Opinie o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mila Sklep Wielobranżowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mila Sklep Wielobranżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

w opocznie jest bardzo zle w mili brakuje ludzi do pracy przez kierownika sklepu ludzie sami odchodza jest mobing prosze zeby inspekcja pracy tym sie zajela regionalna moze otym nie wie jak sa ludzie ponizani i wyzywani jedna osoba na caly sklep po poludniu przeciez to jest chore jak jedna osoba ma ogarnac caly skelep i jeszcze na kasie klijentow obsluzyc

vvv

kierownicy sklepów już wiedza jak będzie , dostali propozycje warunków pracy w nowej firmie

Lodz
@vvv

Niech im się powiedzie. Nie zazdroszczę pracy.

Kierownik
@vvv

Jestem kierownikiem na sklepie sieci mila. Nie wiem co niby wiedzą Wasi kierownicy i jakie propozycje dostali ale ja i kierowniczki okolicznych sklepów wiemy nadal tyle co Wy. Też nie wiemy na czym stoimy, staram się uspokoić naszych pracowników bo na szczęście nie ma u mnie na moim sklepie nie ma tego typu sytuacji co opisujecie. Moich pracowników traktuje z szacunkiem i to samo otrzymuje od nich. Wykonują kawał dobrej roboty, nie raz komuś powinie się na czymś noga ale to zarówno im jak i mnie, nikt nie jest z tego powodu "skalpowany" . Też borykamy się z problemami kadrowymi jak wszędzie ale to co piszecie że dzieje się na Waszych sklepach to czysta abstrakcja. Moi pracownicy przychodzą do pracy bez bólu brzucha a za to z uśmiechem bo mimo że za marne pieniądze wiedzą że atmosfera jest ok. Co do jakiś wpisów które były wcześniej o rzekomych premierach dla kierowników za audyty... no niestety ja osobiście widzę za dobry audyt tyle co Wy. Czyli nic. I współczuję ze w większości pracujecie pod osobami które nie dorosły do stanowiska które objęły. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, pamiętajcie. Pozdrawiam

Lodz
@Kierownik

Witam. 1 Z szacunku do pracownikow nie oplaci Pani rachunkow. Wyrabianie 200 godzin, zeby zarobic 2 tys. jesr pomylka. Praca na umowie xlecenia, zamuast na umowie o prace zakrawa na xart _ale podobno taka branza 400 tys. osob tak pracuje w tej branzy. Zeby tyle zarobic kazda sobota zajeta. 2. Dubielak _ umowa o prace kwota 1800 zl _ na reke, cztery osoby, mila jedna na o wiele wiekszym stanowisku. Miesox2, wedlinyx2 seryc1 garmazx1 piecxyeox1 piec do bulek. Brak osoby do pomocy brak sprzataczki. Krojenie serow Pakowanie I przepakowywanie garmazu. Ja moze w 90 / wyrabiam, ale kolejni pracownicy odpadali po tygodniu pracy. A to co sie nasluchalem to moje. 2. Jestem kawalerem. Po takiej pracy musze sie odganiac od samotnych kobiet, ktorych dxieci tna kase w Angli. Niedomyte (usunięte przez administratora) Od sasiadki pijaczki, ktorej syn podpierfolil mi samochod. I ciagle mnie o cos strasxy policja. Musialem poskarzyc sie pismem do mswia, bo panowie poplicjanci zorganizowali tygodiowe oblawr na osiedlu, ma osby wracajace poxno z pracy. 3. Zaciagnalem sie do pracy, poniewaz potrxebowalem pieniefzy na zrobienie uprawnien glownego ksiegowego. ,I miec swiety spokuj. Ale k. Sie chyba pomylilem. Chybs sie pomylilem co dotego miasta lodzi. 4. Mam nafzieje na zrobienie tych uprawnien. I pochwaleniem sie tym uprawnieniem I nie zaminiem go w papier toaletowym. 4. Pozycje ksiazkowe koszt 300 400 zlotych. Z szacunku sobie tego nie kupie. Tylko z pieniefzmi.

Dejvo
@Kierownik

Droga Kierowniczko u mnie jest tez keirowniczka bardzo w porzadku, ale tez jak trzeba opieprzy to opieprzy i mowi jeden audyt byl to drugi zaraz a potem znowu nowy miesic itd. Premie byly kiedys jak byl Polo market. Tak bylo w moim sklepie. NiE JEST zle ale kierownik tez ma od szefa regionalnego wymagania jakie musza byc zrealizowane a ten od górnie i tak sie ciagnei ze kazdy dostaje (usunięte przez administratora) niby za nic niby za cos. Szkoda ze za ta ciezka prace nalezy sie tylko tak malo. No kierownicy to maja tyle co w Lidlu na pelny etat po 3 latach ale coz.

głupolka
@Dejvo

hahahahah....kierownicy mają tyle co w lidlu...skąd ta informacja ..z marsa....

aga.s

Nie polecam pracy w mili. Wyzysk, kierownik w lodzi siedzi na tronie i nic nie robi. soboty ma wolne , niedziele to samo i jakimś cudem udaje jej się to ukryć przed kierownikiem regionalnym. Do czasu jak kto się konkretnie zdenerwuje i ujawni kilka prawdziwych spraw. Wałuje na dodatkowych godzinach tylko żeby kasę wyciągnąć z firmy zewnętrznej. Jest to totalne dno. nie traktuje pracowników serio tylko jak śmieci.

Była fakturzystka w Mili
@aga.s

A kim Wy pracownicy jesteście aby rozliczać z pracy czy z tego robi czy nie robi Wasza Kierowniczka....?? Może więcej pokory i zajmować się sobą! A Kierowniczka ta czy tamta ma swoich przełożonych di rozliczania. I dla waszej informacji Kierownicy nie muszą chodzić w weekendy do pracy już!! To taki przywilej stanowiska :-)

Ewek
@Była fakturzystka w Mili

Zapewne pisze to kierowniczka

Tamara

Może w sytuacji braku pracowników firma podniesie wynagrodzenia. Jak sądzicie są szanse?

Lila
@Tamara

Wątpie. Firma nie dba o swoich pracowników. W naszum sklepie w ciągu ostatnich 2 mc odeszło kilka osób. Ciekawe kto następny

logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

czy ktos wie kiedy beda zmiany mili na delikatesy

M i l a
@anonymous

W tym tygodniu delikatesy i mila podpisują umowę. Jest już zgoda uokik

Ktoś

U was tez sa kamery nad kasami z dzwiekiem? Czy tylko w opolu???

nowa

Pewne jest że wiele się nie zmieni. Nowy właściciel nawet jeśli coś polepszy to tylko na chwilę. Na dzień dzisiejszy na większości sklepów nie dzieje się dobrze. Brak załogi a ci co pracują ciągle są ściągani z wolnych dni. O wpisanie nadgodzin jest problem. Ale hiciorem jest to że podobno na którymś ze sklepów jedna dziewczyna pracuje z ręką w gipsie. Ręce opadają na takie wykorzystywanie ludzi.

lolik511
@nowa

nie bądź głupia nie wpisuj sobie nadgodzin. Lepiej to sobie odebrać jako wolny dzień. Nadgodziny=brak premii

Paulina
@lolik511

Jaka premia..?? Hahaha 50 zł brutto -śmiechu warte!!

Pensja
@Paulina

Moja pensja zazwyczaj wynosi 1750 zl. Nigdy nie wzielam jeszcze golwj pensji takiej jak wypada netto.

Ggggh
@Paulina

50zł premi? bardzo śmieszne, takie wypłaty jak mila daje swoim pracownikom to kpina

magazynier krakow
@Pensja

to zarabiasz więcej niż ciężko pracujący magazynierzy .pewnie jesteś z biura albo przy regionalnych bo dziewczyny na sklepach tyle nie biora.

@magazynier krakow

Jestem zmianową i zarabiam nie całe 1800 zł i sama nie wiem co ja tam robie za te marne pieniądze. Wstyd takie zarobki

Robol

Mam pytanie czy w innych milach kierownik pracuje w niedziele po zmianach przepisów bo pani kierownik w opo..... twierdzi że nie musi pracować w niedziele.

@Robol

A co Was obchodzi co musi a co nie musi Pani Kierownik?!?!!! To chyba Kierownik rozlicza pracowników a nie odwrotnie...!! Co za ludzie!!

Szczery
@Anna

Właśnie obchodzi bo żeby kogoś rozliczać to samemu trzeba być w porządku a nie mydlic ludzia oczy

@Robol

I jeszcze ma u nas caly miesiac na rano. Oczywiacie wszystkie niedziele wolne

Zrób coś.. Wykaż się.. Aplikuj na Kierownika takiego Szeryfa napewno będą błagać, aby stanowisko Kierownika piastował w Mili.. Haha.. Śmiechu warte!!!

Ks
@Robol

Jestem kierownikiem sklepu w sieci mila. Pracuje 2 soboty w miesiącu plus obecnie po wejściu w życie ustawy o zakazie handlu 1 niedzielę co dwa miesiące. Wcześniej był to 2 soboty plus 1 niedziela co miesiąc. Oraz co miesiąc pracuje tydzień na 2 zm. Wiem, że w innych sklepach nie koniecznie tak to funkcjonuje. Pozdrawiam

Kk
@Ks

jestem kasjerką w sieci mila. pracuje 4 soboty w miesiącu plus obecnie po wejściu w życie ustawy o zakazie handlu 2 niedziele co miesiąc. Wczesniej był to 3soboty plus 3 niedziele co miesiąc. Oraz co miesiąc pracuje 2 tygodnie na 2 zm. Wiem ,ze w innych sklepach nie koniecznie tak funkcjonuje. Pozdrawiam

Mirek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

krysia

Mila Kraków- czy w innych Milach tez macie zakaz wolnych sobót ? bo jest zakaz udzielania dnia wolnego dla pracowników w soboty . Jedna sobota wolna zgodnie z przepisami na pozostałe jest zakaz wydawania pracownikowi -czy u was tez?

gosia
@krysia

ja niem ani jednej wolnej soboty

Izabela

Czy wśród ostatnio komentujących jest obecny pracownik Mila Sklep Wielobranżowy który chciałby się wypowiedzieć na temat tego jakie warunki oferuje ten pracodawca? Co uważacie za największy plus tej pracy? Według was warto aplikować? Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy z Mila. Czy obecnie są prowadzone jakieś rekrutacje?

@Izabela

Jezeli jestes zdesperowana to idz aplikowac. Ja nie polecam

Piero

Jeśli masz możliwość odejścia z mili to się nie zastanawiaj- uciekaj z tamta jak najszybciej się da. To jest tragedia co sie dzieje w tych sklepach.brak personelu,wykorzystywanie każdego na każdym kroku .brak jakiejkolwiek wdzięczności. Za każdym razem dostajesz w "twarz".3

@Piero

Odejsc tez nie latwo.....3miesiace I czekac ...z miejsca odejscie mozna pomarzyc,a wtedy mamy nie prace tylko horror...

A moze macie jakies propozycje jak szybko rozwiazac umowe z, Mila....prosze o pomoc...

GGgg
@Piero

Dlaczego ciężko odejść z tego kołchozu? Składam wypowiedzenie, i tyle mnie widzą .

@GGgg

Niemozliwe...jak 3 miesiece to trzymaja bo nie maja ludzi...albo przyprowadz zastepstwo...

ANNA22
@Piero

ILE NAPRAWDE ZARABIA KASIER SPRZEDAWCA W SKLEPIE MILA W CHORZELACH?

Pensja
@ANNA22

chyba wszedzie tak samo. 2100 brutto plus premia. Okolo 1500 zl na pewno zawsze bedziesz miec.

Megi
@Pensja

Hahahaha... Ludzie 1500zł??!!! Kto dziś zarabia (prócz w Mili) takie g.....ne pieniądze?!?! I na co to ma wystarczyć..?? Na jedną parę dobrych butów...

@Megi

jesli ktos pracujac w Mili vzy innym markecie oczekuje ze bedzie kupowal sobie buty za 1500 zl to jest debilem do kwadratu. Jesli marza sie luksusy to trzeba cos umiec czegos sie nauczyc na studiach lub miec leb na karku i otworzyc jakis biznes. A jak jest sie zwyklym czlowiekiem co nic nie potrafi to jedyna adekwatna pensja jest najnizsza krajowa. Sorry ale w markecie by kasowac na kasie lub wkladac towar w polki nie trzeba miec duzej wiedzy. Wiec jesli oczekujesz milionow za swoja prace to idz do pracy gdzie rzeczywiscie dasz cos od siebie. Bo Mila to market i tu nize trzeba wyzyn intelektu. Za takich nieukow nikt wiecej nie da niz najnizsza krajowa. Ta praca nie wymaga niczego specjalnego wiec czemu oczekujesz specjalnej wyplaty?

