Opinie o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mila Sklep Wielobranżowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mila Sklep Wielobranżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników do utworzonej grupy na fb Pracownik MILI to JA

Odchodza dobrzy starzy pracownicy bo kierownictwo ma to w (usunięte przez administratora) nie doceniaja ludzi zamiast wynegocjowac podwyzki dla pracownikow to sa ponizani idlatego ludzie odchodza z tej firmy maja ludzie racje ile mozna wegetowac za najnizsza krajowa i tolerowac mobing kierowniczek a niech same pracuja brawo

@pracownik

obecna kierowniczka na Gertrudy baaa rdzo docenia pracowników ze odchodzą-zabrać premie przez pare misiecy to dobry sposób

Gaga
@anonymous

Nooo teraz to jest Kierowniczka na Gertrudy w Krakowie... Hihi śmiechu warte hihi Ten sklep juz od ponad trzech lat normalnej kierowniczki nie widział...

@Gaga

dobrali się święta trójca regionalny ,magazynier i kierowniczka

@pracownik

Święte słowa ???? mobing to słowo klucz. Sama jestem pracownikiem tego sklepu i ostatnio na zwolnienie L4 poszło 12 dziewczyn ale regionalny nic złego w tym nie widział, a może warto by się zainteresować z uwagi na to że kierowniczka siedzi od 6 lat na stołku ( jeszcze Polo było) ludzi przewinęło się tylu że głowa boli. Z pracy jeszcze nigdy nie wyszłam punktualnie bo jeszcze to i to trzeba zrobić, i tekst typu TO WY CHCECIE WYJŚĆ PUNKTUALNIE !! Porażka jest z tym sklepem Nie polecam.

Bolo
@anonymous

A kogo tam teraz dali na regionalnego?? Bo z tego co wiem to Lucyna już nie ma Gertrudy??

Bolo
@Anna

O rany...masakra jakaś!! Na którym sklepie tak jest?? Też pracuje w mili ale to jakies cyrki...

Czarny!!!
@pracownik

To chyba o Sulęcinie napisał ktoś w końcu prawdę ;;;)))))ja jeszcze trochę i teź pakuje manatki i uciekam .....Aby nie w Mili

Gogud
@anonymous

Teraz to jakie ma znaczenie po zmianach jakie będą

B.

Mila w Janikowie, istna porażka. Panią Kierownik nie interesuje fakt zupełnie innej ceny produktu niż podanej na kartce pod produktem i zaznaczam ze nie mowimy tu o cenie promocyjnej. Pani na monopolowym pogada z kolezankami, ponarzeka, ze nie ma czym wydawać a do tego ma tak ograniczone ruchu, ze ludzie zwyczajnie rezygnuja z zakupu w sklepie. Nie ma sie co dziwic ze w polo markecie w janikowie zawsze pełno ludzi, skoro Panie, zwlaszacza Pani Kierownik Mili maja inne sprawy na glowie. Wstyd. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnic pania kierownik i zatrudnic nowa ktora zadbalaby o klienta.

milowiczka

Zwlaszcza w opocznie dac kierowniczce podwyzke za mobing ponizanie pracownikow brak szacunku dla drugiego czlowieka ludzie nie idzcie tam do pracy wszedzie tylko nie do mili w opocznie kierowniczka nic nie robi tylko ze swoimi przydupasami na papieroska wychodzi a inni zapiepszaja podzielila ludzi zero szcunku powinna gora sie tym zajac i ja wypieprzyc a zrobic kierownika sklepu z zewnatrz zeby traktowl ludzi jednakowo oby tak sie stalo

DD
@milowiczka

mówisz z własnego doświadczenia, czy obserwacji? bo to dość istotne

@milowiczka

Chyba że ktos ma podwojne etaty. Łeb boliod narzekań pracownikow.

logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Klient

Mila (usunięte przez administratora) - tragedia. .. sklep zaniedbany, ekspedientki nie wyszkolone, kierowniczka nowa nic nie robi tylko papieroski pali na zapleczu. .. straszne. Wędliny wszystkie sprzedawane spod lady dla psów ciasto z pieśnią. .. nad warzywniakiem muchy ... pamiętam jak uczeszczalem tam na zakupy rok temu. Wszystko było jakoś inaczej. A teraz? Tragedia. .. Albo ten supermarket plajtuje albo poprostu trzeba wkoncu na stanowisko kierownika dać kogoś kto się na tym zna a nie jakaś babę z przypadku

