pracownika np. Organizując szkolenia co jakiś czas, które podnoszą nasze kwalifikacje. Odnosząc się również do wspomnaniego działu jakim jest BOK to uważam, że jest to dział w którym ludzie najbardziej mogą się rozwinąć i awansować, więc jak najbardziej polecam pracę w ww dziale. Podsumowując: Chcesz się rozwijać? Chcesz nabywać nowe umiejętności i kwalifikacje? Chcesz poznać życzliwych ludzi? Chcesz mieć jasno określone możliwości awansu i rozwoju? Chcesz pracować w wyjątkowej atmosferze? Jeśli tak, to zapraszam Cię współpracy z nami! Join the future ;)

Strażniczka Poprawnej Polszczy

No i jak ktoś pisze słowo "wykwalifikowani" z błędem to nie dziwota, że "Wrustracja" rośnie;)

Zołza;)

Pracuję w tej Firmie dobrych kilka lat. Zaczynając od przysłowiowego przybijania pieczątek, kończąc na stanowisku kierowniczym - co dowodzi temu, że można być tu docenionym za staż i wykonywane obowiązki. I jako osoba z wewnątrz mogę śmiało przekreślić poprzednie zdania jakoby "nawet kierownicy odchodzili bo taka kicha". Otóż większość rotacji podyktowana jest kwestiami prywatnymi (sama taką osobą jestem), co podejrzewam każdy z wtajemniczonych i odwazniejszych tu potwierdzi. Zawsze cenię sobie tutejszą możliwość rozwoju. Wiec jesli ktos z Was również - prócz wynagrodzenia - poszukuje Firmy, która zaopatruje stale w szkolenia, ma transparentne ścieżki kariery pracowniczej oraz dostarcza wyzwań i różnych benefitow: Syrion jest takim miejscem. Dodatkowo należy wspomnieć o świetnej atmosferze w działach, którą budują wspaniali ludzie:) ps. Niestety rynek pracy wypluł nam w ostatnich latach odsetek osób, które chcą mieć od początku jak najwięcej, najmniejszym kosztem. I to wlasnie mentalność pokolenia konsumpcyjnego napędza negatywne opinie. Nie dajmy się zwariować. Zachęcam do trzeźwego odbioru sączącego się jadu osób typu "czy się stoi czy się leży..itd". Pozdrawiam

Ucho

Jak to często w życiu bywa, rzadko wypowiadają się Ci, którzy są zadowoleni. Z reguły (w różnych tematach, serwisach) piszą osoby z jakiejś przyczyny nieusatysfakcjonowane, gdyż chcą się pozbyć swojej frustracji. Ja z firmą Syrion mam do czynienia już jakiś czas. Jestem jednocześnie pracownikiem i użytkownikiem Internetu. W każdym aspekcie jestem bardzo zadowolona. Nie będę się wypowiadać w kwestii korzystania z łącza dalej, gdyż nie taki jest zamysł tej strony. Co do zatrudnienia - w moim odczuciu, warunki finansowe godziwe, a nawet bardzo dobre za wykonywaną pracę na danym stanowisku. Nie znam wynagrodzenia na innych stanowiskach, więc tutaj nie oddaję głosu. Ja czuję się doceniona i spełniona zawodowo. Jestem zdania, że trzeba chcieć pracować i okazywać entuzjazm, a uzyska się odpowiednią gratyfikację. Tak w każdej pracy, nie tylko tutaj. Jest ciekawie, co dzień pojawiają się nowe wyzwania, praca rozwija i z każdym dniem można się nauczyć nowych rzeczy. Z całą pewnością zgodzą się ze mną najbliżsi współpracownicy.

Ewelina

@Bogini, czy możesz napisać coś więcej w tej kwestii? Proszę rozbuduj swój wpis, z miłą chęcią dowiemy się więcej informacji w tym wątku. Najnowsze wieści dotyczące pracy w firmie Syrion będą tu bardzo przydatne dla innych użytkowników forum!

B.
@Ewelina

Jako administarotor podpuszczasz ludzi a potem dzwonisz do Pracodawcy z propozycją, że za pieniądze można usunąć negatywne komentarze. Żenujący jest ten portal.

@Ewelina

Firma się sypie na każdym kroku, roboty tylko przybywa a niema komu pracować. Serwisy i instalacje leżą, obsługa klienta tak samo, w tej firmie jest tylko dobrze tym którzy nic nie robią i dziubią u kierownika. Najśmieszniejsze jest to ze sami kierownicy się zwalniają bo jest taka kicha. Śmieszne działy sztucznie utworzone, jacyś koordynatorzy, pytam się czego? Brak wiedzy i jakiegokolwiek doświadczenia! Jeśli ktoś zamierza aplikować to odradzam bo obiecują złote góry a jest kiepsko.

Prokurent

Jo je przerażono, co to się robi...

Bogini

Koleżanko Ewelino niestety benefitów nie ma a przynajmniej tak do tego podchodzimy. Dziewczyny są aktywne chciałby poćwiczyć i co? Niby multisport... pracodawca dopłaca do niego 30 zł. Pracownik musi opłacić sobie 50 zł. W innych firmach to standard. Pracownicy się zwalniają. Kierownicy odchodzą. Jeżeli chcesz się rozwijać omijaj tą firmę a już na pewno BOK. Jak masz predyspozycje to może dział handlowy tam przynajmniej zarobki maja dobre jak sobie wypracują. Atmosfera w dziale? Bardzo dobra, ale poza działem jest już gorzej. Nie ma jasno spianych zasad a wszystko jest zależne od działu technicznego w którym koledzy są panami firmy i się z tym obnoszą.

Ewelina

Widzę tu wiele opinii klientów firmy Syrion, a może jakiś pracownik wypowie się w temacie pracy w tej firmie? Chętnie poznamy informacje dotyczące atmosfery pracy u tego pracodawcy, kwestie związane z godzinami pracy oraz benefitami również nas zaciekawią, dlatego zachęcam was do pozostawienia tu nowych wpisów!

Zostaw merytoryczną opinię o Syrion Sp. z o.o. - Ornontowice

• Jak się pracuje w Syrion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Syrion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syrion Sp. z o.o.?

Syrion Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Boczna 10
    44-240 Ornontowice