Opinie o WB TRIM TECH w Żory

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WB TRIM TECH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w WB TRIM TECH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WB TRIM TECH w Żory

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie WB TRIM TECH w przypadku pracy jako Project Manager?

zmianę mamy jedną od 6.00-14.00

Lila Nowy wpis

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko szwaczki. Nie mam żadnego doświadczenia, ale widzę, że szukają tutaj chętnych nawet do przyuczenia. Czytam, że mogę otrzymać tutaj premię frekwencyjną. Można chociaż jeden dzień być na L4 i dostać premię? ;) Jeśli chodzi o dofinansowanie posiłków oraz dojazdów, to w jakiej wysokości są one sponsorowane? ;)

Anonimus Nowy wpis
@Lila

Wcale tak nie ma mialam gorączkę i chycilo mi kręgosłup bylam 2 tygodnie na zwolnieniu lekarskim i dostałem wypowiedzenie umowy o pracę omijać szerokim łukiem

Małgosia Nowy wpis
@Anonimus

Tez myślałam nad stanowiskiem szwaczki, ale już sama nie wiem.. co jak ja się rozchoruje, albo dziecko. Mogłabyś mi jeszcze napisać czy ogólnie tak postępują z każdym po l4, i czy jest chociaż jakiś okres wypowiedzenia zachowany.

Daniel

Witam..czy aktualnie są przyjęcia i jeśli tak to na jakie stanowiska ? Dziękuję za odpowiedź

@Daniel

ogłoszenia są zazwyczaj na portalach Lento, Nuzle oraz OLX ale zawsze można przynieść bądź wysłać CV i może akurat przyjmą

Anonimus Nowy wpis
@odp

Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie w rybarzowicach prezes koreanczyk i chce zeby pracownicy uczyli się koreańskiego bo są mało komunikatywni nie można chorować bo zaraz wypowiedzenie umowy o

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie WB TRIM TECH? 5 listopada na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Project Manager. Ktoś z Was aplikował?

Brak słów

Jeśli ktoś jeszcze w obecnych czasach myśli... albo inaczej - uważa (bo inni wiedzą), że podczas podpisywania umowy, na której jest wskazane wynagrodzenie BRUTTO - dostanie tyle, co wysokość BRUTTO to GRATULUJĘ ŻYCIA W BAŃCE MYDLANEJ. Większość osób zatrudnionych na umowę o pracę wie, że wynagrodzenie, które otrzymują “na rękę” to tzw. kwota NETTO – czyli suma pomniejszona o koszty, jakie musi ponieść pracodawca. Całość wynagrodzenia nazywa się zaś kwotą BRUTTO. To, co faktycznie dostaje pracownik, jest równe ok. 70% kwoty brutto. Ale, żeby to wiedzieć należy trochę pomyśleć, skąd się to bierze. Współczuję osobom, które nadal nie wiedzą, jak wyglądają realia wynagrodzeń w Polsce i to, że z wynagrodzenia odciągane są różnego rodzaju OBOWIĄZKOWE podatki i składki (zdrowotne, emerytalne...). Wystarczyło może zapytać p. Barbary, czemu się nie dostaje kwoty BRUTTO na konto a nie oczerniać i oskarżać o kradzież, gdyż jest to niestosowne i w twej wypowiedzi wręcz śmieszne, jeśli nie wiesz czym różni się kwota BRUTTO z umowy od kwoty NETTO "na rękę".

@Brak słów

Nie bardzo cię rozumiem. Przecież wiadomo że na konto idzie netto a nie brutto. To ktoś z pracowników miał pretensje że nie zarobił tyle co myślał?Jak już wspominasz o zarobkach to prócz premii frekwencyjne jest też wydajnościowa? Doceniają finansowo jak ktoś się przykłada do roboty i robi wyniki?

odp

Ktoś, kogo usunięto już komentarz stwierdził, że na umowie miał kwotę xxx (brutto) i tą różnicę między brutto a netto, którą dostaje się na konto, pewnie zabiera kadrowa...

Firma szuka szwaczki również do przyuczenia. Widzę, że minimalnie można otrzymać 4242 zł brutto. A co należy zrobić, aby zarabiać więcej? Czytam coś o premii frekwencyjnej. W jakiej wysokości ona jest? Można chociaż jeden dzień być na L4 i nadal się ją dostanie? Proszę o konkrety, bo będę tu aplikować.

Operator Maszyn

Nie rozumiem

Kiedy mozna czekac na odpowiedz?

Jak wygląda ścieżka kariery w WB TRIM TECH? Czy trudno jest zdobyć awans?

