Opinie o MAS Sp. z o.o. w Mikołów

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku. Lata pracy pozwoliły nam zbudować obecny wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa handlowo-produkcyjnego o ugruntowanej pozycji na rynku dóbr inwestycyjnych i zaopatrzeniowych. Jesteśmy postrzegani jako wiarygodny partner handlowy, dzięki temu współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami oferując kompleksową obsługę naszych kontrahentów między innymi z branży spożywczej, wyrobów hutniczych czy tworzyw sztucznych. Gwarantujemy nowoczesne rozwiązania techniczne oraz usługi serwisowe dla górnictwa, energetyki, koksownictwa i cementowni.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAS Sp. z o.o. w Mikołów

Sportowiec

Ludzie zajmijcie się sportem zamiast głupotami!Pojedzcie na narty, pobiegajcie albo rower? Ja polecam grę w hokeja!!!! Super sposób żeby rozładować stres i myśleć pozytywnie!! A jeśli chodzi o pion kierowniczy- cóż mogę napisać? Podstawą jest znajomość języków obcych, bez tego ani rusz :)

Kolarz
@Sportowiec

Co ty bredzisz? Hokej???? Najlepsza jest jazda na rowerze!

XXX

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy. Bardzo mile zaskoczyła mnie wiadomość o planowanych podwyżkach od przyszłego roku (w moim dziale to ok +20%). Tak wiec warto się starać a nie przychodzić do pracy i ściemniać, że coś się robi. Ja nawet w czasie pandemii wyrabiałam super marże i zarząd to docenił! Osoby leniwe i mało ambitne, do tego bez kompetencji i znajomosci języków zawsze będą narzekać na zarobki.

Dyrektor

Proszę przestać wypisywać brednie! Wszystkie negatywne komentarze są pisane albo przez byłych pracowników albo na złocienie konkurencji! Proszę zaprzestać tych praktyk i nie oczerniać szczególnie kierownika!

Robak

MAS jest moim szóstym pracodawcą. W żadnej innej firmie nie miałam takiego luzu, a pracowałam i w korpo i u drobnych prywaciarzy. Wynagrodzenie jest bardziej niż przyzwoite. Do tego rozbudowany socjal. Zabezpieczenia przed koronawirusem chyba lepsze niż w szpitalu. Spokojna praca dla osób, które nie chcą się jakoś specjalnie szarpać. Relacje między pracownikami - tak, jak w życiu. Mi tam nikt nie przeszkadza. Jest fajnie. Z tego, co tu widzę, to są jednak typy, które ciągle mają do kogoś problem, a przy tym czują mus, żeby swoje frustracje wyładowywać na jakichś forach. No cóż, pozostaje to skwitować wzruszeniem ramion. Jak ktoś tu pracuje, to go to nie obejdzie. Jak ktoś będzie chciał, to przyjdzie, żeby przekonać się samemu. A trolle jak były, tak będą.

Magazynier
@Robak

(usunięte przez administratora) Komentarz napisany chyba na zlecenie „kadrowej”? No chyba, że jesteś zatrudniony po znajomosci, albo jesteś pupilem kierownika? To by się zgadzało z tą laurką!

Ilona
@Robak

(usunięte przez administratora) Liczysz na dodatkową premie 10go??

Górnik dołowy
@Robak

Robaczku zaraz mi rozsadzi biust ze śmiechu! Ale z ciebie kawalarz i pochlebca. Oj brzydko takie kłamstewka wypisywać. Ps. przekażcie temu nerwowemu kierownikowi żeby przestał przeklinać na łączniku bo aż uszy więdną od tych bluźnierstw! Czy on panuje nad nerwami i emocjami? Gdzie jego profesjonalizm? Wstyd!

Ciekawski
@Górnik dołowy

O kim mowa? Który kierownik tak się zachowuje?

B.
@Ciekawski

Ten z czerwonym licem, nieprzyjemny typek, który nawet się ukłonić na korytarzu nie potrafi a wzrok ma błądzący za rozumem.

Wiesz kto!
@Górnik dołowy

On nie panuje nad sobą- furiat. Podobno są nagrania jak histerycznie krzyczy i przeklina- może niech ktoś je wreszcie wyślę do prezesa tej spółki aby zobaczył co się w 2 skrzydle za łącznikiem wyprawia. Powinni go odseparować bo stanowi zagrożenie!

Wiem kto!
@Wiesz kto!

Tak jego dni w mas są policzone.

Dziki trener
@Robak

Wynagrodzenie powyżej przeciętnej?(usunięte przez administratora)

A
@Robak

Brak mi słów- co Ty robaku wypisujesz? Może faktycznie jesteś pupilem kierownika? Chyba wiem nawet którego? ( podpowiem ze chodzi o 2 skrzydło- budynek b)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MAS Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Dziki trener

Nie szanują ludzi którzy przez całą pandemie pracowali ponad normy w formie 10 godzinnej na magazynie w trzy osoby chociaz powinno być min.6-7 osob..Zakaz wypłacania premi uznaniowych.Podczas gdy handlowcy i inni siedzieli na zdalnym to ci ludzie musieli pracować po 10 godzin zeby przyjąć lub wydać towar.Malo tego druga grupa magazynu musiala sprzątać teren ,wyrywać chwasty,plewic.Ludzie przed emerytura w wieku 60+ na kolanach zeby wyrywać zielone z kostki brukowej.Wstyd.A teraz najlepsze....Tym ludziom powiedziano ze nie dostaną premi świątecznej bo pandemia.....Towaru wychodzi więcej niż przed pandemia ...wiec obroty są...Nie wiem komu zależało zeby tych ludzi potraktować jak najgorszy sort.Zadna szanujaca sie firma by tak nie postąpiła!!!Nie wspomnę ze pracownicy z działu magazynu maja najniższe wynagrodzenia w firmie i są zoobowiazni rowniez zeby szanownym handlowcom donieść papier do ksero lub wode.Wazne ze bedzie na nowy samochód służbowy dla jakiegos akwizytora .A ludzie przed świętami potraktowani jak....brak słów...Porazka Pana Prezesa który na to pozwolił.

A.
@Dziki trener

Masz racje! Też jestem rozczarowana jak to wszystko wygląda! Starałam się! Pracowałam sumiennie i dawałam z siebie 120% ale nie zostało to docenione. Pan prezes powinien się przyjrzeć pracy co niektórych kierowników- bo to darmozjady i (usunięte przez administratora) bez kultury i kompetencji. Trenerze życzę Ci sukcesów w nowej pracy, pozdrawiam

Tommy

Czy firma wypłaca premie świąteczne i gruszę? Jaki poziom wynagrodzenia? Jakie godziny pracy? Jaka atmosfera? Po opiniach widzę, że chyba słabo?

Doktor

Dobrze widzisz!

@Tommy

Firma wypłaca premie świąteczne i dofinansowanie do urlopu a poziom wynagrodzenia zależy od zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników pracownika. Godziny pracy można indywidualnie uzgodnić. pozdrawiam

Tommy
@pracownik

Pracowniku napisz jakiej wysokości jest to premia świąteczna i grusza? I jaki jest podstawowy poziom wynagrodzenia bez premii na rękę na stanowisku handlowca? Słyszałem ze to ok 2000 na rękę? Jeśli to prawda z tą stawką to szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjną!!! Aktualnie zarabiam 4,800 zł netto podstawy. I o co chodzi z tymi godzinami? Czy Home office wchodzi w grę?

Bella
@pracownik

A dlaczego o atmosferze nic nie napisałeś? Na wszystkie pytanie odpowiedziałeś a ten temat pominięty?

Marcon
@pracownik

Jaka stawka na stanowisku handlowca? I napisz coś o atmosferze?

Analityk
@Tommy

Pojedź sobie na parking i zobacz jakimi autami jeżdżą pracownicy- od razu poznasz poziom wynagrodzenia w tej firmie! he he

Ksiegowy
@Marcon

Poniżej 3k

Złomiarz
@Analityk

Ha ha ha to fakt- samochody- złomki, same stare modele. Widać jakie tam są zarobki! Nawet kierownicy jeżdżą jakimiś tanim dziadostwem.

