Opinie o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Mariusz W.

Wszystko zgodne z zamowieniem. Dzieki znajomosci tematu pozwolili mi zaoszczedzic kilka złotych. Bardzo uczciwa firma polecam wszystkim kupujacym. Kontakt z polecenia od znajomego a to chyba najlepiej swiadczy o tej firmie. Dziekuje i duzy plus za uczciwość.

Artur Gawecki

Bezapelacyjnie najbardziej uczciwa firma na rynku czesci. Jakosci czesci OFM nie trzeba reklamować bo kto x kupił wie o czym mowie. Polecam Focusa w zakresie czesci z ich serwisu nie korzystalem wiec sie nie wypowiem.

Jacek

Polecam firme Focus z Gliwic. Czesci OFM przewyzszaja jakoscia chyba nawet oryginały takie jest moje zdanie po kilku latach doswiadczenia . Szkoda ze nie robia elektroniki ale sworznie tuleje uszczelnienia mają najlepsze na rynku. Ślizgi niczym sie nie roznia od oryginalnych a kosztuja ponad polowe mniej. Co do firmy nie mam zastrzezen chociaż cieżko sie czasem dodzwonic ale zawsze oddzwaniaja.

AW TRANSPORT

Witam Kupuje czesci OFM w Focusie od dwóch lat i zadnych innych zamienników nie biore pod uwagę bo juz przerabiałem temat kilkakrotnie. To co jest na rynku zamienników to jakas paranoja wszystko chinskie byle taniej to samo jest z czesciami do cieżarówek jak nie kupisz oryginału to temat wraca po miesiącu. Jednym zdaniem Ofm to naprawde dobry zamiennik w dobrej cenie a Focus duzo czesci ma od reki i zna sie na rzeczy wiec polecam firme.

Handlowiec Stacjonarny

Zostawiłem CV. Kilka pytań o doświadczenie w sprzedaży części i obsługi komputera. Ogólnie nie szukają na razie pracowników ale wrażenie jak najbardziej pozytywne. Mam nadzieję że jak będzie etat to zadzwonią.

Doświadczenie w handlu Język angielski Prawo jazdy Obsługa komputera

Mirek

Wszystko ok poleca firmę. Jakośc części naprawdę dobra, obsługa miła i pomocna. Polecam

ADAM

Potwierdzam opinie dotyczące części OFM. Lepszych zamienników nie ma na na rynku. Jakość oryginału w nieporównywalnie niższej cenie. Polecam wszystkim i firmę Focus i zamienniki OFM. Nie mam żadnych zastrzeżeń - oceniam firmę i produkty na 5.

Sławko Olsztyn

Hej Wszystkim Jestem klientem firmy Focus Gliwice od kilku miesięcy i jako użytkownik i mechanik bo sam montuje kupione części. Zamienniki OFM są najlepsze jakie miałem i tylko te od nich biorę trochę droższe fakt ale nie popadajmy w paranoje nie są to jakieś kosmiczne pieniądze a po stanie zużycia widać że warto. Mam trzy maszyny 428C x 2 i 432E więc tych części troszkę jak zawsze potrzeba. Nie zakuwają węży hydraulicznych ale na szczęście mam w centrum firmę która o robi więc nie ma problemu. Jedyny minus to że nie dają przelewów ale takie czasy. Polecam produkty OFM bo naprawdę są świetne. Polecam bez obaw. Sławek

Krzychu

Witam Wszystko zgodne z zamówieniem. Potwierdzam wcześniejsze opinie i oceniam na 5. Pozdrawiam

Przemek z Czestochowy

Zrobili mi remont pompy hydraulicznej dokladnie 6 miesiecy temu w 432D dlatego dzis postanowilem napisac swoja opinie. Napomkne tylko ze wczesniej robilem remont w Bagerze i pompa nie pochodzila nawet miesiac oczywiscie Bager gwarancji nie uznal i zwalil wine na zle uzytkowanie. Focus nie chcial sie zabrac za poprawki ale wkoncu sie zgodzili. Przy mnie rozebrali pompe i pokazali co bylo przyczyna(pompa sie rozsypala w srodku). Podjeli sie naprawy ale bez gwarancji i pompa chodzi do dzis. Pompe zamontotowli wymienili filtr i olej na nowy potem dzwonili ze 3x czy wszystko ok. Czesci kupuje przewaznie u nich sa naprawde dobre choc mam sklep z czesciami w Czestochowie ale jak serwis to tylko oni nikt inny !!!!! Porzadna firma i moim zdaniem jedni z najlepszych fachowcow na rynku polskim w maszynach CAT Polecam

Kazek

Witam Ja tez potwierdzam jakosc czesci i wszystkie opinie o firmie Focus z Gliwic. Bardzo pozadna obsluga i expresowa wysylka. Sworznie i tuleje do 432E i m318 nieporownywalnie lepsze od innych zamiennikow co potwierdza mechanik który mi skladal maszyny. Kontakt dostalem z polecenia. Pozdrawiam Kazek

Darek

Wszystko ok. Polecam firme Focus Gliwice. Jakosc sworzni slizgow i tulejek naprawde mega. Popakowane perfekcyjnie widac ze nie oszczedzaja na opakowaniach a to dobry znak :-)))) Wysylka expresowa.

