Opinie o Syrion Sp. z o.o. w Ornontowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Syrion Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Syrion Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syrion Sp. z o.o. w Ornontowice

Wojciech

Przez ostatnie 3 miesiące nie da się grać. Ciągle wyrzuca internet na ok 4 sekundy co 30 sekund podczas gry cs:go. Na początku myślałem że może mieć to związek z moim komputerem i3 8100 gtx 2070, ale jednak nie Postanowiłem reinstalować csa i zauważyłem że pobieranie to ok 12mb/s--10mb/s czyli tyle ile mi normalnie pobierało, lecz po chwili spada to do 5mb albo 0kb/s po czym wskakuje na 8mb/s i tak to skacze. Dzwoniłem do serwisu zrobili mi aktualizacje, ale i tak to nie pomogło. Koledze który ma też syriona przyjechał serwis i niby mieli mu coś tam zrobić, a i tak go wyrzuca. Dodam iż z ludźmi którymi gram i którzy posiadają syriona również mają te same problemy z internetem. Nie polecam tracić nerwów na ten internet. to już chyba wolałem mieć kilkanaście razy wolniejszy internet, którego przynajmniej nie wyrzucało tak często

Zdecydowanie nie polecam firmy. Zakupiłam mieszkanie gdzie poprzedni właściciel miał zadłużenie w tej firmie. Nie mam żadnych powiązań z poprzednim właścicielem. Po rozmowie z przedstawicielem handlowym panem Kamilem otrzymałam wiadomość że internet zostanie założony nawet przyjechali ludzie aby to podłączyć. Niestety budynek jest nowo ocieplony więc potrzebna jeszcze zgoda wspólnoty na podłączenie. Załatwilismy potrzebną zgodę przesłaliśmy wszystkie dokumenty po czym firma syrion umówiła się na dzień przyłączenia. W umówionym dniu znów otrzymaliśmy wiadomość że Internet nie zostanie podłączony. Biegalam latałam zgody załatwiłam czas swój marnowalam i wszystko na nic. Najpierw obiecali a później się wycofali. Jaki mam związek z poprzednim właścicielem którego nawet nie znałam dlaczego nie może być podłączony Internet? Zamiast zyskać nowego uczciwego klienta firma blokuje podłączenie Internetu. Nie zgadzam się z tym i.uwazam to za nieuczciwe nie mam żadnego wpływu na to że ktoś przede mną nie płacił!

jjjjjj

NORMALNE firmy wysyłają powiadomienia o płatnościach ta NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE INTERNET BLOKUJĄ OD RAZU Moje sugestie dla Syrion Sp. z o.o.: wYSYŁACIE POWIADOIENIA SMS JAK WSZYSTKIE NORMALE FIRMY - NIK NIE WYMAGA PAPIERU

@jjjjjj

Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta, który korzysta z usług oferowanych przez firmę Syrion. Myślę, że taką sugestię, co do wysyłania powiadomień warto wysłać bezpośrednio do firmy, ponieważ nie koniecznie może to być zauważone przez pracodawcę na tym forum. Pamiętaj również, że jest to portal opinii o pracodawcach i powinniśmy w tym wątku wypowiadać się o firmie jako pracodawcy. Może masz jakąś wiedzę o pracy w tym miejscu?

Ssssss
@jjjjjj

SMS są wysyłane do klientów od roku A może nawet dłużej.. Obowiązkiem twoim jest aktualizowanie numeru telefonu, Jeśli dokonałes jego zmiany. Sprawdź czy mają twój poprawny numer i na pewno będziesz dostawać SMS.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Syrion Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Telefoniczny doradca klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
JanKsiążenice

Nie polecam, wczoraj zerwałam z nimi umowę. Zakładałam internet w firmie Mikemi, po 5 latach okazało się, że teraz to Syrion od razu pogorszyła się jakość. Na pytanie czy mają dla mnie nową ofertę zaoferowali mi mniejszą szybkość w cenie tego co mam teraz... kpina... na serwis nie moża się doczekać

Janusz Mikemi
@JanKsiążenice

Janie, klienci Mikemi, nie dostają gorszych warunków, a możesz wyjaśnić jak mogła pogorszyć się jakość skoro już od samego początku łacza Mikemi zostały odciążone, każdego niezadowolonego klienta Mikemi umawiają od razu na światłowód.

Ewelina

@Uprzejmy BOK, przypominam o tym, że na forum obowiązuje zakaz używania słów wulgarnych i obelżywych, dlatego na przyszłość pamiętaj, aby swoje wypowiedzi konstruować w sposób zgodny z zasadami forum publicznego. @ONONO, jak często organizowane są wyjazdy integracyjne działu handlowego w firmie Syrion? Czy przynoszą one zamierzony efekt i jednoczą zespół pracowniczy jeszcze bardziej?

