Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Kornela Nowy wpis

Dzień dobry co ma oznaczać zatrudnianie tylko swoich? Jeden Pan przytoczył chyba sytuacje w której ostatecznie nie został zatrudniony, nie chciałabym by partnera coś takiego spotkało. W którym momencie podpisuje się umowę z pracodawca?

Witam. kiedyś w ogłoszeniu dla Narzędziowca było napisane, że istnieje możliwość na zwiększanie swoich kwalifikacji. Zastanawiam się do jakiego zakresu będzie to możliwe, skoro już na początek wymagano minimum 3 lat doświadczenia?

Kuba c Nowy wpis

Omiajj szerokim łukiem rzuciłem dla nich stała pracę a oni zatrudniają swouch po znajomości i zostajesz bez niczego ....

Karo Nowy wpis

Gdzie można znaleźć potwierdzenie tego, że firma się zamyka? Jeszcze z miesiąc temu o szkolenia się pytał, to nie sugerowało jakiegoś rozwoju? wyjaśnicie te sytuacje? Partner kiedyś chciał tu na automatyka przyjść

Czy ABC Automotive Poland organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Co z tym zamykaniem, bo pod koniec 2022 r. pisały wszystkie gospodarcze portale, ale w 2023 r. już nikt? @Żoel, to co napisałeś, to żart, czy wycofując się z PL Kanadyjczycy zostawili akurat Ciebie na pustej linii i produkujesz dalej? ;) Ale serio, przeniesienie miało potrwać do IV kwartału 2023, i co z Wami, mieliście odprawy przynajmniej?

Leoż

Fabryka już zamknięta czy jeszcze produkuję?

@Leoż

Jeszcze ze dwa tygodnie temu wleciały gwiazdki od klienta w googlach, pytanie tylko za co? Tak poza tym gdyby wszystko teraz stanęło to co by się podziało z osobami zatrudnionymi? Nikt by niczego nie pisał? Ile osób tak na oko mieści się w fabryce, czy ktoś wie?

Żoel
@Leoż

Pracuje się tu dobrze jak nigdy i z dobrymi ludźmi

Czy nowo zatrudnione osoby w ABC Automotive Poland otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

A to nie zamykaja aie jednak w tym roku?

Samanta
@Odpowiedz

Czemu mają się zamykać, co się dzieje? Widziałam, że jeszcze w niedawnych miesiącach dziewczyny szukały pracy na forum. swoją drogą jak długo trwa teraz aktualny proces rekrutacyjny?

Karo

Na oficjalnym ofertowisku firmy jest obecnie stan zerowy. To dobry czas, aby zapytać zorientowanych, jakie są granice zarobków automatyka w tej firmie. Widzę, że jeśli chodzi o operatorów, to padają tu cyfry z 3 z przodu. Jak zaś chodzi o automatyka na utrzymaniu ruchu, to widzę w ofercie z 2021 r. że są benefity. Ale jakie stawki?

Zbuntowana

Hej jestem zainteresowana praca w kontroli jakości, wysłałam CV ile mogę zarobić miesięcznie ?

Franciszek

Widziałem w wątku wiele pytań, które dotyczyły nadgodzin, jedna osoba odpisała, że z kosmicznymi nadgodzinami można zarobić ... sporo :) Tzn. ile wychodzi tych nadgodzin miesięcznie, są obowiązkowe? Można odebrać je w formie dnia wolnego czy firma raczej nie widzi takiej możliwości? A jeśli już je robicie, to ile tak mniej więcej można zarobić na rękę? :)

Zainteresowana

Hej składałam aplikacje na kontrolera jakości , czy jako pracownik kontroli jakości mogę liczyć na 3500 netto ??

Halina

Widziałam gdzieś, że operator produkcji miał 3.418 zł oferowane 4 lata temu. Teraz nawet minimalna krajowa jest wyższa o te 60 parę złociszy... Napiszcie, ile operator ma w 2023 r. i czy przyjmują kobiety do lekkich podzespołów?

Chętnie

Hej jak wygląda u was praca ile zmian są nadgodziny

Chętnie

Część jestem chętna do pracy jako kontroler jakości jak można złożyć cv jak to wygląda z nadgodzinami?? Cy są obowiązkowe i ile jest zmian

Ciekawa

Hej chce złożyć cv na kontrolę jakości czy można przyjechać osobiście

Podobno pracując w firmie ABC Automotive Poland można liczyć na zarobki 11800 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

nadgodziny

z kosmicznymi nadgodzinami jak najbardziej !

Krystyna
@nadgodziny

Te kosmiczne nadgodziny to ile dokładnie? Czy to nie jest tak, że wiele zależy od stanowiska? I czy w ogóle te nadgodziny często się zdarzają, są dodatkowo płatne? Bo jednak jakiś work-life balance jest potrzebny, ale jak można łatwo dorobić, to chyba warto korzystać.

Chętnie

Hej czy w abc automotiv jest dział lakierniczy

Jerry

Jak można dostać prace w ABC gdzie można aplikować o prace ?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko brak w ABC Automotive Poland? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Brak

A co to za stanowisko BRAK ?

Zuzanna

Pracował ktoś jako Automation Process Engineer? Znacie widełki płacowe? Jest szansa na rozwój w strukturach firmy, nawet przejście do innego działu?

OBY
@Zuzanna

raczej nie masz szans na awans, bo firma zwija się z Polski i w 2023 definitywnie zamyka produkcję w Polsce.

Helena
@OBY

widzialam wczoraj na pracuj ogloszenie o prace, po co wiec szukaja nowych pracownikow skoro firma sie zwija ?

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań