Opinie o Akant Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Akant Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akant Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akant Sp. z o.o. w Koszalin

Biuro Akant

Pracy jest bardzo dużo, czasem nie mamy jak do toalety wyjść. Na początku sporo nauki, płacą też raczej srednio jak na Koszalin. Ale do czasu pracowało się nawet dobrze. Od prawie roku, kiedy przyszedł nowy dyrektor sprzedażowy z Poznania i sprzedaż zaczęła spadać, zaczęły się schody. Dyrektor nie dorasta do pięt poprzednikowi. Bardzo lubi wzniecac konflikty w zespole, liczy każda wypitą kawę, minuta spóźnienia to godzina do odrobienia, robi testy językowe i ze znajomości produktu, jednym słowem stres jak w korpo. Niestety sam od siebie nie daje nic, bo grono klientów raczej się kurczy. Bardzo lubi kobiece towarzystwo, całe szczęście dla dziewczyn z biura póki co skupił się na jedynej chętnej.

Biuro

Ale w jakim sensie opera mydlana, co dokładnie macie na myśli?

Biuro

Proszę o informację, jak wygląda praca w Biurze Obsługi w Koszalinie? Dość często są dodawane ogłoszenia o pracę i mam obawy, na mieście też nie mówi się dobrze o tym miejscu, czy ludzie aż tak często rezygnują?

Czarna
@Biuro

Ta rotacja mówi sama za siebie

Ordynans
@Biuro

opera mydlana Panie... z tego możnaby scenariusz na 95. sezon mody na sukces napisać.

Matt

Praca jak praca. Ale żeby za minutę (może dwie) spóźnienia zostawać godzinę dłużej w pracy to chory temat. Ładne praktyki stosuje Pan Kierownik

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Akant Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy (Polska północno - zachodnia)
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Stasiek

Witam temat dotyczący pracy w firmie Akant jest złożony, po prostu zależy jaki dział , co z czym się wiąże , produkcja to praca zadaniowo -alordowa. Szczerze dziwi mnie to bo stać się stoji przez 7.45 h ,tylko 15 min.przerwy , kamery , kierownicy . Odniosłem nie raz nastawienie takie z ich strony że zamknąć mordę i (usunięte przez administratora) , Asempatyczne nastawienie do człowieka , nawet gadając o czym kolwiek trzeba uważać, brygadziści jak i kierownicy pilnują na każdym kroku , strzelają oczami , rozumiem że ich praca ma polegać na pilnowaniu lecz to jest (usunięte przez administratora) trochę , praca monotonna stojąca , nogi bolą , kręgosłup w (usunięte przez administratora) dostaję i jeśli ktoś ma problemy z stawami i nie lubi dosłownie stać w miejscu ta praca nie jest skierowana dla ludzi z dolegliwościami stawów. Pracuję tam jeden gość jest tematem w całej firmie! , Mało tego jest pracownikiem fizycznym , przesiaduje na telefonie większość czasu w pracy i nikt mu nic nie zrobi bo jest kryty przez kierownika bo to ziomki .Co do PLN jest z tym różnie , niby są premię uznaniowe lecz na to nie ma co liczyć , płacą z najniższej krajowej dniówka wychodzi 104zł , niby soboty setki płacone i to nie każdy ma bo są tacy którzy mają 250zł za sobotę a są tacy którzy mają połowę tego i to jest skórwysyństwo bo podział jakiś zmyślony jest , to wstyd i poniżenie , każdy inaczej tam zarabia , jak ktoś (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) innych to z sobotami wyciśnie 3200 netto lecz ilu takich jest ciężko powiedzieć, jeśli ktoś nie przychodzi w soboty to liczą z najniższej krajowej, a jeśli ktoś się zatrudni i będzie (usunięte przez administratora) w soboty to wiele nie zarobi bo jest takie założenie tej firmy że nowy/nowa nie może zarobić więcej niż stary wyjadacz , więc można przyjąć założenie że jeśli chcę się tam pracować jako tako to robić swoje i nie angażować się bo nikt tego nie doceni , tam każdy pilnuję swojego . Opinie pozytywne może i są ale ta firma nie zasługuję na jakieś specjalne wyróżnienia , bo w zasadzie nie ma tam nic wyjątkowego.Jezeli ktoś nie ma pracy tymczasowo ewentualnie można tam iść , ale by zostać spełnionym i założenie mieć takie by solidnie zarabiać to odradzam bo się nie da , ale chyba że po znajomościach. Jeśli ktoś myśli że zarabia się dobre pieniądze w Akancie , bo gdzieś tam coś słyszał to się myli , naprawdę są firmy w Koszalinie które lepiej płacą

Monika pracownik

Jestem pracownikiem firmy Akant od 3 lat i dziwię sie skąd tak negartywne opinie. Na stronę weszłam przypadkowo i moje zdziwienie jest ogromne. Pracuje w oddziale w Łodzi i tutaj atmosfera jest świetna. Mamy stałą ekipę i zawsze z każdym można sie dogadać. Mam kontakt z ludźmi z produkcji i nie słyszałam aby tam działy się podobne rzeczy, które są tutaj opisywane. Z czystym suminiem polecamn firmę Akant!

@Monika pracownik

Tu chodzi o oddział w Koszalinie

prawie pracownik

byliśmy z kumplem na rozmowie z kierowniczyną tego śmiesznego zakładu pracy. Gość twierdził, że zatrudni. Nawet wstępne szkolenie stanowiskowe przeprowadzał. Człowiek zrezygnował z innej oferty na rzecz tego śmiesznego zakładu pracy. Ze swojej strony stanowczo odradzam. Kierownik to jak widać od początku kawał frajera...

Henia

Patologiczny zakład pracy. Omijać szerokim łukiem. Zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny i bez jakichkolwiek podstaw. Beznadziejna i dziadowska firma

Chętna

Chciałam tam złożyć cv, ale bardzo mi zależało na dobrej atmosferze w pracy a z tego co czytam nie chyba nie warto?? W poprzedniej pracy była straszna atmosfera, nawet kierownik wyleciał za mobing. Ale z tego co czytam to teraz w większości firmach ludziom odwala i człowiek człowiekowi wilkiem.

Pracownik produkcji
@Chętna

Jezeli chce Pani po prostu zarobić to oczywiście wypłaty na czas, premia na święta i to spora. Ale jeżeli zależy Pani na dobrej atmosferze to stanowczo odradzam. Dokładnie tak jest, człowiek człowiekowi wilkiem. Kierownicy i brygadzisci nie pamiętają jak to było jak sami byli zwykłymi pracownikami na produkcji. Gdy jesteś w potrzebie nawet nie myśl o pomocy. Kierownik bardzo dobrze pokazuje kto tu rządzi. Zwalnia ludzi, i to dobrych bo ma taki kaprys. Odkąd ja tu pracuje, przewinęło się tyle ludzi że nowa firmę by można było stworzyć. O kierowniku to można powiedzieć jedno : nie pamięta wół jak cielęciem był ".

Maciek
@Pracownik produkcji

Kierownik to już przechodzi sam siebie i nic nie można z tym zrobić. Zresztą brygadzisci też - bo jeżeli chcesz być obserwowana za regału (taka tam nowa moda) to śmiało!

