Opinie o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mila Sklep Wielobranżowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mila Sklep Wielobranżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Izabela

@Magazynier, jako pracownik firmy mógłbyś dodać więcej informacji na temat warunków zatrudnienia? Wiesz może, czy obecnie są poszukiwanie pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Czy pracownicy sklepu są objęci pakietem socjalnym? Jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji z przełożonym? Pracownicy mają zniżkę na asortyment sklepu? Z tego co piszesz jesteś zadowolony z pracy. Czy poleciłbyś ją innym osobom starającym się o zatrudnienie?

@Izabela

Magazynier w , mili ,, w Krakowie zarabia 1640-1650zl socjalu niema zadnego ,urlopu w czasie letnim nie dostanie się chyba ze będziesz miała wczasy zapłacone i,wykazesz się rachunkami .zakres obowiązków jest nieograniczony czyli robisz wszystko odbierasz towar ,zprzatasz caly sklep dokładasz na półki a nawet obsługujesz na stoisku tak jak na sklepie na kazimierzowskim .premia jest uznaniowa wiec ja masz albo nie i tyle w temacie

Magazynier
@Izabela

Owszem, jestem zadowolony. Co prawda zniżki na asortyment nie ma ale na sklepie na którym ja pracuje atmosfera jest w porządku. Każdy się dwoi i troi bo nas dz jest mało. Owszem zdarza mi się sporadycznie siedzieć np na kasie lub pomóc na mięsnym Ale skoro kierowniczka i zmianowe mogą to robić to ja nie mogę? Ponad to jeśli jest potrzeba to chętnie przychodzę na nadgodziny i nigdy nie zdazyło mi się by nie były zapłacone. A nawet bez nadgodzin zarabiam więcej niz 1600 zl jak tu piszą Ale widocznie to już zależy od przełożonego. Co do pakietu socjalnego to są bony na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc. Kwoty bez szału Ale są. Wypłata zawsze w terminie. pracowałem w różnych firmach i tu wcale nie jest tak jak wszyscy narzekają. A jeśli faktycznie macie takie warunki na sklepach jak opisujecie to szczerze współczuję.

Onn22
@Magazynier

Czyli jesteś zwykłym chłopcem na posyłki za 1600 heh

czy ktos mi powie co dalej z siecia sklepow mila

Czy to prawda ze do 2020 roku bedzie mila a nie delikatesy ze wzgledu na podatki czty to tylko sciema jak wogole wyglada sytuacja w tej sieci nic nie mowia az przyjdzie taki dzien ze nam wrecza wypowiedzenia i zostaniemy bez pracy

To dlaczego kierownik sklepu nie pomaga wieczorem w fejsowaniu tylko jedna osoba musi to robic jes ciezko i to bardzo dlatego brakuje pracownikow bo sa wyzyskiwani i nie szanowani ioczywiscie w tych sklepach jest mobing

MilaJestOk
@anonymous

Sugeruje zapoznać się z zakresem obowiązków dla kasjera sprzedawcy i dla kierownika sklepu bądź zmiany. Kierownicy wykladają towar, stoją na mięsnym, towaruja warzywniaki, ciasta, nabiał, odbierają i wypiekaja pieczywo. Jeszcze fejsowac ma za Was. Drodzy pracownicy nikt z Was nie pomyślał pewnie nawet że gdy taki kierownik stoi i obsługuje pół zmiany na miesie, potem doglada innych działów i rozklada dostawę to wieksza czasc pracy biurowej musi robic po godiznach. W miedzy czasie robi zamowienia swieze, suche, rankingi, estymacje, wykonuje polecenia zawarte w mailach i smsach. Ponieważ to tez się samo nie zrobi. Robicie duża robotę tym bardziej biorąc pod uwagę braki kadrowe z którymi boryka się każdy sklep i nikt tego nie neguje. Ale ilekroć się Was prosi by było zrobione coś z poza Waszego działu który najczęściej macie przypisany to na wszystko macie jedna odpowiedź " NIE MAM CZASU". (Oczywiscir na kazdym sklepie sa jednoalstki wsrod zalogi ktorzy robia ponad norme dlatego nie mozna fu wrzucac wszyatkich do jednego worka) Ten czas zawsze musi potem znaleźć kierownik, lub np zmianowa bo to oni sa z tego rozliczani. Pamietajcie ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Każdy jest dorosły i nikt nie trzyma Was na siłę. Jakbyście tyle czasu, zaangazowania i energii poświęcili pracy co wylewaniu zali na forum to sklepy byłyby jak od igły mimo braku personelu. Mając ciągle pretensje to jednak należy zacząć najpierw od siebie. W naszych sklepach jest sporo pozytywnych aspektów i można się skupić na ich umacnianiu A nie ciągłym sączeniu jadu. Pewnie pojawi się teraz lawina "hejtow" Ale że trafiłem na to forum przypadkiem i nie zamierzam zaglądać tu ponownie bo czytając niektóre posty to aż się człowiek zastanawia czy ma do czynienia z dorosłymi ludźmi. Nie mniej jednak może warto się zastanowić jaki jest sens w szykanowaniu firmy w której się pracuje. Zmienić zawsze można. Pozdrawiam

