Opinie o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Tadeusz

Naprawde dobrej jakosci czesci a cenowo biją na głowe dilera. Jak diler mnie skroił za serwis to zrezygnowałem z gwarancji a znajomy polecił firme Focus. Czesci jakosciowo jak oryginał a cena to 40% tego co u dilera. Mila obsluga i dobra wiedza + szybka wysyłka. Jestem mile zaskoczony. Ja dzwonie do P. Marcina pod 690998428 polecam. Lubię atmosferę w FOCUS GLIWICE za: Ceny i jakosc produktow

@Wilk

Dokładnie tak jak piszesz. Ja osobiście jestem za każdym razem zadowolony z jakości.

Tadeusz

Mechanik GB
@Tadeusz

Ale sciema.... szok. Tu kazsa ocena oponia jest naciagnieta. Wszyzrko pisane przez jednego autora. Tadeusze Romany .... Good luck.

Waldek Kwidzyń
@Mechanik GB

Konkurencja nie trzyma ciśnienia widzę ;-). Z jednej strony przykre ale z drugiej strony nawet wesołe.

Wilk
@Tadeusz

Naprawdę wysokiej jakości zamienniki. Również polecam firme Focus oby nie spadli z jakości w trudnych czasach

Wilk Nowy wpis
@Mechanik GB

Kupić i przekonać się samemu. Po co idiotyczne komentarze. Ja się nigdy nie nacięłem wiec polecam z czystym sumieniem w zakresie części do Cata i Jcb.

Tomek Nowy wpis
@Tadeusz

Potwierdzam wysoką jakość części i szybką reakcje na zamówienie. Profesjonalna obsługa.

Tomek Nowy wpis
@Wilk

Sławek

Części wysokiej jakości. Profesjonalna obsługa bez zastrzeżeń i szybka realizacja zamówienia. Wszystko pasowało i nie było problemów z montażem. Polecam firmę Focus Gliwice jeśli chodzi o części do maszyn Caterpillar. Z serwisu nie korzystałem wiec nie wiem.

Bartek
@Sławek

Potwierdzam opinie.

Wilk Nowy wpis
@Sławek

Potwierdzam kolejny udany zakup. Bez zastrzeżeń ????

Bartek

Wysokiej jakości częsci zamienne do koparko-ładowarki CAT oraz fachowa i szybka obsługa. Polecam bez obaw ... oceniam na 6.

Wilk
@Bartek

Potwierdzam i polecam. Bardzo dobre zamienniki kolejny udany zakup do 428E

Kuba81

Zamówiony do CAT 428F towar był zgodny z opisem. Jakość bardzo dobra.Wysyłka expresowa i kontakt po dostawie z pytaniem czy wszystko w porządku. Polecam firmę Focus z Gliwic.

Handlowiec Stacjonarny

Zostawiłem CV. Kilka pytań o doświadczenie w sprzedaży części i obsługi komputera. Ogólnie nie szukają na razie pracowników ale wrażenie jak najbardziej pozytywne. Mam nadzieję że jak będzie etat to zadzwonią.

Doświadczenie w handlu Język angielski Prawo jazdy Obsługa komputera

Mirek

Zamienniki bardzo dobrej jakości. Ekspresowa dostawa i świetny kontakt. Polecam firmę Focus z czystym sumieniem. Po wysyłce otrzymałem telefon czy przesyłka dotarła czy wszystko jest zgodne z zamówieniem i czy jestem zadowolony. Polecam

Agnieszka
@Mirek

Super widać ze dbają o klienta :) a skąd są te zamienniki? Polskie czy z zagranicy?

Mirosław

Bardzo dobre zamienniki i kompleksowa obsługa i duża wiedza techniczna sprzedającego. Kupiłem kilkakrotnie i jestem zadowolony. Ocena 5.

Mariusz

Części wysokiej jakości i expresowe dostawa. Polecam bez zastrzeżeń ????

@Mariusz

Domyślam się, ze jesteś klientem Focus. Świetnie, że jesteś zadowolony z usług tej firmy. Napisałeś między innymi o szybkiej dostawie, a powiedz, jest płatna czy darmowa?

@Aleksandra

Myślę że to kwestia do dogadania z nimi. Mnie obsługiwał gość który zna się na rzeczy ale nie zapisałem imienia za to mam nr jak byś chciała 690 998 428. Za obsługę daję 10 punktów a częsci brałem te z ofm i naprawdę są ok pozdrawiam

@Mariusz

Bardzo dziękuję za dane kontaktowe do firmy Focus, napisałeś, że należy się z nimi skontaktować, żeby ustalić warunki dostawy produktów. A czy nie posiadają oni żadnego sklepu internetowego? Nie można zamówić towaru online i opłacić go np. kartą?

Wiktor Jacek
@Mariusz

Ja tez daje pozytywną opinie i potwierdzam ze zamienniki ofm są dobrej jakości. Serwis ma wiedzę a sami mechanicy godni polecenia plus dobry kontakt i szybka wysyłka zamawianych części. Polecam firmę Focus

Radosław

Zastanawiam się czy chodzi o firmę sprzedającą części do samochodów czy o poradnię?

michalina

Poradnia ma dobre opinie jako firma a jak się pracuje, może ktoś podpowie?

Paweł z Jastrzębia

Zrobiłem u nich trzy silniki i skrzynie w 432D chodzą ładnie i pala bez żadnych problemów. Części zamienne wysokiej jakości i szybka dostawa. Polecam w szczególności serwis bo znają się na maszynach ale czasem trzeba poczekać to jedyny minus dotychczasowej współpracy.

