Opinie o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mila Sklep Wielobranżowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mila Sklep Wielobranżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Były już klient..

Proszę mi powiedzieć skąd ta firma bierze takie idiotki zwane dalej kierownikowi (przez małe k) jak jest na Gertrudy w Krakowie?? Rozmowa z Tą Panią to prawdziwy ubaw.. Pozdrawiam.. Były już klient..

Elka
@Były już klient..

Naucz się pisać poprawnie. ( kierownikowi )

@Były już klient..

Przed nią była nieleprza kleła jak szewc z nią byś żadnego słowa inteligentnego nie zamienił

@Elka

Polonistka się znalazła

Daga

Jak to jest z tą Milą? Niby sprzedani a nowe sklepy otwierają..??

Baśka

Pracuje w Mili ponad rok, podstawka 2400 netto bez premii, na to nie ma co liczyc... trzeba sie uzasuwac w tej robocie, w weekendy czasem 12 godzin... Z najwiekszyych plusow to darmowe sniadanko, lepsza szyneczka i serek i w sumie lepszej kielbaski tez mozna skubnac To tyle plusow, reszta to życie...

Byly Kierownik sklepu

Bylam kierowniczka sklepu w Polsce poludniowej, zarobki naprawde dobre 4200 netto na reke podstawy plus premie ale niskie max 800 zl...praca nie byla ciezka bo kto inny robil na mnie, niektorzy pracownicy naprawde dno nie pokonczyli podsrawowki... mialam dosc uzerania sie , aczkolwiek socjal dobry na Swieta bony sodexo po 1000 zl, praca ok dalo sie z tego wyżyc, teraz pracuje w jednym z bankow w administracji , pieniazki o 25 procent wieksze ale bez cieciowania w weekendy Rzeczywiscie na kasie dziewczyny maja najnizsza krajowa...masakra a musza sie urobic jak murzyny... Regionalny do przezycia, aczkolwiek lubil zlapac za kolanko, ale zle nie bylo Polecam ale tylko na stanowisku kierowniczym inaczej to dramat

Też były Kierownik..
@Byly Kierownik sklepu

O ta co pisze o pracownikach po podstawówce... A sama masę błędów w tekście... Ech.. Co za prostak!! A ten komentarz odnośnie Regionalnego...żenada!!

logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
pracownik PIP

Nie ma gorszego chamstwa niż pracownik prowadzący "mobing "wobec drugiego pracownika kolega -koledze ,koleżanka -koleżance .Tym powinny zająć się wszystkie sieci w Polsce nie tylko Mila. Jest to proceder nagminny we wszystkich sieciach .Poniżanie powinno być zduszone w zarodku ,jednak nikt z tym nic nie robi .Wszyscy udajemy że nic nie dzieje się .Jest pięknie ,miło .Ludzie chętni do pracy rezygnują bo szkoda zdrowia . PS.Kierownicy nie reagują bojąc się własnych pracowników .

@pracownik PIP

kraków gertrudy-wszyscy wiedza kim jest ten człowiek od zawsze ten sam

kolezanki

Gertrudy5 Kraków - z przykrością w dniu dzisiejszym żegnamy naszego kolegę po 15 latach wspólnej pracy w tym sklepie . Mamy nadzieje Grzesiu ze w nowej pracy będziesz miał dużo zadowolenia i zyczymy CI wszystkiego dobrego.

Gosia
@kolezanki

za 100zlotych pozbyć się doświadczonego pracownika to albo zła wola albo bezmyślność. Wszystkiego dobrego .

@Gosia

no i jeszcze gość musial się upominać by mu wypłacili wypłatę -po prostu żenada

Maja
@kolezanki

...Grzegorz był jednym z lepszych i uczciwych magazynierów jakie ta firma miała kiedykolwiek.. Szkoda, że szefostwo pozwala odejść z pracy tak dobrym pracownikom bez próby zatrzymania ich... Ech...

