Opinie o Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. w Opole

Niko

Ja tam pracuje już sporo czadu i jest stabilnie, rozwój możliwy choć w rożnym tempie. Wynagrodzenie zawsze na czas i ludzie ok

czas na zmiany nowa praca

Super firma dla wszystkich osób każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Nie masz czasu na chodzenie na siłownie i przestrzeganie diety? -NIE MA SPRAWY PRZYJDŹ DO FIRMY mają do zaoferowania 15 min przerwę śniadaniową na 8h pracy spóźnisz się czeka Cię pogadanka z liderem. Chcesz pracować w młodym wyszkolonym i dynamicznym zespole? -NIE MA SPRAWY PRZ.. a nie to nie tu. W twoim poprzednim zakładzie nie dostarczali odpowiedniej ilości rękawiczek; i koszulek na przebranie?a o sprzęt do przezbrojeń i ustawiania maszyn maszyn musisz się prosić? -NIE MA SPRAWY PRZYJDŹ DO FIRMY tutaj jest tak samo 1 para rękawiczek przy pracy z olejem odpadami i gorącymi częściami na tydzień. W twojej poprzedniej pracy miałeś nad sobą mądrzącego się przełożonego który wiekiem dorównywał Królowej Anglii ? -NIE MA SPRAWY PRZYJDŹ DO FIRMY oferujemy młodą kardę liderów którzy nie znają się na niczym oraz są ulegli dyrekcji, a jaka kolwiek twoja prośba którą chcesz przekazać kierownictwu przez nich jest automatycznie odrzucana bo dostają ataku epilepsji na samą myśl że będą musieli o coś zapytać kierownictwa Lubisz czasem zaspać do pracy albo nie pojawić się w niej? -NIE MA SPRAWY PRZYJDŹ DO FIRMY za nie stawienie się w pracy nie dostaniesz premii która podobno jest a poza tym hm.. nic bo firma nie ma pracowników więc nie bój się o swój wakat W poprzedniej firmie nie miałeś możliwości rozwoju i poznawania nowych maszyn? musiałeś ciągle pracować na jednym stanowisku pracy? -NIE MA SPRAWY PRZYJDŹ DO FIRMY u nas z dnia na dzień będziesz rzucany na wszystkie maszyny bez możliwości sprzeciwu bo przecież komu zgłosić swoją nie chęć skoro liderzy są bojaźliwi? więc się rozwijasz a po 5 miesiącach w końcu upragniona podwyżka po 40zł od nowo poznanej maszyny! Denerwowały Cię wiecznie nie potrzebne szkolenia i poznawanie procesu? -NIE MA SPRAWY PRZYJDŹ DO FIRMY tutaj nie ma czasu na nic poza produkcją wieczne gonienie normy którą nawet doświadczeni pracownicy często nie są w stanie wykonać. Boisz się że jako nowy pracownik nie poradzisz sobie z anglojęzycznym oprogramowaniem którym posługuje się firma? -NIE -SPRAWY PRZYJDŹ DO FIRMY w wiecznej pogoni za wynikiem nowi pracownicy mają tylko produkować i na koniec zmiany sprzątać i tak do czasu aż sami czegoś nie pojmą bo brakuje czasu i chęci na szkolenia. Denerwował CIę inżyniering który wiecznie się do wszystkiego wcinał i przeszkadzał w pracy? -NIE MA SPRAWY PRZYJDŹ DO FIRMY nasi inżynierowie są wiecznie na przerwie papierosek co godzinę przerwa śniadaniowa godzinkę więc nie mają czasu na pouczanie i szkolenie pracowników Nie wiesz jak zaplanować sobie urlop? -NIE MA SPRAWY PRZYJDŹ DO FIRMY tutaj cały urlop a nawet więcej rozplanuje Ci firma, na koniec roku jest odrabianie po pracy kolejnych zaplanowanych przez firmę dni urlopowych Dumą tej firmy jest jakość szczególnie jest to odczuwalne na 1 zmianie gdzie w wyposażonym laboratorium zasiada 9 jakościowców ( gdzie średnia frekwencja ludzi pracujących przy maszynach na 1 zmianie produkcyjnej wynosi 14 osób) gdzie przeciętnemu pracownikowi nie jest dane wiedzieć czym się zajmują i co robią( w sumie nawet liderzy nie wiedzą po co jest tyle osób w jakości jak i tak co chwilę przychodzą reklamację i nie ma premii ) ,a na każde pytanie dotyczące jakości jest się przekierowanym do innej osoby która i tak nie zna odpowiedzi na nasze pytania i tak żeby nie przedłużać traci się 30 min rozmawia z 9 osobami a summa summarum nikt nie zna odpowiedzi bo akurat trafiamy na osobę która nie jest z tej dziedziny jakości. Przez dużą ilość wykwalifikowanych jakościowców nie znających się na niczym Firma jest tak głęboko w d..ole że Kierowniczkę ciągle boli głowa więc nie ma ochoty rozmawiać z zwykłymi pracownikami.