@Klient

10 zł na umowe o dzieło jest corsz gorzej - może zaczniemy mówić o zarobkach firm pośredniczących - fortunach

@Tom

12 złna godzine - zmowa cenowa - ozusowane -sami posrednicy dostaja 43 zł na pracownika

milowiczka

Mowie z wlasnego doswiadczenia pracowalam tam przeszlam pieklo przez kierowniczke sklepu az sie przez nia zwolnilam wredna nie polecam

Witam chciałem się spytać znawców tematu czy to prawda że główne kierowniczka sklepów będą mieć nowe umowy w których to będą znacznie mniej zarabiać. Bo jeśli to prawda to jest bardzo krzywdzące dlatego że taka kierowniczka ma na tyle obowiązków i pracuje niekiedy za 3 osoby ze powinny być podwyżki a nie obniżki. Jak coś wiecie dajcie znać

Kamila

Ja cieciuje w Krakowie, na kasie, robota denna, ale trzeba cos do gara wlozyc, weekendy trzeba pracowac Pracuje 2 lata, Stawka 2350 na reke szalu nie ma ale przynajmniej , jedzenie w pakiecie Obecnie szukam roboty

Aga
@Kamila

Co Wy wszyscy macie z tym "żarciem"..?? Jak by Was ludzie na śniadanie nie było stać!! Tylko wszyscy się szczycą, że kradną... Masakra!!!!!!!!

@Aga

daj dziecią jesc ,ubierz zapłac sobie bilet miesieczny ,czynsz, i idz pracowac za 1530zl to sie dowiesz jak to jest bo premie 150zl brutto od widzimisie kierowniczki to loteria

Aga
@anonymous

Ech...aż się ciśnie, aby napisać.. "że trzeba było się uczyć w szkole a nie teraz tylko narzekać.." Niestety dopóki dopóty ta firma będzie miała pracowników, którzy będą MUSIELI pracować za tak marne grosze bo niezaradni, aby znaleźć lepiej płatną pracę będzie ich niezaradnosc czy naiwność wykorzystywać... -:( Przykre to... Mimo to życzę odwagi na zmianę pracy bo tej za większe pieniądze nie brakuje..

Magdalenka
@Aga

Jeżeli za haröwkę ludzie dostają grosze ,opłaty za mieszkanie są spore ,ludzie też posiadają dzieci ,ktöre teźzz nie mało kosztują ,to chociażz jak taki styrany człowiek cos zje jest choc trochę szczęsliwszy ,wspölczuję wam ludzie ! ! ! ! !po co wy się godzicie za te marne grosze pracowac ,strajk zröbcie ! ! ! !niech te wyzyskiwacze odczują brak siły roboczej ,źe to własnie dzięki Wam odnoszą sukcesy ! ! ! ! I dzięki Wam lekko żyją ! ! !

Milena

W zeszlym tygodniu robilam zakupy na osiedlu Kazimierzowskim. Wzrok mój przykul bogaty asortyment sklepu ale i duże kolejki do kasy bardzo zaskoczyła mnie sprzedawczyni na stoisku mięsnym gdzie robiłam zakupy swoją inteligencją i znajomością dziedziny którą się zajmuje oprócz tego co sprzedaje wiedziała jak się przyrządza pani Ania, bo tak ma na imię jest osobą kompetentną która umie zadowolić klienta więcej takich sprzedawczyń

Krzysztof

@On32, czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię i przybliżyć warunki pracy w firmie? Czy jako pracownik masz zniżkę na asortyment sklepu? Piszesz o wyższych pensjach. Czy można tez liczyć na bonusy do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny? Czekam na Twoją opinię. Obecnie na stronie firmy https://www.mila.pl/kariera/ jest sporo ogłoszeń o pracę w różnych lokalizacjach.

On32

Wieksze pensja.lepsza kadra zarządzajaca (kierownicy,zmianowi)

Elka

Nowa Mila Warszawa Kawy 44-dawniej Delikatesy Centrum ---Co jest grane ??

lolik511
@Elka

bo delikatesy zmieniają się pomału na mile. Nie odwrotnie. Czeski film nikt nic oficjalnie nie mówi

Olek

Jeśli ktoś mało pracuje to i mało zarabia!!!

@Olek

Pracuje jako kierownik zmianowy i siedze w tym sklepie 10 nawet 11 godz. dziennie jak mam na rano i szczerze mówię że nie z własnego widzi mi się, ktoś nam nakazuje. Mam wpojone ze kz. nie może wyjść po 8 godz pracy. Jestem na skraju nerwów i sie tylko zastanawiam czy ktoś to widzi ile się tam pracuje i za ile bo ponoć nadgodziny są płacone. Ale pracownikom

@Olek

To pisza zdrowi ludzie na umysle?

@Gość

Dziwię się że pracujesz tyle godzin ja pracuje tylko 8h i wychodzę do domu bez żadnych problemów to kierownik sklepu ma powiedziane że ma nie norm wany czas pracy a nie zastępca zmiany

Bomba
@Gość

Tak sie dzieje na wiekszosci sklepow.zmianowi to woly robocze!!!!ciekawe co jeszcze??

Paula
@Gość

Hahahaha "kierownik ma powiedziane..." co za bzdury!! Powiedziane to może mieć jak bułki ustawić!! A wszystko co jest związane z warunkami pracy to ma być i jest napisane!!! A z tego co wiem to Kierownik podpisuje iż pracuje 40 godz w tygodniu!!! Więc jak (usunięte przez administratora) lub lizus to niech pracuje po kilkanaście godzin dziennie!!!

neo

W Opocznie nareszcie dobrala sie inspekcja pracy do d;;;; kierowniczce wreszcie ktos madry to zglosil

Milówka

Jak w tym roku wyglądają inwentaryzacje?? Pytanie do tych co już je mieli w Krakowie?? Skoro to ostatnia pod logo Mila to ciekawa jestem czy się czymś różni od tych do tej pory..?? My mamy dopiero za trzy tygodnie

Dag

Kto wie od kiedy dokładnie wraca do pracy regionalna Aldona na Kraków??

Aldona???
@Dag

A Tobie skąd się Aldona urodziła? Przecież jej już nie ma w tej firmie

Aldona
@Aldona???

Ktoś "na górze" przywrócił ją do pracy i to na specjalnych warunkach.. Informacje potwierdzone!!

Info
@Aldona

Taa... pracuje i nie narzeka Ale nie w tej sieci. Weźcie to swoje sprawdzone info bo brednie tylko piszecie. Do roboty wałkonie A nie sensacji szukać.

MILA KRAKÓW- na którym sklepie jest agresywny magazynier co rzuca się na podwórku na ludzi?

Sisi
@anonymous

Hihi na ludzi..?? A ja słyszałam że na kierowniczke się rzuca..

@Sisi

Kierowniczka nie jest "czlowiekiem"? Na ludzi czyli w znaczeniu na kazdego... Logika...ludzie wezcie zajmijcie sie soba a nie plotkowac na forum ...

Sisi
@anonymous

To w takim razie co tu Pani robi..haha ta co nie plotkuje.. A i dzięki za wytłumaczenie, że w znaczeniu, iż na ludzi czyli na każdego.. Haha

@Sisi

Czytam Wasze glupoty i niedowierzam.. to ze to czytam to znaczy ze plotkuje?i to ze neguje tą Waszą pisaninie to znaczy ze plotkuje?zastanowcie sie co wypisujecie bo internet to nie smietnisko.

@anonymous

BO tylko tu mozna wywalic to co sie dzieje w sklepach , zaden regionalny niechce rozmawiac , kierowniczki ukrywaja wszyskie pretensje jakie personel zgłasza ,kłamią na potegę , co innego mowia do regionalnych ,co innego do pracowników .wiec chociaz tu mozna pokazac to co sie dzieje

@anonymous

Pani kierownik jak się ma agresywnego magazyniera to kaganiec a o zajściu powinna pani poinformować pisemnie regionalnego i pania dyrektor , bo takich spraw się nie ukrywa ….

@anonymous

przez niego sie juz kilka osób zwolniło ,mimo starszego wieku zero rozumu.

Zaczepiany
@anonymous

Panie Zając daj pan sobie spokój .Zakończyłeś pracę w Mili nie zaczepiaj jak nie jesteś zaczepiany . Nie znasz faktów to poco piszesz bzdury .O tobie też można pare rzeczy powiedzieć , anonimus się znalazł .

