Opinie o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Mikołaj Różycki

Wszystko na czas i zgodne z zamówieniem. Polecam firmę Focus Gliwice wszystkim szukającym dobrych zamienników. Obsługa bez zarzutów i duża wiedza na temat maszyn.

Michał Strużyński Warszawa

Wszystko sprawnie i szybko. Załączony rysunek z instrukcją złożenia. Ładnie opisane części i możliwość doradzenia co i gdzie powoduje że Focus Gliwice został moim dostawcą części. Naprawdę wysoka jakość zamienników i dobry kontakt. Polecam dzwonić pod nr 690 998 428.

Romex 221

Bardzo udany zakup. Wszystko zgodne z zamówieniem i dobrej jakości. Wysyłka expresowa. Polecam

Wacław Radom

Stosunkiem jakości do ceny nie mają konkurencji. Części OFM jakościowo biją na głowę całą konkurencje. Obsługa fachowa czasem się ciężko dodzwonić ale zawsze oddzwaniają. Polecam firmę Focus Gliwice.

Handlowiec Stacjonarny

Zostawiłem CV. Kilka pytań o doświadczenie w sprzedaży części i obsługi komputera. Ogólnie nie szukają na razie pracowników ale wrażenie jak najbardziej pozytywne. Mam nadzieję że jak będzie etat to zadzwonią.

Doświadczenie w handlu Język angielski Prawo jazdy Obsługa komputera

SEBA

Wszystko zgodne z zamówieniem. Kontakt rewelacja i expresowa dostawa. Polecam firmę Focus z Gliwic

Tomasz Pietraszewski

Potwierdzam wszystkie opinie o firmie Focus Gliwice. Zasługują na 6 gwiazdek bo naprawdę jakość zamienników niczym nie różni się od oryginału. Szybka wysyłka i dobry serwis przy rozsądnych cenach. Polecam

Tadeusz

Witam Jak serwis to tylko Focus Gliwice są naprawdę dobrzy w maszynach CAT i naprawdę znają się na maszynach. Moja ocena 6/6 jest jak najbardziej na miejscu. Polecam wszystkim. Pozdrawiam

BARTEK SZCZECIN

Wszystko super. Jestem bardzo zadowolony z jakości części OFM. Sprawna obsługa i expresowa wysyłka. Polecam firmę Focus Gliwice.

Adrian Ponicki

Potwierdzam. Mają zamienniki bardzo dóbrej jakości a serwis ma świetna wiedzę techniczną i wie co robi. Naprawiałam skrzynie automatyczna w 432F i nikt nie potrafił mi pomóc a przez pseudo fachowców ściągałem ja dwa razy. Serwis firmy Focus przyjechał zrobił skrzynie w 3 dni i maszyna jest nie do poznania. Odrazu wiedzieli co ma być w oryginale a gdzie zastosować zamiennik wiec nie dyskutowałem. Koszty nie były małe ale wkoncu mam sprawna maszynę. Polecam firmę Focus Gliwice.

Krzychu prywatnie

Zamienniki inne niż te sprzedawane przez wszystkich a na pewno dużo lepszej jakości. Polecam wszystkim. Serwis faktycznie zna się na robocie tylko ze czekałem na nich dwa tygodnie bo maja tyle roboty ale warto poczekać bo robota zrobiona super.

Krzysiek^6565

Potwierdzam wcześniejsze opinie. Jeśli szukasz dobrych zamienników a nie porównujesz tylko ceny to polecam części Ofm są bardzo dobrej jakości. Podpora gumowa droższa o 100,00 niż u innych firm ale juz na pierwszy rzut oka widać ogromną różnice w jakości zastosowanej gumy. Kupiłem w dwóch firmach i do dwóch maszyn. Te z Focusa po sezonie wyglądają bardzo dobrze a te z kupione w firmie Krik nadają się do wymiany - tyle w temacie. Focusa polecam jak najbardziej jeśli szukacie dobrej jakości a nie niskiej ceny.

Grzesiek R

Potwierdzam wszystkie opinie. Bardzo uczciwie policzyli mnie za naprawę maszyny. Zeszło im dłużej o 3 godziny niż było planowane bo sworzeń się zapiekł ale nie doliczyli czasu do faktury. Maszyna naprawiona wszystko działa poprawnie. Polecam Focus Gliwice

MICHAŁ

Ja również podpisuje się pod jakością serwisu. Znaja się na maszynach i wiedza co robią. Polecam serwis firmy Focus Gliwice.

