ABC Automotive Poland

Poznań (okolice)

Opinie o ABC Automotive Poland

Roman Polański 2016-11-03 15:06:24
Jakim to trzeba byc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eby za jedzenie nie w wyznaczonym czasie pracy prawcowinkowi wpisać uwagę ... Ten leser jest gorszy od Hitlera, jego Stalinowskie metody zmuszania ludzi do noszenia bezsensownych okularów jest tak beznadziejne jak sam on -.- firma schodzi na psy dzieki takim leserom i darmozjadom szkoda mi tylko tego operatora który ją otrzymał, myśle także że zawiść w tej firmie krąży nad nim nawet nie z jego powodu. Dla mnie osobiście Tomasz powinien zostać zdegradowany na nóż jak i zapierdalac jak inni operatorzy ... Jestem ciekaw czy juz na starcie obcinarka by go nie pokonała, powrót Justyny na naszą zmianę byłby najlepszą opcją, won z leserem !
zbych 2016-11-03 17:53:01
brawo! w końcu ktoś zauważył jaki to bardzo porządny i pracowity lider.
Ambasador 2016-11-04 13:24:15
Jakby nie jego zastępca to nic by nie było ogarnięte
kwiatuszek 2016-11-04 20:13:01
MO to tak zwana Mądra Oślica
Ss 2016-11-05 06:27:42
A ten Siwy w okularach to jest typ z downem, siedzi cały czas na du_pie i nic nie robi, i nic z tym typem nie robią. Żałosne
Pracownice Z grupy "A" 2016-11-05 06:36:45
Ja też z koleżankami miałyśmy taka sytuację z Justyną, więc jestem takiego zdania że ona nie nadaje się na lidera, jedyne wyjście niech wróci na stanowisko operatorki.

Proszę o rozważen rozpatrzenie tej prośby.
A 2016-11-05 12:45:03
Justyna Ż. Za dużo cwaniakowala i ubliżała innym. Tak lider się nie zachowuje. Żegnam
Ruda zołza 2016-11-06 13:01:12
Koncert zyczen sobie urzadzacie! Za robote sie lepiej weźcie !
do re mi 2016-11-06 21:08:56
zwalniaja ludzi tych co nie maja , a największe Madre Oślice pracują dalej, układy układziki kolejny przydupas dołączył do grona Mądrych Oslic oby nie zarazila sie ta głupota ,ale nie wyglada na inteligentna pewnie odziedziczy po reszcie
kwiatuszek 2016-11-07 00:24:44
Ciekawe co sie dzieje z liderką Ania L. dla mnie to był człowiek o złotym sercu i cierpliwości jak anioł
A 2016-11-07 13:11:41
Haha dobre Ania i złote serce chyba ja nie znalas ona nie dawała sobie z niczym rady i jej głupie teksty do pracowników. Tak jak teraz jest dobrze, nie potrzebujemy jej.
Pracownik A 2016-11-07 13:12:52
Sama za robotę się zabierz.
Lucky 2016-11-08 11:42:22
Ja jestem zadowolony! Podwyżka wjechala na dniach za dobrze wykonaną prace, jak sie starasz i nie pierdo... glupot to można! Oczywiście bez włażenia w dupe, tak nisko nie upadłem. Niech każdy się zajmie swoją dupą i robota nie angażując się w ploty, ploteczki i inne newsy.
Fff 2016-11-08 21:30:39
Czy to jest ten abc w koninku ?
Łobuz 2016-11-09 07:39:56
To chyba dostales ta podwyzke za dobre donoszenie, albo zaklady pracy ci sie popierdo....
A 2016-11-09 08:13:53
Jak było pod biurkiem?
ojoj 2016-11-09 22:09:04
Po okresie próbnym dostałeś kolejną umowę z podwyżką, zrozumiałbyś gdyby była w formie obrazkowej. Pod biurko nie wchodzisz ale może pod prysznic???
nowka 2016-11-10 14:11:20
racja
pracująca 2016-11-10 23:04:01
dużo tu krzyku.......powiem tak: większość to prawda, niektórzy łażą na papierosa poza przerwą, inni pierdzielą diabli wiedzą o czym, ściemniają, jeszcze inni zapierdzielają jak w ulu bo maszyna nadaje tempo... Justynie trzeba kupić hulajnogę, bo kobieta biega od maszyny do maszyny, stara się i jest bardzo
konkretną osobą na tym stanowisku, odpowiedzialna i pomocna...Jonasz tak samo, chłopak rozgarnięty, uczynny i obiektywny.... kobietki różne, różniste, jak wszędzie... praca taka sobie... Agaty nie znam na tyle, by oceniać..........A inne zmiany......cóż......Filip tak sobie, a ten inny robi nic wielkiego, macho jakieś....