Anoanonymuss
@Zaczepiany

Aaaa...niby co u byłym magazynierze można powiedzieć...???

klientka

Witam. Ja chciałabym sie wypowiedzieć o sklepie Mila w Radomiu na ulicy Głownej . Jestem tam klientka od kilku lat, bo mieszkam na Zamlyniu. Chodze do tego sklepu codziennie. Ostatnio sklep miał gorszy czas. Brakowalo obslugo, a dziewczyny obslugujace na monopolu byly niekompetentne i niemile. Ciagle czegos nie wiedzialy, ciagle blokowaly dluga kolejke. Ciasto kroily tak ze schodzilo z tym kilka razy dluzej niz normalnie. Zauwazylam ze ostatnio wiele sie zmienilo. Na monopolu obsluguja fajne mile i konkretne dziewczyny. Rozmawiam z nimi wiec wiem ze w dalszym ciagu brakuje im ludzi do pracy i na zmianach jest ich malo. A mimo to staraja sie, sprezaja. Sa bardziej kompetentne. Jesli prosba jest o dzwonek na kase to dzwonia a kasjerka ktora podchodzi siada na kase z usmiechem i jest zwyczajnie mila. Bardzo lubie obecnie pracujace tam osoby. Nawet jesli popelnia jakis blad to potrafia przeprosic przyznac sie do bledu zawsze z usmiechem. Nie ma juz tej gburowatej obslugi wiec nawet stanie w kolejce jest milsze. Jakosc obslugi bardzo sie poprawila. Dziewczyny na miesie takze sobie radza. Czasem na 2 zmianach trzeba na kogos na stoisku czekac bo jest jedna pani i jak wraca to mowi szczerze ze byla w toalecie i nie mial kto jej zastapic. Rozumiem i nie mam pretensji bo obsluga jest bardzo mila. Brakuje pracownikow i to bardzo. Ale wszyscy ktorzy obecnie pracuja daja sobie z obecna sytuacja doskonale rade. pozdrawiam rowniez kierownictwo ktore tez jest o wiele lepsze. Zakupy w Mila teraz sa przyjemnoscia. polecam premie dla wszystkich pracownikow:)

Izabela

@anonymous, rozumiem Twoje zdanie o firmie. Opóźnienia w wynagrodzeniu to zawsze uciążliwa sprawa dla pracownika. @portal, czy wnioskowałeś o dłuższy urlop niż dostałeś? W okresie letnim nie jest łatwo wygospodarować dla każdego z pracowników taki termin wolnego, żeby odpowiadał wszystkim. Może grafik urlopowy należałoby układać kilka miesięcy wcześniej, tak aby każdy z pracowników był zadowolony? Co o tym myślisz? Napisz jakiego rodzaju umowy o pracę gwarantuje pracodawca? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową?

Jaj
@Izabela

Nie ma sensu wcześniej układac grafików bo nie da się przewidzieć ile osób w tym czasie pójdzie na l4 czy przyniesie wypowiedzenie. Proste jak budowa cepa

@Izabela

Pani Izabelo opóźnienie wynagrodzenia to bardzo uciazliwa sprawa dla pracownika gdy się zarabia 1600 zl od 10 do 10 tego zwłaszcza gdy przed wypłata brakuje już na zycie to takie opóźnienie jest ….czy zjeść kromke chleba czy nie

@anonymous

szanowna pani IZABELLLLO OPUZNIENIE WYPLATY I NIEDOGODNOSC TO MOŻE BYC DZIEN LUB DWA A NIE PONAD TYDZIEN sama pani była kierownikiem sklepu wiec powinna mieć pani rozeznanie ale rozumie zanik logocznego rozumowania po prostu skoczyło się stołek wyzej

Nikola

Pracowalam na Gertrudy w Krakowie, Patologia dobra na sklepie hah, zarobki ja akurat mialam 2450 netto na reke plus jakas premia 200 zl czasami... Magazynierzy spoko, mozna bylo o glupotach pogadac ;) Z plusow no to wiadomo- na sniadanko serek , szyneczka paroweczki bez limitu , szlo w koszty sklepu, lepszej kielbaski tez mozna bylo wziasc wiec żarcie na caly dzien zapewnione Z plusow tyle- reszta ostra charowa na kasie... weekendy do roboty... teraz robie w biurze i mam swiety spokoj Pozdrowienia dla kumatych

@Nikola

Oby tylko Kierowniczka jak najdłużej traktowała te nasze śniadanka na koszt firmy..jak najdłużej :-) zawsze to budżet podratuje i jakaś rekompensata za ciężkie warunki pracy w tym sklepie.. Ech..

Śświadekkk
@Anna

Dokładnie tak.. Kierownik regionu też kuma o co chodzi i mniej nie widzi niż widzi :-) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Sklep Wielobranżowy - Gdynia

• Jak się pracuje w Mila Sklep Wielobranżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Sklep Wielobranżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mila Sklep Wielobranżowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mila Sklep Wielobranżowy?

Kandydaci do pracy w Mila Sklep Wielobranżowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mila Sklep Wielobranżowy