Pracownik produkcji
@Pracownik produkcji

Tak, przewinęło dużo ludzi lecz bardzo mało było między nimi pracowników. Dobry człowiek to nie znaczy że dobry pracownik. Kto z Was chcę pracować za dziesięciu ale dostawać taką samą wypłatę jak pozostałe dziewięć "dobrych ludzi " na produkcji??? Produkcja potrzebuje pracownika a nie ciała co ciągle choruje(usunięte przez administratora)

@Pracownik produkcji

A tam dostaje każdy taką samą wypłatę? Pierwsze słyszę. Świeżak jest wstanie dostać więcej niż paroletni pracownik. "Produkcja potrzebuje pracownika a nie ciała co ciągle choruje, ma biegunkę czy pies mu się zrzygał" - sami sobie przeczycie trzymając takich właśnie ludzi

Laura
@Chętna

Witam, czy Pani złożyła cv pracuje Pani w tej firmie? Jestem ciekawa jaka tam atmosfera panuje bo z tego co czytam nie wesoło

Ola

Wiecie co jest w tym najśmieszniejsze? Czemu komentarze są anonimowe? Pracownik wyrzucony bez powodu? Halo! A czy od tego nie ma odpowiednich organów jak np. PIP? Serio czegoś tu nie rozumiem???? Skoro jest tyle osób niby pokrzywdzonych to dlaczego te osoby tak długo zwlekają z załatwieniem tego? Nikt nikogo nie wyrzuca za dobre wyniki.Myślę,że ktoś tu właśnie zaczął kopać pod kimś dołki, jeszcze przed świętami... mega niefajnie! Jako były pracownik muszę napisać, że większość z tych komentarzy jest nieprawdziwa i prawdopodobnie napisana w nieuzasadnionej zemście. Pozdrawiam Kierownika „M”????

Anonimowo
@Ola

A mi się wydaje że ludzie po prostu się boją. I dlatego te posty są anonimowe. Dlatego właśnie boją się odezwać. Połowa tych ludzi to osoby które chcą tylko dotrwać do emerytury, a druga połowa to osoby które mają na utrzymaniu rodziny, dzieci, mają kredyty. A teraz nie jest tak łatwo z pracą, z wyjazdem za granicę. Z drugiej strony nic nie mówią bo wiedzą że zawsze to się kończy tak, że nikt z tym nic nie robi a później mają przerąbane na produkcji. Poza tym, jeżeli na 10 opinii, 9 jest negatywnych to musi w tym być zierenko prawdy. Uważam że każdy powinien być szanowany, a tym bardziej przez swoich przelozonych.

@Anonimowo

Ja wszystko rozumiem, ale na tzw. Mobbing trzeba mieć twarde dowody, tak myślę, bo jeżeli się ich nie ma to jest to tylko bezpodstawne oskarżanie niewinnej osoby wg mnie. Dodatkowo jeżeli się ich nie ma to uważam, że wylewanie pomyj w internecie też się nikomu nie przysłuży. Zazwyczaj jeżeli są dowody na takie mobbingowanie to osoby oskarżające nie mają się czego bać, prawda? Mi się dobrze pracowało, rozstałam się z firmą w zgodzie. Mam tam rownież znajomych, którzy do tej pory pracują (już kilka lat) i też nie narzekają. PS Opinie mogła napisać jedna osoba o różnych nickach. Dasz mi gwarancje i dowód, że są to różne osoby?

@Anonimowo

Dodam też tylko, że o całej sytuacji dowiedziałam się od owych znajomych, którzy rownież mogą potwierdzić,że niedowierzają w te oskarżenia i stąd moja chęć wypowiadania się na ten temat. Serio myślę,że można to było załatwić w inny sposób i nie wiem co autor/autorzy chcieli uzyskać wypowiadając się tutaj, bo na pewno nie rozwiązanie sytuacji. Na tym zakończę ten wątek, życzę pozytywnego rozwiązania sporu ????????

Dwa lata wolna
@Ola

Witam wszystkich. Piszę tu nie dlatego że ktoś mi podpadł ale dlatego że sama pracowałam w tej firmie i po informacji od znajomej co się dzieje na forum zdecyduję również odnieść się do tej firmy, kierownictwa, brygadzistów i dyrektora. Ta firma to (usunięte przez administratora) każdy wyżej ustawiony myśli tylko o sobie nie o ludziach. Szacunek pracy do ludzi ... ZERO ... Czy jest (usunięte przez administratora)w pracy ? To już ten co pracuję na żaluzjach czy plisach wie doskonałe ale ja powiem TAK jest i to ze strony kierownika czy brygadzistów. A ty (usunięte przez administratora)już nie pracujesz w tej formie więc nie dziw się że ludzie boją się być anonimowi tak samo jak ja. Pracowałam tam kilka lat i nie Polecam tej firmy .

