Opinie o bytom.pl - VRG S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bytom S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bytom S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bytom S.A. w Kraków Prof. Michała Życzkowskiego 19

jaasa

A powiedzcie jak u Was zarobki ? Też najniższa krajowa w podstawie ?

Prawdomówny

Czy to ważne czy "były" czy teraźniejszy RKS?! Wydaje mi się, że nie - ważne bardziej jest to jakie podejście RKS ma do sklepów, a w tym do poległego zespołu. Wchodzę co jakiś czas na tę stronę zobaczyć opinie i byłem w szoku, a na pewno nie namawiał mnie nikt na napisanie w tym momencie żadnej opini... Krótko i na temat - oczywistym jest to, że osoby, które w jakiś niekomfortowy sposób rozstały sie z firmą będą teraz oczerniac i pisać jakieś bzdury. Kompletnie sie z tymi negatywnymi opiniami nie zgadzam. RKS Paweł bardzo kompetentna oraz pomocna osoba z odpowiednim podejściem i motywacją do ludzi.

Dorota

6 marca 2019 pamiętny dzień - RKS P.C zebrał grupe działaczy aby szybciutko zasypała stronę Go Work pozytywnym opiniami na swój temat. Brawo misja ukończona! Udało Wam się negatywne komentarze zepchnąć na sam dół!

@Dorota

Najlesze jest to, że nikogo o nic nie poprosił. Ja sama dodałam opinie widząc jak inni go niesłusznie oczerniaja.

Pozdrawiam

„Był”- każda z opinii zawiera pozytywna opinie na temat RKS szkoda tylko ze w czasie przeszłym. To ze ktoś kiedyś był dobry nie znaczy ze teraz nie jest skończonym (usunięte przez administratora)

Zosia
@Pozdrawiam

W czasie przeszłym bo już nie ma naszego regionu pod sobą co nie oznacza, że jak się teraz do niego zadzwoni to nie pomoże ... Z miłą chęcią każdy kto wypowiedział się pozytywnie chciałby aby wrócił. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Współpraca z Pawłem to czysta przyjemność.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bytom S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Fashionistka

Zawsze jest to przykre kiedy banda zwolnionych osób oczernia pracę przełożonego. Miałam przyjemość pracować z wymienionym RKS-em i szkoda, że nikt nie pamięta już, że to wspominiany(usunięte przez administratora) podniósł cały region jeśli chodzi o wyniki sprzedażowe. Zapewnił ludziom szkolenia, rotacje, wielu kierowników i sprzedawców dzięki niemu dostało zasłużone wieloletnią pracą awanse. To właśnie ten RKS zapewnił ludziom godne warunki i pokazał co oznacza kultura pracy na wysokim poziomie. Nie bez powodu cały Poznań stoi za nim murem a od kiedy go nie ma spadły wyniki we wszystkich sklepach. Jest tylko jedna rzecz której nie toleruje (usunięte przez administratora) i to jest lenistwo, także jeśli zostaliście zwolnieni to pewnie z tego powodu a na Wasze miejsca pewnie przyjdą ludzie którzy potrafią pracować w takim tempie jak on sam!

Warszawianka
@Fashionistka

Popieram. Od kiedy jest w Warszawie skończył się "uklad" i jest praca i walka!!!!

Zosia
@Fashionistka

@xyz @cela - a może byście się tak pokazały z imienia i nazwiska bo każdy potrafi wylewać żale anonimowo. Pracować się nie chce to do zwolnienia i tyle! Popieram wypowiedzi pozytywne RKS Paweł to bardzo dobry lider ! Kujawsko-pomorskie też stoi murem. Współpraca z nim to czysta przyjemność trzeba tylko chcieć.

współpracownik
@Zosia

Hej, pokażcie Wszyscy hejtujący swoje imiona i nazwiska - ja tego nie zrobię bo pracuję ze wspomnianym RKS-em i nie chce aby mnie oceniał za komentarze tylko za pracę....więc???? Hejtować jest łatwo, pracować już ciężej....

ExBytomiak

Żal to fakt, że zbyt wielu kierowników przyzwyczaiło się do nic nie robienia a jak pojawiły się oczekiwania wobec nich wielce zaskoczeni, że idą na odstrzał. Ja osobiście jako były pracownik wspominam (usunięte przez administratora)jako bardzo wymagającego kierownika ale posiadającego jednocześnie dużo klasy i empatii.