Aaa
@Maja

Muszę dodać, iż wszyscy trzej Panowie (nie wiem kto do dziś został..) z dawnej ekipy na Gertrudy byli jednymi z najlepszych magazynierów w Krk. Miałam okazję poznać i pracować z nimi. Szkoda.... Ale ta firma już od dawna pozbywa się najlepszych pracowników tzn odchodzą do konkurencji i mają rację.. Pozdrawiam tych co jeszcze tam pracują.

@Aaa

Grzesiu odszedł …….

Energiczny
@anonymous

Grzegorz ??? Niemila obsluga na Gertrudy 5, jakas laska blondyna taka siksa kolo25 lat zuje gume oscentacyjnie i dlubie w nosie przy klientach, szczyt patologi

@Energiczny

PISZE SIE OSTENTACYJNIE ...magistry wielkie

Hihi
@anonymous

Hahahaha.. Brawo!!! Taka właśnie inteligencja pracuje w Mili..

Mila Nowa Huta

Ja akurat pracuje w Mili w Nowej Hucie na kasie, placa 2300 netto podstawy plus jakies premie, ale to prawda ze niektorzy tam robia za 1650 zl... ciezka harowka, ale jedzenia nie trzeba przynosic na miesnym mozna serka, szyneczki z pomidorkiem wziasc i sniadanko na wypasie Szukam nowej roboty ale najgorzej nie jest

Gertrudy 5

Pracowalam na Kasie na Gertrudy, zarobki 2500 netto podstawy(3500 brutto) , racje pisza ze podstawe sie negocjuje!! Ludzie nikt nie bedzie rypal za 2100 brutto... w kazdej robocie macie widelki placowe, Zrozumcie zawsze nowa osoba ma wiecej niz taka co robi nawet 10 lat!! Pojmijcie to Robota ciezka, nie ma lekko, weekendy trzeba zasuwac, ale poszla teraz do roboty do Ikei 5 stowek wiecej a robota duzo lzejsza Tu mamy kantyne w Ikei obiadek za 5 zl bo pracodawca doplaca full wypas W Milli z plusow to ze mozna bylo dziabnac lepsza wedlinke i kielbaske na sniadanko i na kolacyjke do domu wyniesc, kierownicy przymykali oko, Tak jak mowie 2500 na reke w krakowie to chyba taka stawka minimum zeby wogole wyzyc... Jak ktos robi za 1600 to masakra tyle macie roboty w Krakowie wystarczy wejsc na pracuj.pl to juz nie lata 2005-2010 ze ludzie zarabiali na jedzenie tylko, wiec nie ma co narzekac trzeba szukac roboty gdzie lepiej a nie zasiedziec sie 10 lat w jednej dziupli Czesc

@Gertrudy 5

Ktora kasjerka zarabia 2 i pol na reke ?? Brednie brednie brednie!

Gertrudy
@anonymous

Tyle da sie wynegocjowac kobieto, to ze ty robisz za 1600 to nie moj problem, ja juz tam nie robie bo nawet za 3 tysiace robota. Ciezka!!!

Pracownica Gertrudy 5

Byłam pracownikoem na Gertrudy, dobre zarobki z premiami 2800 netto na reke, niezly socjal, wporzadku kierownictwo, na sniadanko mozna bylo troche szyneczki i lepszego serka zjesc za free, praca zmianowa ale jakos mozna dac rade, przeszłam teraz do State Streeta do korporacji zarobki lepsze ale tez robota biurowa, takze robota w Mili polecam ale trzeba sie urobic troche, umowa o prace -Regionalny wporzadku , mozna z nim konie krasc, ale tez wymagajacy,

Milla
@Pracownica Gertrudy 5

Hahahaha... 2800 zł hahaha chyba z dwóch miesięcy. Regionalny zapewne chodzi o Pana Wiesia..aż nie chce wiedzieć co znaczy "że z nim można konie kraść..." a co do wyżerania czyli mówiąc wprost kradzieży - komentarz tylko jeden... POTEM NIBY KLIENCI UKRADLI... Żenada!!!

