Opinie o sinsay.pl - LPP S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sinsay lpp. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sinsay lpp o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sinsay lpp w Kraków

Anonima

Zostałam zatrudniona na początku wyprzedaży, na rozmowie kwalifikacyjnej zapewnienia o przeszkoleniu, elastycznym grafiku i pensji na czas a w rzeczywistości: szkolenie, którego w ogóle nie było tylko czekają aż popełnisz błąd/ jakoś sobię sama poradzisz/ odejdziesz. Grafik zmieniający się z dnia na dzień czyli info o 22.00 że masz na 6.00 rano i tak codziennie. Wypłata spóźniona o 3 tygodnie i wypłacona tylko część czyli kilka stow za tydzień pracy, na resztę trzeba czekać i walczyć żeby w ogóle ktoś łaskawie wypłacił. Wymagań 150, przerwa co do min, proszenie o zastępstwo na kasie bo ktoś potrzebuje do wc, podpisana umowa zlecenie na kolejny miesiąc która nagle jest dla nich nie ważna bo masz 3 dni na ogarnięcie lekarza medycyny pracy z przymusowym podpisaniem umowy o pracę na śmieszny etat. Kpina i wyzysk....

patrycja

pracowałam w galerii katowickiej , kasa śmieszna , dużo roboty, kierowniczka młoda (usunięte przez administratora) nawet grafiku nie potrafiła zrobic na miesiac , bo zmiany były 4 razy min w ciągu miesiąca ,gdzie okazywałao się ,że z dnia wolnego robi się dzień pracy ,a z dnia pracy dzień wolny totalna porażka omijajcie z daleka tą firme

Beata
@patrycja

A czy zgłosiłaś kierowniczce, że przeszkadzają Ci kilkukrotne w miesiącu zmiany w grafiku? Czy mogłaś odmówić przyjścia do pracy w dniu, który według wcześniejszej wersji grafiku miałaś wolny?

Wwww

Jak złożyć wniosek o urlop macierzyński ?

sara0101

Nie polecam. Przyszło błędne zamówienie. Oczywiście tańsze, ja byłam stratna nie sklep. Próbowałam się z nimi skontaktować codziennie przez tydzień Infolinia - nie odbierają E-mail - nie odpisują Czat na stronie sklepu - bot, a potem łączenie z konsultantem wieczne ( czasem zostawiałam laptopa na godzine i i tak wciąż łączyło, czyli konsultantów brak) W końcu po 9 dniach dostałam odpowiedź na maila. Że mogą przysłać bezpłatnego kuriera. Odpisałam, że niestety nie ma takiej możliwości ponieważ jestem na izolacji domowej, i czy można wysłać zdjęcia produktu (kody z metek włącznie) i żeby oddali mi chociaż różnice w cenach. Pani odpisała ze nie. I albo zwracam albo nie :) Zostałam bez możliwości zwrotu towaru ze względu na izolacje. A oni +40 złoty. Dodatkowo z ich winy to ja mam sobie zawracać głowę drukowaniem etykiet i czekaniem na kurierów którzy mówią, że bedą o 11 a są o 15? Brak słowa przepraszam. Pierwszy raz spotkałam się z takim chamstwem. Inne sklepy prosiły o weryfikacje kiedy doszło do błędu (fakture, zdjecia itp) proponowały paczkomat ( żeby klient oddał towar w dogodnym terminie skoro pomyłka zaszła ze strony sklepu). Opcji było pare, kody rabatowe cokolwiek, uprzejmość konsultantów. Sklepy robiły wszystko aby ponownie klient wrócił po zakupki. Chociażby Reserved. Również zdarzyło mi się że pomylili zamówienie, następnego dnia dostałam maila z przeprosinami i żebym wybrała sobie dowolną formę zwrotu towaru. Tragedia .

