Opinie o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Bogdan

Korzystaliśmy już kilka razy z serwisu firmy Focus Gliwice i z tego co widzę można ich polecić z czystym sumieniem bo znają się na rzeczy i wiedzą jak naprawiać maszyny. Poprzedni pseudo serwis ( też z Gliwic ) ściągał skrzynie trzy razy i nie umiał naprawić. Mechanicy z Focusa zrobili za pierwszym razem. Zamienniki mają dobrej jakości i zaraz na drugi dzień mam je u siebie. Reasumując: Focus Gliwice to solidna firma dobrym serwisem i częściami wysokiej jakości. Polecam i potwierdzam powyższe opinie.

Paweł Michalak

Focus Gliwice to bardzo uczciwa i solidna firma sprzedająca naprawdę dobrej jakości zamienniki. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim zainteresowanym.

Zadowolony Sebastian

Jak zawsze wszystko ok. Polecam firmę i podpisuje się pod wszystkimi opiniami. Współpracuję z nimi od dawna i widzę że jakość ich produktów bije na głowę zamienniki innych firm.

Dariusz Wojtczak

Swietnej jakosci zamienniki lepsze od oryginału bo jest mniejsze zuzycie jak obserwuje w obu maszynach .Pan Marcin zawsze doradzi czy jest sens dopłacic czy nie. Maja roznej jakosci zamienniki ale zawsze biore OFM i Modeny bo nie ma z nimi problemu i sa bardzo dobre. POLECAM I UWAZAM FOCUSA ZA NAJBARDZIEJ UCZCIWA FIRME NA RYNKU!!!

Handlowiec Stacjonarny

Zostawiłem CV. Kilka pytań o doświadczenie w sprzedaży części i obsługi komputera. Ogólnie nie szukają na razie pracowników ale wrażenie jak najbardziej pozytywne. Mam nadzieję że jak będzie etat to zadzwonią.

Doświadczenie w handlu Język angielski Prawo jazdy Obsługa komputera

Rafex

Hej Już kilka serwisów mi zrobili i z czystym sumieniem polecam. Jakość jest na 1 miejscu i za to brawo wiedza techniczna bardzo pomocna. Serwis świetny ale trzeba się wcześniej umówić i to czasem z 2 tygodnie ale jak ktoś chce to naprawdę warto poczekać bo nie naciągają i wymieniają tylko to co trzeba. Pozdrawiam Rafał

Prywaciarz

Naprawde dobrej jakosci zamienniki. Sworznie i tuleje ktore kupiłem rok temu nie maja praktycznie zadnego zuzycia a to ogromny plus w porownaniu do tego co kupowałem wczesniej. Mam dwie maszyny i w tym samym czasie kupiłem jedem zestaw w Focusie i jeden w Hamerze. Te z Hamera juz do wymiany bo tuleje popękały a te z Focusa jak nowe. Porównujac ze w Focusie zapłaciłem drozej to i tak koncowa kalkulacja jest taka ze drozej znaczy taniej koniec kropka. Czesci w Focusie sa drozsze ale jakosc jest warta ceny. Polecam firme i odradzam czesci w Hamerze bo są nic nie warte !!!

Grzesiek Poznań

Wszystko super. Zamienniki naprawdę świetne a obsługa bardzo pomocna. Polecam firmę Focus Gliwice. Wysyłka expresowa. Pozdrawiam

Miś

Nie ma na rynku lepszych zamiennikow niz OFM. Kupiłem pierwszy raz w 2015r i od dwóch lat kupuje tylko czesci ofm. Cena bez przegiec a jakosc jak orginał. Polecam firme Focus - ocena 5 !!!

Daria

Części OFM i MODENA które sprzedają to na 95% oryginały bo jakość wykonania jest nieporównywalnie lepsza o innych zamienników. Sprytna obsługa i szybka wysyłka. Polecam firmę Focus Gliwice.

Tomasz

Wszystko pasowało jak oryginał naprawede swietna jakosc. Podkładałem cały tył w jeden dzien !!!! Wysłali we wtorek w srode dostałem nic nie brakowało nawet podkładek dali wiecej niz powinno byc. Klasa firma polecam firme Focus z Gliwic wszystkim szukajacym jakosci oryginalu w cenie zamiennika. Ocena firmy 10/10 Brawo

Serwisant

OFM bije na głowę inne zamienniki. Kupuję je od dawna dla swoich klientów na serwisy i jeśli nie było nic przerabiane pasują jak powinny. Jakość taka sama jak oryginał i nie ma co przepłacać tym bardziej że od tańszych zamienników produkcji ryżowej tak naprawdę nie są dużo droższe. Połasiłem sie kiedyś na tanie ślizgi w wysuwie i żałowałem juz przy montażu że to kupiłem a efekt był taki że po dwóch miesiącach klient miał takie same luzy jak przed wymianą a ja za darmo musiałem wymienić klientowi po raz drugi. Jak to mówią chcesz tanio masz drogo . Focusa polecam bo firma uczciwa i częsci ma wysokiej jakości.

