Opinie o Debacom Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Debacom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Debacom Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Debacom Sp. z o.o. w Zabrze

debacom to najwieksze (usunięte przez administratora) i nieporozumienie ze wszystkich firm, scinajacy non stop interent, placenie za dobre opinie w necie, slaby transfer choc na papierze powinien byc inny...brak słow

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Debacom Sp. z o.o.?

Mix Nowy wpis

Atmosfera? Na pewno nie w Rudniku nad Sanem, gdzie szukają na stanowisko instalatora. Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się chyba z niekompetetną osobą na tym stanowisku.

Jakieś wieści, że będą zatrudniać instalatorów końcowych u klienta? Jakiego rzędu zarobki to są? Kładłem już internet u większego gracza, czas wrócić na stare (usunięte przez administratora) i podziałać bardziej lokalnie :)

Agnieszka Janus Nowy wpis

Firmę Debacom, bardzo wszystkim polecam. Dziękuję za sprawne i profesjonalne przyłączenie do światłowodu, które miało miejsce w tym roku. Od kilku lat korzystam z usług tej tej firmy i nigdy nie miałam zastrzeżeń do ich pracy. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, która zawsze służy pomocą. Firma Debacom jest solidna i pełna profesjonalizmu.

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego. Firma zapewnia umowę. Ale jaką? O pracę? Poza tym oferowany jest atrakcyjny system prowizyjny. Na czym on polega? Widzę również, że oferowane jest szkolenie wstępne. A czy poza nim też są organizowane jakieś szkolenia? Napiszcie, bo myślę nad aplikację w to miejsce.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Debacom Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ewelina

Internet działa bez zastrzeżeń.

Ewelina

Internet działa bez zastanowień.

Julia

widzę , że opinie klientów podzielone na temat jakości usług, chociaż w Internecie ich opinie to 5 gwiazdek a jakim pracodawcą jest Debacom?Widzę na ich stronie że aktualnie poszukują przedstawiciela handlowego, oferują atrakcyjne prowizje czy ktoś orientuje się na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

Mati zabrze

Najgorszy z internetow problem od serwisu po połączenie internetowe mimo ze po kablu to moc i tak nie ta co w pakiecie najgorszy nie polecam

ANDRZEJKMG

Wszystko działa poprawnie miła obsługa oraz serwis tez działa bardzo dobrze

Karolina B

Internet działa sprawnie bez komplikacji i zastrzeżeń, świetny kontakt z działem obsługi Polecam

Joanna

Internet działa bez zastrzeżeń bardzo polecam wszystkim.Firma solidna i pełen profesjonalizm.

Jan
@Joanna

To najważniejsze :D Jakie są ceny i jaką masz prędkość?

@Joanna

O ten pełen profesionalizm bym się kłócił ???? Sasiad brał internet z mojego polecenia. Pani która podpisywała z nim umowę pytała o dane osoby polecającej i obiecała tańszy rachunek za polecenie i od 3 miesięcy płace tyle samo ????

@Mariusz

A było tu istotne, który pakiet ma wziąć? Upominał się Pan o to?

@Joanna

Pakiet nie grał roli w tej sprawie. Sam pracownik który go obsługiwał powiedział mu aby powiadomił sąsiada o tym ze za polecenie usługi dostanie niższy rachunek jak to określi „ aby sasiad się nie zdziwił niższym rachunkiem”

@Mariusz

No to nie mam pojęcia czemu tak wyszło. Ciekawe czy jeszcze więcej osób miało podobnie? Nie ma nawet co próbować z nimi tego wyjaśniać?

Mariusz

Znów muszę napisać opinie o debacom znów internet przestał działać nie reaguje na reset modemu świecą się te same ikonki co przy ostatnim problemie za który nie słusznie wystawili rachunek za serwis zobaczymy co teraz powiecie jak przyjedzie serwis ale tym razem ja będę w domu i nie dam się wyrolować jak ostatnio Matka opinia i tak przejdzie pewnie echem jak ostatnia !!!! Debacom to najgorsza pomyłka w życiu NIEPOLECAM !!!

Z niżańskiego
@Mariusz

Ja również mam non stop problemy ze stabilnością łącza w Debacom. Jeśli ktoś przegląda tylko internet to mu wystarczy i może nie zauważy problemu. Jednak do gier online, czy do oglądania filmów w 4k to już kiepski. Niestety nie ma alternatywy w okolicy dostawce można zmienić, ale znajomi z innym dostawcą mają ten sam problem. Trochę dziwne jest że lte z komórki może i ma większe pingi a ma stabilniejsze połączenie niż światłowód debacom i nic z tym nie robią.

koleś
@Mariusz

MAM TAK SAMO !!!!! BYLE DO KOŃCA UMOWY !!!!

brrr
@koleś

skończyła się umowa , wypowiedziałem ale żądają kasy bo coś tam

@brrr

Bo coś tam? To nie podali konkretów za co? Skoro umowa się skończyła to po co tak właściwie wypowiadać. Ile tej kasy chcą?

@Daniel

Internet działa sprawnie bez komplikacji i zastrzeżeń, świetny kontakt z działem obsługi gorąco polecam

Leszek Kania powiat niżański

Korzystam z usług Firmy Debacom z Zabrza od 2015 roku, korzystam z telefonu jak i internetu światłowodowego.Firma godna polecenia,.Internet nie zwalnia nawet gdy korzysta z niego w jednym czasie kilku domowników.. Obsługa klienta bardzo miła i merytoryczną.Polecam wszystkim korzystanie z usług tej firmy.

Sławek Kasprzyk nr . 14792

Witam jestem bardzo zadowolony z internetu debacom i prędkości a obsługa klienta jest naprawdę dobra. Pozdrawiam.

Sławek Kasprzyk nr . 14792

Witam jestem bardzo zadowolony z internetu debacom prędkości jest ok a obsługa klienta jest też ok. Pozdrawiam

Agnieszka Masłowska

Polecam firmę Debacom i dziękuję za profesjonalną i konkretna obsługę, firma szanuje czas klienta. Dzięki :)

dana75.67@o2.pl

Użytkujemy tę sieć od dłuższego czasu bez żadnych zastrzeżeń. Internet szybki dostęp do WiFi w całym domu . Polecam

Andrzej Kaczyński

Jestem już po instalacji światłowodu internet sprawuje się idealnie beż zakłóceń transfer może nawet szybszy niż w umowie jestem zadowolony z operatora DEBA COM obsługa klienta miła i konkretna polecam operatora wśród znajomych pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Debacom Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Debacom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Debacom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Debacom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Debacom Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Niedziałkowskiego 1
    41-800 Zabrze