Opinie o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mila Sklep Wielobranżowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mila Sklep Wielobranżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

pracownikxxx

Fajnie jest opisywać jak to jest w Mili źle i jacy pracownicy są lenie i nieroby, może w końcu ktoś by napisał ,że są też tacy co wykonują swoją prace rzetelnie i sumiennie.Może byście opisali których pracowników cenicie. Zwracam się do pracowników jak również do klientów Mili,zależy mi na opinii sklepów w Płocku i okolicach.

@pracownikxxx

nie wiem nic o płocku, mogę powiedzieć o swoim sklepie. Na 25 pracujących max 5 się nadaje reszta? Cóż.... Szkoda gadać. Są bo są. Mila zatrudnia każdego.

Paula.

Chcialabym zapytac starszych pracownikow stazem, ktorzy juz pracowali w okresie swiatecznym. Kiedy mozemy liczyc na to ze bony zostana nam wydane? Juz na poczatku listopada wypelnialismy wnioski. Do ktorego grudnia mozna na to liczyc? Powiedzcie z doswiadczenia jak bylo. Bo kierowniczka nie wie u nas. Sama tez jest swieza wiec nie wie jak bylo w poprzednich latach.

Bony
@Paula.

We wczesniejszych latach bony byly wydawane przed 10-tym grudnia. Tak że z wypłaty za listopad był ściągany podatek za nie.

Asia
@Bony

A wiadomo ile mniej wiecej sie dostaje?

@Asia

bony są śmieszne!!! najniższa krajowa poszła w górę a progi kwotowe nie. Takie kwoty jak ja dostałam to śmiech na sali. Żal. Cieszę się, że z końcem roku kończy się moja przygoda w tej firmie! Nie będę tęskniła!!

Nickac
@misia

A przepraszam bardzo co ty chces od bonow? To jest gratis do pesnii. Nic obowiazkowego. W wielu firmach nic nie maja z okazji swiat. Chocby w bonach bylo 100 zl to zawsse jest to jakis gratis. A mamy 300. A ty narzekasz. Nic dziwnego ze konczy sie twoja przygoda z mila bo takie roszczeniowe postawy nie sa tolerowane.

kiki
@Nickac

Mila Kraków - a kto ma 300 zl talonow?i tak ci odbija od pensji

@Nickac

ciekawe kto ma te 300 zł? Chyba kobieta z niepracującym mężem i 2 dzieci. W innych firmach są bony sodexo i 13 w naszej firmie? Cóż? Szkoda gadać

Kierowniczka

Kierowniczka nie jest od tego zeby siedziec na sklepie. Kierowniczka ma duzo roboty w biurze ale wy widzicie tylko to ze siedzi a nie co robi.

bu ha ha
@Kierowniczka

bu ha ha znasz ja??? My doskonale sciemnia ciągle.

kiler
@bu ha ha

a Ty ją znasz?

kaczor
@Kierowniczka

jedna z łodzi to nic nie robi tylko ściemnia

Renata

Zastamawia mnie kto odpowiada za tę stronę? Jest tu tyle fałszu i nie prawdziwych informacji, a ludzie w to wierzą. Kto wymyślił tak durną stronę.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
oswiecim

Biedna natalka nie doczekała się awansu na stanowisku kierownika (usunięte przez administratora) hahahaha. Szkoda ze nie miałam zaszczytu popatrzeć na scenę kiedy opuszczała mile ale nie sama hihihih hura hura... Natalko jesteś genialna.

@oswiecim

Takiego kierownika jak była Natalia nigdy nie będzie. A ktoś kto pisze o niej złe opinie powinien mieć na tyle odwagi by nie podszywać się pod pseudonimy! Dziś wszyscy "starzy" pracownicy bardzo uboewają nad zwolnieniem Natali!

P . Byl
@Rubi

No coz renatko wyglonda na to ze tylko ty ubolewasz....