Tu się coś jakby nie zgadza. Minimalna krajowa wynosi teraz 4242 brutto, więc czemu szwaczka ma w ogłoszeniu 3490 zł brutto miesięcznie? Czy chodzi o to, że ogłoszenie było odświeżane od zeszłego roku? Ale wtedy minimalna była 3600 brutto, więc nadal za mało. Wiecie, o co dzodzi?

Odp

Witamy, Nie ma możliwości pracy zdalnej na żadnym stanowisku. Jest to produkcja, która wymaga ciągłego nadzoru.

@Odp

Rozumiem, a praca jest na zmiany? Można dowiedzieć się w jakich godzinach i jak jest układany grafik?

zmianę mamy jedną od 6.00-14.00

Dzień dobry czy gdy na rozmowie rekrutacyjne powiedzieli mi ze zadzwonią środa czwartek to faktycznie dzwonią czy odpuścić ?

Klementyna
@Nowy

Oddzwonili do Ciebie? Poza tym, jak byłeś na rozmowie rekrutacyjnej, to może opowiesz na czym ona polegała? O czym rozmawialiście? Czy były zadawane jakieś istotne pytania, które mogłyby zaważyć na decyzji? Jeśli tak, to wspomnij jakie :))

@Klementyna

Nie oddzwonili, rozmowa polega na tym co potrafisz i czy kiedyś szyłas na maszynie później zabierają cie na produkcje i musisz pokazać jak uszyć taki zagłówek po tym jak pokaże ci Pani od rekrutacji… Pani bardzo chwali każda osobę nigdy nie wiadomo czy zadzwonią

Becia

Dzień dobry. Możecie mi szczerze napisać. Czy ludzie w wieku 50 lat są zatrudniani w firmie czy i u Was są przeganiani bo niby są już starzy .

Mil

Jak się pracuje w firmie? Czy można rozmawiać w pracy? Być " pod telefonem" , czy jest reżim jak w niektórych firmach?

Nowa

Dzień dobry. Na stanowisku szwaczka , można powiedzmy utrzymać się parę dobrych lat ,czy zwalniają po jakimś tam czasie jak w innych zakładach, np.sezon itd itd.

@Nowa

Jeśli się chce pracować i robi się to dobrze to jak najbardziej. Mamy stałą ekipę od początku firmy. Z uwagi na ciągły rozwój firmy ekipa się powiększa.

@Odp

Pytam bo pisze ,że po 3 latach są zwolnienia. Jednak jeżeli można pracować przez długie lata to składam cv. Dzięki.

@Odp

No to super, mi też zależy na stabilnym zatrudnieniu:) Dasz mi jakieś rady co do rozmowy kwalifikacyjnej? Jest się czego obawiać, pytają o coś konkretnego, czy raczej na spokojnie do tego podejść? Po kilku latach zatrudnienia można liczyć na jakieś podwyżki za staż pracy? Widełki sa rynkowe na stanowisku szwaczki? :)

Ile wynosi premia frekwencyjna .

odp do Ja (Pracownik)

Wszystkie tego typu informacje są w Regulaminie Pracy, który dostępny jest dla wszystkich na dole. :) Każdy pracownik ma obowiązek zapoznania się z nim.

To ty
@odp do Ja (Pracownik)

No ok ale jeżeli ktoś się chce przyjąć to fajnie było by wiedzieć na co można liczyć w firmie to chyba nie jest żadna tajemnica

@To ty

No niby. Z drugiej trony nie powiedział, że nie ma dostępu do tego typu info. Na rozmowie chyba normalnie powiedzą jak ktoś spyta? W ogóle jak obszerny jest ten cały regulamin, jest w nim coś szczególnego czy raczej podstawy jak w każdej firmie?

@To ty

Oczywiście. Wszystkie składowe wynagrodzenia są podawane na rozmowie rekrutacyjnej.

To ty
@odp

Ale myślę że nawet na takim forum nie powinno to być tajemnica a nie że na rozmowie jest podane dla mnie logicznym jest że jak już jestem na rozmowie to pytam o warunki zatrudnienia i na jakie wynagrodzenie można liczyć. I myślę że spora część osób czyta sobie opinie na go work za nim złoży cv do danej firmy i takie informacje bardzo ułatwiają czy wogóle warto .

Łukasz
@To ty

Masz racje. Widełki powinny być podane w ogłoszeniu albo jak kto spyta to dostępna informacja na forum. Takie tajne przez poufne tylko sprawia że kandydat robi się podejrzliwy. Ty chcesz tu aplikować? Jak tak to na jakie stanowisko?

@Łukasz

Przecież w ogłoszeniu jest podana minimalna. O dodatkach na danym stanowisku informuje kierownik danego działu.

Szura

Witam..czy aktualnie są przyjęcia i jeśli tak to na jakie stanowiska ?

