Opinie o Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. w Opole

Ada Nowy wpis

Witam serdecznie. Jak wiadomo z opisu oferty dla analityka finansowego należy mieć minimum 5 lat doświadczenia aby móc się dostać. interesują mnie przy tym ewentualne zarobki. jest tu może ktoś kto zna widełki?

HR Nowy wpis

Wynagrodzenie zgodne jest z matrycą kompetencji - im więcej się uczysz i masz chęci do rozwoju tym Twoje wynagrodzenie rośnie. Jeśli chodzi o system pracy to tak pracujemy w systemie III zmianowy.

Klementyna Nowy wpis

Napiszecie coś o stanowisku Specjalista ds. controlingu?? Bo w internecie widziałam ogłoszenie i ciekawa jestem tego, czy pracownik tutaj ma zaplanowany onboarding? Jest tu proces wdrożenia, który jest zaplanowany, czy raczej jest to spontaniczne i nie ma jasne ścieżki wejścia w obowiązki? Jak się pracuje ogólnie?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

HR

Mamy obie możliwości: wypłatę nadgodzin oraz odbiór nadgodzin. Każdorazowo formę ustalamy z przełożonymi

zainteresowana
@HR

a jaka jest obecnie stawka dla pracowników produkcji?

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. jakości produkcji w firmie Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Dunajec

Witam pracowałem tam trochę i tragedia 2900brutto, lecz rozmowa rekrutacyjna i pierwszy dzień jest super panie z HR miłe i obiecuję złote góry opowiadają jaka to rodzina atmosfera jest w firmie itd, pierwszy dzień spoko szkolenia przychodzą kierownicy przedstawiają się jest fajnie i potem się zaczyna pierwszy dzień pracy początek zmiany kierowniczka produkcji już Ci nie mówi cześć jakby cie nie widziała dla niej jesteś pionkiem jeśli coś od ciebie chce to przez lidera bo nie będzie rozmawiać z robolem przecież, liderzy młodzież po szkole nigdy nie pracowali fizycznie przerwa 15 min wyjście do ubikacji za zgodą lidera i usłyszysz 'ale biegusiem do WC bo norma goni ' tragedia ratują się agencją pracy.

Julia
@Dunajec

Hej, skoro wspomniałeś o rozmowie rekrutacyjnej w Global Steeringu to może napisałbyś od razu jak ona przebiegała? Czy skupiała się jedynie na konwersacji czy może dostaje się również jakieś zadania do wykonania w celu sprawdzenia naszych umiejętności? Po jakim czasie jest odpowiedź w sprawie naszego przyjęcia?

@Julia

Hej,rozmowa rekrutacyjna to tylko konwersacja,przyjmą bez niczego bo nie maja ludzi,tam jest ciągle rotacja,ludzie przychodzą i odchodzą,widząc co tam się dzieje,i jak niskie są zarobki,więc się dobrze zastanów,zanim tam pójdziesz na rozmowę.

pp
@Dunajec

Przeszedłem jakiś czas temu z global, kawałek dalej do ifm ecolink (tez na Północnej). Niby ten sam obszar, a zupełnie inne warunki pracy. Nawet stawka wyższa i w ogóle inna gadka. Podejście do pracownika jakieś takie ludzkie. A na rozmowę kwalifikacyjna łatwiej trafić, zostawiasz kontakt, a oni dzwonią i jak już jesteś na miejscu to jest naprawdę okej.

Helena
@pp

Wiesz co, no o Globalu nieciekawie piszą, to jedno. Ale Twój komentarz to taka reklama konkurencji, że aż za słodko :D

Lider.????
@Dunajec

Nikt nikomu nie bronił iść do WC, wręcz przeciwnie ludzie chodzą co chwilę do WC albo na fajkę. A ty pewnie byłeś leserem który za samo przyjęcie do pracy woła 5000brutto żenada.

Anonoim
@Dunajec

Taka prawda jest nowy kierownik o ścianę rozczasc goni jak psów o jakieś wolne to musisz błagać bo inaczej ten flaszywy kierownik ci odmowi do tego stworzyli prawdopodobnie listę osób które im podpadły można to podać jako mobing

Marian

Dlaczego firma nie oferuje służbowych dojazdów do pracy? Robi tak wiele dużych firm i dzięki temu łatwiej znajdują chętnych do pracy z okolic Opola. Warto o tym pomyśleć!

Jonasz

Firma jak wiele z tej branży. Plus - kasa na czas i sporo pozytywnych ludzi.(usunięte przez administratora)

Obserwator
@Jonasz

Tu chyba cenzura posunęła się już za daleko...