Ewelina

@Słodki jak miód, wspomniałeś w swojej wypowiedzi o zagrożeniu odejścia obecnej kierowniczki. Wiesz może, dlaczego obecna kierowniczka może odejść z pracy w firmie Syrion? Czy jest to jej dobrowolna decyzja? @Future the Join!, czy Ty pracowałeś w firmie Syrion i mógłbyś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat warunków pracy w tym miejscu? Zachęcam do udzielenia odpowiedzi.

Future the Join!
@Ewelina

1. Dobrowolnie, zmiana miejsca zamieszkania 600km+ 2. Już się wypowiedzialem.

dwre
@Future the Join!

pan na hel sie wyprowadził czy jak ?

Uprzejmy BOK
@dwre

Pani i to w dodatku słaba we wszystkim, w Żorach miała (usunięte przez administratora) nad morzem też ma, paru pracowników do niej pojechało do pensjonatu, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Uśmiechem tego nie nadrobi, trzeba się wziąść za pracę.

kup se maść na ból *upy ????
@Uprzejmy BOK

Od D. się radzę odczepić... Najpierw miej taką wiedzę jak ona a potem się wypowiadaj.

@Uprzejmy BOK

Polecam WZIĄĆ słownik do ręki ;)

Koooonkret

Pani(e) Uprzejmy. Pan(i) to czysta personifikacja Kompleksu Damoklesa.

Ona kapryśna

Odradzam Biuro Obsługi Klienta. Po zmianie kierownika jest o wiele gorzej. Obecny nie radzi sobie z obowiązkami tak jak poprzedni. Dużo rzeczy spada na pracownika. Nie ma pracy indywidualnej z pracownikami. Rozwój jest bardzo naciągany. Nie ma plany kariery. Nie ma wyznaczanych celów do osiągania awansów. Od zmiany kierownika inne działy zyskały na sile i BOK jest traktowany po macoszemu.

kola
@Ona kapryśna

W zupełności się zgadzam z tym że, poprzednia nie pracowała ale miała jakąś wiedzę , natomiast obecna żadnej ,jako pracownik nie dawała sobie rady ,popełniała błędy, lawirowała na wiedzy innych ,współczuje pracownikom BOK ,bo widzę ,że zaczyna tak jak poprzednia ,wychodzić wcześniej , a jak ma załatwić sprawę która leży w jej kompetencji to problem. Nie wiem jak można i kto zatrudnił taką osobę jako kierownika.

Black Pearl
@kola

Dobrze żyła z poprzednią kiero, du..kę lizała to i jest! Protegowana po znajomości, zawsze objeżdżała a teraz przyszło coś od siebie to chce ludzi ustawiać. Sama jako pracownik do wybitnych nie należała, ale za cenę własnej godności trzymała z D. Kwestia czasu sama pęknie!!!

Zrezygnowana
@kola

100% racji. Wszystkie decyzje zapadają wyżej lub w innym dziale. My jako dziewczyny nic nie wiemy. Nasza kierownik w przeciwieństwie do dawnej o niczym nie jest informowana. Sama nie ma mocy przebicia i charyzmy. Korzysta z przywilejów wychodzi szybciej do domu trudne decyzje zrzuca na innych albo najchętniej na inny dział. Sama wiem że dwie dziewczyny szukają pracy obecnie. Smutne bo w BOK zostaną ludzie bez aspiracji. Najlepiej ma się jeszcze handlowiec. Tam jest krzepa, charyzma, widza i zupełnie inne nastawienie. Bardzo bym chciała żeby u nas była taka atmosfera... No i kasa. No ale cóż przykład idzie od góry. Jaki kierownik taki dział i nastawienie.

Inny
@Ona kapryśna

Nowa Pani Kierownik jest osobą bez doświadczenia, wiedzy. Kieruje się swoim interesem, arogancka i złośliwa dla innych. Co dzień, godzina inny wybuch emocji. Jako pracownik BOK żerowała na innych nie obsługując połączeń przychodzących od Klientów, co głównie należy do obowiązków pracownika. W zamian za to podlizywala się byłej chodząc po kiblach i po 5 razy na przerwę nie robiąc NIC w firmie. Teraz kontroluje i rozlicza uczciwych pracowników. Faworyzuje i awansuje nie pracujących. Żenada. Oby zmieniła nastawienie do pracy i chęć pomocy innym (jak przystało na kierownika dla którego najważniejszy jest zespół) bo będzie coraz gorzej.. Liczą się tylko wierni lizusy, reszta pracowników znajduje się po za marginesem. Pracownicy czują się nie doceniani, gorsi jak dno.

@Ona kapryśna

Drogie Wilki. Widzę, że ostracyzm opanowaliście do perfekcji. A może by tak mieć odwagę cywilną powiedzieć pewne rzeczy wprost, zamiast dawać upust frustracji/zazdrości w necie?