Miki

Witajcie, nie wiem czy wypada pytać o zarobki.. ale jeśli możecie to powiedzcie ile można zarobić na produkcji? Oferują najniższą stawkę plus premie frekwencją? Ile wychodzi na rękę?

Oo
@Miki

Ah przestań nawet nie zawracaj sobie głowy to dziwna firma robi się nadgodziny od 5 albo do 16 I wszystkie soboty żeby była jakaś wypłata

Pp
@Oo

A co roku te doceniane osoby maja coraz mniej na wypłacie

WB TRIM TECH szukała niedawno pracowników w mieście Żory. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

odp

A ja mam pytanie? Co na celu mają dziwne wstawki pracowników GoWorka? Przecież Wam takie informacje do niczego nie są potrzebne a jeśli ktoś o coś będzie chciał zapytać tutaj to to zrobi. ;)

@Bas....

Pracujesz 3 lata na umowach na czas okreslony (możesz być sumiennym pracownikiem nie bywać na L4 ) a i tak cię zwolnia bez podania przyczyny. (bo nie musza podawać)Takie chyba maja zadady Wiem z pewnego źródła

@@Bas....

Czyli każdy po 3 latach jest zwalniany? Nikt tutaj nie pracuje na czas nieokreślony?

@Monika

Oczywiście, że jest gro osób na umowach na czas nieokreślony. Zwalnianie są tylko osoby, co do których było jakieś "ale", a sumienni i pracowici zostają.

@Odp

No i ci sumienni jak tak zostają to co tak właściwie z tego ostatecznie mają? jak tu wyglądają sprawy z jakimś docenianiem ludzi?

Wera

Jaka stawka na start? Kiedy są przyjęcia?

@Wera

UoP- minimalna krajowa + premie regulaminowe

Ciekawa

Czy jest system zmianowy?

Nowa

Na ile zmian pracuje się w firmie? Ile jest przerw i w jakiej długości? Domyślam się, że wynagrodzenie to najniższa krajowa, ale jakie premie do tego?

Mikołaj
@Nowa

Skąd ta pewność że najniższa krajowa? Ktoś ci mówił wcześniej?

@Mikołaj

Wyczytałam z wcześniejszych opinii, może coś się zmieniło dlatego wolę zapytać:-)

Jak oceniacie pracę na stanowisku Manager w firmie WB TRIM TECH?

Managerami są tylko Koreańczycy :)

Lidia

hmm, bardzo ciekawe rozwiazanie, czy wiadomo może dlaczego tak jest ze tylko koreańczyk ma szanse na taka prace, o co chodzi ?

@Lidia

Może chodzi o to, że managerowie kontaktują się bezpośrednio z szefem i firmami, z którymi współpracują a tam również są Koreańczycy i język ten jest wymagany na poziomie zaawansowanym?

Barbara
@odp

Brzmi sensownie. No ale skoro nie ma opcji awansu na stanowisko managerskie to są w ogóle jakieś inne awanse możliwe czy raczej nie ma na co liczyć?

adfg

na stanowisku Manager? nie dasz rady , prędzej wyladujesz w wariatkowie

Aneta
@adfg

Aż tak ciężko? To co trzeba zrobić żeby awansować na to stanowisko? Czy może tylko po znajomosci awansują?

PP

Mam wrażenie że na wszystkie pytania i opinie odpowiada jedna osoba z biura

AlA
@PP

Bo tak jest ????

@PP

Niekoniecznie ;)

Nikiniki

Witam czy ktoś może powiedzieć jak wyglada premia ? Jak z pieniazkami na wakacje ,święta itd ile na miesiąc wypłata wyniesie

Grażyna
@Nikiniki

Hej, udało Ci się coś dowiedzieć skąd indziej? Tak szczerze to obstawiam, że te premie mogą być bardzo różne, zależy jakie stanowisko, jak się jest zaangażowanym. I w sumie to chyba niewielu pracodawców daje jakieś dodatki do wakacji, zwłaszcza w prywatnych firmach.

Fhbgy
@Nikiniki

Najnizsza krajowa. kierowniczka tak zmanipulowala wsztstkich, pozapisywali sie na nadgodziny bo mysleli ze bedzie sporo a tu uwaga niecale 50zl.

@Fhbgy

Ale ile tych godzin w sumie wyszło za to 50, o którym piszesz?

@Grażyna

U nas jest ZFŚS i są dodatki takie jak wakacje pod gruszą, premie świąteczne etc. :)

Zostaw merytoryczną opinię o WB TRIM TECH - Żory

• Jak się pracuje w WB TRIM TECH?

Zobacz opinie na temat firmy WB TRIM TECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WB TRIM TECH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WB TRIM TECH?

Kandydaci do pracy w WB TRIM TECH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WB TRIM TECH
2.3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Wodzisławska 191A
    44-245 Żory