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Sinsay lpp?

sinja

zaczynam pracę we wtorek, miesiąc zlecenia a później można przejść na umowę o pracę

Ryszard
@sinja

I jak oceniasz pierwsze dni w pracy? Jesteś zadowolona?

aloha
@sinja

Powodzenia :) która galeria?

aloha

Portal, który jest "neutralny" usuwa komentarze. Prawda jest taka,ze gdyby zadna z tych sytuacji nie miala miejsca - żaden kierownik nie usuwałby komentarzy. Przemyślcie czy chcecie pracować w fajnym miejscu bo w pracy spędza się sporo czasu. Ale omijajcie galerię w Modlniczce z daleka :)

Dorota

Hej, a ja piszę jako klientka :) Pytanie do osób, które zakupiły buty na sinsay.pl - czy uznają reklamację gdy buty np. się rozkleją, czy nie? Różnie jest w sklepach, niektórzy takie wady uznają jako powstałe w trakcie użytkowania i reklamacji nie uznają. Dacie znać, jak tutaj to wygląda? Ceny są stosunkowo konkurencyjne, ciekawe czy jakość jest dobra.

bb
@Dorota

do pol roku uznają a potem roznie bywa

Pracowałam w firmie rok. Dokładnie na zakopiańce w Krakowie. Roboty dużo, pieniądze śmieszne. Już nie wspomnę o tym, że firma zatrudnia tylko na 1/2 etatu. Brak premii. RKS to była totalna pomyłka, dobrze że odeszła. Jedyny plus tej firmy to to, że wypłata była nawet przed 10.

mona

nie odeszła tylko przeszła na inne wyższe stanowisko

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sinsay lpp?

Prawnie po podpisaniu umowy o prace na 2,5 roku jeśli będą chcieli podpisać z tobą podpisać następna umowę pow wygaśnięcia tej to musi być na czas nieokreślony (jeśli dostales/łaś wyższe stanowisko w przeciągu tego czasu to podpisywałaś/łeś nową umowę i okres 2,5 roku chyba zaczyna się od nowa, nie jestem pewna)

@ja a jakieś inne dodatki?

@Michał

Multisport i coś z lekarzem (nie pamietam z jaką firmą mają umowe i nie korzystam)

Wiktor

Macie fajne zniżki na ubrania jeśli tam pracujecie ?

@Wiktor

25% zniżki w formie kuponu rabatoweg na 50 zł wydane (czyli 12,50 zł na kwotę od 50 zł-99,99zł powyżej jeśli wartość zakupów wynosi więcej to zużywasz następny kupon i będzie od 100-149,99zl, czyli już zużywasz 2 kupony itd.). Kupony dostajesz raz na 3 miesiące ich ilość zależy od etatu (na umowie nie wyrobionych godzin tzn. Masz umowę na 1/4 etatu dostajesz chyba 9 zniżek i nie zależnie czy godzin wyrobisz jak za 1/2 etatu lub więcej zniżek masz tylko 9)

NigdyWięcej

Zgadzam się z opinią Sinsayoff. Kiedyś miałam okazję tam pracować. Traktowanie pracowników jak roboty, które się nie męczą to norma.(usunięte przez administratora)O regionalnej szkoda pisać, bo jej nigdy nic nie pasuje. (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Sinsay lpp: Zatrudniać na stanowiska kierownicze ludzi, którzy się na tym znają i potrafią motywować zespół. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jakikolwiek system motywacyjny, zmienić regionalną

Lol
@NigdyWięcej

Ale Ty nie rozumiesz, że niczym innym nie zmotywujesz pracownika niż pieniędzmi? Regionalni i ich pitolenie nie robi na nikim wrażenia. Jak tak dalej pójdzie to sami będą zapieprzać bo nikt do pracy nie przyjdzie.

Zawiedziony pracownik

Pracowałam 3tygodnie w Sinsay outlet , przysięgam w życiu nie trafiłam aż tak źle kierowniczka Marta Bocian mobbinguje swój zespół, krzyczy i obraża dziewczyny , są one zastraszone . Atmosfera w pracy jest nie do zniesienia , próbując się zwolnić pracując 5 dni pod rząd w tym 3 po 12 h spotkałam się z ogromnymi problemami i nie miłymi komentarzami ze strony kierowniczki.. Unikajcie tego miejsca!

Zostaw merytoryczną opinię o Sinsay lpp - Kraków

• Jak się pracuje w Sinsay lpp?

Zobacz opinie na temat firmy Sinsay lpp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sinsay lpp?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sinsay lpp?

Kandydaci do pracy w Sinsay lpp napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sinsay lpp