@anonymous

Jak smiesz obrazac osoby pracujace w marketach.To osoby ktore powinno sie szanowac ze maja cierpliwosc do takich kretynow jak ty.Kim ty jestes?Nie jestes godzien stanac przy takiej osobie wiec nigdy nie oceniaj ludzi najpierw ocen siebie a potem innych.Praca w marketach to ciezka robota i powinna byc duzo o lepiej platna.Wstyt mi za takich ludzi jak ty.

KKKKK

A ja pozdrawiam Panią Beatę Pt... niestety już nie pracuje na Lilii Wenedy !! Teraz jest starsza Pani, która komputera nie umie obsłużyć a co dopiero zarządzać ludźmi!! ale ma służących do takich prac... hahahaha

misiu
@KKKKK

z wielką radoscią przyjelismy wiadomość o tym iż pani beata pt...już nie pracuje w tej firmie .

Mobil
@misiu

Pracuje , nie pracuje nieistotne . Jedno jest pewne, miała odwagę pozwać pracodawcę do Sądu Pracy ,

@Mobil

Ktoś w końcu takich ludzi jest sporo ale się boją

Zzzz
@Mobil

Hahaha i to z sukcesem!! Bo z tego co wiem to wygrała!!

ccc
@Mobil

ODWAGE? to się nazywa tupet i desperacja. pracowałem z ta pania i powiem szczerze to był najgorszy czas mojej pracy .

Karina
@ccc

Szanowny panie, desperacja to pracować lata za 1400 zł i nic nie robić z własnym życiem.

@KKKKK

witam ja też pracowałem ztą panią .-ujmę to tak ,przejdę na druga stronę ulicy by nie powiedzieć dzień dobry.

Macio

Możliwość rozwoju.wiekszej sciemy nigdy nie widziałem. Tak kłamią ludzi że to przechodzi ludzkie pojęcia.

@Macio

Tak oczywiscie jest rozwoj...rozdwoic sie I tu I tam zeby byli Oki....????????????????

Sara

A co się dzieje z regionalnymi Lucyną i Wiesiem?? U nas nikt już dawno ich nie widział..

@Sara

Jak taka zmartwiona o nich jesteś to zadzwoń i zapytaj co u nich słychać. Ich nr tel są dostępne dla pracowników.

Jasiek

Czy są szanse na podwyżki w firmie?

Maria

Może czas się zebrać i żądać podwyżki ja pracuję w mili w małej miejscowości i mam do ręki 1470 zł co niektóre koleżanki które sobie upatrzyła pani kierownik dostają premię a pracują gorzej o demnie jedyna szansa w podwyżce

Tak robot i uj
@Maria

A powiesz co znaczy gorzej?

Yyy

Hwdp mila

Aga

Powiedzcie proszę czy wiecie jak to teraz będzie z nami pracownikami?? U nas nie ma regionalnych.. W Krakowie a co z nimi to nie wiemy ale nie ma kto nam co powiedzieć..

Bett
@Aga

Regionalni - który sprytniejszy/a to juz w innej sieci pracują..

Osw

A w Oświęcimiu dalej na kasach starsze wredne i pooowolne panie , wiecznie narzekajace na wszystko. Apel do kierowniczki... może najwyższy czas na zmiany. ...?

@Osw

a może by pracownicy dostali podwyżkę, a nie tylko ustawową i to ci z najniższą pensją, a premie to chyba kierowniczki dostają, bo zwykły pracownik i kasjerka to nie,

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Sklep Wielobranżowy - Gdynia

• Jak się pracuje w Mila Sklep Wielobranżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Sklep Wielobranżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mila Sklep Wielobranżowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mila Sklep Wielobranżowy?

Kandydaci do pracy w Mila Sklep Wielobranżowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mila Sklep Wielobranżowy