Cien33

Maja pracowników za nic. Mała płaca ktora nie wystarcza na oplaty a co do umowy to nawet nie jest najniższa krojowa śmiech na sali. Zmiany nie uzasadnione po 10h i po 6h w tydzień w tydzień podczas 10 godzin praca w 3 osoby która robiło sie po 8 osob.. porażka jakaś, a jeszcze dochodzą do tego zmianny 6 godzinne które nic nie wnoszą poza kwestia obowiązków które są nie zgodne z umową..

Proszę o opinie obecnych pracowników na temat pracodawcy. Staram się o prace i dobrze by było poznać zdanie aktualnych pracowników. Proszę podać poziom wynagrodzenia, benefity, godziny pracy i atmosferę jaka panuje w MAS?

Witam, widziałem, że pojawiła się oferta pracy w mas. Czy ktoś wie do jakiego działu? Czy obecni pracownicy mogą coś napisać o warunkach, płacy, atmosferze? Jak tam z kompetencjami osób zarządzających? Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Marcin

Zadowolona i spełniona
@Marcin

Polecam! Super atmosfera w pracy, bardzo fajne osoby z kierownictwa- takie zaangażowanie i kompetentne! Zarobki dużo powyżej przeciętnej a szczerze mówiąc wcale się nie narobie! Czasami gdzieś zadzwonię, jakiegoś maila wyślę- kasa sama wpada na konto! Jak bym się bardziej postarała to 2 razy tyle mogę zarobić! Ale ja mam bogatego męża to się nie muszę przepracowywać! Składaj CV bo naprawdę warto! Mamy super socjal, wielki parking, piękne biura, życzliwych współpracowników, najlepsze księgowe i super KADROWĄ! Polecam prace w tym miejscu!

Doktor
@Zadowolona i spełniona

Chora kobieta

M. W.

Wszystko ok. Pensja przyzwoita (zawsze chce się trochę więcej), wypłacana w terminie. Kontakt z zarządem mam mały, ale reszta pracowników bardzo sympatyczna. Na terenie zakładu czysto i przyjemnie.

speedytor
@M. W.

Co TY za kłamstwa wypisujesz pensje głodowe atmosfera szkoda gadać .

magazyn
@speedytor

Pensje głodowe? tyś chyba glodowych nie widzioł..moja jest wporzadku.Co do atmosfery też nie narzekam:)

speedytor
@magazyn

Ha ,ha,chyba jesteś zatrudniony po znajomosci to pensje masz inną.

Bella
@M. W.

BZDURY! Chyba nowa kadrowa to napisała? Faktycznie jest czysto i płaca w terminie. To wszystkie plusy, ale kto tam jest sympatyczny? Każdy na drugiego wilkiem patrzy! Podkopywanie dołków, obgadywanie, walka o każdego klienta, kolesiostwo są na porządku dziennym!

Zdzichu

Nie polecam.(usunięte przez administratora) atmosfera tragiczna, współpracownicy- większość to chcą zwalić robotę na drugiego, podkopać ci dołek i rzucić łopatę. Na korytarzach można było usłyszeć jak pewny pan z kierownictwa krzyczy i przeklina- zero kultury. (usunięte przez administratora) i tyle. Ładny budynek i otoczenie- jedyny plus.

HR
@Zdzichu

A na którym korytarzu? Jakie piętro? To niedopuszczalne żeby pion kierowniczy używał wulgaryzmów! Trzeba tępić takie prymitywne i chamskie zachowania! Zarząd napewno wyciągnie konsekwencje.

Antoni
@Zdzichu

Faktycznie budynek bardzo ładny. Ale z tego co pisze Zdzisław to (usunięte przez administratora) i prostactwo są na porządku dziennym? Kto to widział żeby tak to wszystko wyglądało? Jestem zniesmaczony. Pozdrawiam Antoni Kloc

Wacław Nowak
@Zdzichu

Jak kopalnie pozamykają to takie firmy nie będą miały racji bytu. Tylko dział górniczy robi tam kasę- reszta działów to jakieś śmieszne przysiółki handlu, jakieś przypadkowe transakcje, stołki obstawione przez swoich . Jeszcze z 5 lat prosperity a później na zieloną trawkę.