@czas na zmiany nowa praca

Starałeś się bardzo szczegółowo przedstawić swoje zdanie na temat pracy w firmie Global Steering Systems Europe. W jednym ze swoich punktów napisałeś, że brakuje osób chętnych do pracy w tym miejscu. Wiesz może, czy w związku z zapotrzebowaniem na pracowników osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą aplikować?

@Piotr

Tak na chwilę obecną nie ma żadnych kryteriów przy zatrudnieniu wystarczy potrafić się podpisać :)

Teresa

A jak cała specyfika pracy, czy jest ciężka fizycznie?

@Teresa

Nie trzeba być muskularną osobą żeby sobie poradzić, bardziej liczy się bardziej zwinność i spryt.

Czy jest możliwość w Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. pracy na część etatu?

HR

Każdą osobę traktujemy indywidualnie więc także sprawy związane z wielkością etatu jesteśmy w stanie rozważyć w trakcie rozmowy. Zapraszam do kontaktu lub przesłania swojego CV, wówczas będziemy mogli spotkać się i porozmawiać. Nasz adres mailowy: rekrutacja@globalsteering.pl

Zmęczony

Największą porażką jest Karolina D. Nie szanuję pracowników, liderów i pewnie siebie też, nie ma pojęcia o produkcji, a najwięcej ma do powodzenia, żałosna jest.

@Zmęczony

Staram się zrozumieć, że masz jakieś obiekcje wobec tej osoby, ale chyba powinieneś pamiętać, iż na forum raczej unika się używania danych osobowych. Takie rzeczy zawsze warto jest zgłaszać do kogoś, kto będzie miał realny wpływ na zmianę sytuacji - mówię tu oczywiście o Dyrektorze Global Steering. Myślałeś o tym?

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. jakości produkcji w firmie Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
strgw

nie polecam pracy w tej firmie, jak najdalej od takich korporacji, mówię korporacji, bo firma ma już swoje oddziały i w chinach i w stanach oraz Brazylii. Pracowałem na produkcji, przełożeni grożą, że jeśli pracownicy nie będą chcieli przychodzić w weekendy do pracy oraz na 6 nocek z rzędu to zarząd nie będzie chciał pracować z takimi ludźmi strasząc przy tym pismem nakazującym nadgodziny, pracowałem tam od początków samego zakładu gdy nie było produkcji, a jedynie testy, na samym początku nie było ani jednego pracownika z Ukrainy, ludzie się zatrudnili będąc zachęcani amerykańskim kapitałem, nowiutką halą, a w tym momencie to pracownicy z za granicy to siła tej firmy, Polacy po prostu nie chcą pracować za tak śmieszne pieniądze, na produkcji, na 3 zmiany. na początek jak dobrze pójdzie to z nockami zarobicie może te niecałe 2 tysiące, za pracę w takim tempie, na trzy zmiany w takiej atmosferze gdy masz lidera nad głową który cały czas Cię pogania, to naprawdę żadne pieniądze, stracicie tylko zdrowie, liderzy to głównie bardzo młodzi ludzie którzy ewidentnie chcą się pokazać przed zarządem i często poganiają już naprawdę zajechanych pracowników którzy naprawdę dają z siebie wszystko, liczy się tylko i wyłącznie wynik, a człowiek jest nieważny. Przychodząc do pracy na produkcji musicie się również nauczyć pracy w systemie PLEX który działa tylko i wyłącznie po angielsku, niby stoicie cały dzień na maszynie, ale dodatkowo musicie rejestrować na bieżąco produkcję oraz odpady, na nockach tak naprawdę operator to jeszcze magazynier bo nie ma komu na nocce przywieźć kartonu i robić innych rzeczy, takie własnie małe smaczki sprawiają, że człowiek ma tej pracy po prostu dość bo myślał, że przyjdzie stanąć na maszynę na 8 godzin i pójdzie do domu, a niestety tak nie jest, jak na tak wielką firmę z tak wielkim kapitałem, posiadającą kilka oddziałów na świecie pakiet socjalny jest naprawdę niski i ogranicza się głównie do świąt, przy innych dużych firmach które są w Opolu, GSS wypada naprawdę słabo. Jeśli nie chodzicie głodni unikajcie tego miejsca, chociaż znam i takich ludzi którzy mówili, że nawet gdyby przymierali głodem nie wrócili by tam do pracy, jeśli chodzi o produkcje po prostu nie warto.

