Opinie o bytom.pl - VRG S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bytom S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bytom S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bytom S.A. w Kraków Prof. Michała Życzkowskiego 19

Zośka

Napiszcie proszę jak teraz wygladają pensje w czerwcu za maj? Czy marka Bytom przewiduje premie, jeśli tak to jaki to ułamek wypracowanego targetu?

Niezadowolona

Firma nie dba o pracowników. Oszczędzają na wszystkim jak się da. Przykre jest to, że człowiek się stara mimo marnej pensji, pracuje za dwóch a i tak nikt go nie doceni.

Kowal
@Niezadowolona

Oszczędzają przede wszystkim na środkach do dezynfekcji. Wczorajsza nieprzyjemna sytuacja z klientem . Mierzone przez niego rzeczy nie mamy czym dezynfekowac tak samo przymierzalni. Drugi klient zobaczył że odwiesilem garnitur na salon bez wcześniejszej dezynfekcji . Awantura na cały salon. Zagroził iż nie zostawi tak tego bez echa . Wstyd na cały sklep

Ajj
@Kowal

Wystarczyło zelazkiem parowym

Kongo
@Ajj

Zgadzam się. Parownica świetnie się nadaje do dezynfekcji ubrań....

Kinia
@Kongo

A czym dezynfekujecie przymierzalnie?

Kongo
@Kinia

Również parownica.poczytaj w necie to się dowiesz na ten temat więcej, poza tym nawet płyn do szyb czy do płyn do spryskiwczy. Zawsze trzeba sobie radzić takimi sposobami, ocet to wcale dużo nie kosztuje. Lepiej w ten sposób niż wcale

@Kowal

Wystarczyło przeleciec garnitur na parownicy...

Lina

Czy Bytom korzysta z tarczy antykryzysowej ?

Pracownica harująca jak wół

Mam pytanie, czy w najbliższym czasie jest przewidziana jakaś specjalna zniżka pracownicza. Regulaminowy rabat pracowniczy, w wysokości 50 procent to kpina. Non stop taka promocja jest dostępna dla klientów, a nawet większa. Może jakaś 70 procent np? Bo od razu mówię, że 50% + dodatkowe 20 nie równa się 70% :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bytom S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Wiadomo coś w związku z pomniejszeniem pensji o 20%? Mój aneks wyglada tak ze nie ma na nim okresu od kiedy do kiedy ten etat zostanie pomniejszony , podpisze a zaraz się okaże ze Bytom powie ze do końca roku będziemy pracować za taka stawkę bo przecież w aneksie nie ma mowy do kiedy ... a jak KSF dostanie dofinansowanie to skąd będziemy wiedzieć ? Bytom zabierze sobie różnice bo powie ze dwa miesiące siedzieliśmy w domu i dostaliśmy 100% za nic . Pracować za marne grosze , lepiej się opłaca iść na L4 i dostawać taka sama pensje a nie przychodzić do salonu I się tylko denerwować ...

Jaasa

Ja podpisywałam papiery na obniżenie wynagrodzenia w maju i czerwcu.

@Jaasa

Ja radzę przeanalizować owy dokument. Jeśli firma daje aneksy to baaaarrrdzo złe ponieważ jeśli następuje obniżenie etatu ma mocy specustawy pracodawca zawiera porozumienie ze związkami bądź przedstawicielami związków. Pracownik nic nie podpisuje.

Kris

U nas też aneks na maj i czerwiec . Podobno wszystkie salonu dostały obniżenie o 20%. A na L4 to już chyba za późno iść skoro maj się kończy A aneksy podpisane

Ktoś

A co z zamrożonymi premiami? Kierownik nasz do (usunięte przez administratora) nie umie o nic zawalczyć.

Ciekawska

Czy ktoś coś wie na temat świadczenia postojowego? Jakieś info?

Najwyższa pora zmienic niektórych kierownikow. Przychodzą do pracy na którą chcą wymagania za marne grosze. Co by nie zrobić źle. Drodzy RKS czas zmienić niektórych Kierownikow Salonów!!!!!!!!

