Opinie o Akant Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Akant Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akant Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akant Sp. z o.o. w Koszalin

Miska

Witam, w pracy jak w pracy kolorowo nie jest, fakt wypłaty na czas , ale jeżeli chodzi o l4 nie jest tam to tolerowane , czy na dziecko czy na chorobę, weekendy wolne ? Niby tak , niby nie, pracując w soboty jest się bardziej docenianym , nie pracując ? Jesteś zbyt mało dyspozycyjny .. jak to bywa na produkcji ludzie przychodzą i odchodzą ;)

Lidia

@Alidziękuję za odpowiedź. To ważne, że można liczyć na dobrą atmosferę w pracy oraz dodatkowe benefity. Piszesz też o nadgodzinach. Często się one zdarzają? Czy niektóre działy firmy mają więcej pracy i muszą częściej liczyć się z zostawaniem po godzinach?

Ali

Pracuję od 3 lat i nigdy nic z powyższych złych rzeczy mnie nie spotkało. Wypłata zawsze na czas, nadgodziny płatne, wolne gdy dzieci chorują bez problemu. W firmie bardzo miła rodzinna nadal atmosfera, szefostwo życzliwe. Oczywiście że trzeba pracować, czasami zostać dłużej ale nie narzekam. Pracowałam już w kilku firmach produkcyjnych i tutaj zdecydowanie jest najlepsza atmosfera. Ostatnio dostaliśmy dofinansowanie do aquaparku oraz wprowadzono nam zaliczkomat.

Lidia

@verapiszesz, że firma zapewnia dobre warunki. Chodzi Ci o warunki zatrudnienia? Co dokładnie sprawia, że w Twoim odczuciu jest to jedna z lepszych firm w mieście? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do Akant Monika i Zbigniew Harasym Sp.J.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Akant Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy (Polska północno - zachodnia)
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
vera

Polecam, jedna z lepszych firm do pracy w całym mieście. Dobre podejście do pracownika, dobre warunki.

firk

mi sie pracuje dobrze, a to juz trzecia z kolei firma produkcyjna w Koszalinie w ktorej jestem. tu już 4-ty rok i mam nadzieje zostac dluzej głównie ze względu na normalną atmosferę i podejscie do czlowieka.

daix

w akancie na produkcji pracuję 2 lata. Różni ludzie przez ten czas trafiali do firmy, ale prawda jest taka, że jak komuś zależy na pracy, to nie ma się czego obawiać - na pewno zostanie doceniony. Stała ekipa pracuje tu już dłużej niż ja i ludzie są zadowoleni.

funky

praca jest w porządku - nie bardzo ciężka. atmosfera w porządku i to najważniejsze bo az chce się do pracy chodzić.

nessty

jedna z nielicznych firm w dzisiejszych czasach, która szanuje tak pracowników. Nie ma czegoś takiego jak praca na czarno - tu wszystko masz na papierku, legalnie. Pracuję 4-ty rok i polecam.

ona

ja też mam dziecko i nigdy za l4 nikt złego słowa nie powiedział... może po prostu efektywność Twojej pracy spadła albo cos innego sie stalo? wiekszosc ludzi na produkcji ma dzieci i nie wylatuja jak dziecko choruje.

Nie dla akantu

Bardzo nie prorodzinna firma. Zwalniają za l4 na dziecko.

Nda
@Nie dla akantu

L4 łącznie 2tyg.w ciagu 4 miesiecy pracy po urlopie macierzyńskim. Gdzie po urlopie macierzyńskim powinnam jeszcze miec zaległy urlop wypoczynkowy ,nie zaplacili mi za niego i kazali przychodzic w czasie jego trwania normalnie do pracy pod groźbą zwolnienia. I to wg.prezesa bylo Ok,ale zwolnienie lekarskie na małe dziecko juz nie... takze nie polecam pracy w firmie akant- zwłaszcza jesli ma sie male dziecko,które chodzi do żłobka/przedszkola i co jakis czas choruje.

she
@Nda

pracuje tez w akancie i nie sądzę żeby była to prawda... nie znam przypadku żeby ktoś pracował w trakcie urlopu - tu bardzo pilnują takich rzeczy.

kas

Tylko na produkcje szukaja? Przedstawicieli teraaz nie poszukuja?

charlie

Pytałem i na produkcji szukają - tam zawsze się ręce do pracy podobno przydają.. trzeba się przejść do nich na Lnianą.

babi

Ktoś orientuje się czy na Lnianej potrzebują ludzi na produkcji? Kolega chwalił sobie tę pracę i chciałbym też spróbować się tam dostać.

ewa

w akancie dużo się zmieniło przez ostatnie lata... i to na lepsze - ludzi traktuje się po ludzku i tak powinno juz zostac

nick
@ewa

Zgadza się - pracuję już 5 lat i rzeczywiście jest lepiej. Co prawda warunki, umowa o pracę itp były zawsze, ale ludzie teraz pracują bardziej pozytywni.

jarix

Jest to praca, do której idzie się z uśmiechem na twarzy. oczywiście weekendy w domu uwielbiam jeszcze bardziej, ale biorąc pod uwagę inne zakłady, w których pracowałem, ten jest w porządku. Wszystkie warunki o których była mowa na początku są spełnione, nic nie kręcą, nie kombinują. Wypłata na koncie zawsze z dzień wcześniej. Oczywiście umowa o pracę.

stokrotka

Jak dba? a chociażby tak, że teraz w okresie wakacji starał się sprawiedliwie rozdzielić urlop tak, żeby każdy mógł odpocząć i spędzić trochę czasu z dziećmi, jak mają wakacje. To małe rzeczy, ale widać, że traktują nas po ludzku, a nie jak trybiki w całej machinie.

stokrotka

no tak - na produkcji może i się zmęczysz, ale psychicznie masz luz. Nasz kierownik dba o pracowników - też widać, że mu zależy żebyśmy byli zadowoleni. No oczywiście też wymaga - nie jest tak, że ktoś się obija w pracy. Ja przeszłam do akantu ze strefy, bo kasa jest lepsza... porównując atmosferę to tez jest lepiej.

mw

pracuje na produkcji. praca jest fizyczna, wiec trzeba sie wysilic, ale na szczescie jest bezstresowo.wychodze z pracy i mam spokojna glowe, nie musze o niej myslec. pieniadze zawsze moglyby byc wieksze, ale nie jest tez jakos zle. minus jest taki ze pracuje sie na zmiany, ale taki juz urok firm produkcyjnych - mozna sie przyzwyczaic.

miki

pokażcie mi drugą tak uczciwie zatrudniającą ludzi firmę w Koszalinie... W Akancie na produkcji masz legalną umowę, żadnych ściem. od samego początku wszystko na papierze. Przestrzegają wszystkich przepisów. Praca jest zmianowa - może to niektórych odstrasza, ale ja np. wolę zmiany, bo choćby w wakacje tak, jak teraz zdążę na plażę podjechać.

majkel
@miki

To fakt - teraz legalne zatrudnienie to duży komfort, bo masz i urlop i ubezpieczenie i w razie kredytu nie ma problemu. W akancie to wszystko jest, a że zdarzają się i lepsze i gorsze dni to chyba jak wszędzie, w każdej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Akant Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Akant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akant Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akant Sp. z o.o.
  • Lniana 7A