@Ojoj

A co, już Ci przeszkadza krytyka? Zacznij się przyzwyczajać, zero zawsze będzie zerem.

@Anin

Dokładnie. Zero. Inaczej nie można nazwać Twoich wypowiedzi Aninie, Uprzejmy BOKu i kim tam jeszcze wymyślisz sobie być. Anonimowość w Internecie to bzdura. Ale zapewne dobrze to już wiesz;) bez odbioru

Ewelina

@Black Pearl, możesz przedstawić więcej informacji na temat pracy w dziale handlowym firmy Syrion? Jakie wymagania należy spełniać, aby móc pracować w tym dziale? Jeżeli możesz, to sprecyzuj również poziom wynagrodzenia w tym dziale. Twoje informacje będą pomocne dla osób przeglądających ten wątek.

ONONO
@Ewelina

Między 3.5 a 5.5 tyś na rękę. Do tego wyjazdy integracyjne bardzo dobra dobra atmosfera.

Ewelina

@Black Pearl, z Twojej wypowiedzi mogę przypuszczać, że pracowałaś w firmie Syrion, więc chętnie poznam Twoją opinię o pracy w tym miejscu. Opisz nam, jak wspominasz to miejsce pracy? Jest to dobre miejsce dla osób młodych bez doświadczenia zawodowego? Czy raczej należy mieć doświadczenie, aby móc otrzymać szansę pracy w tym miejscu?

Black Pearl
@Ewelina

0 doświadczenia i pracujesz, takie czasy, firma dno jednym słowem, kasa kiepska roboty w (usunięte przez administratora) a wymagań jeszcze więcej. Nie polecam, chyba że dział handlowy to wiesz za co robisz z góry i robota spoko.

Ewelina

@Ona kapryśna, od jak dawana jest nowy kierownik Biura Obsługi Interesantów w firmie Syrion? Jakie konkretnie zmiany nastąpiły dla pracowników, którzy są podlegli tej komórce? Zmienił się system pracy, zarobki bądź inne aspekty pracy? Przedstaw, jak to obecnie wygląda. @kola, czy nowo zatrudniony kierownik został przyjęty na podstawie konkursu i procesu rekrutacyjnego, czy może jest to osoba, która pracowała w firmie Syrion i otrzymała bezpośredni awans?

kola
@Ewelina

Konkursu żarty, była pracownikiem i to krótko , bez doświadczenia , nie czytasz uważnie już masz odpowiedź w poprzedniej wypowiedzi.

Ewelina

@anonymous, w swoim ostatnim zdaniu napisałeś, że kiedyś dobrze pracowało się w firmie Syrion, dlaczego obecnie Twoja opinia w tym zakresie zmieniła się? Co konkretnie wpływa na to, iż firma nie jest już postrzegana przez Ciebie pozytywnie w tym zakresie? Nastąpiły jakieś zmiany bądź decyzję szefostwa, które pogorszyły jakość pracy w tym miejscu? Napisz, co takiego wydarzyło się w tej kwestii.

Ewelina

@Anin, czy praca w firmie Syrion, jest dobrym miejscem pracy, dla osób, które studiują zaocznie i poszukują miejsca pracy, gdzie mogłyby zarobić na dalszą część studiów? Jak sądzisz takie osoby odnajdą się w tej firmie? @Jd, zgłaszałeś swoje reklamacje na temat działania usługi firmie Syrion? Firma ustosunkowała się w jakiś sposób do Twoich uwag? Napisz, jak to wyglądało.

@Ewelina

W niektórych działach tak, ale jak się studiuje to lepiej znaleźć inną pracę,tam trudno cokolwiek pogodzić. Chociaż obowiązuje plan (grafik) to jet on zmieniany z godzin na godzinę .Kierownicy sobie z tym nie radzą. Kiedyś tam pracowało się dobrze a teraz duży znak zapytania dlaczego , nie warto nawet o tym pisać.Pozostawiam to bez komentarza.

Jd

Najgorszy internet nie polecam mialem miec 200mb a mam ledwo 20 radzę się dobrze zastanowić przy wybieraniu tego internetu

Ewelina

@Anin, czy firma Syrion dała Ci możliwości odpowiedniego rozwoju zawodowego? Czy przez cały okres Twojej pracy na rzecz tej firmy odczułeś, aby wiedza, którą nabyłeś w tym miejscu pracy była niezbędna do dalszego rozwoju w tym kierunku? Napisałeś, że nosisz się z zamiarem odejścia z firmy, czy są jeszcze szanse, abyś zmienił swoją decyzję?

@Ewelina

Nie, nie ma szans już tam nie pracuję, ciężko się rozwijać w takiej atmosferze.