Jeśli chodzi o firmę Bytom a obecnie o spółkę VRG nic dobrego w obecnej sytuacji napisać o nich nie można, w momencie kiedy zaczęła się sytuacja z koronawirusem, firma wsadziła głowę w piach, ktoś kto jest kierownikiem salonu i ma z nimi kontrakt musi sobie radzić sam, firma zabrała wszystkie wcześniej wypracowane premie, kazała brać urlopy, a najlepsze jest to że kazała brać na siebie kredyty i wszystkie inne przysługujące ulgi typu ZUS, zeby tylko jak najmniej wypłacić pieniędzy, spóźnianie się z wypłatą wynagrodzenia, obecnie zostały poczynione przeze mnie kroki prawne że względu na nie wywiązywanie się z umowy przez tą firmę. Nie polecam pracy w tej firmie jak i dla tej firmy

Etaty obniżone zostały podobno w Vistuli.. a co do Bytom pewnie decyzja zapadnie na dniach, póki co firma zastanawia się jak tu zaoszczędzić, a nie o tym aby poinformować pracowników, bo nikt nie wie co ma robić... Najpierw zmuszanie o urlopy i L4, a teraz maile w stylu czymają rozumieć, że osoby, którym skończyła się usprawiedliwiona nieobecność są gotowe do pracy... pracownicy byli gotowi do pracy od początku ale nie mieli wyboru i musieli wykorzystywać urlopy, firmę chyba przerosło to, nie spodziewali się, że to tyle potrwa. Myśleli, że wyślą pracowników na urlopy, tydzień - dwa i po zabawie, a tu niestety zaskoczenie i chwytanie się jak tonący brzytwy....

Zmartwiona

Jak wyglada Wasza praca w sklepie? Ile godzin pracujecie?

Edy
@Zmartwiona

Ja jestem na L4 A inne osoby z salonu są na urlopach

@Zmartwiona

Ja również jestem na l4

Joker

A wiecie coś o zmniejszeniu etatu o 20%. Dziś takie info przekazał nam kierwonik

Martyna
@Joker

Nic mi nie wiadomo. To pewne ?

Czy zgadzacie się żeby premia za luty nienzostala nam wypłacona. Przecież tak nie można. To skandal .

Korona

A tak ma być? Jest taka.decyzja? Jakieś pismo? Bo nic nie wiem, jak zwykle zero info od kierownika ....

@Korona

Ja też słyszałem że nie mają wypłacać...

smutek

niestety to było do przewidzenia ze strony vrg...

Korona

Czy premia będzie wypłacona później?

@Korona

Podobno ma być wypłacona w innym czasie

@Kris

Premie są zamrożone. Ciekawe kiedy je wypłacą...

Ludzie też są w ciężkiej sytyacji, nie tylko oni. Cieszyłam sie, ze chociaż premia bedzie a tu jak zwykle zaskoczenie.

Czego wy chcecie

Jest kryzys gospodarczy, jak dostaniecie wymówienie umowy, to będziecie zadowolone? Miejsca pracy nie będzie dla połowy pracowników. Pracodawca będzie wybierał bo role się odwróciły.

Pracownik roku
@Czego wy chcecie

Oj wątpię ze to pracodawca będzie wybierał. Zwłaszcza co chodzi o branże odzieżowa. Z tego tytułu moim skromnym zdaniem ludzie będą uciekać szukać pracy gdzie indziej a nie tkwić za najniższa pensje krajowa w takim ryzykownym miejscu pracy. Gdzie z dnia na dzień można stracić prace. Ta firma jest tragiczna. Jest tyle zakładów pracy które do teraz bardzo dobrze sobie radzą i potrzebują pracowników. Inne pomagają pracownikom za wszelka cenę. A tu albo kradną premie albo redukują etaty aby tylko się wzbogacić. Nie znam gorszej firmy a lat już trochę mam i nie jedno przeszłam. Ta firma jest najgorsza! Odzieżowka upadnie i tego życzę Bytom z całego serca.

@Pracownik roku

W takim razie powiedz, gdzie to tak teraz pracę dają. Pierwsza złożę cv, tyle firm padło. Będzie bieda aż piszczy, módl się o miejsce pracy w firmie Bytom o ile ta nie upadnie.

Martyna

Spokojnie, firma Bytom nie upadnie. Jest wielka spółka i na pewno nie biedną. Proszę przestańcie straszyć bo to juz robi się śmieszne. Nic nie potraficie tylko wykorzystać urlopy pracowników i ich zwalniać. Rozumiem, że teraz to modne,żeby się ratować ale nie pisz żeby się modlić by mieć do czego wrócić. Ci co teraz trwaja przy was prędzej czy później sami odejdą. Ludzie są jeszcze w tej firmie, żeby trochę zadbac o siebie i jeszcze jakies pieniądze,które im sie należą, wyciągnąć. Pozdrawiam

