Opinie o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Jurek

Kozystalem juz kilka raz z serwisu firmu Focus i zadnych negatywnych uwag . No mogli by byc tansi ale tych tanszych jest na peczki a potem i tak zawsze wychodzi drozej. Tu cena uslugi jest okreslona i jeszcze nie zaplacilem wiecej niz ni wczesniej wycenili. Znaja sie na maszynach i maja sprzet do fachowej naprawy. Polecam serwis tej firmy.

Sebastian

Do Wkurw.....ny Potwierdzam kolego Twoja opinie bo mialem takie same akcje z innymi zamiennikami. Zamowilem wczoraj czesci ktore dzis montowal moj zaufany i stały mechanik i pierwszy raz nie sluchalem marudzenia hahahahhahahaha. Po naprawie powiedzial ze nie ma to jak naprawa na oryginalach. Jak mu powiedzialem ze to zamienniki to nie chciał wierzyc. Jestem zadowolony ze ich znalazlem Polecam

Sebastian

Właściciel 428E
@Sebastian

Trafiłem na opinie o interesującej mnie firmie to tez wystawie swoją ocenę bo warto to robić dla innych kupujących i promować coś co warte promowania. Miałem podobna sytuacje z mechanikiem który namęczył się przy składaniu konia u mojego sąsiada. ???? To mechanik powiedział mi o tej firmie i mówi ze gwarancje na robotę daje tylko na ich częściach. Sam kupiłem on poskładał i pokazał mi z kas się bierze różnica w cenie !!!!!! Sworznie i tuleje maja naprawdę najwyższej jakości a obsługą wiedzą i szybkością działania zasługują na swoje opinie. Tak samo polecam firmę Focus Gliwice

Dariusz z Gdańska

Żadnych negatywnych uwag co do firmy Focus. To nie pierwszy zakup w tej firmie i na razie wszystko jest ok. Również polecam ze względu na jakość części i szybkość realizacji zamówień. Firmę jak na razie oceniam na 5.

Handlowiec Stacjonarny

Zostawiłem CV. Kilka pytań o doświadczenie w sprzedaży części i obsługi komputera. Ogólnie nie szukają na razie pracowników ale wrażenie jak najbardziej pozytywne. Mam nadzieję że jak będzie etat to zadzwonią.

Doświadczenie w handlu Język angielski Prawo jazdy Obsługa komputera

Zaopatrzeniowiec z PRD

Wszystko ok polecam firmę. Jakość jeśli chodzi o zamienniki faktycznie bardzo dobra + szybka dostawa i jestem zadowolony. Kontakt do nich znalazłem chyba na olx a opinie na tym portalu i potwierdzam że jest tak jak wszyscy piszą. Z serwisu nie korzystałem więc nie będę się wypowiadał. Pozdrawiam

Jacek Pyrkosz

Skorzystałem z ich serwisu i jestem zadowolony. W przeciągu dwóch dni zrobili cały tył w 428D. Niestety miałem rozbity most przedni więc zabrali do regeneracji ale w ciągu 3 dni przywieźli zregenerowany i zakończyli naprawę. Wszystkie części mieli swoje nic mnie nie obchodziło. Polecam firmę biorąc pod uwagę doświadczenie z innymi serwisami.

Marcin Kłosowicz

Wszystko zgodnie z tym co potrzebowałem do CAT432E . Części firmy ofm + oryginały. Zamówienie bez zastrzeżeń również polecam.

Polecam firmę wszystko na czas i zgodnie z tym co zamawiałem. Jeśli chodzi o poradę techniczna jestem bardzo zadowolony i stwierdzam ze znają się na tym co robią i wiedzą co sprzedają.

Dominika Mazur

Właśnie przyszło pierwsze zamówienie. Czytając Wasze opinie chciałam sprawdzić czy faktycznie jest tak jak piszecie i dodać swoje dwa zdania. Pierwszy kontakt z OLX - 100% pozytywna Pierwsza obsługa - 100% pozytywna Pierwsza realizacja i dostawa - 100% pozytywna Jakość części OFM - zobaczymy ale sworznie wyglądają faktycznie inaczej niż inne zamienniki Filtry Donaldsona więc nie trzeba wystawiać opinii bo wszyscy wiedzą że to jakość oryginału Po pierwszym kontakcie i zakupie jestem zadowolona i potwierdzam pozostałe opinie. pozdrawiam

Leszek R.

Polecam firmę. Wszystko ok fajnie i miło się z nimi współpracuje. Wcześniej zawsze coś musiałem odsyłać a tu dostaje rysunki na maila potwierdzam co potrzebuje odsyłam i zaraz mam info czy maja i w jakiej cenie. W koparko-ładowarkach Cat sa nie do pobicia. Jakość bardzo zadowalająca a i obsługa ok.

Wkurw...iony

Potwierdzam wszystkie opinie. Naprawdę porządna firma z przydatną wiedzą techniczną. Części nie tanie jak na zamienniki ale trwałość przewyższa to badziewie chińskie które sprzedają inne firmy typu Glimaty Krigi i h wie jeszcze kto. Po kilku wtopach ze sworzniami odpuściłem poszukiwania pseudo tanich części i już nie dam się nikomu przekonać na tzw włosko-chińską tandetę. Na śląsku to chyba zagłębie części ale z doświadczenia widzę że chyba tylko Focus sprzedaje towar który można nazwać jakościowym zamiennikiem. Firmę polecam i wystawiam bardzo pozytywną opinię na podstawie 6-7 zakupów.

Wacław

Wszystko ok. Kupiłem produkty z OFM i jestem mile zaskoczony jakością wykonania. Do firmy nie mam żadnych uwag bo wszystko szybko i zgodnie z zamówieniem zrealizowane. Polecam firmę.

Paweł Wrocław

Hej wszystkim Po przeczytaniu opini postanowilem kilka dni temu kupic u nich czesci i sie przekonac . Przesylka dotarla rano DHL z dostarczeniem do 10:00. Zdziwilem sie bo juz o 10:30 dzwonili do mnie czy dotarlo i czy wszystko jest ok. Do drugiej maszyny dla porownania kupilem to samo i stwierdzam po montarzu ze focus ma gatunkowo duzo lepsze sworznie i tuleje niz np krig u ktorego wczesniej kupilem sworznie i slizgi. Dzis zamowilem kolejne mam nadzieje ze dostane to samo co ostatnio jesli nie napewno sie dowiecie. Jak narazie potwierdzam wczesniejsze opinie.

Waldek

Bardzo udany zakup części do maszyn CAT428. Pan Marcin wie co sprzedaje i świetnie potrafi doradzić. To kolejny zakup w tej firmie i nie ostatni. Polecam tym którzy szukaja dobrych zamienników. Osobiście polecam czesci OFM sa naprawdę dobrej jakości.

Anna P.

Wszystko ok - jakość wysoka,wysyłka błyskawiczna i wszystko zgodne z zamówieniem. Polecam firmę Focus z Gliwic. Anna Paszka

Lisu

Kupiłem części w firmie Focus Gliwice i potwierdzam ze jakość części jest naprawdę dobra. Polecam firme i oceniam 5/5. Nie wiem jaki to pracodawca oceniam tylko części i termin dostawy. Pozdrawiam

Janusz

Potwierdzam produkty wysokiej jakości i obsługa zna się na rzeczy. Polecam firmę Focus z Gliwic.

Michał 74

Witam W końcu firma, która dba o jakość swoich produktów. Zamawiasz montujesz i wszystko pasuje. Fakt nie są najtańsi ale produkty bardzo dobrej jakości. Świetny kontakt i szybka realizacja. Rozmawiałem z ich pracownikiem i też mówił że uczciwa i rzetelna firma dba o pracowników i o klientów Extra obsługa i produkty jakich mało na rynku. Kupiłem już kilka razy i żadnej wtopy.Polecam wszystkim kupującym. pozdrawiam Michał

Zostaw merytoryczną opinię o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. - Gliwice

• Jak się pracuje w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.
4.7/5 Na podstawie 198 ocen.
  • Złota 59
    00-120 Gliwice

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.