Ewelina

@Anin, czy możesz opisać warunki pracy oferowane przez firmę Syrion dla osób, które są zatrudnione w tej firmie? W swoim wątku skupiłaś się na umiejętnościach osób zatrudnionych na poszczególnych stanowiskach, jednak nie opisałaś jak wyglądają warunki pracy na nich. Czym spowodowane jest to, iż pracodawca nie ma szczególnych wymagań co do kadry kierowniczej? Kierownikami zostają osoby, które pracują długo w firmie i w ramach docenienia przez pracodawcę dostają awans na to stanowisko? Jak widzisz Twój post rodzi dużo pytań, dlatego sprecyzuj swoją wypowiedź.

@Ewelina

Pracodawcy nie zależy na pracownikach ,liczą się wyniki , a wyniki są zasługą zwykłych pracowników a nie kierownictwa .Kierownicy czy koordynatorzy są z polecenia bez przygotowania do kierowania zespołem ,pracują zazwyczaj krótko ,bez wiedzy, co powoduje ,ze problemy stwarzają niezdrowa atmosferę, kierownicy i pracownicy z wiedza odchodzą nie wiem, wydaje się ,że są nie wygodni może ze względu na zarobki . Nie ma co mówić. Wiem że nic to nie da ale śmieszy mnie jak piszą ,że w firmie jest dobra atmosfera, bzdura .Nigdy nie czytałem opinii o firmie ale mam zamiar odejść i nigdy tam nie wracać

Anin

Szkoda ,że nie wymaga się umiejętności o kierownictwa kadry średniej, jak może być kierownikiem osoba bez wykształcenia ,która nie umie wystać faktury i nie zna zagadnień, a nie wspomnę o kulturze. Szeregowi pracownicy potrafią więcej. Źle to świadczy o zarządzających, a właściwie o całej firmie.Wcale mnie dziwią negatywne opinię pracowników.

Ewelina

@Już nie taki nowy, stawka, którą podałeś rozumiem, że jest dla nowo zatrudnionych osób w firmie Syrion? Poza podaną przez Ciebie stawką można liczyć ewentualnie na bonusy bądź premie? Opisz, proszę, jak to wygląda szczegółowo, ponieważ jest to istotna kwestia dla wielu osób, które rozważają podjęcie pracy w tej firmie.

Czerwony

Po 10 odpowiedziach zadowolonycb pracowników w ciągu tygodnia. Mam pytanie. Na ile na start może liczyć nowy pracownik serwisu z doświadczeniem w branży ?

@Czerwony

Wszelkie informacje może Pan uzyskać podczas rozmowy rekrutacyjnej. Uzgodnienia co do warunków zatrudnienia są ustalane po zapoznaniu się z Pana doświadczeniem. Zachęcam do wysłania CV na adres praca@syrion.pl Pozdrawiam, Marek

Słodki jak miód
@Czerwony

Najniższą krajową, bo firma się dopiero rozwija. Odpuść sobie kolego...

Zgadnij?
@Słodki jak miód

Jesteś żałosny. Tyle w temacie.

czerw
@Zgadnij?

ale od kilku waszych pracowników usłyszałem podobne opinie, do tych negatywnych, od kilku powtórzę, tak więc trochę strach

Słodki jak miód
@czerw

Bo taka jest prawda, prawdziwej ciężkiej pracy nikt w tej firmie nie docenia. Szkolenia bardzo słabe, pani z Warszawy z wielkim widzi misię a nic sobą nie reprezentuje utarte schematy z (usunięte przez administratora) żal.pl

czerw
@Marek

ale czy to tajemnica od jakich stawek zaczyna się praca u Was?

Już nie taki nowy
@czerw

2100 brutto, niestety!!! Szkoda gadać o zarobkach, po najniższej lini, tylko w handlowym kasa a reszta dno. Jak chcesz to możesz dziobac jak parę osób co dostało awans ostatnio, tylko szkoda że nic sobą nie reprezentują, czego ich nie zapytać to nie ich sprawa i oni się na tym nie znają, zapytaj tego i tego.... DRAMAT!

Ewelina

Na chwilę obecną firma Syrion poszukuje do pracy pracowników na kilka wolnych stanowisk. Firma szczegółowo przedstawia wymagania, jakie powinien spełniać potencjalny kandydat na dane stanowisko pracy. Oferty, są dostępne na stronie internetowej w zakładce "praca" http://www.syrion.pl/syrion/praca.html Ktoś z Was rozważa wysłanie swojego CV, na któreś z wolnych stanowisk?

Zostaw merytoryczną opinię o Syrion Sp. z o.o. - Ornontowice

• Jak się pracuje w Syrion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Syrion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syrion Sp. z o.o.?

Syrion Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Boczna 10
    44-240 Ornontowice