Zibi78
@strgw

Po tym gdy były dyr produkcji pan K.K się zwolnił (dziwne)W zakładzie wprowadzono 2 zmiany,pomieszanie ludzi, zlikwidowano dodatek nocny,mniejszy popyt na produkcję(brak zamówień klienta) dziwne ze zawsze gdy jest mniejszy popyt na zamówienia klienta niema premii dla produkcji która wynosi 300 zł,spotkania grupy roboczej na każdym spotkaniu to samo w kółko ze firma oszczędza itp itd,że kiedyś będzie lepiej ale kiedy niewiadomo,kierownictwo twierdzi ze nie będzie zwalniać pracowników bo chce utrzymać tą kadrę robocza która była dotychczas,szkoda tylko że z dnia na dzień zwalniają się kolejne osoby (starzy pracownicy) ponieważ mają dość i czują się nie docenieni, jakby to powiedzieć (usunięte przez administratora) gnój i ubóstwo!!!

Tomasz

To jakaś masakra, potwierdzam poprzednie komentarze... Możesz mieć nie wiadomo jakie doświadczenie, a dostaniesz taką samą kasę jak świeżaki bez znajomości tej roboty

Niedoceniony

Masakra gdzieś mają starych i doświadczonych pracowników,nowi po okresie próbnym mają prawie tyle samo co starzy, a jeśli chodzi o doświadczenie to jest zerowe. Firma idzie na ilość a nie na jakość. Może jakaś zachętą na pozostanie w tej firmie by się przydała.

Zmęczony

Jest tyle negatywnych rzeczy, ze niewiadomo od czego zacząć, więc zacznę od góry. 1. Dyrektor prod. to osoba nie mająca pojęcia o procesie, dopytuje operatorów "co tu robią" bo on nie wie. 2. (usunięte przez administratora) 3. Liderzy to w kilku przypadkach osoby bardzo młode po zawodówkach, bez jakiegokolwiek wykształcenia i szkoleń w zakresie produkcji i zarządzania ludźmi. Boją się że stracą stanowisko życia i czepiają się o wszystko operatorów. Do tego co chwile zaglądają na karty wydajności i tylko poganiają. 4. Inżyniering - generalnie OK jednak największe nieporozumienie to inż. na końcowym, najważniejszym procesie - montażu. Młody gościu bez doświadczenia, przez co proces jest bardzo niestabilny, ciągle coś jest nie tak, a on byle do 16 i do domu. Dlaczego na tak ważnym stanowisku nie ma kogoś z wiedzą i dużym doświadczeniem? Generalnie atmosfera pracy zła, ciągła presja na operatorach by robić więcej i więcej, ciągłe dokładanie obowiązków, na nockach operatorzy są jeszcze magazynierami, a norma jest taka jak na każdej innej zmianie gdzie magazynier jest. Ludzie już mają powoli dość. Do tego dochodzą nadgodziny, mając 1 zmiany często kończy się w sobotę o 14, i mimo że normalnie nocki zaczynają się w poniedziałek to chcą by po sobocie być w pracy już w niedzielę o 22 i zrobić 6 nocek. Każda odmowa wiąże się ze straszeniem wypisania polecenia nadgodzin i rozmową z górą. Brak słów za taki szacunek do wolnego czasu pracownika. Premie - oficjalnie 500 zl. i tym się szczycą, praktycznie - nikt takiej premii nie widział bo celowo tak dobrali kryteria że dostać całość jest niemożliwa. Podwyżki - szczycą się matrycą kompetencji, mówią że wraz z rozwojem, poznawaniem innych maszyn i działów bedzie fajna podwyżka. W praktyce nie chcą puszczać na inne działy i maszyny aby się uczyć, więc operator po okresie próbnym może liczyć co najwyżej na 50 zł podwyżki. Brutto oczywiście :) Zmieńcie podejście do pracowników, bo za chwilę sami będziecie tam pracować.