xxx
@MilaJestOk

Mila krakow OS.Kazimierzowskie -w kasie głownej nikogo -kolejka na monopolu do drzwi wyjściowych , na stoisku mięsnym magazynier ……..bez komentarza.

@anonymous

Kierownicy w milach to sfrustrowane osoby bez żadnej wiedzy i umiejętności.Nie mają nic do powiedzenia i są popychadłami regionalnych

logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
ROBERT

Witam .Chciałbym się przyjąć jako magazynier do waszej sieci Mila w Krakowie i mam kilka pytan. czy to prawda ze zarobki magazyniera to naj niższa krajowa czyli 1480zl? czy magazynier w zasadzie pracuje wszystkie niedziele i soboty? czy praca w niedziele to 10 godzin i ze te dwie godziny nadliczbowe nie sa płacone ? czy nad godziny w niedziele sa przymusowe?

pracownik mili
@ROBERT

tak to jest prawda ale jako magazynier masz wiecej te 300 zl niedziela 10 godzin i nie placone do odbioru na tygodniu chlopie lepiej tam nie idz do pracy wszedzie tylko nie mila

Hihi
@ROBERT

A więc tak.. Pensja najniższa krajowa, jak się spodobasz kierownicze to możesz liczyć na premierę... W weekendy do pracy trzeba chodzić.. Atmosfera do (usunięte przez administratora) .w tej firmie, jak masz człowieku wybór (a napewno bo na rynku w każdej sieci handlowej są przyjęcia) to nie pakuj się w tą Mile..

Arni
@pracownik mili

Więcej 300 zł? No proszę Cie, najniższą krajową płacą.

Magazynier
@ROBERT

Nie słuchaj opinii rozzalonych ludzi. Przyjmij sie i sprawdź. A pewno wiele zależy od tego na jaki sklep się wybierasz Ale ja osobiście nie narzekam. Na który sklep aplikujesz?

Robert
@Magazynier

czytałem opinie wiec zrezygnowałem z aplikowania ,czytałem ze magazynier zarabia 1530zl do 1600zl a to po prostu za mało by zyc .A jeszcze macie atmosferę jak z piekla wiec …….

@pracownik mili

300zl więcej kpisz raczej 200zl brutto

@ROBERT

Magazynier w tej pseudo firmie to służący i robi za najniższą krajową.ODRADZAM prace w tej bankrutującej firmie

byly

Zgadzam sie z twoja opinia w opocznie tez nie ma ludzi do pracy sklep ipraca tam to jedna wielka porazka jwzeli wiesz cos wiecej o likwidacji sklepow mila to napisz bo nam kierownik sklepu po zebraniu powidzial ze nie zamkna ale mnie cos smierdzi moze fktycznie tak powiedziala zeby ludzie nie odeszli do innej pracy

Zyczliwy
@byly

Moja dobra rada- szukaj sobie innej pracy.Eurocash będzie robił czystki

życzliwy

Ta bankrutująca firma to nieporozumienie.Najniższa krajowa premie tak żałosne ,że ręce opadają a obowiązków dużooooo za dużo.Brak planów urlopowych,niepstrzeganie kodeksu pracy i mobbing .Ludzi zatrudniają z ulicy bo nikt normalny nie chce w tym bagnie.Brak szkoleń bhp itd itp.Kadra zarządzająca w tych sklepach to jest żal.pl- ludzie bez jakich kolwiek kompetencji nie wspominając o tych gwiazdach regionalnych.Kupił to Eurocash S.A i część sklepów przejdzie remodeling a pozostałe zostaną zamknięte- o tym też wiedzą regionalni ale boją się powiedzieć bo ludzie pouciekają już teraz.Z całego serca odradzam prace w tym (usunięte przez administratora)

madam

A co z siedzibą firmy Mila? Po przejęciu przez Eurocash zwolnili wszystkich z biura?

Nie bioro jest i będzie
@madam

Hania

ruda

Anonymous,ogarnij się,ja pracuję we Włocławku,też narzekamy,ale tylko dlatego,że za te pieniądze nie ma chętnych do pracy i jest ciężko po prostu.Urlopy są jednak jak należy,do nadgodzin nikt nie zmusza,ale bierzemy kto chce,bo płatne też jak należy.Kierowniczka dwoi się i troi,żeby sklep jakoś funkcjonował.Mnie osobiście boli tylko brak porządnej premii za tak ciężka pracę

Izabela

@anonymous, rozumiem, że jesteś rozczarowany współpraca z firmą ale mobbing do bardzo mocne słowa. To bardzo poważne oskarżenie, które umieszczasz na forum publicznym. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy takie sytuacje miały miejsce w tej firmie?

czy ktos wie kiedy beda te delikatesy moze jak bedzie nowe kierownictwo to cos sie zmieni powini wypieprzyc cala kadre i przyjac nowych ludzi z zewnatrz na kierownikow sklepow kierowniczki takie sobie robia przeceny mies masel i innych artykulow ze sie w glowie nie miesci jak okradaja same kierowniczki i dlatego jest niska marza gora niech sie zainteresuje kierowniczkami sklepow mila

Chlopie nie idz do mili szukaj pracy gdzie indziej tylko nie w mili za nadgodziny nie placa urlop tylko tydzien mobing wyzysk czlowieka najnizsza krajowa i to wszystko takze nie polecam tam pracy

Taa

(usunięte przez administratora) z tego (usunięte przez administratora) jak najszybciej.To najgorszy pracodawca w Polsce

Dlaczego nie mozna raz w roku w wakacje dostac dwutygodniowego urlopu to jest nie zgodne z kodeksem pracy jak mozna w tydzien odpoczac i pojechac na jakie kolwiek wczasy o czym tu mowa w rzadnej firmie tak nie ma jednorazowo pracownik ma prawo dostac dwutygodniowy urlop naprawde pracownicy powinni to zglosc do inspekcji pracy

Z tego co tu czytam opinie o sklepach mila to wnioskuje ze wszedzie jest tak samo mobing wyzysk pracownika najnizsza krajowa ludzie sie zwalniaja dlatego ze nie ma rzadnych podwyzek kierownictwo nie szanuje starych pracownikow a o urlopie w okresie letnim zapomnij o dwoch tygodniach bardzo prosze jezeli ktos czyta ta opinie zeby trafilo do inspekcji pracy niech ktos sie z zewnatrz zainteresuje siecia sklepow mila pracownicy sa ponizani wyzywani i jeszcze gorzej traktowani sa jak drugiej kategori

nick

pozdrawiamy Mile w Krakowie - czy to prawda ze zmuszają was do opłacania wczasów by dostać 2 tygodnie urlopu w lipcu lub sierpniu?

nikt
@nick

Tak to prawda nie wiem jak na innych sklepach ale tu gdzie pracuje(nie wymienię lokalizacji )-chcesz 2tygodnie urlopu w lipcu czy w sierpniu( 5 dni dostaniesz bez problemu) ale 2TYGODNIE TYLKO Z RACHUNKIEM. zastanawiam się po co firmie takie rachunki ?

Dokladnie tak

On27
@nikt

Nie ma zakazu w sezonie wakacyjnym urlopow 2tyg.? Jest jakiś przepis u nas zabraniający?

krakowianka
@On27

wpadnij do nas do sklepu to będziesz jak pies w zebak rachunek niosła do naszej kierowniczki by dostać 2 tygodnie urlopu w lipcu lub sierpniu,dzieki Bogu niema limitu finasowego od jakiej kwoty ma być rachunek ani z jakiego biura.

nka
@krakowianka

Jaki to sklep w Krakowie? gdzie się takie rzeczy dzieja to jest jawne łamanie kodeksu pracy i to podpada pod paragrafy ,przecież kierowniczka za takie rzeczy nie obroni się w sadzie pracy ani podczas kontroli PIP

anka
@nikt

może wasza kierowniczka zbiera rachunki by dostać z funduszu socjalnego dla siebie jakies zwroty ,wczasy pod grusza? jeden rachunek do mili drugi da komus w rodzinie i już pare groszy wpadnie - zadzwoncie do dyrektorki bo regionalny wam nie pomoze!!!