Maja
@HR

Na łączniku.

Iwona

Obiecują złote góry, rozwój, awanse itp a jedyne co się u mnie rozwinęło to nerwica i wrzody żołądka! Płaca bardzo niska i wielkie kolesiostwo.

Serwis rowerowy
@Iwona

Jeżeli potrafisz naprawiać rowery, to nie musisz się na niczym więcej znać.

Łysy z brazzers
@Serwis rowerowy

Trzeba zacząć pedałować a nie jęczeć!

ToTuToTam

+ duży parking + poznałam fajne koleżanki + nabyłam doświadczenie w pracy z ludźmi z przerostem ambicji - wynagrodzenie nie jest najmniejsze ale średnie to może być za dużo powiedziane- w sumie zależy od stanowiska! - nowa kadrowa wcale taka fajna nie jest bo ją znam +/- nie odradzam pracy w firmie ani nie polecam, trzeba iść i samemu się przekonać a nie kierować opiniami - ale nowa kadrowa i tak może być stopy starej kadrowej!

Stalówka
@ToTuToTam

Bzdura! Nowa kadrowa to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Kompetentna i rzeczowa, bardzo wykfalifikowana w swoim fachu. Najwidoczniej innych boli jej błyskotliwa kariera i nieprzeciętna uroda oraz inteligencja? To kobieta z ogromną klasą i kulturą, do tego oddana w 100% swojej pracy! Dzięki takim osobą MAS jest potęgą handlową na skale europejską a nawet światową! Praca z nią to sama przyjemność.

Ktoś
@ToTuToTam

Pracowałam w tej firmie pare lat temu i było ok, ale teraz podobno trochę się pozmieniało? Napiszcie jak teraz to wyglada bo szukam nowej pracy i może złoże CV? Jak nowa kadrowa taka fajna to może zaprosi mnie na rozmowę!? Widziałem ze znowu rekrutują? Jakie zarobki?

D.
@Ktoś

Zarobki? To bardziej praca dla ludzi którzy lubią żyć SKROMNIE rzekłbym! Dziwię się niektórym pracownikom (tym bardziej ogarniętym), że jeszcze nie zmienili pracy. W podobnych firmach można zarobić 2,3 z tyle. Widocznie trudno im wyjść ze swojej strefy komfortu?

Cześć, widziałam ofertę pracy w MAS - napiszcie jakie zarobki i atmosfera oraz benefity? Warto składać CV? Będę wdzięczna za informacje.

Jaka atmosfera jest między działami w MAS Sp. z o.o.?

Słoneczna Italia

Najgorzej w dziale mięsnym !!!!! A najlepiej w Aluminium :)

Pepe

Atmosfera tragedia, kazdy sobie rzepke skrobie, a nie daj boze jak masz zalatwic cos w ksiegowosci. Tam dopiero jest tragedia. Nie polecam

Deszczowy Londyn
@Słoneczna Italia

Potwierdzam!

Czy jest możliwość pracy w MAS Sp. z o.o. na część etatu?

Granulka

Zapytaj NOWĄ KADROWĄ! Bardzo kompetentna i elegancka kobieta- napewno udzieli Ci szczegółowych informacji!

Sa maseczki i rękawiczki dla pracownikow. Dystrybutory z środkiem odkażającym. Kto moze pracuje zdalnie. Na bramie sprawdzają temperature. Jest ok.

Podpowiedzcie jakie aktualnie zabezpieczenia dla pracowników wprowadziła firma ?

Pracuję tu od 3 lat i nie mogę narzekać. Atmosfera całkiem ok - przynajmniej na naszym dziale :) Ktoś poniżej pytał jaki rodzaj umowy jest preferowany... Myślę, że w zdecydowanej większości jest to umowa o pracę.

Julia

Co dokładnie oznaczają 'fajne godziny pracy' ?Jjak częste są premie?

Zostaw merytoryczną opinię o MAS Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w MAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAS Sp. z o.o.?

MAS Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.

MAS Sp. z o.o.