Opinie o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. w Gliwice

Wszystko ok. Polecam firmę i potwierdzam jakość produktów OFM. Expresowa wysyłka.

Z czystym sumieniem potwierdzam opinie. Jak najbardziej polecam serwis firmy Focus z Gliwic. Po raz kolejny po pseudo fachowcach musiałem naprawiać skrzynie. Czekałem dwa tygodnie bo nie mieli wolnego terminu ale było warto. Po rozkręceniu w środku okazał się dramat ( uszczelnienia i tarcze były jakby popuchnięte i nie wchodziły biegi ). Poprzedni fachowcy powsadzali chińskie zamienniki które nie wytrzymały nawet miesiąca. Teraz skrzynia chodzi jak nowa. Jak się okazało uszczelniacze Focus montuje tylko oryginalne i odradza jakiekolwiek zamienniki. Wszystko mieli swoje więc nic mnie nie obchodziło. Jestem bardzo zadowolony mimo terminu oczekiwania. Kontakt z polecenia. Dziękuję i polecam.

Tomek Gdyś
@anonymous

W skrzyniach nie ma lepszych od nich. Mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Robili mi skrzynię w kwietniu i chodzi jak nowa. Polecam

Rafał

Klasa jakość i expresowa wysyłka. To mój drugi zakup w tej firmie i w porównaniu z moim poprzednim dostawcą z Częstochowy to jakość nie do porównania. Znają się ma tym i maja doświadczenie. Polecam szybka i sprawna obsługa

Jacek Wargacz
@Rafał

To prawda. Jakością biją na głowę innych dostawców.Polecam

Olaf Wysocki
@Rafał

Tez potwierdzam wysoka jakość części. Jak nie maja dobrego zamiennika to uczciwie odeślą do dilera. Produkty OFM oceniam jako najlepszy zamiennik jaki miałem.

Dudek Michał

Jakość widać od razu po rozpakowaniu. Montaż przebiegł bardzo sprawnie i nie ma się czego doczepić. Polecił mi ich sąsiad i naprawdę zachwalał a maszyny ma od dawna więc muszę się opierać na jego doświadczeniu. Dodatkowo sam czytałem opinie o nich więc i ja postanowiłem napisać.

Handlowiec Stacjonarny

Zostawiłem CV. Kilka pytań o doświadczenie w sprzedaży części i obsługi komputera. Ogólnie nie szukają na razie pracowników ale wrażenie jak najbardziej pozytywne. Mam nadzieję że jak będzie etat to zadzwonią.

Doświadczenie w handlu Język angielski Prawo jazdy Obsługa komputera

Aleksandra

A od strony pracownika może się ktoś wypowiedzieć? Podzielcie się opinią. Czy aktualnie rekrutują? Jakie są zmiany w firmie? Wasze opinie o Focus będą na pewno bardzo cenne dla innych użytkowników forum.

Marcin Orczyk

Polecam. Firma bez żadnych zastrzeżeń sumienna z dobrej jakości zamiennikami. Szybka wysyłka i zawsze wszystko co ma być to jest.

Lempa R

Przerobiłem już wszystkie zamienniki do maszyn Cat dostępne na rynku. OFM jest najlepszy. Warto dopłacić. Firmę Focus polecam.

Darek
@Lempa R

Potwierdzam i Focusa też polecam. Znają się i potrafią doradzić.

Tomek Gdyś

Focus postawił na jakość i tym zyskał wielu klientów co widać po opiniach. Mają dobry serwis choć trzeba umawiać się wcześniej to warto. Mi robili skrzynie biegów w 432E i chodzi bez zarzutów. Pozdrawiam i polecam.

Pro Janek

Namiar od znajomego. Części i dostawa bez zastrzeżeń. Opinie jak najbardziej zasłużone. Również polecam.

Grzesiek 3434

Polecam firmę Focus z Gliwic. Części wysokiej jakości firmy OFM napewno są warte swojej ceny. Różnica widoczna gołym okiem a jeśli chodzi o zużycie to po roku są jak nowe.

Mateusz Wodnik

Zamowienie kpl. Pierwsza firma która do zestawu części do konika dodaje wszystko co potrzebne do składania a nie mówi ze pan nie zamawiał. Są podkładki śruby nakrętki. Wszystko pasuje jak oryginał. Potwierdzam jakość OFM i polecam firmę Focus.

Leszek Wrona
@Mateusz Wodnik

Hej Mateusz To prawda co piszesz też uważam do za duży plus. Ja bym jeszcze dodał że pierwszy raz dostałem tuleje które przy nabijaniu nie rozklepywały i bez żadnego problemy można było je osadzić w gniazdach co świadczy o dobrej jakości stali. Firma Focus jest jak najbardziej godna polecenia. Obsługa fachowa i szybka wysyłka. Polecam dzwonić na nr 690 998 428.

Radko 432

Zakup udany. Towar wyglada naprawdę niezle. Sworznie w kartonikach tuleje w folii wszystko czytelnie opisane a nie rzucone od niechcenia do kartonu. Polecam

Jarek

Jestem serwisantem i od dłuższego czasu kupuje części OFM. W mojej opinii nie ma na rynku lepszych zamienników. Klienci są zadowoleni nie mam reklamacji a i cena jest jak za tą jakość rozsądna. Wiadomo są tańsze na rynku ale jakością odbiegają od Ofm-a więc nie ma co ich porównywać. Zarówno do kontaktu i czasu wysyłki nie mam zastrzeżeń. Polecam bo to sprawdzone zamienniki.

Arek 74

Zamówiłem u nich łozyska i uszczelnienia do przedniego mostu na 1 stronę a na drugą u dilera BM. Od dilera przyszło DOKŁADNIE TO SAMO !!!! co z Focusa tylko że w Focusie o połowę taniej. dziś zamówiłem drugą stronę a te od dilera odesłałem. Polecam Focusa bo ceny mają o połowę niższe niż CAT BM a towar dokładnie ten sam. Dostawa expresowa obsługa na 5. Opinie 100% potwierdzam

Wiktor Berczyński Radom

Naprawdę widać różnicę między innymi częściami a tymi z firmy Focus. Składa się z przyjemnością i nic nie trzeba szlifować. Jakość jest po prostu rewelacyjna. Serwis tez maja sprytny choć trzeba umawiać się wcześniej. Polecam bo jestem zadowolony.

Janusz Wargacz

Kolejne zamówienie i kolejne bez uwag. Jakość oryginału w cenie zamiennika z górnej półki za który faktycznie warto dopłacić. Przesyłka dobrze spakowana a obsługa kompetentna i znająca temat. Polecam

Grzegorz 666
@Janusz Wargacz

Potwierdzam. Warto dopłacić do części OFM bo to najlepsze zamienniki. Firmę również oceniam wysoko.

Miłe opinie klientów. Zastanawiam się dlaczego pracownicy milczą?

Lucek z Rudy
@Zainteresowany

Tam pracuje 2 handlowców i mechanicy może dlatego. Tez jestem ich klientem wiec potwierdzam opinie. To mała firma ale obrotna.

BONIEK II
@Zainteresowany

Bo to rodzinna firma - raptem kilka osób tam pracuje. Ale widać po opiniach dają radę. Ja u nich kupuje bo są sympatyczni i dbają o jakość obsługi i części. Kiedyś mi właściciel powiedział że woli sprzedać z mniejszym zyskiem a nie poświęcać czasu na reklamacje i widzę że polityki nie zmienił. pozdrawiam

Waldek z PRD

Nie porównywalna jakość i trwałość z innymi zamiennikami. Nie są tanie ale warte swojej ceny. Sworznie i tuleje po roku użytkowania nie wykazują żadnego zużycia. Firma mała ale dbająca o klienta. Polecam

WALBUD

Wszystkie opinie są prawdziwe. Bardzo dobre produkty choć nie tanie w porównaniu z konkurencją No ale jeśli patrzymy na jakość to konkurencja przegrywa. Wolicie cenę czy dobrą jakość sami sobie odpowiedzcie. Jeśli szukacie dobrych zamienników to potwierdzam opinie i polecam firmę focus z Gliwic Szybka sprawna i kompletna dostawa

Potwierdzam wszystkie opinie o firmie Focus. Szybko i konkretnie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. - Gliwice

• Jak się pracuje w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.
4.7/5 Na podstawie 198 ocen.
  • Złota 59
    00-120 Gliwice

FOCUS PARK GLIWICE SP. Z O.O.