@P . Byl

Zastanawia mnie po co były pracownik się wypowiada, zakończona kariera, zamykam rozdział i koniec. Dla mnie to dziecinada.

Prosto Miasta Łodzi.

Wszyscy jesteście żałośni!Mam pomysł Pawełku I inni tchòrze,,,nauczcie się mòwić prosto w oczy,,bo ja z tym nie mam problemu.Pozdrawiam Was I życzę więcej odwagi.

lodz
@Prosto Miasta Łodzi.

Temat jest zamkniéty. Wszysce jestesmy zajéci juz wlasnymi sprawami. Bardzo fajnie mi sie pracowalo w tej firmie i z tymi ludzmi . Tak to jest jak sie pracuje na wysokich obrotach. Prosze o wybaczenie ale pewnych rzeczy nie da sie wytlumaczyc. Pozdrawiam. Proponuje zaprzestanie bezsensownej i enmocjonalnej wypowiedzi. Zeby mozna spotkac sie kiedys i porozmawiac face to face jak emocje opodna. P.s. Walcze teraz o pensje w wysokoßci 4500 zl netto na reké i na umwe o prace. Pracowalem nad tym intensywnie caly rok. W moim wieku nikt za darmo takiej pensji na reke nie daje, szczegolnie bez znajomoß©i. Zeby pojezdzic sobie troche poswiecie i zapewnic odrobine zbytku i luksusu. Ps.2 Wulgarne i chamskie wpisy nie sa ode mnie. Pozdrawiam. Prosze wszystkiego nie brac do siebie.

Paeeł
@Prosto Miasta Łodzi.

Mowilem. G. To dało. Pierwsxy byłem żeby zatrudnić Ukrainców. Żeby zatrudnić dodatkową sobę do sprzątania zeby rana zmiana misała przgotowane stoisko. Na tonie bylo pozwolenoa, bo brak odwagi cywilnej żeby samodzielnie pomyśleć. Podobno Edzi odeszła.

iwona

A zresztą to wogole ta firma to kogucik... Natalia niema to będzie to samo co w Sosnowcu nie miał kto pracować hi hi będą płakac

@iwona

Natalia pracowała za dziesięciu i za dobrą pracę bardzo źle ją potraktowano i po co się starać

P . Byly
@Rubi

Za dobrą pracę? ...... bez komentarza. ...

@P . Byly

Jakieś zastrzeżenia?zpiepszała za dziesięciu!

anita

Wspaniała praca jedna z kierowniczek w wągrowcu siedzi cały czas na monitoringu i udaje ze pracuje, w głowie sie nie mieści. Na sklepie jej nie widac ,za to na partalach randkowych az za duzo. Brawo

morek
@anita

u nas tez jest taki zastepca kierownika co tablet i telefon kom . ma przyrośnięty do ręki.

iwona
@anita

Współczuję tym pracownikom co tam jeszcze są bo tego sklepu zaraz nie będzie jak mają takie straty to niech zatrudnia ochronę

@iwona

Po co ochrona, lepiej za wszystko winić ludzi

Łysy

Pozdrawiam magazynier z Radomska który złapał kierowcę na kradzieży..????

milowiczka

Od kiedy beda te delikatesy centrum za miast mili czy ktos wie

łódź
@milowiczka

od stycznia ma się to zmienic

dxl

A co tam w Krakowie na ul. Gertrudy?

To samo co wszedzie

dtr
@dxl

Istne zoo -orły intelektu na zapleczu,a woły robocze na sali.....

@dxl

Widać to po pracownikach ze puszczają im nerwy.nie wiadomo w co rece mają wlozyc .

BAT

Krakow -robiąc zakupy w jednym ze sklepow MILA w nowej hucie zobaczyłam kartke na jednej z kas. ,,KASA NIECZYNNA Z POWDU BRAKU PERSONELU,,....... ZOSTAWIAM BEZ KOMENTARZA .

Lodz

Kto sieboi wirgini woolf?

Lodz

Ten kraj jest chyba popier. Wracelem z pracy z warszawy. Rozmawialem z lekarzem. Po studiach 8 lat pracowal jako wolontariusx. Teraz w warszawle obsluguje arabow.turkow. miszkancow dubaja, turcji. 4000 5000 misiecznie.

Nick001

To skoro nikt nic nie ma z tych audytow to po co tak spinaja sie wszyscy...? Ja rozumiem ze sklep nie moze lezec. I audyt moze byc jakas moblizacja zeby to wszystko sie nie rozlazlo. Ale tez nie ma co przesadzac. Jak nie wyjdzie na danym dziale 100 procent to jest wielki opier od kierowniczki i potem wypominanie przez kolejne tygodnie. Zazwyczaj mam na warzywach 100 procent ale zdazylo sie cos przeoczyc. Nie da rady w ciagu pol godziny rano idealnie wszystkiego sprawdzic. Czasem mam szczescie ze audytorka nie zajrzy tam gdzie nie dopatrze. Najgorzej jak wpada tuz po 8 i dziwota ze sa puste miejsca i od razu cyk zdjecie cyk zdjecie. Jak dostawa potrafi i o 11 dojechac. Zreszta nie ma czasu wszystkiego sprawdzic jakosciowo cen i zatowarowac. Jeszcze gdy sa dzwonki na kase od samego rana. U nas nie ma kasjerow na kasie siada tylko warzywniakowa i nabialowa. A Wy sobie radzicie? Jak jest u Was na sklepach.

Dejvo
@Nick001

Audyt nawet o 6:45 wpada a sklep otwarty o 6:30. I potem 2 zmiana przychodzi i gadanie łooo az takie słabe te zdjecia i wgole. No jak z rana oni maja zdążyć Jakby placili za przychodzenie wczesniej albo wiecej to b y bylo zrobione. A dostawy tez sa jak nie wiem. Kalarepe bez lisci przysyłajaj a audyt pretensje ma ze czemu bez lisci sa. Masakra. Ja tam na kasie uwielbialem siedziec. Nic przyjemniejszego nie ma no chyba te warzywa, a tak po za tym to nic.

Lodz

Trudno sie dziwic, ze ludzie szybko odchodza.

Lodz

Witam. Po przeanalizowaniu wpisow na tym blogu, steierdzam, ze jest mi niezmiernie przykro, ze xaangazowalem sie fizycxnie I emocjonalnie w prace w tej branzy. W moim wieku I z moim wyksztalceniem . Jezeli jest branza w ktorej, informacja ta jest podawana za telewixja 400 tys osob pracuje na umowe zlecenie , to znaczy ze jest ogolne prxyxwolenie na traktowanie ludzi jak idiotow. We wlasnym kraju ludzi zrobiono bialymi murzynami. Ktos doskonale z.tego zyje. Ale widac jak na dloni, ze niektore sieci nie maja pracownikow.

Czesława

W Delikatesach centrum umowa zlecenie i 1000 zł na rękę. Pracowałam tam

Pani ze sklepu

Trudno odejsc, bo narazie w mojej okolicy nie ma ogloszen o prace, tak czy siak nie dowiedziałam się czy ktoś z Panstwa dostaje premię w mili

Ciekawy
@Pani ze sklepu

A dadza odejsc za porozumieniem stron bo u Nas byly problemy,dziewczyna 3 miesiace czekala....jak prace ktos znajdzie to problem z odejsciem,chyba ze jest na nich jakis hak ze pidpisza..

Lodz

Kto jest bezczelny w tym kraju to ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Sklep Wielobranżowy - Gdynia

• Jak się pracuje w Mila Sklep Wielobranżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Sklep Wielobranżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mila Sklep Wielobranżowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mila Sklep Wielobranżowy?

Kandydaci do pracy w Mila Sklep Wielobranżowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mila Sklep Wielobranżowy