Opinie o Syrion Sp. z o.o. w Ornontowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Syrion Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Syrion Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syrion Sp. z o.o. w Ornontowice

Klient Syrion

Nie polecam tej firmy zdecydowanie, przy każym wyłączeniu prądu, dekoder przestaje działać i wyskakuje błąd, restart dekodera nic nie pomaga, cały czas to samo. Kontakt z obsługą telefoniczną- to zależy na kogo się trafi. Za każdym razem trzeba tłumaczyć problem, ktòry jest ten sam.

Awaria goni awarię. Nie dziwię się jak pracowników tak traktują - NIE POLECAM!

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Syrion Sp. z o.o.. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Bo pracownicy się boją XD jest jeszcze gorzej, pozdrawiam :)

Wkurzona

Szukam opinii o pracodawcy a znajduję opinie klientów, oczywiście niezadowolonych. Ludzie czy wy wiecie na jaki serwis wchodzicie???

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Syrion Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Telefoniczny doradca klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Stefan

Szkoda, że pracownicy nie piszą. Interesuje mnie praca w firmie.

niezadowolony użytkownik

Syrion to jedna wielka porażka. Może i internet nawet działa, ale telewizja to dno totalne. Co kilka dni jest problem i w przy wlączaniu dekodera wyskakuje błąd sieci. Przy próbach kontaktu i zgłoszenia awarii za pierwszych razem awaria została niby zapisana. Na drugi dzien nikt o niej nie wiedział, a trzeciego okazało sie, że to u nich problem. Firma to jedna wielka amatorka... Pozdrawiam i nie polecam

grazka55

dlaczgo nie mozna sie zalogowac do wirtualnego biura obsługi

:-))
@grazka55

z pewnością tu otrzymasz odpowiedź

SylaSyla

Viola 100% racji. Firma robi z siebie wielką a to totalna amatorka. Wielka pani kierownik siedzi na telefonie cały dzień. Zarobki śmieciowe chyba że się pracuje w dziale handlowym. Nie polecam żadnej dziewczynie. Ciągłe wymagania i oczekiwania. Podwyżki o 50 zł....za sprzątanie biura.

Jaki Judasz
@SylaSyla

Każdy ustala warunki na jakich będzie pracować i albo na nie przystajesz albo nie. Chcesz zarabiać więcej trzeba zmienić pracę a nie obsmarowac na necie pracodawcę...

@Jaki Judasz

"chcesz zarabiać więcej, musisz zmienić pracę" kwintesencja wypowiedzi. Potwierdzam. Szału z zarobkami nie ma.

Viola

Dobre miejsce dla osób pracowitych, chcących zdobyć solidne doświadczenie za niewiele więcej od najniższej krajowej (śmiech) . Stawiają pracownikowi duże wymagania, w zamian nic nie oferując. ŻERUJĄ na naiwności pracowników . Pseudo kierowniczki które zamiast pracować, odstraszają nowych pracowników. PIP powinien się nimi zainteresować. Uważajcie. Nie polecam.

klient

W Bujakowie cały codziennie wieczorem nie ma Internetu....porażka....jak tu pracować uczyć się itp... za co my płacimy.??? W tej firmie nic nie działa. Nie polecam, ogólne oszustwo... płaci człowiek za coś co nie działa... wstydu nie macie Panowie z syriona?

Niezadowolony

Firma usługowa nowe odbiera telefonu przez 20 min 4 dzień z rzędu - a chcę kupić Internet. Trzeba coś dodać?

Oferta na stronie inna niż oferowana przez pracowników...dziwne. Próbowałem potwierdzić tożsamość pukacza telefonicznie, ale ta infolinia to naprawdę dla cierpliwych jest. Pas po 5 minutach wiszenia na telefonie.

Jula

Czy telefony używacie tylko gdy ktoś wam zalega z płatnością 1 zł po dziesiątym? Nie można się do WAS dodzwonić!

Niezadowolony

Biuro obsługi beznadzieja! Dzwonie w rożnych godzinach i czas oczekiwania na odebranie to 20 minut! oczywiście na mój koszt. Jak już odbiorą i obiecują ze oddzwonią to zapomnij człowieku ze się doczekasz...znowu musisz dzwonić i czekasz, czekasz. Gdyby nie fakt ze internet dobrze działa i nie ma alternatywy na tym samym poziomie dawno bym miał ich w dupie!

Naprawdę nie wiem dlaczego ludzie tak piszą na temat Syriona. Mam od nich usługi od niedawna. Zaczęli budowe sieci w mojej miejscowości. Wielka kampania informacyjna pojawil sie handlowiec z ciekawa oferta. Firma podobno działa na terenie 2 województw. Handlowiec nie był nachalny, nawet zachęcał do porównania oferty z konkurencją. Wzbudził dużę zaufanie. Ekipa instalacyjna mega profesjonalna mimo tego iż podejscie od strony podwórka jest dosyc utrudnione i trzeba było przeciagac kabel podbitką. Skonfigurowali mi drugi router sprawdzili czy wszystko działa. Prędkość wyższa niż tą którą mam na umowie (150 mega zamiast 100), pingi 4 ms. Po Wi-fi wiadomo, predość niższa ale to kwestia urzadzenia i ŻAL jak się czyta że ktoś nie ma 500 mega na laptopie po WIFI jeszcze z drugiego piętra pewnie ;) Jedyna rzecz, ostatnio jak dzwoniłem do biura to czekałm ponad 15 minut i konsultant nie odebrał. Dobrze ze mam numer od handlowca - załatwił sprawę płatności w 15 minut i oddzwonił z informacja zwrotną. POZYTYWNE!

jjjj

Odradzam. Sieć im się rozpada, klientów i pracowników traktują jak śmieci. Internet działa jak migacz w samochodzie. Ich pracownik (wyższego szczebla) próbował namawiać na łapówkę w zamian za naprawę ich awarii.

Betka

Zgadzam sie z tymi którzy na nich psioczą ... tez miałam przyjemność z tymi oszustami .... szkoda słów , nie kupujcie ich usług a sami padną

Lucyna

Nie polecam Internetu z tej firmy Traktują klijenta jak NIEDOROZWOJA myślą ze tylko oni a klijent się nie liczy.a dodzwonić to już nigdy się nie można Traktują kjlijenta jak śmiecia.

Lukasz

Klientom radzę omijać tą firmę, co chwilę awarie i negatywnie rozpatrzone reklamacje. Pozwala to przypuszczać, że praca w tej firmie nie należy do przyjemnych.

OLAF

Masakra ... naciągacze , odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Syrion Sp. z o.o. - Ornontowice

• Jak się pracuje w Syrion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Syrion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syrion Sp. z o.o.?

Syrion Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Boczna 10
    44-240 Ornontowice