@Dwa lata wolna

Z tego co Pani pisze to Pani rownież już nie pracuje,a po nicku wnoszę,że od dwóch lat, więc od czasu Pani pracy również dużo mogło się zmienić. Co do ogólnej pracy myślę, że to subiektywne odczucia każdej osoby. Być może jest Pani osobą konfliktową, z którą nie da się dogadać( nie wiem, nie znam).Ja nie jestem i naprawdę dobrze mi się pracowało( również subiektywna opinia). Nie wiem czy ma Pani doświadczenia z pracą w innym miejscu, ale ja mam i znalazłabym około 3 innych, dużo gorszych firm na koszalińskim rynku pracy. Co do „strachu” podsumuję to tak-Nie reagując dajemy ciche przyzwolenie na status quo. Stąd moje zdziwienie.Uwielbiam takie” każdy wie” ale nikt palcem nie ruszy żeby coś zmienić. Tyle w temacie.

@Ola

Pani Olu, pierwsze podstawowe pytanie - gdzie robiłaś? Na jakim dziale? Bo jak w biurze, to nie ma tematu. Ludzie głównie wypowiadają się tutaj odnośnie jednego działu. Zacznijmy od tego (jak ktoś niżej się wypowiedział), że ludzie muszą pracować mimo panującej atmosfery, warunków itp - logiczne więc że tego nie zgłoszą. Po drugie, zawsze znajdą sobie jakiś lizusów, którzy potwierdza wersję firmy. Zauważy też Pani, że opinie w ostatnim roku przybrały ze względu na bieg sytuacji w firmie. Więc co tu Pani sie będzie wypowiadać z opinią kilka lat wstecz? Może wtedy było okej.

@Ola

Napisała Pani "subiektywne odczucia każdej osoby" i takie też ma każdy kto się tu wypowiada. Pani opinia ewidentnie zmieniła się z każdym komentarzem w obronę ich i zaprzeczeniem innych opinii zarzucając oszczerstwa? Zgodzę się jednak z jednym - może ktoś byl konfliktowym, ale czy zgodzi się Pani ze mną ŻE WARTO BY BYŁO PIERW POROZMAWIAĆ W CZTERY OCZY, niż rzucać wypowiedzenie?ja tylko powiem tak, firma jest głównie kobieca, więc konflikty są na porządku dziennym. Więc to też głupi argument.

Anonimowo
@Blondyna

Z tego co mi wiadomo to tak pani ola pracowała w biurze więc myślę że mało wie o pracy na produkcji, a jeżeli wie cokolwiek Ty tylko z opowieści kierowników i brygadzistów. Myślę że gdyby trafił się ktoś ma wyższym stanowisku kto chciałby tych ludzi wysłuchać anonimowo to wtedy wyszłyby wszystkie brudy, a proszę mi wierzyć, jest ich bardzo duzo!

Święty Mikołaj

Nie polecam! (usunięte przez administratora). Idziesz na zwolnienie bo jesteś chory źle! Przychodzisz chory to ludzie mają pretensje bo jest pandemia itp. Ludzie odchodzą bo nie wytrzymują psychicznie. Na żaluzjach jest najgorzej. Kierownik chodzi do pracowników i gada na innych i chyba myśli że oni sobie tego nie przekażą. Dziewczyny boją się odezwać bo boją się że będzie się na nich mścił. A jeżeli jakiś problem jest zgłaszany wyżej to jest to olane.

@Święty Mikołaj

Ludzie w końcu się zbuntują i pójdzie zbiorowy akt oskarzenia do sądu na tego kierownika za (usunięte przez administratora)i za to jak traktują ludzi. A z tego co wiem kilkoro ludzi już nad tym myśli!

Anonima

Prawda, sama myślę nad tym wnioskiem. Ile można!!!! Człowiek przychodzi zarabiać pieniądze a nie być psychicznie męczona przez niby kierownika. Najgorsze jest to że nikt nic z tym nie robi jak się Pan (usunięte przez administratora)zachowuje!

@Święty Mikołaj

Tu też się wtrącę, bo zgodzę się z komentarzem a dokładnie z ostatnią sprawą. Tak to dyrektor zaprasza do rozmowy gdyby "cos sie działo", mimo to nic z tym nie robi. Taka rozmowa trafia do kierowanika/brygadzisty i później jest gorzej za tzw. podpierdzielanie.

Wolna

NIE POLECAM! Pracowałam w tej firmie kilka lat. Pan kierownik (usunięte przez administratora) zwalnia ludzi którzy mu nie pasują. Przeciwwstawisz się, nie zgodzisz z nim - wylatujesz. Nawet jeżeli masz dobre wyniki produkcyjne. Jeden nadaje na drugiego i każdy pod sobą dołki kopie. Ale tak to jest jak się bierze na stanowisko człowieka któremu chyba w życiu prywatnym nie wychodzi więc chce w pracy pokazać jakim to jest Bogiem. Zwalniają ludzi którzy bardzo duzo zrobili dla firmy. Naprawdę, lepiej iść gdzieś za gorsza kasę niż ciągle się wkurzac i niszczyć psyche. Ale KARMA WRACA.

@Wolna

W samo sedno. Kariery w tej firmie nie zrobisz - Wyróżniasz się? Masz dobre wyniki? WYLATUJESZ! Wygląda to trochę tak jak celowe działanie na rzecz usunięcia konkurencji. Przykre jest to, ze Dyrektor nie słucha co ludzie mówią. Niejednokrotnie były rozmowy, ale z doświadczenia wiem, ze lepiej wytłumaczyć zachowanie kierownika niż stanąć w obronie pracownika. Nie ma ludzi niezastąpionych, nawet w kierownictwie.

Byly pracownik

Nie udźwignęli pandemii, spanikowali, wtedy widać troskę o człowieka, bo firma to ludzie, nie logo.Obok firma Kosmaz , nikogo nie zwolniła, utrzymała pensje. Można? Można. Bycie właścicielem firmy to okazanie ludzkiej twarzy i odpowiedzialność za wszystkich., a czasami poświecenie swoich zasobów i zimna krew. Brawo dla sąsiadów i ich Szefa????

Jeszcze pracownik
@Byly pracownik

W punkt Gościu! Wtedy widać kto się z Tobą podzieli koronką chleba, a kto Ci ją zabierze od ust.

@Byly pracownik

Kolego, oni udzwigneli pandemie z korzyścią dla siebie. Specjalnie pozwalniali by teraz przyjmować na umowę zlecenie przez agencje pracy. Najlepsze jest to że proponują więcej takiemu nowemu pracownikowi niż osobie, która już tam pracuje. Oczywiście po sezonie będą zwalniani.

Radek

Nie polecam. Podczas kryzysu korona wirusa zwolnili mnie po 6 latach pracy za to ze bez zgody przelozonego poszedlem po zlecenia do biura. Jezeli robisz tam tylko jedna rzecz na produkcji przez caly czas brygadzista nie zostaniesz. Zatrudniaja nowych ktorzy nie maja pojecia o niczym i od razu biora ich na brygadzistow. A inni ktorzy pracuja po pare lat robia ciagle to samo co robili. Nie powiem podobala mi sie tam praca jako krojczy. No a tu nagle wezwanie do biura i wyskajuja mi ze zdjeciami z kamer jak bez zgody przelozonego ktory byl nieobecny poszedlem do biura po zlecenia dla dobra firmy. No i oczywiscie 2 wyjscia albo dyscyplinarka lub za porozumieniem stron za opuszczenie stanowiska pracy. Dziekuje

Aleksis
@Radek

Firma aKANT. Tu zwalniają za to, że nie pasujesz do zespołu lub masz słabsze wyniki od innych (nie wspominając że jesteś tu nowa) . Po czym przyjmują, bo okazuje się że brak rąk do pracy. I tak zapewne na chwilę, taka polityka...

