Syrion Sp. z o.o.

Ornontowice

Opinie o Syrion Sp. z o.o.

Były spawacz 2015-08-13 09:29
Porażka.... przerost ambicji kierownictwa, zwykłe buraki z wystającą słomą z butów, harówa za marne grosze w temperaturach powyżej 40 stopni... na prośbę o wodę mówią że tam jest sklep...
Dobra rada 2015-08-14 19:56
Nie polecam, traktują pracownika jak śmiecia i wiceprezesostwo jest skąpe, zarobki marne oszczędzają na pracownikach by firma mogła się "rozwijać" Administratora sieci chcą za 2000 -2500 na rękę a pracownika technicznego najlepiej za najniższą krajową. Nie wysyłać tam CV i tak są wybredni
klient 2015-08-23 01:31
Jakość usług porażka, Internet raz jest raz nie ma i nic z tym zrobić nie mogą. Obsługa po sprzedażowa dramat... omijać szerokim łukiem
Klient2 2015-12-27 21:40
Chcesz być zdrowy psychicznie i fizycznie to tam nie składaj papierów. W tej firmie możesz szybko awansować wchodząc od tyłu lub powoli od przodu. Zarobki marne jak na instalatora. Ludzi z wiedzą i doświadczeniem traktują jak wroga. Nie można dawać swoich pomysłów bo od kierownictwa są najlepsze i jedyne słuszne.
nom 2016-04-26 21:03
Najniższa krajowa,praktycznie brak możliwości awansu bez wchodzenia w d*pę czy muszę dodawać coś więcej?
Kosa 2016-05-02 11:48
Dziękuje za podzielenie się opinią, słyszałem to już dawno dawno temu i teraz widzę to znów ... nic się nie zmienia oprócz grubości portfela szefa ...
ArekS 2016-05-11 14:55
Dobre miejsce dla osób pracowitych, chcących zdobyć solidne doświadczenie. Firma stale się rozwija, a to plus dla osób ambitnych. Jeśli ktoś się stara, to bardzo szybko może zdobyć ogromną wiedzę. Osoby z mentalnością rodem z PRL będą narzekać, jak w każdym innym miejscu. Ja współpracę z Syrionem już kończę (zmiana branży), ale będę bardzo dobrze wspominać. Serdecznie pozdrawiam najlepszą ekipę w układzie słonecznym ;-)
Patryk 2017-01-30 15:43
Czekałem na naprawę łącza tydzień. Po napisaniu wiadomości o jakąś rekompensatę lub cokolwiek dostałem odpowiedz że przyjedzie list od kierownictwa do 30dni. Minęły 2 miesiące i cisza, na kolejne wiadomosci nie odpowiadaja.
Jag 2017-02-25 11:18
Odradzam , oszuści
A.ch 2017-03-01 21:46
Totalna tragedia , internet bardzo wolny z częstymi usterkami i brakiem sieci , usuwanie usterki trwa im 10 dni po kilku telefonicznych zgłoszeniach , biuro obsługi klienta totalny szczyt chamstwa , nikomu nie polecam tej Firmy
OLAF 2017-03-13 22:11
Masakra ... naciągacze , odradzam
Lukasz 2017-03-17 16:26
Klientom radzę omijać tą firmę, co chwilę awarie i negatywnie rozpatrzone reklamacje. Pozwala to przypuszczać, że praca w tej firmie nie należy do przyjemnych.
Lucyna 2017-05-08 13:05
Nie polecam Internetu z tej firmy Traktują klijenta jak NIEDOROZWOJA myślą ze tylko oni a klijent się nie liczy.a dodzwonić to już nigdy się nie można Traktują kjlijenta jak śmiecia.
Betka 2017-05-13 16:46
Zgadzam sie z tymi którzy na nich psioczą ... tez miałam przyjemność z tymi oszustami .... szkoda słów , nie kupujcie ich usług a sami padną
jjjj 2017-06-04 22:44
Odradzam. Sieć im się rozpada, klientów i pracowników traktują jak śmieci. Internet działa jak migacz w samochodzie. Ich pracownik (wyższego szczebla) próbował namawiać na łapówkę w zamian za naprawę ich awarii.
Adam 2017-06-22 21:52
Naprawdę nie wiem dlaczego ludzie tak piszą na temat Syriona. Mam od nich usługi od niedawna. Zaczęli budowe sieci w mojej miejscowości. Wielka kampania informacyjna pojawil sie handlowiec z ciekawa oferta. Firma podobno działa na terenie 2 województw. Handlowiec nie był nachalny, nawet zachęcał do porównania oferty z konkurencją. Wzbudził dużę zaufanie. Ekipa instalacyjna mega profesjonalna mimo tego iż podejscie od strony podwórka jest dosyc utrudnione i trzeba było przeciagac kabel podbitką. Skonfigurowali mi drugi router sprawdzili czy wszystko działa. Prędkość wyższa niż tą którą mam na umowie (150 mega zamiast 100), pingi 4 ms. Po Wi-fi wiadomo, predość niższa ale to kwestia urzadzenia i ŻAL jak się czyta że ktoś nie ma 500 mega na laptopie po WIFI jeszcze z drugiego piętra pewnie ;) Jedyna rzecz, ostatnio jak dzwoniłem do biura to czekałm ponad 15 minut i konsultant nie odebrał. Dobrze ze mam numer od handlowca - załatwił sprawę płatności w 15 minut i oddzwonił z informacja zwrotną. POZYTYWNE!
Niezadowolony 2017-07-07 10:55
Biuro obsługi beznadzieja! Dzwonie w rożnych godzinach i czas oczekiwania na odebranie to 20 minut! oczywiście na mój koszt. Jak już odbiorą i obiecują ze oddzwonią to zapomnij człowieku ze się doczekasz...znowu musisz dzwonić i czekasz, czekasz. Gdyby nie fakt ze internet dobrze działa i nie ma alternatywy na tym samym poziomie dawno bym miał ich w dupie!
Jula 2017-07-12 15:38
Czy telefony używacie tylko gdy ktoś wam zalega z płatnością 1 zł po dziesiątym? Nie można się do WAS dodzwonić!
Adam 2017-07-18 15:51
Oferta na stronie inna niż oferowana przez pracowników...dziwne. Próbowałem potwierdzić tożsamość pukacza telefonicznie, ale ta infolinia to naprawdę dla cierpliwych jest. Pas po 5 minutach wiszenia na telefonie.
Zostaw swoją opinię o Syrion Sp. z o.o. - Ornontowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Syrion Sp. z o.o.