Hahaha
@Pracownica Gertrudy 5

2800 na rękę?? Żart stulecia haha chyba raczej 1700 zł( wliczając w to premie)

Izabela

Sklep Mila poszukuje w różnych lokalizacjach pracowników na stanowiska: kasjer-sprzedawca, magazynier, fakturzystka, zastępca kierownika sklepu, magazynier w centrum logistycznym. Firma oferuje atrakcyjną pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie i możliwość rozwoju zawodowego. @Maja, jesteś pracownikiem firmy? Czy mogłabyś rozwinąć swoją opinię i napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Pomożesz w ten sposób osobom szukającym tu pracy.

@Izabela

mila poszukuje pracowników? a pozwala się odchodzić pracowniką z 15 czy 20 letnim stażem jeszcze dawnego ABC regionalny nawet nie pofatygował się zadzwonić co się dzieje ze ta cy pracownicy odchodzą i co pani Izo na ten fakt

adam
@Izabela

Szanowna Pani Izabelo pani wypowiedzi na forum sa bardzo budujące i bardzo pozytywne .Bardzo bym prosił o wypowiedz w jaki sposób firma Mila przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne z przyszłym pracownikiem , czy osoby wyznaczone do takich rozmow maja ku temu odpowiednie przygotowanie ? Bardzo prosz tez wyjaśnić mi w jakiej kwocie lub czy jest zaplecze socjalne we firmie a wszczegulnosci dofinasownie do wczasów ?Pani Izabelo w jaki spoób firma mila dba o pracowników z długoletnim stażem.

@adam

Nie ma nic

Izabela

@Kasjerka, dzięki za Twoją opinię. Jesteś zadowolona z pracy w sklepie. Czy dostajesz dofinansowanie do urlopu letniego z funduszu socjalnego? Jak wyglądają Twoje warunki zatrudnienia? Czy pracujesz na zamiany, grafik masz na tyle elastyczny, że możesz go ułożyć według swoich potrzeb? Podziel się swoim doświadczeniem. Bedą to cenne informacje dla osób poszukujących pracy.

życzliwy
@Izabela

Grafiki nie są elastyczne,nie ma żadnych dofinansowań do urlopów.ODRADZAM TE (usunięte przez administratora) zwane MILA S.A

@Izabela

szanowna p. IZABELO jak się pani na pewno orientuje w firmie Mila nie ma dofinasownia do urlopu letniego. Dla pracowników niema żadnych zniżek na zakup towaru a wręcz sa obostrzenia polegające iż pracownik nie może zakupić towaru na przecenie ,po obniżonej cenie.W okresie swiatecznym przyznawane sa talony , wysokość talonu jest uzależniona od przychodu całego gospodarstwa domowego a nie od poborow pracownika,czyli im więcej zarabia np. mąz pani kasjerki tym mniej ta kasjerka dostanie talonów np 50zl na Boże Narodzenie.Urlopy w okresie letnim tak jak tak jak na ,,SŁYNNYM,, pod względem urlopowym sklepie Grtrudy 5 u pani kierownik i jej … pana,,, regionalnego pracownicy sa zmuszenie przedstawiać zaświadczenia , rachunki lub inne dokumenty świadczące o tym iż w lipcu czy w sierpniu wykupili wczasy i dopiero wtedy mogą otrzymać 2 tygodnowy urlop. w innym przypadku tylko 5 dni lub nic. Wypłaty sa wypłacane regularnie ,a system premiowy jest mało przejrzysty dla pracownika. Grafik w pracy jest średnio elastyczny można owszem czasami wcześniej okreslic pojedyncze dni które chciało by się mieć wolne ale generalnie jest sztywny .Pani Izo mam nadzieje ze odpowiedzi na pani pytania sa adekwatne do pani wiedzy o firmie mila pozdrawiam.