wiśnia85
@Zmęczony

Atmosfera ogulnie dziwna,wieczna rywalizacja i panika liderów,jeden drugiego kabluje ,ogułem tragedia,wszystko jest tak ustawione aby jak najwiecej wyciągnąc z przecietnego pracownika jak najnizszym kosztem czyli bez wzgledu na to jak działają maszyny masz zrobic swoje i tyle bo pózniej liderzy się trzęsą ze strachu czemu tak malo zrobione,w iwelu przypadkach tej firmy nieodpowiedni ludzie na stanowsikach jak zostalo napisane wyzej

Asd

Dramat

Łucja

Chyba zapomniałeś o zasadach, spisanych w regulaminie GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Jasno z nich wynika, że na forum nie wolno nikogo obrażać oraz wyzywać. Byłoby dobrze, jakbyś następnym razem miał to na uwadze. Poza tym - Twój post nie ma nic wspólnego z tym, z czym mieć powinien. Pracujesz w Global Steering Systems Europe? Jeśli tak, to powiedz, czy wszystkim pracownikom przysługuje tam dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

Anonimowa

Tak ma już dziewczynę

Anonimowa

A nawet żonę baranie

WKS
@Łucja

A jakie nieprawidłowości stwierdził inspektor pracy podczas kontroli? Czy czas pracy rozliczany był zgodnie z prawem? Czy za pracę w sobotę pracodawa udzielał dzień wolny? Czy pracodawa rzetelnie prowadził dokumentację firmową? Czy na magazynie palety z regału nie spadają, bo firma oszczędza na bezpieczeństwie? Jak udzieli Pani prawdziwych odpowiedzi, to będzie wszystko wiadomo na temat tej firmy!!!!!!

Jedenaście
@WKS

na magazynie palety stoją twardo i na dół wybierają się jak wózek je zabierze :)

kxx

Firma to totalne dno, aktualna liderka to dramat, proszenie się o wyjście na papierosa... pajace z biura co chodza po hali i robia zdjecia jesli cos im sie nie podoba i wysylaja do maila do dyrektorka, chwala sie premia, ktora wynosi 500 zl msc, gdzie przewaznie jest zabierana, bo reklamacja byla, a jesli juz dostaniesz to 40% normalnie na konto, a pozostale 60% jest odkladane, by po roku pracy dostal tak jakby “13” ogolnie to nie zarobisz, odradzam pojscia do tej firmy..... a no i tylko 15 min przerwy sniadaniowej....

jozin

Firma nawet ok płaca na czas tylko ten dyrek...prod totalne dno o jakości nie wspomnę obaj mało profesjonalni i bez wiedzy dyrektor techniczny się zwolnił na razie nikogo nie przyjęli dosyć chaotyczne zrządzanie brakuje kogoś z doświadczeniem w zarzadzaniu