Franek1974

Wszystko ok. Współpracuję z nimi od roku i jak na dziś dzień żadnych negatywnych uwag. Nie są najtańsi ale ich produkty biją na łeb inne zamienniki dostępne na rynku. Jak to mówią tanie mięso psy jedzą i ja się już najadłem bo po pęknięciu taniego sworznia do konia wydałem 15000 a oczywiście sprzedawca się wypiął. Polecam

Sławek Łomża

Polecam firmę Focus Gliwice. Zamówienie kompletne i żadnych uwag. Jeden telefon kilka pytań i przysłali dokładnie to co jest mi potrzebne. Części Ofm wyglądają jak oryginały mam nadzieję że trwałość podobna. Ocena 5/5

Mile zaskoczony

Jestem bardzo zadowolony i mile zaskoczony. O klasie firmy swiadczy nie tylko produkt ale tez albo przede wszystkim sposob zalatwienia reklamacji. Kupulem u nich czesci duzo zamiennikow i przelacznik jazdy w oryginale. O dziwo zamienniki chodza bez zarzutów ale oryginalny CATOWSKI przełącznik jazdy popsuł sie po 3 tygodniach. Zadzwonilem pogadalem poprosili zeby odeslac wiec odeslalem (w środę). W czwartek zadzwonili ze doszlo i wysylaja do producenta i do dwoch tygodni bedzie odpowiedz ale i tu uwaga zeby mi maszyna nie stała wysyłaja nowy i jutro bedzie u mnie- koszt ok 1900. W piatek przyszedl nowy i maszyna sprawna. Czekam na informacje co i jak ale jestem bardzo mile zaskoczony formą załatwienia reklamacji. Nie spotkalem sie jeszcze z takim dzialaniem. Brawo za jakosc obslugi a w szczegolnosci za sposob w jaki sie tam reklamacje zalatwia. Wracajac do zamiennikow naprawde polecam bo sa swietnej jakosci. Pozdrawiam

Artur G

Witam Wszystko zgodnie z zamówieniem. Wysyłka expresowa - polecam firmę na podstawie kilku zakupów. Jakość części klasa !!!! Naprawdę warto dopłacić jak to mówi mechanik. pozdrawiam

Daniel

Potwierdzam jakość zamienników faktycznie przewyższa inne dostępne na rynku. Szybka dostawa i konkretna obsługa. Brak zastrzeżeń - polecam wszystkim i potwierdzam wcześniejsze opinie. Bardzo porządna firma.

PRZEDSTAWICIEL FIRMY FOCUS GLIWICE Witam wszystkich dotychczasowych oraz nowych klientów i dziękuję za poświęcony czas na wystawienie swojej opinii na temat naszej firmy. Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do maszyn CATERPILLAR. Dokładamy wszelkich starań kładąc szczególny nacisk na jakość sprzedawanych części zamiennych i czytając opinie widzę, że poszliśmy w dobrym kierunku. Wielu klientów doceniło jakość produktów OFM i MODENA PARTS a na tym nam najbardziej zależało. Zapraszamy na naszą stronę internetową tam znajdziecie Państwo więcej informacji na temat naszej firmy i jeszcze raz dziękuję wszystkim za pozytywne opinie. FOCUS GLIWICE - CZĘŚCI I SERWIS MASZYN CATERPILLAR www.focusgliwice.pl marcin@focusgliwice.pl Tel : 690 998 428 Pozdrawiam Marcin

Marek Szyndal

Wszystko ok. Polecam firme i daje 5 za jakosc czesci. Wymienialem 6 miesiecy temu uszczelnienia kupione gdzie indziej i po 2 tygodniach silownik sie rozciekł a skladanie na tym gownie zabralo caly dzien. Wszyscy mowili ze trzeba regenerować koszt ok 2000 pln. Kupilem u nich kpl uszczelnien za 400 pln i uwaga poskladalem silownik w 2 godziny i zero wyciekow do dzis. Uszczelnienia wykonane z zupelnie innego materiału jakosciowo bija na glowe inne zamienniki. Kazdy ma swoja polityke na oszczednosci ale ja wiem ze tanio znaczy drozej i zdania juz nie zmienie. Polecam Focus wszystkim szukajacym dobrych czesci.

Zadowolony z Wrocka

Tak poczytałem wszystkie opinie i zamówiłem żeby samemu móc ocenić bo mało firm tak dobrych opiniach na forach i co ................... I nic wszystko zgodne z zamówieniem dotarło na drugi dzień za pobraniem dhl-em. Prawdą jest że ich części różnią się jakością i samym wyglądem od innych zamienników. Nie wyglądają na tanią chińszczyznę i chyba nie są. Czy warto płacić więcej chyba tak bo sam montaż to parę godzin oszczędności na czasie a nie wiem jak u Was ale we Wrocławiu serwis to złodziejstwo !!! Jak najbardziej polecam firmę Focus i słowa uznania dla pakującego paczki w tej firmie - mistrzostwo :-)

Grzegorz Jędrzejewski

Mam takie same zdanie jak reszta forumowiczów. Bardzo porządna firma z dobrej jakości częściami zamiennymi i obrotnym serwisem. Robiłem u nich remont silnika do M315 i po remoncie odpalił od strzału. Dobrzy są też w koparko-ładowarkach Cat bo robili mi całe zawieszenie przedniej łyżki. Jeśli chodzi o ceny no to wychodzę z założenia że jeśli ma to być coś dobrego to musi kosztować troszkę więcej. Na filtrach Donaldsona koparka całkowicie inaczej pracuje więc jest prawdą to co mówią odnośnie jakości pozostałych zamienników typu np. Wix-a którego wcześniej stosowałem bo był tańszy od reszty. Pozdrawiam i polecam

Zostaw merytoryczną opinię o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. - Gliwice

• Jak się pracuje w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.
4.7/5 Na podstawie 198 ocen.
  • Złota 59
    00-120 Gliwice

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.