Opinie o Eltronik Media Sp. z o.o. sp.k. w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eltronik Media Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Eltronik Media Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltronik Media Sp. z o.o. sp.k. w Brodnica

Oki Nowy wpis

Witajcie, czy jest tu może ktoś z obsługi klienta i by mógł potwierdzić tamtą opinię o urywających się telefonach? Faktycznie jest tak, że stale ktoś dzwoni? Jeśli tak to ile jest osób na dziale i jakie są zasady co do wynagrodzenia? Macie może jakieś premie od obsługi? Czy są normy, które trzeba dobić lub cokolwiek?

użytkownik internetu Nowy wpis

Witam. Przez 3 dni wyłączają internet o 21.00 i nie ma go do 3 w nocy bez żadnej informacji powiadomienia użytkowników internetu itd. Przecież płaci się za to pieniądze to sie coś wymaga?? 0 kontaktu internet za czasu króla giermka nie polecam i odradzam każdemu zakupu robią co chcą nic nie mówiąc nie polecam..!!!!!!!!

Uczeń

Witam. internet sie nadaje do podpiecia pod mikrofalówke a nie urządzenia elektroniczne. Dział techniczny za czasów lat 70 nie mają pojęcia o internecie nie doradzą ani nic nie pomogą. Ceny ogromne.. Dzwoniac do dzialu co drugi dzien gadają ze bedzie naprawione za kilka dni, za tydzien dzwoniac mowia ze za miesiac i tak w kółko odradzam i nie polecam wszystko zrobione na byle jak ? (usunięte przez administratora)

@Uczeń

Osoba ta nie była pracownikiem firmy. W firmie pracują osoby ze stażem nawet 30 letnim , wiele młodych osób tuż po szkole rozpoczęło pracę w tej firmie i nie są skłonni jej zmieniać . Warunki finansowe i atmosfera są sprzyjające do rozwoju osobistego i możliwości awansowania.

Ehh Nowy wpis
@Uczeń

Ppdlaczylem mikrofale i przestala grzac jedzonko, internet niby dobry i jest tyle co na umowie ale tylko co jakis, radiowka ma lepsza stabilnosc niz ten (usunięte przez administratora)

JanLem Nowy wpis

W imieniu firmy INOVA RRO w Mszanowie dziękuję za szybką realizację w podłączeniu internetu co niezbędne jest w codziennym działaniu firmy. Mam nadzieję że dalsza współpraca będzie się układać w taki sam sposób.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eltronik Media Sp. z o.o. sp.k.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Klient

Jestem niezadowolony z produktów firmy.

Jolanta
@Klient

W sensie jakich konkretnie? Próbowałeś się kontaktować z firmą i rozmawiać o swoich wrażeniach? Jak zespół reaguje na takie niezadowolenie klientów?

Jarek

Przejściu od konkurencji jestem bardzo zadowolony. W końcu mam serwis na miejscu i obsługę klienta z prawdziwego zdarzenia. Dotychczas musiałem wisieć na infolinii i czekać cierpliwie na kontakt. Tutaj jak tylko potrzebowałem się skontaktować z obsługą, od razu dodzwoniłem się to kompetentnej osoby, która rozwiązała mój problem błyskawicznie. Polecam bo mało jest takich firm w tych czasach.

Dariusz

Wszyscy klienci niezadowoleni. Ciekawe jak mają pracownicy, bo nie jest pewnie łatwo sprzedawać, czy obsługiwać usługi o takiej opinii?

@Dariusz

@Paweł

Czy w takim układzie w ogóle macie jakiekolwiek nowe oferty pracy? Zdarza się, że zatrudniacie nowe osoby? Weszłam tutaj, żeby sprawdzić właśnie to, czy aktualnie są jakieś możliwości pracy.

Bardzo niezadowolony klient

Makabryczna jakość internetu

Zuzanna
@Bardzo niezadowolony klient

No i w sumie co z tym fantem masz zamiar zrobić? Bo rozumiem, że umowa niedawno podpisana pewnie?

Klient

Gówniany internet. Inteligencja pracowników jest porównywalna to inteligencji rozgwiazdy. Czuje się (usunięte przez administratora) na pieniądze.

Zuzanna
@Klient

A co się stało, że tak ich inteligencję niefajnie oceniasz?

(usunięte przez administratora) ten internet same (usunięte przez administratora) manijaki przekrety jeden klient dzwoni ze ma ping to mu sie uspokaja i na innego klienta wchodzi obsluga to wogole mowi ze za kilka dni bedzie dobrze za kilka dni dzwonisz to mowia ze za miesiac i tak w kolko wkrecaja makaron na uszy ze cos u nas jest zle przysylaja takiego madrego pana ktora zmienia kable i mowi ze to wina klienta obsluga to z czasow prlu lat 70 za (usunięte przez administratora) sie nie znajo na internecie i klamia eno nie pozdrawiam do widzenia

Lewy Majster

ten internet to totalna porazka jako byly pracownik wiem jakie tam byly są i beda przekrety nie polecam i odradzam brania umowy z nimi. To są (usunięte przez administratora) manijaki i przekręty informatyk dzwoni i wmawia kit klientowi ze za miesiac bedzie naprawione a za miesiac jak sie zadzowni to mowia znowu ze za miesiac. Pozdrawiam i odradzam :)

Romek

Witam. Nie polecam tego internetu. Internetu wiecej nie ma jak jest. Nawet w nocy ping osiaga skale okolo 200ms. Po wielokrotnym dzwonieniu do działu informatycznego i gwarantowaniu naprawy internetu na drugi dzien przez pol roku nietkniete palcem. Nie polecam i odradzam. Informatyk z czasów PGR'u nie ma pojecia o internecie. Wymieniony ruter kable antena, nadajnik nic nie działa dalej. Pozdrawiam

JFK

przeszedłem do Netii z eltronika i za 45 za zł mam 89 programów i światłowód no może nie poraża prędkością umowe mam z 2020 r i w (usunięte przez administratora) mam eltronik bo u nich płaciłem 105 zł i wolniejszy net bo sami żeby zwiększyć to "nie"Ale grunt to umieć podpisywać umowe....bo dodatkowy tv to 10 zł tzw multiroom ale w eltroniku to samo więc + - jestem 60 zł na miesiąc do przodu tv +internet 150 MB akurat taką promocję trafiłem

Jaki jest ich mail firmowy?

etret

Masakryczna jakość internetu nie nadaje się w ogóle do użytkowania. W umowie co innego w rzeczywistości tak samo. Oszukujecie ludzi !

eltronik najgorsza sieć

Masakryczna jakość internetu więcej go nie ma niż jest nie polecam.

wojtek

Słaba jakość, mało programów HD

Bartek

Firma, która jako dostawca internetu ma w głębokim poważaniu stałych klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Eltronik Media Sp. z o.o. sp.k. - Brodnica

• Jak się pracuje w Eltronik Media Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltronik Media Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltronik Media Sp. z o.o. sp.k.?

Eltronik Media Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 3 Maja 3
    87-300 Brodnica

Eltronik Media Sp. z o.o. sp.k.