Nati
@jozin

Tu masz rację dyrektor produkcji powinien się trochę doszkolic z procesu produkcji i przedewszystkim kultury osobistej, oraz sposobu komunikowania się z ludzmi,wytrzymałam w tej firmie 2 miesiące, główna zasada robić robić i robic, o wszystko trzeba się prosic, zakaz palenia, zakaz wnoszenia wody pitnej na halę bo przecież są dystrybutory, zakaz spoglądają na tel komórkowy, wieczna panika liderów co to będzie jak trzeba będzie się k.d tłumaczyć najlepiej nic się nie odzywać, no i te nazwy hamerykamskie,szkoda tylko że wypłata nie jest w dolarach,ogulnie nie polecam chyba że ludzią o silnych nerwach

Chemik87
@jozin

Coraz więcej ludzi odchodzi, ciekawe dlaczego, kiedyś prawda wyjdzie na jaw

@Chemik87

Powody takiego stanu rzeczy mogą być naprawdę rozmaite. Dlatego też starajmy się raczej nie oceniać wszystkiego w jednostronny sposób. Zapewne jesteś zatrudniony w firmie Global Steering Systems Europe. Powiedz - czy oprócz normalnej pensji dostajecie także premie uznaniowe? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji o tym pracodawcy.

Natalia n
@Łucja

Powodem tego stanu rzeczy jest pewnie atmosfera która panuje , brak szacunku lidera do współpracownikow, robić robić i ciągle malo,tacy młodzi z rocznika 96 97 nie nadają się aby kierować produkcja,łakomi na kasę jak świnie koryta,nic pożytecznego nie robią a kierownictwu to mało do (usunięte przez administratora) nie wejda bo przecież trzeba się podlizac,takimi działami powinni kierować poważni ludzie z jakimś doświadczeniem życiowym i wiedzą z zakresu współpracy z ludźmi,a nie gowniazernia z gimnazjalnym doświadczeniem........

Mati M
@Natalia n

Podpisuje się pod tym. Święta prawda.

@Mati M

Oczywiście - masz tu pełne prawo do podzielania zdania innych użytkowników. Ale byłoby dobrze, jakbyś przytoczył tu własne argumenty. Zrobisz to? Czy nadal pracujesz w Global Steering Systems Europe, a może już postanowiłeś pożegnać się z tym pracodawcą? Pamiętaj, że swoimi wpisami możesz w jakiś sposób pomoc innym osobom, dlatego zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

@Wokulski

Dno dna i metr mułu A tak poważnie 1. Zero podwyżek za wyjątkiem norm 2. Tak zwany "inżyniering" tylko dokładają ludziom obowiązków 3.Płace ci co zatrudnili się na samym początku to jeszcze coś mają ,nowy na start 2500 po trzech miesiącach około 50 zł brutto 4.Brak socjalu 5.Brak potrzebnych materiałów do pracy o wszystko trzeba się prosić

bert

witam, mocno negatywne, skierowane na konkretne osoby opinie typu "zero intelektualne" kreowane są przez osoby, które z różnych powodów opuściły firmę - przeważnie zostały zwolnione, albo co najmniej nikt ich nie zatrzymywał, jak chciały się same zwolnić. I powstałą frustrację przelwają na tego typu forach. Firma jest ciekawa, daja możliwość rozwoju -> ale jest dla osób, które chcą coś z siebie dać. pozdrawiam i do zobaczenia w gsse

@bert

Zgadzam sie. Juz jakis czas pracuje i mialem dwie podwyzki. Awanse sa jak najbardziej mozliwe ale gla kogos kto chce a nie tylko odbebnic zmiane po najmniejszej lini oporu i jeszcze miec pretensje, ze ktos czegos wymaga. Place na poczatku w miare ok ale jak sie ktos wykaze to jest duzo lepiej.

