Patronat Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o Patronat Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patronat Sp. z o.o.

nikita

ludzie w patronacie ok, ale sam pracodawca rżnie na kasę. Dokłada nowych zadań a nic za tym nie idzie, tylko pomniejszona wypłata. Nie szanują ludzi. Każdy z zarządu trzyma się własnego stołka i nie umie podjąć żadnej decyzji. Wszystko spada na administratorów.

Iza

Poprzednie posty pozostały bez odpowiedzi, jeżeli ktoś ostatnio odbył rozmowę kwalifikacyjną w firmie to napiszcie jak należy się przygotować czy trzeba się stresować? Czy ktoś słyszał jaka obecnie panuje sytuacja i atmosfera w firmie?

kandydatka

byłam u nich w tym tygodniu na rozmowie na stanowisko asystentki zarządcy.. , sama rozmowa bardzo do rzeczy, konkretna ale też w przyjacielskim tonie i zero sztywniactwa oraz pozorowania co bardzo mi się spodobało, czytelnie przedstawione oczekiwania i przejrzyste warunki współpracy (dają możliwość wyboru formy współpracy). wiadomo że na rozmowie obserwuje się klimat jaki panuje w firmie, ludzi którzy już tam są i czytając powyższe komentarze szłam neutralnie nastawiona ale wg mnie gdyby było źle to nie było by uśmiechów miedzy pracownikami i koleżeńskich relacji (tak mi sie wydaje ze takie panują po tym co widzialam) itp. zobaczymy czy się odezwą, ale jeśli to nastąpi to zamierzam podjąć współpracę. czas pokaże. kiedys pracowalam w innej firmie (takze zarzadzanie nieruchomosciami ale z Gdyni) i komentarze byly podobne a firma nie mała i nie od wczoraj na rynku. wydaje mi sie ze to zalezy tez od klientow, a ci niestety bywaja rozni, wiem coś o tym gdyż sama pracowałam z klientami kilka lat i ludzie bywają mega nienormalni, w internecie pelno hejtu, no ale... :) tych mniej normalnych nikomu i sobie nie zycze :)

gość
@kandydatka 08.11.2016 18:13
byłam u nich w tym tygodniu na rozmowie na stanowisko asystentki zarządcy.. , sama rozmowa bardzo do rzeczy, konkretna ale też...

A możesz powiedzieć coś o samej rozmowie? O co pytają, na co się przygotować?

Min

W tym momencie Patronat nie ma jakichś sensownych ofert pracy, ale wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu, aby coś się pojawiło, więc generalnie polecam

Mia

Ludzie o czym Wy mówicie? Jaki bałagan? ? Patronat to jedna z firm na rynku od zarządzania nieruchomościami,i naprawia swoje pomylki z systemu. A ja od mojego administratora nie mogę się doprosic aby mi w klatce światło naprawił i to już 3 miesiąc.A idzie zima i dzień coraz krótszy :(

Magda

Patronat niestety ma u siebie bałagan, nad którym nie panuje. Przez jakiś czas dostawałam niekompletne faktury emailem, tzn. bez żadnych danych, tylko jakieś wyliczenia, bez adresu. Dzwoniłam, informowałam, wysłałam emaile, właśnie te z niekompletnymi fakturami i nawet po takich zawiadomieniach otrzymywałam takie ponownie! Mało tego na fakturze miałam odczyt wodomierza nie swojego tylko mojego sąsiada obok, gdybym tego sama nie sprawdziła, płaciłabym za zużycie wody sąsiada, a było zgłaszane że z numeracja nie oczywista. Bądźcie czujni i uważajcie. Panie niestety nie zawsze są miłe, oczywiście nie wszystkie. Niestety Patronacie sami zasłużyliście sobie na taką opinię.

bob

Standardy usług zostały mocno obniżone, chociażby przez zmianę kadry. Warto poczytać fora. Pracodawcą też nie jest najlepszym, z tego co wiem nikt się tam specjalnie do pracy nie pcha.

bob

Chciałem wysłać CV, jednak podpytałem znajomą, która tam pracowała, zwolniła się, bo dokładali jej wspólnot więcej i więcej i nic za tym nie szło. Jeśli nie chcesz się zaorać to warto szukać dalej pracodawcę, który dba o swój wizerunek i tym samym o swoich pracowników.

Sonia
@bob 28.04.2016 21:21
Chciałem wysłać CV, jednak podpytałem znajomą, która tam pracowała, zwolniła się, bo dokładali jej wspólnot więcej i więcej i...

BOB, a ile ta Twoja znajoma pracowała że takie opinie wygłaszasz? Ja uważam, że warto zmieniać pracę i szukać nowych wyzwań. Zresztą nie ma idealnych pracodawców a i wszystkim nie dogodzisz, a każdy ma prawo sam zdecydować gdzie i z kim chce pracować.

waldi

Firma zniszczyła cały swój wykształcony kierunkowo zespół. Nie szanują pracowników.

kika

Mają bardzo złe opinie od mieszkańców wspólnot, napisz jak było na rozmowie i ile płacą

haha

też jestem ciekawa. zaprosili mnie na rozmowę

kika

Czy ktoś pracuje lub pracował w Patronat sp zoo w Gdańsku? czekam na opinie

Pracownik
@kika 31.07.2015 13:04
Czy ktoś pracuje lub pracował w Patronat sp zoo w Gdańsku? czekam na opinie

Polecam, pracuję w Patronacie,fajni ludzie, fajny klimat i "ludzki" Zarząd. ☺

pracownik
@Pracownik 16.03.2016 21:43
Polecam, pracuję w Patronacie,fajni ludzie, fajny klimat i "ludzki" Zarząd. ☺

Niestety nic dobrego nie można powiedzieć. Ostatni dzień miesiąca i totolotek kto otrzyma wypowiedzenie.

Zostaw opinię o Patronat Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patronat Sp. z o.o.