Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

ratatuj

piekorz co ty palisz a przy okazji ciesz się że przemko nie zrobił ci z nosa rozjechanego pomidora heheheheehehhe

fiacik

cześć tu przemko ja przez 8 godzin jako OPERATOR MASZYN patrze na tych co pakują pieram się o maszynę i cobie śpiewam BAJ LAN DO BAJ LAN DO I CO MIESIĄC PRAWIE 4 KOŁA HEHEEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEEHEHEEHEHE

bgt

cześć tu piekorz pracuje w firmie gdzie pieke chleb mam najniższą krajową ale ale mam ciągle to audi i wszyscy włażą mi tam gdzie słońce nie dochodzi i tak to można i nie nie jestem przemko co fiacikiem popylał

Abecadło

Gdzie Magda lider tam problemy....

Buli
@Abecadło

Hmmm masz rację szykuje się ciężki tydzień nocek

Jerzy
@Buli

A jak te nocki są płacone? Dużo więcej za nie dostajecie?

Bugs Bunny

What's up, doc?

Zigolak

Co to za nowe mięsko w jakości mniam mniam:-)

Promocja

Zaczynamy Black Friday z zwolnieniami

Wypowiedzenie
@Promocja

Tzn. będą zwalniać czy będą się zwalniać ?

Cyber monday
@Promocja

Niech czekaja bo zaraz bedzie Black Monday

Świety Mikołaj
@Cyber monday

Styczeń będzie bardzo obfitym miesiącm w wypowiedzenia. ZAŁOGA WAM PODZIĘKUJĘ ZA BOGATEGO GWIAZDORA. W Lutym to chyba "podkrążono oki" będzie musiał się pofatygować na maszynę chcąc zachować ciepłą posadkę.

Odchodzę

Żegnam was na mnie już czas POWODZENIA KOLEŻANKI I KOLEDZY

Magazyn i handlerzy mają dostać kolejna podwyżkę a produkcja jak zawsze po (usunięte przez administratora) kopana delikatnie mówiąc

DeFacto

I bardzo dobrze bo handler to najcięższe zajecie w tej firmie

podwyżkę
@DeFacto

Masz rację! Magazyn i handlarzy dostaną kolejną podwyżkę .. ale ZADAŃ

Czy ABC Automotive Poland oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

UoP

umowa o pracę dla wszystkich pracowników

Tak tylko piszę..

A w Volkswagenie dostaną podwyżki.

Vw
@Tak tylko piszę..

Oni dostana a my już dostslismy

Tak jest
@Vw

Oni taką jak my dostają regularnie i nie uważają tego za podwyżkę tylko wyrównanie z inflacją.

VW
@Tak jest

no chyba jednak uważają za podwyżkę skoro nie piszą o wyrównaniu inflacji tylko o podwyżce

Killer

Co teraz się dzieje na prawdę nie istnieje

engel

Szanujcie prace bo gdy was zwolnią to bez znajomości pracę ciężko znaleźć Pozdrawiam zmianę A

Mick
@engel

No do takiej pracy jak ta to zostajesz przyjęty nawet na ciężkim kacu. Wy naprawdę myślicie , że jesteście jedynym pracodawcą w Wlkp? Chyba uważacie swoją załogę za (usunięte przez administratora)skończonych.

WC

Kto zapchal damską toaletę w szatni?

Słoń

jak to kto renta

oppo

renta

Premia

A ja pochwalę ABC - fajnie zrobili z premią 500 netto dla najlepszych. Nie spodziewałem się. Miłe zaskoczenie

klk
@Premia

powinno to być 500 zł do wypłaty a premie mogą sobie wsadzić tam gdzie słońce w biurze nie dochodzi. przecież taką premie w tej firmie można łatwo stracić na na pewno tak będzie

Bart

Dokładnie, wyleciała bo była nierobem a teraz tu wylewa swoje żale wyzywając innych. Nieładnie.

Żale

Ktoś tu wylewa swoje żale. Czyżby dlatego, że został zwolniony I nie potrafi się z tym pogodzić? Byłeś/BYŁAŚ kiepski/a to rozwiązano z Tobą umowę. Nie wiń świata że to TY JESTEŚ NIEROBEM. Zamiast tracić tu czas radzę niektórym wziąć się za siebie bo dużo pracy przed wami.

były
@Bart

a kogo zwolnili czyżby rente

Abece

Zmienilo sie cos w biurze czy dalej same malolaty bez wiedzy?

Heh
@Abece

A Ty wiesz coś na temat pracy biurowej? Czy jestem Handlerem i przez 7h trzymasz ręce w gaciach?