Zadowolony na 5

Wysoka jakość części OFM polecam wszystkim bo różnica w porównaniu do innych zamienników jest ogromna. Potwierdzam wcześniejsze opinie i polecam firmę. Jeśli mam ocenić to też 5/5. Wysyłka expresowa firmą dhl.

Wszystko ok

Wszystko szybko i sprawnie. Towar wysokiej jakości co jest widoczne już przy składaniu. Potwerdzam opinie wszystkich powyżej i również polecam firmę Focus Gliwice - warto dopłacić do jakości produktów. Przesyłka spakowana tak jak trzeba i na drugi dzień u mnie mimo zamówienia o 15:00.

Wszystko ok polecam firme Focus. OFM i Modena to naprawde dobrej jakosci czesci + szybka wysyłka i wiedza techniczna to duzy atut tej firmy. Moja ocena 5/5.

Darek

Reszta firm handlowych powinna się od nich uczyć standardów obsługi i dbania o klienta - BRAWO. Zamówiłem części na remont silnika w 428D przyszło wszystko ładnie spakowane, nic nie uszkodzone i wszystko pasuje aż jestem zaskoczony. Zadzwonił przedstawiciel czy doszło ? Czy są jakieś uwagi ? Czy wszystko pasuje ? Czy nic nie uszkodzone ? Części od nich brałem do maszyny i też jakość wysoka i co ważne pasuje wszystko jak oryginał. Polecam firmę i potwierdzam wcześniejsze opinie.

Mirex

Wszystko extra. Czesci OFM wygladaja naprawde swietnie. Sprawdziłem twardosc i porownałem z oryginałami i wydaje mi sie ze to chyba ten sam produkt bo roznicy w jakosci wykonaniu i twardosci brak. Polecam w 100%. Wysyłka expresowa. Pozdrawiam

MAREK WERS

Świetna jakość adekwatna do ceny. Pierwszy raz kupiłem te Ofm-y ( 3 miesiące temu) i już wiem że nie ostatni bo warto dać więcej. Super kontakt i błyskawiczna wysyłka. Polecam firmę. Poprzedni zamiennik wytrzymał 2 dni a sprzedawca KRAMER z Allegro zwalił winę na zły montaż. Potwierdzam co pisze Witek na allegro jest same (usunięte przez administratora) nie warte żadnych pieniędzy !!!

Witek

Ich czesci OFM i Modena sa swietnej jakosci to moge potwierdzic i to polecic. Porownujac to co jest na rynku zamiennikow jakosciowo biją na glowe inne firmy. Sa drozsze ale nieporownywalnie lepsze jakosciowo od tego ogolnie dostepnego na allegro i olx-ach chinskiego pseudo wloskiego gowna. Sprawdzone na sobie !!!! Polecam czesci sprzedawane przez firme Focus Gliwice tylko pytajcie czy to OFM lub Modena bo sa naprawde godne polecenia. Reszta na rynku to chinske gowno i nie dajcie sobie wmowic ze jest inaczej Pozdrawiam

Dariusz76@m

Potwierdzam to co Radek z Katowic napisał. Inna cena inna jakosc. Przy tym gownie oferowanym przez firmy handlowe z calej Polski w tym w Czestochowie Knurowie i Katowicach bo tam kilka razy kupiłem firma Focus staje sie jedyna rozsadna konkurencja dla dilera bo mają towar ktory mozna porównywać jakoscia do oryginałów. Wszendzie tylko pier.....lona chinszczyzna byle wiecej zarobic. Jedziesz ku....wa na robote a tu jeb znow awaria a klientowi nie wytlumaczysz ze to wina czesci jak maszyna nie sprawna wypad z budowy !!!! I tylko wydzwaniaja czy cos nie potrzebne czy jakis remont sie nie szykuje itd. Focus ma naprawde dobre zamienniki i nie chinskie tego jestem pewien !!!! ale kazdy patrzy na cos innego dla wiekszosci tylko wazna jest cena dlatego tez takie (usunięte przez administratora) jest na rynku i sie nie dziwcie !!! Podejrzewam ze to ten sam towar tylko inaczej opakowany. Ostatnio zamowiłem u dilera kolanko bo Focus nie miał na magazynie i przyszło jak byk z napisem china a cena jak za złoto dlatego diler tez juz schodzi na psy bo tez tylko zysk sie liczy. I kup tu kur...wa cos w oryginale. Pozdro Darek

Radek Katowice

Witam Zamówiłem w dwóch gliwickich firmach te same części do 2 maszyn. Części Ofm z firmy Focus różnią się jakością wykonania na duży plus już na pierwszy rzut oka. Przy składaniu wszystko szło jak przy oryginałach gdzie te drugie trzeba było młotkiem dobijać. Po opiniach wcześniejszych nie byłem przekonany ale teraz potwierdzam że części firmy Focus są dużo lepszej jakości i myślę że nie są produkowane w chinach jak cała reszta. Jaka będzie trwałość zobaczymy. Szybka wysyłka i dobry kontakt z działem części. Polecam firmę - wszystko było ok.

Zostaw merytoryczną opinię o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. - Gliwice

• Jak się pracuje w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.
4.7/5 Na podstawie 198 ocen.
  • Złota 59
    00-120 Gliwice

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.