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.?

HR

Wynagrodzenie podstawowe jest różne na różnych stanowiskach, uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji zawodowych i doświadczenia. Na stanowiskach produkcyjnych funkcjonuje matryca kompetencji, która jest wyznacznikiem wzrostu wynagrodzeń i rozwoju.

AAA

Ludzie odradzam ta firme!,oferuja 2900 podstawy za ciezka prace na trzy zmiany,matryca kompetencji od poznanej nowej maszyny 30 zlotych,parodia!!!,ludzie ok ,ale liderzy bojace (usunięte przez administratora)gonia do roboty bo kierownictwa sie boja jak ognia.

bezimienna

Firma każda jak inna - plus to kasa na czas i bez oszustw, warunki pracy ok i ludzie to plus

Teresa
@bezimienna

Sporo plusów wymieniłeś - i to rzeczy, które są bardzo istotne z punktu widzenia pracownika. Skoro wspominasz o wynagrodzeniu, to czy mógłbyś podać jakieś nawet orientacyjne widełki kwotowe?

xxx

Dziadowska firma,nawet bony świateczne nie potrafią dac na czas!,tylko do roboty gonic czlowieka,niech te panie z HR zejda na hale i popracuja z nami,a nie tylko udawac co to nie one!!!.

Lider. ????

Hit w firmie, Bony na święta będą wypłacane po świętach ????????????????, operatorzy liderzy, jakość i UR, dostaną po 300 a biurowi po 600 ????????????????????????.

Lider.????
@Lider. ????

Znaków zapytania miało nie być sory.

Magda

A na produkcji ile godzinowe są zmiany ?

Zapracowany.

Jeśli chcesz pracować przez 3 tygodnie bez przerwy to zapraszam, kier produkcji grozi zwolnieniem z pracy lub poleceniem służbowy tylko dlatego ze nie chcesz pracować we wszystkie weekendy to jest nie legalne, ale i tak zmusza pracowników.

xxx

Nie ma ludzi,a my mamy nocki robic,i jeszcze soboty czy niedziele chca nas zajechac!,nie polecam tej firmy!!!

Ccc

Można opinie na temat utrzymania ruchu ?

ziko
@Ccc

Pod względem technicznym praca dla osoby młodej, początkującej - może i tak - można się nauczyć pewnych rzeczy. Park maszyn umiarkowanie skomplikowany, wszystko do ogarnięcia. Pensje niezłe - szczególnie, gdy masz staż pracy... Zarządzanie ludźmi na kiepskim poziomie - częste nerwówki... Z ilością roboty rollercoaster - jak mało, mogą wysłać na maszynę pracować albo masz postojowe (plus dla firmy, że płaci), a raz zapiernicz, że robisz po 12h (możesz dorobić). Zależy co kto lubi.

Łysy
@ziko

Czyli obsługa maszyn też wchodzi w grę. To trochę dziwne bo to dział utrzymania ruchu a nie produkcja.Zawsze coś może się popsuć.Czyli tak jakby praca na 2 etaty .W weekend też pracujecie ?

Ccc
@ziko

Zarobki na start 5500 brutto ,na jakie mozna liczyć podwyżki w skali powiedzmy 2-3 lat

ziko
@Łysy

Nie wiem, już tam nie pracuję... Ale soboty kiedyś się zdarzały...

Czy zdarzają się nadgodziny w Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.?

HR

Tak zdarzają się nadgodziny w GSSE, szczególnie przy nagły zmianach lub chorobach współpracowników. Jednak nie są to duże liczby godzin.

bezimienny

Firma ok, nawet w trudnej sytuacji nie zostawiła swoich pracowników na lodzie, polecam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.?

HR

Warunek to pozytywne przejście procesu rekrutacji - rozmowy i spotkania u nas w firmie. Oczywiście każde stanowisko wymaga innej wiedzy lub kwalifikacji jednak ważni są dla nas ludzie czyli nasi przyszli pracownicy. Zależy nam na budowaniu zgranego zespołu i zatrudnianiu zaangażowanych pracowników.

Czy Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

HR

Godziny pracy są różne dla różnych działów. Dział produkcyjny i współpracujące z nim ściśle działy pracują na 2 lub 3 zmiany (6-14, 14-22 i 22 -6), natomiast działy niebezpośrednio produkcyjne pracują w godzinach 6-17 (po 8h dziennie).

Zostaw merytoryczną opinię o Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.?

Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Północna 18
    45-805 Opole

Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.