Taki tam

Nikt nie pisze o zielonych heh wspomne ze Wera to tez wielka dama lazi po hali i sama nie wie czego szukac jakich bledow najpierw mowi ze takie moga isc a za chwilke przychodzi z wielkim pyskiem i mowi "dlaczego to pakujesz nie widzisz ze sa bledy" to ze jest w zielonych nie oznacza ze ma ustawiac ludzi i drzeć sie na nich jak p... a

Blade
@Taki tam

Jak patrzę na to z boku to ustawiacza też nie mają z nią życia

Tak tak tak

Ja też wrrrrrrrrrr

@Taki tam

to prawda zieloni czyją władzę bo liderzy na to pozwalają zresztą wera nie jest taka zła gorsza jest pati co nas zagania ale takie zachowanie to tylko z domu się wynosi pewnie od pokoleń. U mnie w firmie nie ma kontroli jakości każdy z operatorów maszyn jest odpowiedzialny za swoją prace i tak powinno być w abc a jakość powinna robić końcową kontrole jakości i nie czepiać się pakujących zresztą abc musi się jeszcze dużo nauczyć w prowadzeniu firmą

Bond
@007

Nie prawda najgorsza jest E.. co samodzielnie decyzji podjąć nie umie wiecznie konsultacje z (usunięte przez administratora) albo szefową bo sama nie wie co może być pakowane a co nie może to to jest dopiero porażka

uwaga

uwaga liderka M sprzedaje swoje koleżanki boi się że kamery patrzą a i tak nie widzą tego co ważne np zbyt wczesne opuszczanie stanowiska pracy przez wózkowych i innych operatorów. teraz trzęsie się bo filip patrzy a kiedyś nie była taka idealna przecież pamiętamy jakie miała problemy na pakowaniu były z nią problemy większe niż z rentą trzeba uważać co się przy niej mówi bo zaraz idzie do adiego i papla

Jan Kowalczyk
@uwaga

Nie przejmuj się będą redukcję.

Baca
@uwaga

A ty sprzedałaś wózkowych przy okazji... Gdyby głupota unosiła to byś latała jak balon.

Leonardo
@uwaga

Później nie dziw się, że lepiej traktują pracowników z Ukrainy niż takie przekupy jak Ty które nie umieją pisać w ojczystym języku.

Dzięcioł
@uwaga

I bardzo dobrze robi, to jest jej praca, ma pilnować produkcji i pożądku,i właśnie to robi. Wielkie brawa dla niej

Ważne
@uwaga

@uwaga myśl logicznie z twojego wpisu wynika że wszyscy wszyscy w pracy donoszą na kolegów. Jako operator dostajesz awans na stanowisko kontrolne znajdujesz wadliwy detal i co?? Wypisujesz reklamację co to oznacza, że donosisz na koleżanki i kolegów z którymi pracowałaś na produkcji czy raczej Ważne wypełniasz swoje obowiązki. Handler zgłaszając niezgodność też twoim zdaniem donosi- on też wypełnia swój obowiązek. Robisz przepaki i masz zle ilości idziesz kablować no raczej nie spełniasz swój obowiązek. Wazne @uwaga pracujesz sumiennie czy także donosisz na koleżanki z produkcji.

lllaaasss
@Dzięcioł

Patrycja jesteś jej żołnierzem więc się nie wypowiadaj

Żołnierz
@lllaaasss

Magda bardzo dobrze zarządza zmianą A, mają najlepsze wyniki i ludzie się jej słuchają, mam nadzieję że zostanie z nami na zawsze. Pozdrawiam Madzia

hiper ultra
@Żołnierz

magda to najgorszy lider jaki mógł w tej firmie pracować z resztą na palarni o niczym innym nie usłyszysz magda to magda tamto i to od najlepsiejszych kolegów koleżanek. Zresztą jak ktoś zawsze trzyma stronę kierownika ustawiaczy mechaników to czasami my operatorzy mamy ochotę zdjąć rękawice wyrzucić je do młyna i jechać do chaty zazwyczaj tak jest gdy np 2 się wiecznie psuje. Magna może teraz się rozkręcić a po opuszczeniu przez Przemka Patryka firmy jest jej lżej nikt się jej nie stawia chociaż szkoda że już ich nie ma szczególnie Przemek jak się stawiał patrycji ( jakość ) miło było po patrzeć Pozdrawiam Madzia

x-men
@hiper ultra

walentynka po co się interesujesz firmą jak już w niej nie pracujesz

Pan Marek
@hiper ultra

Wszyscy liderzy w tej firmie ogólnie są w porządku.Jeden lepszy w tym, a drugi w czymś innym. Wyróżnia się jedynie Justyna D. Widać, że ma większe doświadczenie w liderowaniu. Jest konkretna, niekonfliktowa, a przy tym potrafi dopilnować produkcji z poszanowaniem operatorów i innych pracowników.

Abecadło
@Pan Marek

Justyna D. To mega liderka, ale zaraz za nią jest Madzia

War machine
@hiper ultra

Czego wy chcrcie od Madzi, to bardzo dobry lider, rozumie operatorów jak żaden inny lider, a Ty jak chcesz to rzucaj te rękawice i won do domu nierobie

renta zawsze coś

kto cię będzie dobijał kto cię zajedzie za dnia była taka piosenka :()

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań