Opinie o WB TRIM TECH w Żory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WB TRIM TECH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w WB TRIM TECH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WB TRIM TECH w Żory

Julia

Czy w WB Trim Tech pracownikom zapewniane są jakieś szkolenia poszerzające ich wiedzę? Można liczyć tutaj na rozwój osobisty i podnoszenie swoich kompetencji? :)

Elf

Nie rozumiesz się tam

Elf
@Elf

Sorki miało być,,nie rozwiniesz się tam ''

@Elf

Masz na myśli brak szkoleń? A jak ze wstępnymi? Jak w takim razie jest z awansem w Trim Techu? Czy jest on możliwy? Jeśli tak, to po jakim czasie i jak trzeba się wykazać? Chodzi mi o stanowisko operatora.

AlA

Nie ma nic.

Dominika
@AlA

No to trudno, z rozwoju nici, ale może choć zarobki miesięczne na tyle dobre ma operator, że nie marzy mu się awansowanie i inne takie.

Fhbgy
@Julia

Zapomnij. Robisz jak (usunięte przez administratora) Jedno i to samo. Zmieniaja sie czasem produkty

Dominika

Akurat do Trim Techu szukają kontrolera jakości i pomocnika na linię produkcyjną. Jakie jest wynagrodzenie na każdym z tych stanowisk? Widzę, że pomocnik głównie obraca zagłówki i przycina wystające nitki, ale też pakuje, sortuje i liczy. Są jakieś premie za sprawność?

Iza

Witam ,czy sa przyjęcia do pracy na stanowisko szwaczka ?

@Iza

Tak

Iza
@odp

Wysłałam cv -ile się czeka na odpowiedź?

@Iza

Pani Izo, Wszystko zależy od danego działu - ciężko mi określić. Z reguły, jeśli do tygodnia nie otrzyma się wiadomości to oznacza, że na rozmowę rekrutacyjną zostały zaproszone inne osoby. Pozdrawiamy

Czy jest możliwość pracy w WB TRIM TECH na część etatu?

Odp

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości...

Operator Maszyn

Nie rozumiem

Kiedy mozna czekac na odpowiedz?

Beti

Hej mam pytanie czy aktualnie firma poszukuje na pomoc na linji?

@Beti

Aktualnie trwa rekrutacja. Można aplikować.

Bb

Ile czeka się na odpowiedź z firmy po rozmowie rekrutacyjnej ?

@Bb

Z reguły na rozmowie, osoby, które ją przeprowadzają informują, do kiedy trwa rekrutacja na dane stanowisko. Jeśli do końca rekrutacji nikt sie nie skontaktuje/nie skontaktował, oznacza to, że został wybrany inny kandydat.

@Odp

A jak wygląda taka rozmowa? Jest parę etapów, które trzeba przejść? Pytam bo pewnie inni kandydaci chcieliby wiedzieć jak się do rekrutacji przygotować i czego oczekiwać.

@Julia

Jedynie na stanowisko "szwaczka" oprócz rozmowy, jest przeprowadzany test na maszynie szwalniczej. A poza tym jest to normalna rozmowa na temat tego, co robi się nadanym stanowisku etc. wraz z osobą, która jest odpowiedzialna za zespół.

Czy macie wiedzę na temat rozmowy rekrutacyjnej w WB TRIM TECH i możecie wspomóc osoby poszukujące pracy? Tym bardziej, ze na GoWork.pl pojawiło się 5 listopada kilka ogłoszeń.

Dział administracji

Na chwilę obecną poszukujemy jedynie pracowników na stanowisko Szwaczka... Niestety GoWork nadal nie usunął ogłoszeń ze strony mimo monitów w tym zakresie. Ogłoszenia na innych stronach są archiwalne bądź nieaktualne a tutaj dalej wiszą i nikt z tym nic nie potrafi zrobić. Zachęcamy zatem do śledzenia informacji na naszej stronie na FB bądź Lento - tam widnieją aktualne ogłoszenia o pracę. Pozdrawiamy :)

Zespół

Prosimy aby informacja była podparta argumentami. :)

Andrea

Jako kierownik produkcji - czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Andrea

Z pewnością rozmowy z kierownictwem koreańskim, ponieważ wymagany jest język koreański do kontaktu z przełożonymi.

On

Rekrutacja się skończyła??