Grażyna z klanu 2016-11-11 02:07:05
Czyli z tego wynika że zmiana B idealna bo tu nikt do nikogo nic nie ma. Jonasz sympatycy, wybił się nie wiadomo dlaczego z takim podejściem jak miał. Ale to fajnie , ciekawe czy na papierku mu to już załatwili czy będą zbywać nie wiadomo jak długo. ... tak czy siak powodzenia
dwulicus 2016-11-11 09:47:36
Przecież zmiana B ma najgorszą wydajność, podwójnych agentów jest wielu, układy, układziki. Trzeba mieć dobrą gadkę, wiedzieć jak się tyłkiem obrócić żeby awansować. Jak jesteś dobry na nożu to już na nim zostaniesz do końca. Że dużo krzyku? Wielkie przemowy, transparenty, co krok informacje ostrzegające a ludzie i tak robią co chcą, bo wiedzą ze mogą sobie na to pozwolić. Co z tego że zamontowali kamery.....
Lucky 2016-11-12 11:34:27
Jakoś trzeba sobie radzić ;)
ABC 2016-11-13 15:56:35
Nie jest wazne to co umiesz, jak pracujesz, wazne czy jestes w tzw elicie, czy jestes holotą. Im lepiej pracujesz, tym masz gorzej, bo wtedy wymagaja, a jak jestes debilem to nie, a kasa ta sama, z czego wynika, ze grupa dobrze pracujacych robi na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] atmosfera zatem super! Dziekujemy hubert za twoje papierowe, nic nie warte rozporzadzenia ktorymi pi..e podcieraja, za rowne przydzielanie maszyn, ze chlopaki jebia jak psy i nie wolno im odejsc na krok od maszyny a jasnie panie kawki, cmiczki, pogaduchy, pozbadzcie sie nygusow wsrod facetow i tepcie nygusostwo, dziwne konszachty wsrod kobiet i docencie FINANSOWO chlopakow ktorzy narawde dobrze robia.
Franek 2016-11-13 20:25:26
Uważajcie na jedną panią Aldona P.zachowuje się okropnie nie wiem czy nie ma żółtych papierków sama jest wielkim obibokiem a na innych jedzie.Atmosfera jest średnia pracuje od nie dawna ale za długo w abc nie zabawie.
Gryzę mocno 2016-11-14 17:28:51
Faktycznie za zmianie C jest wielu dobrych operatorów którzy są na nożu i juz nigdy z niego nie wyjdą bo to oni naku****ją za cała resztę miedzy innymi ; Patryk, Bartosz, Jakub, Radek, Radek, Piotr, Sławek czy Przemek, śmiech w ch że im jesteś lepszy tym mrasz gorzej bo zamiast normalnie dać trzy osoby dadzą dwie na maszynę i powiedzą " dacie radę" :) śmieszne to jest :)
Mocny 2016-11-14 18:04:47
W grupie "A" najlepszy operator to DAREK szybki jak błyskawica nawet wycina detale dwoma nożami, można?... MOŻNA.. PREMIE MU DAĆ!!!
Grażyna z klanu 2016-11-14 18:19:02
I nie wiem po co... potem przez takich są normy podnoszne i zamiast pracować po ludzku to napierdala...sz jak debil... a Oni Ci premie w postaci kanapki dadzą. ...