Rafał :)
@bert

O jakim rozwoju mówimy? Rozmawiam ludźmi z Gsse i każdy mówi ze tu się nie da rozwijać :)

Rafał :)

No faktycznie podwyżki sa przyznawane jak ludzie składają wypowiedzenia

@Rafał :)

moze kiedys tak teraz bardziej szanuja ukraincow

@bert

to prawda firma ciekawa na chwile obecna nie daje mozliwoscii zadnego rozwoju nie jestem sfrustrowany tylko zawiedziony postawa renomowanej firmy smutne jest to ze ludzie na kierowniczych stanowiskach psuja renome tej firmy pozdrawim

Normalny

Człowieku, gdzie Ty żyjesz? Pracodawca jest od rozwoju pracownika, a nie na odwrót! Pracownik przychodzi do pracy! Nikt w normalnym kraju nie żyje pracą i nie opowiada o niej w domu! Może ma jeszcze skakać z radości za marne grosze? Kompletnie nie wiem o co Ci chodzi! Za dużo "Baśni" Andersena się naczytałeś! Ocena firmy - 1 gwiazdka! Śmieszne do rozpuku te Twoje wypociny!

Joanna

@józef Drogi Użytkowniku, wstrzymaj się proszę od niepotrzebnych komentarzy. Ten nie wnosi totalnie nic do wątku na temat pracy w firmie Global Steering Systems Europe. Jeśli miałeś okazję w niej pracować, to napisz, co Twoim zdaniem jest pozytywnego, a co mogłoby ulec zmianom. Sprawi to, że na pewno pomożesz innym użytkownikom. Pozdrawiam.

@Joanna

na rozmowie ladnie czaruja aie nie dotrzymuja slowa wystarczy zmienic 2 osoby

Labo.

Większość w biurze nie ma pojęcia o procesie zwłaszcza K.K, A najwięcej mają do powiedzenia, inżynierzy się zwalniają Ale zaraz jest podwyżka i zostają, no i główną postać K.D wiecznie głowa ją boli ona ma dość nie radzi sobie ze stresem i wyrzywa się na innych i nie ma pojęcia o procesie. I brakuje narzędzi do pracy.

łuki
@Labo.

inżynierów własnie w tej firmie brakuje,trudno tych lamusów prosto po szkole nazwac inżynierami,zero pojecia o życiu i pracy na produkcji, a chcą ludźmi kierować,nic nie robią mądrego tylko biegają z jednego konca hali do drugiego,nic pozytecznego nie robią a kase dostają

Krzysztof

Brygadzista przychodzący do pracy i zajmujący się prywatnymi sprawami. Zamiast zajmować się pracą, to oglądał w necie samochody, a później został w pracy na nadgodziny i dodatkowo przychodził w sobotę. Tak naprawdę to nic tam nie robił. Jak zastępował pracownika, to był po nim jeden wielki bałagan. Wredny charakter.

Gal Anonim
@Krzysztof

Chyba nie pracowałeś w Gloobal Steering System:) pomyliłeś firmy drogi użytkowniku :)

józef

abc

Joanna

@Aaaa Rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie tej kwestii. Pozwól, że zadam jeszcze jedno pytanie. Czy prosiłeś rekrutera firmy Global Steering Systems Europe aby właśnie te warunki pracy Ci pokazał? Jeśli tak, to co Ci odpowiedziano? Poza tym, jeszcze raz chciałabym Cię prosić abyś opisał to, co zostało Ci na rozmowie zaproponowane. Będę wdzięczna.

Joanna

@Aaaa Wybacz, że o to spytam, ale nie do końca zrozumiałam, co miałeś na myśli. Nie pokazano Ci warunków pracy, czyli że nie pokazano Ci tego, gdzie miałbyś pracować i tym podobne, czy nie zostały Ci przedstawione warunki zatrudnienia, na których miałbyś być zatrudniony przez firmę Global Steering Systems Europe? Jest to istotne, więc liczę na odpowiedź. Ponadto, jeśli zostały Ci przedstawione warunki, na których miałbyś być zatrudniony - zachęcam Cię do podzielenia się tymi informacjami na forum.

Aaaa
@Joanna

Warunków pracy czyli gdzie miałbym pracować itp. Dla mnie jest to nie do pomyślenia, że potencjalny pracodawca nie pokazuje proponowanego stanowiska pracy i to zarówno warunków biurowych oraz tych jakie panują na hali jeżeli ma to być praca łączona.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.?

Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Północna 18
    45-805 Opole

Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.