Opinie o Biall-net w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biall-net, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biall-net o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biall-net w Gdańsk

Grzegorz Nowy wpis

Zawsze znajdą się ludzie niezadowoleni i żeby chociaż kierowali swoje uwago do firmy a nie na forum pracownicze!

Janek Nowy wpis
Klient

Tak beznadziejnej firmy , jeszcze nie widziałem. Jeden na drugiego spycha pracę i odpowiedzialność. To aż dziwne że ta firma jeszcze istnieje. Zasady reklamacji są tak skonstruowane żeby zawsze klient poniósł koszty transportu. Jak nie chcesz mieć kłopotów omijaj tą firmę z daleka !

Alicja Nowy wpis

To biuro jest czynne tylko dwa dni w tygodniu?

Paula Nowy wpis

@Anonim Takie uwagi to do firmy najlepiej kierować , dlaczego akurat forum pracownicze?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonim

Nie polecam prędkość beznadziejna tak jak i obsługa

NieDoszlyKlientBN

Chyba cos sie stalo, bo biuro czynne dwa dni w tyg w dziwnych godzinach... Czyzby powyzsze opinie pokrywaly sie z rzeczywistoscia? Mozna bylo normalnie przyjechac do Otomina, wejsc i porozmawiac z pracownikami. Swojego czasu pracowala tam pewna Pani, dosc mloda ktora jak bylo widac zna sie na rzeczy. Potem jakis mlody chlopaczek teraz chyba nie ma tam juz nikogo, albo przyjezdzaja jak chca? Pozdrawiam goraco Pania Malwine i Pana Karola z biura w otominie!

otomin
@NieDoszlyKlientBN

Pewnie znaleźli lepsze miejsca pracy (czytając opinie wyżej). Rzeczywiście Panią Malwinę można było zapytać o wszystko i wszystko wiedziała, aż miło było przyjechać i porozmawiać, jednak kilka miesięcy temu kontakt się urwał. Na wiadomości na FB nikt nie odpowiada jak by firma zapadła się pod ziemię. Otomin pozostawiony sam sobie, a miało być tak dobrze z lokalnym operatorem.... no cóż.

iuh

@god wydaje mi sie ze jezlei chodzi Ci o wynagrodzenie to tego sie dowiesz podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Pracowałam tam kiedyś.. stanowczo odradzam, gównie ze względu że Pracowników totalnie nie doceniają, traktują jak gó..o i wymagają rzeczy niemożliwych. Pan Prezes jest fanatykiem swojego "wspaniałego" systemu i najlepiej jakby pracownicy też stawiali system jako swój życiowy priorytet. STAY AWAY!!!!!

energo
@Były pracownik

Jako Prezes firmy tzw "fanatyk systemu" polecam przyjrzeć się wartością organizacji, coś w rodzaju szanowania czasu pracy. Szkoda, że niektórzy pracę traktują jak rozrywkę i miejsce do spokojnego wypoczywania. Życzę Panu spędzenia wakacji, gdzie obsługa będzie podchodzić do pracy, tak jak Pan, mam nadzieję że uda się zrozumieć o co mi chodzi, napotykając na brudną pościel, zgniłą potrawę w kuchni oraz na brakujące wyposażenie. Miłego nicnierobienia!

LOBO
@energo

Szanowny Prezesuniu, żeby od kogoś wymagać trzeba samemu coś umieć! Chodź by podstawy KPA i ustaw towarzyszących. Same procesy5 w takiej formie, są bez wartościowe I NIC NIE WNOSZĄ DO STRUKTURY OBIEGU DOKUMENTÓW , zaliczanie bzdurnych testów które niczego nie uczą i są brane z kosmosu PATOLA ,a że ktoś naczytał się Instrukcji kancelaryjnej i paru mądrych książek, TO NIE ZNACZY ŻE TO BĘDZIE DOBRE, a szpanuje przed wszystkimi swoją nie wiedzą to gratuluje.

ot tak...
@energo

wartością ......Panie prezesie... WARTOŚCIOM- jak już...

wykorzystany

olej ich, będziesz musiał zrobić dziesiątki bezsensownych testów, płaca minimalna bez perspektyw na więcej, czyli średnio 1500max, jak ktoś przepracuje 6mc to cud, firma się sypie i tyle, pakiet socjalny- karty multisport i reszta tylko pod warunkiem dobrych wyników w testach czyli pewnie nie otrzymasz ich nigdy

obserwator

a konkretów ze strony "specjalisty do spraw rekrutacji" jak nie było tak nie ma. eee...

BIALL-NET Sp. z o.o.