Mocny 2016-11-14 18:46:12
Grażynka nic się nie stało, grażynka nic się nie stało... W Darku moc
Tomek z M jak Miłość 2016-11-14 23:02:51
Wszystko jest do czasu a to czy firma potrzebuje i chce mieć uczciwych lojalnych sumiennych pracownikow zadecydują sami ... Operatorzy to nie marionetki a pracy jest duzo wiec albo docenią albo spierdo lą proste :)
Trololo 2016-11-16 09:04:26
Najlepszy jest gruby który co godzinę siedzi po 20 min pod akwarium w każdej godzinie i spisuje jakieś cyferki (na siedząco ) a ty musisz wyłączać maszynę zeby iść sie wylać takich leserów i darmozjadow którzy rozwalają gospodarkę firmy od środka NAM NIE TRZEBA, no chyba że za podpie/rdalanie ludzi którzy wychodzą na szybką fajkę trzyma się w firmie ludzi... Czas spierd z abc za równo Krzysztof jak i Tomasz powinni wrócić na nóż ! I firma powinna głośno o tym 17go na spotkaniu porozmawiać !
Zmiana c 2016-11-16 12:49:10
Patrzcie lepiej na siebie a nie na innych. Najlepiej wyrzucać żale w internecie a prosto w oczy to już strach nie pozwala. Brawo jesteście niesamowicie inteligentni i rozgarnieci
stonoga 2016-11-16 14:12:44
W firmie nie jest dopracowane sprawiedliwe zarządzanie pracownikami każdy jest inaczej traktowany a nie na tym rzecz polega .. jeśli chcecie poprawić cały system trzeba pozwalniać tych ludzi którzy na ta chwilę koordynują całą załogą. Szacunek uznaje się każdemu a nie tylko tym osobom którym chcecie uznawać. każdy pracownik to wasz zysk a firma się kreci i rozwija . Dlatego szanujmy te osoby które wykonują ciężka prace a rozmawiajmy z tymi co próbują ściemniać w zamian za tak zwane lizostwo które widocznie zle działa na innych pracowników i wcale się im nie dziwmy ..to rozwiążę problem .. na tą chwile jest bardzo słabo .... pozdrawiam zespół organizacyjny ,osoby zarządzające ...
Mocny 2016-11-16 17:05:06
Spokojna twoja rozczochrana, jak jest "Darek" z grupy "A" to jest wszystko pod kontrolą, ten człowiek zastępuje drugiego człowieka na Maszynie, ma talent ten chłopak mało ludzi potrafi ciąć dwoma nożami. U niego widać że się angażuje bo cały czas jego łysizna jest mokra.
Mądra Oslica 2016-11-18 20:33:36
nie tylko na zmianie C bo i na A i B także. porostu ,nie doceniają ludzi jakich maja. Mysla ze 500 plus to mobilizacja żeby nie chorować? absurd bo to szansa jak jeden na milion, tym ludzi nie zmobilizujecie.
Brawo 2016-11-19 00:53:22
Masz absolutną rację. Na spotkaniu powiedziane było ze w październiku nie było żadnego wypadku bzdura...nie był po prostu zgłoszony. .
Jaka mobilizacja. ? Ze ktoś dostanie 500...
Proszę 1 na ile 50 parę osób(wszyscy razem mechanicy,ustawiacze,magazynierzy itp)...
A i najważniejsze posiłek. ..odgrzany w mikrofali;)
Brawo tylko tak dalej...premie tak zachęcają ze tylko zapierniczac..
remor 2016-11-20 20:20:51
zielone krasnale sa po zecie, tu kwalifikacje się nie licza tylko układy układziki i włażenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a i dobre układy z Madra Oslica, która w biurze zadziała
gościara 2016-11-20 21:12:43
kto to taki ta Mądra Oślica?