Mizal

Witam na forum Potwierdzam opinie o firmie FOCUS z Gliwic. Części świetnej jakości a serwis godny polecenia bo chłopaki znają się na tym co robią a co najważniejsze nie przeginają z cenami i uczciwie liczą godziny a z doświadczenia wiemy wszyscy jak to teraz w innych firmach wygląda. Polecam firmę i na pewno będę korzystał dalej z ich usług. Oceniam 6/6 Pozdrawiam Mieczysław Zalicki

Janusz Będkowski

Wszystko bez zastrzeżeń. Miła obsługa i szybka wysyłka. Towar naprawdę dobrej jakości. Polecam i jak reszta oceniam firmę Focus Gliwice bardzo pozytywnie. Pozdrawiam i dziękuję

Marek mechanik

Postawili na jakość a nie na ilość dlatego również oceniam ich na 5. OFM to świetne zamienniki zupełnie inne niż te to sprzedają wszyscy. Naprawiam maszyny CATA dla klientów i nie muszę się martwić o gwarancje a to w mojej sytuacji najważniejsza sprawa. Polecam

Jacek Węglar

Wszystko ok - polecam firmę. OFM to sprawdzone zamienniki i godne polecenia. Z serwisu nie korzystałem więc się nie wypowiem, ale części jak najbardziej polecam. Pozdrawiam

Adam 77

Świetnej jakości sworznie i tuleje firma - OFM. Wysyłka expresowa i wszystko zgodne z zamówieniem. Potwierdzam wszystkie opinie. Sprzedający bardzo pomocny i znający temat maszyn. Pozdrawiam Adam

Olaf Poznań

Wszystko zgodne z zamówieniem. Części OFM naprawdę jakościowo są świetne. Przednie ramie złożone w dwa dni a to rekordowo szybka wymiana wszystko pasowało jak oryginał i żadnych problemów. Podkłady gumowe pod podpory wyglądają jak oryginał CAT mam nadzieje ze będą tak samo trwałe bo poprzednie kupione w firmie Krig nie wytrzymały nawet sezonu a nie były dużo tańsze niż te z OFM. Jak narazie po drugim zakupie polecam firmę Focus i potwierdzam resztę opinii.

Wacław Kowal

Bez dwóch zdań Focus ma najlepsze zamienniki na rynku. Mnie osobiście obsługuje Pan Marcin który potrafi doradzić i ma duzą wiedzę na temat tego co sprzedaje. Kiedyś kupowałem w Glimacie ale jakość obsługi i produktów spadła na psy. Firma Focus moim zdaniem w porównaniu do tego co kupowałem wcześniej bije na głowę jakością części reszte firm i nie patrzy tylko na zysk a to dla mnie osobiście ogromny plus. Mam nadzieję ze utrzymają jakość i na dzień dzisiejszy polecam wszystkim. Namiar do Pana Marcina widziałem gdzieś w powyższych opiniach więc nie podaję, ale polecam dzwonić do niego bo naprawdę wie co i jak.

Polecam firmę Focus - Dariusz Sucharzewski
@Wacław Kowal

Panie Wacławie Kupiłem u nich tzn "w Focusie" za pierwszym razem drążek kierowniczy i chodzi do dziś a było to dwa lata temu. W sierpniu kupiłem w Glimacie drążek na drugą stronę bo Focus miał przerwę wakacyjną i wczoraj się zerwał - nie pochodził nawet miesiąc więc o czym my mówimy ? Glimat ma już najtańsze co można mieć już chyba tańszych nie ma w Chinach to samo tyczy się firmy Klinika maszyn ta sama tandeta co glimat .... W Focusie kupuje od dłuższego czasu i nigdy nie miałem żadnej reklamacji. Części które oferują są naprawdę dobrej jakości i bez wahania polecam jeśli szuka się dobrego zamiennika a po opiniach widzę że dalej starają się trzymać poziom.

Zostaw merytoryczną opinię o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. - Gliwice

• Jak się pracuje w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.
4.7/5 Na podstawie 198 ocen.
  • Złota 59
    00-120 Gliwice

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.