gorszy sort
@nikt

takie kwiatki to sa możliwe tylko za przyzwoleniem pana regionalnego z Krakowa

xx
@nka

sw .Gertrudy 5 krakow

Luna
@nick

Co za de...bile tu siedza i wypisuja takie głupoty wszedzie tak jest w kazdej mili 2tygodnie urlopu nie dostaniesz tylko w lipcu i sierpniu, a reszta miesiecy mozesz brac do woli, jak ktos nie wie to niech nie pisze głupot, ludzie jak wam nie pasuje to sie pozwalniajcie.

luna 2
@Luna

Czesc Luna -ci de...bile to ciężko pracujący ludzie .którym zabiera się prawo do wypoczynku!!!!! których się upokarza( przez glownego kierownika stawiającego warunki odnośnie wypracowanego urlopu ,zgodnego z kodeksem pracy ,i wewnecznymi przepisami w mili )by dostać 2 tygodnie urlopu w lipcu ,wiedzac ze zarobki to1530-1650zl i po prostu z biedy nie będzie ludzi stać by wykupić wczasy. Przeczytałam weneczne przepisy mili odnośnie udzielania urlopu i nigdzie niema wzmianki mowiacej o szczególnym udzielaniu urlopu w lipcu czy w sierpniu . W ubiegłym roku udzielano pracownikom 2 tygodniowych a nawet 3 tygodniowych urlopow lecie bez rachunkow czy innych zaswiadczen z osrodkow wczasowych wiec droga LUONO weszedzie to znaczy gdzie? A co do zwalniania się to dokładnie takie słowa usłyszałam od mojej kierowniczki ……….zostawiam bez komentarza

Yeti
@xx

Ech... Gertrudy w Krakowie.. Dopóki się tam nie zmieni regionalny to tylko gorzej będzie...

Zniesmaczona

Ja pracowałam w Mili w Warszawie i... Absolutnie nie polecam!! Przez pierwszy miesiąc są milusi dla nowych pracowników, bo (jak to kiedyś usłyszałam), żeby się nie wystraszyli i nie uciekli. Potem jadą po Tobie po całości. Ja miałam to nieszczęście, że zaszłam w ciążę pracując tam. Robili wszystko, żebym poszła na zwolnienie w końcu i żeby mieli mnie z głowy. W końcu doszło do tego, że stawiali mnie na "monopol" czyli pracę stojącą przez 8 godzin. Wyobraźcie sobie kobieta z brzuchem (już był lekko widoczny) i stoi 8 godzin, z tylko 15 minutami przerwy. W końcu klienci zaczęli zwracać uwagę, że tak nie można. Dostali co chcieli i poszłam na zwolnienie, bo jeszcze by się coś stało. Mobbing jak się patrzy. Raz zdarzyło się, że pracując na cały etat dostałam 1300 zł wypłaty. Nieprawdopodobne, a jednak... Tak jak pisali wyżej: jak masz wybór to nie idź tam.

Zaniepokojona

Witam czy ktoś się wypowie o mili w Kadzidle? I o pani głównej kierownice? Bo jeśli ktoś z inspekcji pracy to czyta to zapraszam tam na kontrol( mobbing to pikuś) krzyczy wyzywa pracowników, z tego co wiem ta pani została za karę z Ostrołęki do kadzidła wysłana widocznie dobre plecy ma, niech ktoś się zajmie tym bo ludzie się zwalniają przez Głowno kierownicze, z tego co wiem to zwolnienia grupowe się szykują. W tych czasach na takie rzeczy się pozwala proszę o interwencję i sprawdzenie nagrań, sama byłam światem jak wyzwanie były pracowniczi i płakały z tego powodu, ciągnie się to odkąd ta pani została odesłania do kadzidła. Zaniepokojony klient!

Natalia

Czy możecie coś napisać o co chodzi?

to jest swieta prawda o opocznie pani kierownik siedzi i pierdzi w stolek nic nie robi ludzi traktuje jak murzynow dlatego ludzie sami sie zwalniaja

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Sklep Wielobranżowy - Gdynia

• Jak się pracuje w Mila Sklep Wielobranżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Sklep Wielobranżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mila Sklep Wielobranżowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mila Sklep Wielobranżowy?

Kandydaci do pracy w Mila Sklep Wielobranżowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mila Sklep Wielobranżowy