Darek
@Paweł z Jastrzębia

To prawda silniki i skrzynie biegów to maja w jednym palcu u mnie też robili i jestem zadowolony i jakby teraz silnik mniej palił. Skrzynia wreszcie chodzi bez zarzutów. polecam

Darek Mróz
@Paweł z Jastrzębia

Potwierdzam. Jak skrzynie to tylko u nich. Robią naprawy na oryginalnych częściach i maszyna chodzi bez zarzutów. Znają się na tym co robią.

Sławonir Jędrasiak
@Darek

Sugerując się opiniami zrobiłem pełny remont silnika w 428E i powiem że po remoncie u nich chodzi lepiej niż jak był nowy. Pali od strzału i pracuje jakby ciszej. Nie było tanio ale na pewno warto. Remont robiłem w sierpniu dlatego dopiero teraz wystawiam opinię bo chciałem żeby popracował przynajmniej 3 miesiące. Jestem w pełni zadowolony i polecam serwis firmy Focus Gliwice

Kruk
@Paweł z Jastrzębia

Ja zrobilem 7 silnikow 3 most 4 skrzynie i 30 pomp wtryskowych......

Mechanikowaty
@Sławonir Jędrasiak

Szybko w seri E padl silnik :) Poprawili fabryke no prosze

Darek Węglarczyk
@Mechanikowaty

Nick nie idzie w parze z wiedzą a szkoda lub konkurencja już nie trzyma ciśnienia :-). Drogi kolego Mechanikowaty. Maszyny 428E mają słabsze silniki niż starsze modele np 428C czy 428D każdy kto naprawia lub użytkuje ma o tym podstawową wiedzę. Gdybyś faktycznie zajmował sie mechaniką a nie głupimi docinkami to byś o tym wiedział. Ja w swoim 432E też już silnik robiłem akurat nie w Focusie więc się nie wypowiadam. Części jak najbardziej górna półka więc polecam i potwierdzam.

Waldek Kwidzyń
@Paweł z Jastrzębia

Potwierdzam. Silnik po remoncie w firmie Focus działa bez zarzutów. Zobaczymy jak będzie dalej. Polecam

Łukasz Gorzkowski

Witam Od pewnego czau też kupuję w firmie Focus z Gliwic i jestem zadowolony. Nie zdarzyło mi się żeby coś nie pasowało lub nie przyszło na czas. Solidna i uczciwa firma. Polecam i podzielam opinie.

Marcin Wachowicz

Potwierdzam opinie. Kupuję kilka miesięcy i naprawdę jestem zadowolony. Serwis naprawiał mi konika w 428D i też mieli wszystko ze sobą ( łącznie z karetką i regenerowanym koniem). Na szczęście karetka była ok a konika wymienili na swojego a ten mój zabrali. Robota wykonana czysto i szybko. Jestem bardzo zadowolony. Polecam zarówno sklep jak i serwis firmy Focus.

Darek Węglarczyk

Polecam firmę. Części jakościowo to górna półka. Dostawa expresowa a przesyła porządnie spakowana. Od jakiegoś czasu kupuję w focusie i jestem zadowolony.

Aleksandra

Na forum sporo jest opinii napisanych z perspektywy osób korzystających z serwisu FOCUS GLIWICE. Jednak czy na forum obecny jest pracownik firmy? Jeżeli tak, to podzielcie się Waszymi spostrzeżeniami dotyczącymi tego pracodawcy i czy jest zapotrzebowanie na nowych pracowników. Wasze wypowiedzi mogą pomóc osobom poszukującym pracy w Gliwicach.

@Aleksandra

To Firma 2 os.

Jedna z uczciwszych firm na rynku. Części wysokiej jakości na naprawdę dobry serwis maszyn Cat. Szybka dostawa i fachowa obsługa. Polecam Tomek

Mixer

Bardzo dobre zamienniki OFM. Potwierdzam wszystkie opinie. Sworznie i tuleje 2 sezon bez żadnych luzów. Smaruje smarem TEXACO który polecili i jestem bardzo zadowolony.

Mariusz

Wszystko ok. Jak najbardziej polecam Focus Gliwice. Szybka dostawa i dobra wiedza techniczna. Części Ofm są naprawdę dobrej jakości.

Jantar 76

Wszystko pasowało bez problemów. Szybka wysyłka i świetny kontakt. Polecam

Damian Wąsacz

Nie spotkałem się z lepszej jakości zamiennikami niż OFM są naprawdę dobre. W firmie Focus z Gliwic kupuje trzeci rok i jestem zadowolony. Nie jest to chińskie G więc i cena jest inna ale co najważniejsze zawsze pasuje i nie ma reklamacji. Polecam w 100% .

Tadek
@Damian Wąsacz

Potwierdzam. Trochę droższe ale warte ceny !!!

Irek
@Damian Wąsacz

Mam taka samą opinie na temat OFM a ze droższe od chińskiego G to logiczne. Inna jakość inna cena. Focus Gliwice polecam i ja.

Darek W

W/g mnie są nr 1 jeśli chodzi o jakość części w zamienniku. Kupuje już drugi rok i jestem zadowolony. Szczególnie zamienniki OFM biją na głowę cała resztę dostępna u innych. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. - Gliwice

• Jak się pracuje w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.
4.7/5 Na podstawie 198 ocen.
  • Złota 59
    00-120 Gliwice

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.