gościara 2016-11-20 21:18:31
laski w zielonych ubrankach są jakby coś nie tak było z nimi.........plotkarskie, udają, że mają dużo pracy....żenada......może jakieś wyjątki są, ale ja tego nie zauważyłam.....wiem tylko, że mają kiepskie pensje, bo jedna zęby na przodku ma jakby czerniawe, a dentysta kosztuje.....fujjj.........a najlepsze: z żółtkami do śniadanka nie zasiądą, bo one to ELITA firmy......przy takich normach trudno nie przeoczyć błędów.....wali mnie to
Stefan 2016-11-22 17:24:21
Dlaczego w tej firmie jest tak ze na stanowiska dostaja sie sciemniacze, leserzy, a Ci co zapierdzielaja , je bia na produkcji. Moze zaczniecie doceniac tych naprawde dobrze pracujacych
Grupa A 2016-11-23 08:29:44
Ale jest na produkcji jedna plotkara która roznosi informacje zielonym krasnala. Niech lepiej stoi na swoich chudych wykalaczkach, a nie roznosi plotki. haha
Malta 2016-11-24 20:05:19
Czyżby Pani Paulinka haha
abbbc 2016-11-26 17:10:34
moze zrobmy sonaz, niech kazdy napisze kogo by wyyebal z tej firmy , oczywiscie bez nazwisk , ale opisujac dobitnie figuranta :D
Krowina 2016-11-27 14:10:44
Może na początek jednego pana któremu nic nie pasuje...czy jako handler czy nożownik, ciągle w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] le. Myślał, że jeśli pójdzie na handlera będzie spokój, ściema i leserowanie, a rzeczywistość niestety okazala się brutalna. Ciągle obserwuje kto jak pracuje, kto co mówi, wszystko chciałby wiedzieć, a do roboty lewe rączki. Jeśli praca nie odpowiada to zapraszam do urzędu pracy.
on 2016-11-27 15:15:13
Za sam pomysł ty byś się nadawał jako pierwszy...
Wacław Jarzabek 2016-11-29 22:59:02
Krowina za sam nick 10! Rozumiem że jesteś osobą sumienną i bardzo pracowita! Mam prośbę przestać wylewać swoje kompleksy na forum tylko podejdz do klienta i mu to wygarnij! Jako osoba bardzo rozrywkowa!!!! Niedziela spędzona na forum ABC pogratulować!!!Na stolowce zapewne udajesz osobę która nie wie co to forum!!!!Ale cóż widocznie taka twoja tępa natura mówilem to ja Wacław Jarząbek!!!
PROXO. 2016-12-01 22:40:09
Ta firma to jedna wielka patologia. Chcą wydajności maszyny podkrecają ludzi zwalniają . A dobrze pracy pracownikowi nie umieją zorganizować . Ludzie donoszą na siebie ze aż brak słów. Nie dziwię się ze ludzie chorują albo się zwalniają bo jak tu robić w takiej atmosferze. Życzę powodzenia i się wypisuję z tego syfu. PR
ktocolubi 2016-12-02 10:40:42
Mi sie podoba, dobrze placa. Na pewno wiecej niz gdziekolwiek w okolicy. Nadgodziny tez sa platne a nie jak gdzie indziej ze mozna "odebrac" a potem i tak nie ma kiedy.
Praca wcale nie ciezka. Sa gorsze produkcje. Jak sie wam nie podoba to sie zwolnijcie i dajcie miejsce innym.
Pozdrawiam.
wąż 2016-12-02 18:26:15
Niestety nie jesteś na bieżąco z zarobkami w tej okolicy. Zgadzam się że praca nie jest ciężka. Oczywiście że pozwalniają się pracujący a zostaną pół "produkty" powiedzmy i przyjdą kolejne czyli po dwie sztuki za jednego pracującego. Gdzie tu ekonomia????
Duszyczka 2016-12-03 20:59:20
Masakra czytając komentarze ma się wrażenie że to nie zakład pracy tylko zakład pracy chronionej .Ludzie zastanówcie się co wy wogole piszecie a może tak powiedzcie prosto w oczy to co macie do powiedzenia osoba których nie trawicie za różne sytuacje w pracy a najlepiej zabierzcie się do uczciwej pracy i pomyślnie co sobą reprezentujecie. Dla mnie jesteście ludźmi bez życia prywatnego ,bez przyjaciół,rodzin,zastraszonymi,bojacymi się ,mającymi coś na sumieniu . Zał mi was i tyle.
end 2016-12-03 23:40:05
a mnie rozwala pisanie 'powiedz w oczy' itd

po co ? gadaj z dupą to Cie osra . niech kazdy idacy na rozmowe w sprawie pracy wie , ze tutaj jest syf szambo i 'ludzie' bez zasad , donoszący myslac ze sa fajni , zenada

'powiedz w oczy' - jakie to gimbazowe kozactwo ! :D hahaha
Zostaw swoją opinię o ABC Automotive Poland - Poznań (okolice)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Automotive Poland