Na tą chwilę mamy otwartą rekrutacje na kilka stanowisk, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany pracą u nas, proszę przesłać CV na adres rekrutacja@biall-net.pl. Nasz Specjalista do spraw rekrutacji na pewno skontaktuje się z Panem/Panią. Zapraszamy.

BIALL-NET Sp. z o.o.

Nasz system nie ma na celu przede wszystkim weryfikacji pracowników w procesie rekrutacji, a ich szkolenie już po nim. Jesteśmy organizacją, która daje szansę osobom również bez doświadczenia zawodowego. W przeciwieństwie do panującego trendu na rynku pracy my nie wymagamy kilku letniego doświadczenia od młodych ludzi, znamy realia i chcemy dać ambitnym osobom, chcącym się uczyć, szansę zdobycia doświadczenia. Nasz system i praca w naszej firmie, przede wszystkim opiera się na ciągłej nauce i szkoleniach, jednak nie wszyscy mimo szansy chcą się rozwijać i przede wszystkim z tego powodu nie spełniają naszych oczekiwań. Tak jak w w/w wpisie rzeczywiście pracuje u nas duża grupa osób, która się rozwija i dzięki temu może pochwalić się kilku letnim stażem.

guest

Najbardziej zastanawia mnie kwestia, jak to możliwe że tak świetnie zarządzana firma która ma własny system weryfikacji pracowników poprzez nieomylne testy, może zatrudniać osoby bez odpowiednich kompetencji?

tiger

"Branża w jakiej funkcjonuje nasza firma jest branżą wymagającą szerokiej wiedzy, dyscypliny i zaangażowania" - każda branża tego wymaga. To nie jest powód, dla którego można wykorzystywać pracowników, poniżać ich i zmuszać do pracy ponad siły, ba, nawet ponad wszelkie prawne uregulowania. Wiedzą o tym wszystkie profesjonalnie zarządzane firmy - pracownik doceniony to pracownik efektywny, a efektywność = rozwój. Szkoda, że pan prezes firmy BIALL-NET jeszcze się tego nie dowiedział. Ale skąd może wiedzieć, skoro nigdy w swoim krótkim życiu w żadnej firmie nie pracował? Jak również jego wierny doradca, pan dyrektor Działu Technicznego? "Filary firmy" nie mają pojęcia o obecnie obowiązujących na rynku standardach w zarządzaniu, decyzje personalne (i nie tylko) podejmują impulsywnie, w oparciu o domysły, przeczucia i, z całym szacunkiem, urojenia. Osobiście nie potrafię wskazać gorzej zarządzanej firmy, w mojej opinii nie pozostając zresztą osamotnionym - zgadzają się ze mną wszyscy byli oraz - uwaga - obecni pracownicy firmy. Także, jeśli szanują Państwo samych siebie, proszę trzymać się od tej firmy jak najdalej.

Sami
@tiger

Opinia całkowicie trafna. Jeżeli się szanujecie to wystrzegajcie się tej firmy.

@Sami

Szanowna Pani/Szanowny Panie, tego typu wypowiedzi są bardzo krzywdzące dla naszej firmy, ze względu na fakt iż są nieprawdziwe. Insynuacje na temat łamania praw pracownika są nie na miejscu, jeśli był/a Pan/Pani świadkiem łamania prawa przez kadrę zarządzającą, takie zgłoszenie powinno wpłynąć do odpowiednich instytucji ( co nigdy nie zostało odnotowane w stosunku do naszej firmy), a nie na forum internetowe. Wypisywanie tego typu oskarżeń anonimowo, w celu zapewne oczernienia naszej firmy, utwierdza nas w przekonaniu, że nie był/a Pan/Pani pracownikiem firmy i jedynym celem tego typu wypowiedzi jest wprowadzenie w błąd użytkowników tego forum. Mamy nadzieję jednak, że wypowiedzi tyczące się modelu zarządzania organizacją są poparte Pana/Pani edukacją specjalistyczną lub szeroką praktyką w tej dziedzinie. Zachęcamy jednocześnie, do przedstawienia nam Pana/Pani firmy/działalności, i jej modelu zarządzania, gdyż swoją oceną stara się Pan/Pani przedstawić swoją osobę jako eksperta w dziedzinie zarządzania.

Sami
@BIALL-NET Sp. z o.o.

Tylko winny się tłumaczy

@Sami

Niestety nie dogodzimy wszystkim. Brak naszych wpisów, powodował komentarze o "oczywistej winie pracodawcy, a nie pracowników bez odpowiednich kompetencji", kolejno nasza rzeczowa argumentacja, z którą ciężko dyskutować również jest tak odbierana. Jesteśmy zdania, zupełnie innego, a nasz poprzedni wpis nie był formą "tłumaczenia", jedynie opisem sytuacji w celu sprostowania nieprawdziwych informacji, zamieszczonych przez niektórych, aktywnych użytkowników tego forum.

BIALL-NET Sp. z o.o.

Nasi pracownicy nie mają potrzeby wypowiadania się na tego rodzaju portalach, ze względu na to, że naszą pracowniczą opinię, wyrażamy swoim zachowaniem, podejściem do odbiorców usług, kulturą organizacji oraz jakością wykonywanych przez nas obowiązków. Osoba zadowolona wykonuje swoje obowiązki sumiennie, z zaangażowaniem i zawsze profesjonalnie, wiec najlepszą wizytówką i opinią o Firmie są nasi pracownicy mający kontakt z klientem. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami aby się przekonać :)

gg

skąd się biorą takie firmy, kto nimi zarządza? Tyrani bez uczuć i sumienia? Współczuje ludziom tam pracującym, dobrze, że przeczytałam opinie i nie złożyłam CV, a było blisko! Bardzo przydatne opinie.

Gerard
@gg

A takiej jednej Pani jeszcze nie zniszczyli, pracuje tam od dawna i taka bardzo mądrująca się jest, nie wiem kto to, ale nie chciałbym pracować tam gdzie źle odnosi się do klientów i komentuje jacy to oni są.

@Gerard

Panie Gerardzie, jeśli ma Pan uwagi co do zachowania naszego personelu najlepiej było by poprosić o kontakt z przełożonym osoby z którą Pan rozmawia. Myślę, że jest to najlepsza droga. Zapewniamy jednocześnie, że dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni zarówno z usług jak i obsługi, dlatego proszę o opisanie sytuacji i przesłanie wiadomości na adres marketing@biall-net.pl. Pozdrawiamy

noname

A co do opinii wyrażonej przez szefów to czysty kłamstwo! Panują określone "zasady"? To nie są zasady to jest terror. Co do kawałka zdania: "co zdarza się w przypadku gdy pracownik nie jest w stanie wykazać się umiejętnościami i kwalifikacjami o jakich zapewniał nas w trakcie procesu rekrutacji," - kolejne kłamstwo. Stawiane przez pracodawców wymagania są nie do wykonania, a jak nie jesteś w stanie ich przejść to robią z ciebie głupka, kretyna itp.. Podczas mojej pracy w tej firmie NIKT z pracowników nie był zadowolony z pracodawcy, wszyscy zaczęli sukcesywnie odchodzić, bądź byli zwalniani. Posłuchaj mojej rady i nie aplikuj do nich - zniszczą Cię psychicznie w przeciągu miesiąca, może dwóch - jeśli masz silną psychikę.

BIALL-NET

Co do warunków zatrudnienia, są uzależnione od stanowiska o jakie chce się Pani/Pan ubiegać. Najlepiej jest się z nami skontaktować, lub wysłać swoją aplikację do naszego biura. Powyższe opnie świadczą o podejściu do pracy i obowiązków wcześniej zatrudnionych przez nas osób. Jak w każdej firmie tak i w naszej panują określone zasady, do których każdy pracownik zobowiązany jest się stosować. Branża w jakiej funkcjonuje nasza firma jest branżą wymagającą szerokiej wiedzy, dyscypliny i zaangażowania. Jesteśmy przekonani, że powyżej wyrażane opnie są tworzone przez pracowników, którzy nie rozstali się z nami w pozytywnej atmosferze, co zdarza się w przypadku gdy pracownik nie jest w stanie wykazać się umiejętnościami i kwalifikacjami o jakich zapewniał nas w trakcie procesu rekrutacji, oraz o jakich pisał w przesyłanym do nas życiorysie. Każda taka opinia niezwykle nas martwi ale, mamy świadomość faktu, iż opinie tego typu kierowane są na to forum ze względu na brak odwagi na wyrażenie swoich opinii i uwag bezpośrednio, w trakcie wykonywania swoich obowiązków.

noname

A co da ci opinia szefów, bądź kadry zarządzającej? W przypadku tej firmy wiadomo, że będą kłamać. Jestem byłym pracownikiem firmy i uwierz mi jest koszmarnie!

noname

a ja widze właśnie takie problemy, że jest to forum o pracy i tyle. Poza tym to raczej nie zadziała na refleksje pracowników. Do powiedzenia coś na ten temat mam. Zresztą moja opinia jest 7 wpisów wyżej, ale w zasadzie można to ujac w jednym slowie: KOSZMAR! dla pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Biall-net - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biall-net
1.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Słoneczna 43