@On

Nadal trwa na stanowisko szwaczki :)

On

Chodzi mi bardziej o pomoc bo było ogłoszenie I czy rekrutacja się skończyła bo czekam na odpowiedź o prace

Nowa

Hej mam pytanie polecacie I czy soboty też robocze ?

@Nowa

czasami i tylko dla chętnych ;)

Frelka

Czy wywijanie podlokietnikow jest ciężkie? Bolą ręce? Trzeba dużo siły użyć?

@Frelka

zależy, co dla danej osoby jest ciężkie... Jest to najcięższa praca w naszej firmie. Wiadomo, że po kilku godzinach wywijania mogą ręce rozboleć ale to kwestia przyzwyczajenia się. Na produkcji, gdzie trzeba zakręcać słoiki jest ciężej ;)

Re

Rekrutacja jest już rozstrzygnięta??

Joł

Praca zła nie była.. Największy syf wprowadził nowy prezes który poniekąd ma doświadczenie nie wiedzieć tylko w czym?! Najchętniej zlikwidował by przerwy, zakazał porozumiewania się a kibel zamknął! a ludziom rzucił po misce ryżu.. z jego strony zero szacunku dla polskich pracowników..

@Joł

Na szczęście ten Pan już z nami nie pracuje od sierpnia 2017 :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie WB TRIM TECH?

Odp

Dostał Pan/Pani odpowiedź zwrotna czy zostanie przyjęty/a?

@Odp

Na rozmowie rekrutacyjnej, osoby na nią zaproszone są informowanie, do kiedy otrzymają odpowiedź zwrotną - pozytywną. Jeśli do tego czasu, nikt się nie skontaktuje można uważać, że osoba nie dostała się na dane stanowisko.

asia123

czy nabór dalej trwa ?

@asia123

Do końca przyszłego tygodnia.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w WB TRIM TECH?

Odp

Atmosfera jest bardzo dobra.

Justyna

A jak się pracuje? Jest dobrze i dlatego nikt nie korzysta z forum żeby napisać coś?

Ciekawy
@Justyna

Też jestem ciekaw

@Justyna

pracuje się dobrze, bo ludzie są ok... odpowiedzi może mało, dlatego że głównie jest to stała ekipa /dość zgrana/...

Mikołaj
@odp

Fajnie, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Powiedz mi proszę na jaką umowę mogą liczyć początkujący pracownicy w WB TRIM TECH, czy można tu dostać umowę o pracę od samego początku? Liczę że dasz mi znać!

@Mikołaj

WB TRIM TECH daje tylko umowy o pracę na pełny etat - nie ma żadnych innych.

ciekawa

czy na pewno piszesz o firmie WB TRIM TECH? Pytam, bo liderek tam nie ma. Jest jedna liderka na kontroli jakości i to wszystko - a życiowych pytań nikt mi na rozmowie nie zadawał. hmm

Śmieszne

Ja nie pracowałem nigdy w firmie WB TRIM TECH, ale miałem wątpliwą przyjemność być na rozmowie kwalifikacyjnej. Stanowisko - kierownicze. Rozmowa umówiona na dany dzień. Wstawiam się w wyznaczonym czasie, w wyznaczonym miejscu (siedziba firmy). Pierwsze co mnie spotyka - miła Pani, która kieruje mnie do "sali konferencyjnej", a tam kogo zastaje? Osobę innej narodowości z PSEM! Na mój widok Pan ze swoim pupilem opuszczają pokój. Od razu zapaliła mi się lampka w głowie. Po krótkim czasie pojawiają się 3 osoby, wraz z osobą z zagranicy. Typowa rozmowa - co Pan robi, jakie ma Pan kwalifikacje itp. Na koniec oczekiwania finansowe - i tutaj widzę szok na twarzach przedstawicieli firmy (podałem kwotę około 5 tys brutto) co na takim stanowisku to jedna z najniższych stawek czytaj - śmieszna. Rozmowa kończy się informacją: Do 2 tyg damy Panu znać. Pytam - czy dadzą Państwo mi jakąś informację? Czy po tym czasie mam uznać, że się nie zakwalifikowałem? Na pewno damy znać. i tak czekam do dziś. Jednym słowem - szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o WB TRIM TECH - Żory

• Jak się pracuje w WB TRIM TECH?

Zobacz opinie na temat firmy WB TRIM TECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WB TRIM TECH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WB TRIM TECH?

Kandydaci do pracy w WB TRIM TECH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WB TRIM TECH
2.3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Wodzisławska 191A
    44-245 Żory