Mila Kargowa. Pracownicy robią jak chcą a to tel a to alkohol nie raz od nich czuć. Sami młodzi brak towarów na półkach chodzą sobie jak chcą. Szkoda tylko tych co naprawdę chcą pracować ale muszą pracować za dwuch. A szef oczywiście nic nie widzi. Kierowniczka też dobra.. Która chyba jest kierownikiem tylko na papierze. Po prostu zero dyscypliny

@Gość

Byłem tam dziś na zakupach, czegoś takiego chyba w żadnym markecie nie spotkałem. Od wejścia wita nas brudna i klejąca się podłoga, na warzywniaku mnóstwo muszek, brak towaru. Obsługa spaceruje między półkami, zamiast zabrać się za konkretną pracę. A mięsny? Tragedia. Te lepy wiszące nad blatami, kto to wymyślił? Tylko czekać aż dostanę szyneczkę z dodatkiem. Zresztą muchy są tam dosłownie wszędzie, w każdym kącie!

koko

Zgadzam sie w tej firmie pracownik nie ma wlasnego zdania jest nikim murzynem do roboty jak powiesz za duzo to odrazu zwalniaja nie polecam pracy w opocznie w mili powod kierowniczki same nic nie robia a ludzi ponizaja mobing klania sie inspekcja pracy

ehhh

w mili zatrudniają osoby bez własnego zdania, dać im łopatę i kazać kopać to dokopią się do chin. Firma ceni ludzi nijakich.

byly pracownik

Nie polecam w tej firmie pracy jestam jeden wielki (usunięte przez administratora) najnizsza krajowa jest sie wykorzystywanym jest mobing brak szacunku do pracownikow ze strony kierowniczej dawno ta firma powinna zajac sie inspekcja pracy kodeks pracy lamany jest na kazdym kroku odradzam tam podejmowac prace wlasnie sie zwolnilam z tej firmy

portal

W opocznie tez kierowniczka daje tydzien urlopu czy to jest zgodne z kodeksem zeby w okresie wakacyjnym nie dostac dwutygodniowego urlopu kiedy pracownik ma odpoczac i spedzic czas z rodzina to co sie dzieje w sklepach mila to przechodzi ludzkie pojecie az sie prosi o inspekcje pracy zeby z kontrolowali urlop to jedna sprawa mobing druga prosze jezeli ktos czyta te opinie zeby zainterweniowal

Kasjerka

Witam. Pracuje w mili jako kasjerka. W lipcu mam 2 tyg urlopu bez żadnych problemów, przez żadnego pokazywania rachunków. Ja mam 2tyg, inni mają tydzień, jeszcze inni po 1,5tyg.. różnie zależy jak kto potrzebował to plus minus tyle dostał. Widać jak się chce to można Ale coś za coś. Nie uciekamy na chorobowe w momencie gdy ktoś jest na urlopie to urlopy dostajemy. Pozdrawiam

kasjerka
@Kasjerka

zapraszam na krakow GERTRUDY5 to będziesz miała urlop jak swinia niebo

@kasjerka

tak musimy przynosić zaświadczenia ze mamy wykupione wczasy bydostac 2 tygodnie urlopu w lipcu czy sierpniu,dziewczyny które sa na urlopach 2 tygodniowych musiały przynieść ,fakturu,rezerwacje itp.

byly pracownik

Nikt nikogo nie obraza tylko pisze prawde jak jest w tych sklepach jezeli ktos szuka pracy w skepach mila nie polecam pracowalam tam zero szacunku do pracownikow mobing ze strony kierownikow nie przestrzeganie kodeksu pracy itd

Izabela

@pracownik, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

W opocznie kierowniczka sklepu to len nic nie robi tylko wyzywa pracownikow od najgorszych dlatego ludzie odchodza bo w takiej atmosferze nie da sie pracowac jak regionalna przyjedzie to strasznie udaje ze pracuje ale jak tylko pojedzie to znowu to samo caly czas na papierosku z przydupasami tylko przydupasow nie poniza a pozostalych pracownikow ma za nic nie polecam tam pracy ze wzgedu na kierowniczke

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Sklep Wielobranżowy - Gdynia

• Jak się pracuje w Mila Sklep Wielobranżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Sklep Wielobranżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mila Sklep Wielobranżowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mila Sklep Wielobranżowy?

Kandydaci do pracy w Mila Sklep Wielobranżowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mila Sklep Wielobranżowy