Pracownica

Piszecie bzdury!! Przestojowe jest płatne 60 % jednak nie mniej niż średnia krajowa. Przestojowe wypłacane jest wtedy kiedy przestój wynika z winy pracodawcy np. nie dostarczy odpowiednich narzędzi do pracy. Gdzie tu jest wina pracodawcy? Nie ma. Więc zacisnijcie zęby i módlcie się, żeby było do czego wracać. A jeśli myślicie, że po tym wszystkim będziecie przebierać w ofertach pracy to się mylicie. Po czymś takim większość firm upadnie na kolana i się już nie podniesie

@Pracownica

Odkąd zostały zamknięte sklepy, wszędzie są informacje, że zamknięcie jest z winy pracodawcy - tak samo jakby np. zabrakło światła w galeriach. Polecam poczytać, ewentualnie zadzwonić do Państwowej Inspekcji Pracy. Powiedzą to samo. Małe przedsiębiorstwa mogą mieć problem w dzisiejszych czasach, ale nie taka spółka.

@Pracownica

Poza tym módlcie się żeby było do czego wracać... Żart chyba. Niech oni się modlą, żeby miał kto realizować chore plany.

@Pracownica

Może najpierw przeczytaj dokładnie kodeks pracy zanim się wypowiesz. Bo to co właśnie napisałaś to bzdury. Nie znasz się to się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Jola

Firma i Kierownicy powinni prawnie za to odpowiedzieć. Chroni nas Prawo Pracy przysługuje na 100 %wynagrodzenia nie mogą od nas wymagać L4 i wykorzystania urlopu. Rozmawiałam z Prawnikiem. Jutro idę do Kancelarii Prawnej. Działajcie!!!

I

Z Regionalnym ustalcie

Firma jak Titanic idzie na (usunięte przez administratora) i ciągnie swoich pracowników na (usunięte przez administratora) w okresie kryzysu!!

My mamy się postawić na miejscu zarządu?! A oni się postawili na naszym miejscu jak rozdawali podwyżki? Czy stawiają się na naszym miejscu jak wypłacja premie czy dają plany? Wszystko jest tak zrobione żebyśmy czasem za dużo nie zarobili. Mam jeszcze wykorzystywać własny urlop teraz żeby firma tylko nie zbankrutowala... Albo l4 mamy sobie załatwiać na lewo.... Ja jestem gotowy do pracy i przychodzę. Stawiam się codziennie tylko po to żeby 8h odbębnić na czynnościach które nie poprawią statusu firmy. Firma na fb wystawia posty "zostań w domu" a pracownikom każą jeździć autobusami tramwajami do pracy i z powrotem i łapać wirusy... ????

Wygląda to tak, jakby kazali nam chodzic do pracy bylebysmy nie siedzieli w domu. Teraz weszly nowe restrykcje i co, dalej mamy wychodzic z domow do pracy? I tak firma nie zarabia jak bedziemy chodzic do pracy.

Ja również jestem pracownikiem i również przebywam na urlopie. Trochę Wam się dziwię takiej zajadłości w takim momencie. Firma nie jest idealna, ale postawcie się na miejscu zarządu, jak byście reagowali jak był by to Wasz interes. Mieli zatrudnionych kilkaset osób a Wasze wpływy spadają o jakieś 80 %. Ciężka sytuacja dla wszystkich. Kiedyś ludzie potrafili się jednoczyć, teraz szkoda gadać. Życzę nam wszystkim aby to się wszystko zakończyło.

Na urlopie wypoczynkowym zapłacą Ci tak samo jakbyś nie był na urlopie (100 procent wynagrodzenia) wiec nie rozumiem twojego toku myślenia. Pozdrawiam

Śmieszne

Na pewno bym pokazywała jak nie szanuje pracowników ! W takiej sytuacji firma powinna zacisnąć zeby i nie grac na naiwności pracowników. Po tym wszystkim większość pracowników będzie chciało odejść, bo ludzie nie będą pracować w firmie, która ZA KAŻDYM razem robi z pracowników idiotów ! I to nie tylko w tej sytuacji .. mam przypomnieć jak niedawno postanowili zabrać nam premie , na która ciężko pracowaliśmy ?

Nic

Firma nie ma prawa w takiej sytuacji zmuszać nas do pracy. Rozmawiałem z prawnikiem potwierdził to. Decyzję która przyszła do kierownikow wysłałem prawnikowi oj będzie się działo. Wam również to proponuję to Państwo w Państwie. Szturmem do prawników!!!!!

Ktos
@Nic

Dasz znać jak coś będzie wiadomo?

Zostaw merytoryczną opinię o Bytom S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Bytom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bytom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bytom S.A.?

Bytom S.A.