M.
@Aleksis

Przyjmują tylko na sezon później będą zwalniać. Coraz gorzej tam się dzieje.

Anka

Witam. Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w firmie Akant w Koszalinie na produkcji? Czy otrzymuje się jakieś benefity? Jaka jest stawka? I czy praca odpowiednia dla kobiety?

Proceder
@Anka

Firma akant na chwilę obecną zwalnia ludzi na potęgę. Podejście do pracownika w tej sytuacji która ma miejsce w Polsce jest karygodne. Nie liczą się z drugim człowiekiem. Odpowiadając na pytania. Benefitów brak, najniższa krajowa plus premia. Ale za l4 już masz po całej premi. Praca odpowiednia dla kobiety ale bywa ciężko.

Magda

Jakie zarobki na produkcji w firmie akant? Warto ubiegać się o prace?

Jarek

Od dawna nikogo nie było na forum i zastanawiam się czy jest jakiś powód?

Kwadrat

Nie polecam. Akant raczej powinno sie zwac Kant, bo kantują na potęgę. Na rozmowie rekrutacyjnej umówiliśmy się na pewne wynagrodzenie, a gdy doszło do podpisywania umowy wpisano na niej najnizsza krajową. Kiedy zapytałem o co chodzi, odpowiedziano mi, że u nich tak jest, wszyscy pracują na takiej zasadzie. A reszta obiecana w postaci premii uznaniowej. No wgniotlo mnie w ziemię. Dziwię się, że w dobie dzisiejszych czasow zdawac by sie moglo "poważna" firma pozwala sobie na takie zagrywki. Raczej nie jest to w porządku względem pracownika, czysty kant. Oczywiscie podziekowalem tej firmie. Z opowiadań znajomej wiem, że cale biuro obsadzone ludźmi z prowincji, trzesących się o swoje stołki, ze żal, i podkladajacych sobie "świnie" nawzajem. A kablowanie to na porzadku dziennym. L4 bardzo niemile widziane. Także unikać bo nic fajnego!!!

A.
@Kwadrat

dokladnie tak

Konsekwentariusz

Moge z czystym sumieniem polecic. Fajna atmosfera i przejrzyste zasady "gry". Firma sie mocno rozwija i stara sie utrzymywac pozytywna atmosfere wsrod pracownikow. Jak w kazdej jednej pracy... nie ma nic za darmo - pracowac trzeba wszedzie!! Polecam!!!

PRAWDA
@Konsekwentariusz

Śmieszne jest to, że opinia ta pokazała się 3 dni po ukazaniu poniższego negatywnego komentarza - w sumie prawdziwego. Ale prosze napisać gdzie ta atmosfera jest taka wspaniała ? Która produkcja?

4 lata w Akancie

Firma ta jak każda inna jest po to by zarabiał na jej istnieniu szef- to oczywiste! Ale szef też daje zarobić pracownikom. Wszystko zależy od ambicji pracownika. Jeśli nadajesz się tylko na produkcję to oczywistym jest, że pensji kierowniczej nie dostabiesz. Jeśli zaś jestes ambitny masz szansę osiągnąć w tej firmie sporo. Dobrego pracownika akurat w Akancie się docenia pod każdym względem. Zarejestrowanie na sumę jaką się zarabia, urlopy itd wszystko uczciwie rozliczane. Na koniec roku dodatki świąteczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Akant Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Akant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akant Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akant Sp. z o.o.
  • Lniana 7A