Obserwator

Ktoś widział? są dowody? Plotka krąży - zwyczajny blef!

Hehe_Ewelina_hehe

Masz na to dowody? Jesteś bardzo smutną osobą. Mega zakompleksioną. Daj sobie dziewczyno spokój, bo to do Ciebie wróci. (usunięte przez administratora) Tyle.

Somebody

To prawda, rks paweł c to czysta pomyłka. Zwalnia kierowników i pracowników bez powodu. Wygląda to tak jakby celowo chciał zatopić okręt. Najlepsze jest to, że najbija się z zarządu a oni nic z tego nie robią. Konkurencja zaciera ręcę.

Gosia
@Somebody

Prace wspomnianego wyzej RKS zdecydowanie można potwierdzić. Bardzo zakłamany człowiek który sądzi ze ma wyzej czubek nosa niż reszta ludzi. Jako kierownik regionalny ignoruje problemy zaistaniale w pracy, nie wspiera zespołów. Jego oczekiwania są wysokie, natomiast wypowiedziane słowa i obietnice to po prostu wypowiedziane słowa, slowa rzucane na wiatr bez pokrycia. Nie polecam pracy w regionie który jest pod wyzej opisanym RKS

Obserwator
@Somebody

Znam Pawła, myślę, dość dobrze. Działa etapowo, nim podejmie ostateczną decyzję o wymianie teamu w danym salonie, niestety, ale musi się sporo nazbierać. Skoro zaczął wymieniać - bo zapewne chodzi o Wawe, (do pierwszych zwolnień upłynęło sporo czasu) a co za tym idzie - nazbierało się niektórym. Jedno jest pewne - jeśli chcesz pracować to pracować będziesz. Masz problem jako Ksf lub pracownik - zadzwoń do niego, porozmawiaj a gwarantowane że Cię nie zostawi. Bądz fair a karma wraca.

MagPos

Taki rks to skarb..facet z ktorym pracowalo sie najlepiej...facet konkretny,ktory wymaga ale tez docenia ludzi ,ktorzy pracuja a nie sciemniaj...z kazdym problemem mozna bylo sie do niego odezwac i zawsze sluzyl pomoca..brakuje go w naszym regionie

Pozdrawiamy

Niestety tylko tak zawistni ludzie, którzy nie mają wyznaczonych celów i myślą, że wszystko dostaną za darmo, mogły napisać takie komentarze. Tylko zaangażowaniem i współpraca można osiągnąć sukces, do czego ewidentnie zwolnieni pracownicy się nie stosowali, a RKS Paweł C właśnie cenił sobie te wartości. Konkretny, wymagający, kulturalny, zaangażowany w swoją pracę człowiek. Nigdy nie podcinal skrzydeł, a motywowal do pracy! Docenial kiedy nasz zespół odnosił sukcesy, ale też wspierał kiedy było ciężko. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Nic więcej nie muszę dodawać. Pozdrawiam najmadrzejszych, uczonych NIEROBÓW. :)

KSF

Tylko ten kto nie robi zmian, nie podejmuje decyzji, przychodzi na gotowe - nie osiaga sukcesow i nie ma szacunku u personelu. RKS Pawel - ma od pierwszych dni szacunek i respekt!

Miałam przyjemność współpracować z RKS Pawłem. Wykazał się dużą kompetencją i doświadczeniem w zarządzaniu regionem. Potrafił zmotywować region w jeden zespół, dzięki czemu cały region podniósł wyniki i o to chodzi. A to, że wymaga pracy i zaangażowania to chyba normalne. Cały zespół wspomina go jako dobrego lidera.

Nora

czy kto może wiem gdzie znajduje się archiwum tych zakładów pracowałam 30 lat temu wybieram sie na emeryturę i nie wiem gdzie szukać papierów

Lezo
@Nora

Wbij w wyszukiwarkę: archiwum zakładów pracy. A potem tam pojedź lub napisz do nich. Nie ma problemu.

xyz

jak najdalej od tej firmy, KRS Paweł C totalna porażka, zwalnia pracowników z pobudek czysto prywatnych, nie można mieć własnego zdania ( nawet jeżeli masz rację). Zakłamanie, fałsz i obłuda, zarobki marne. Zarząd nie reaguje na skargi, zażalenia o mobbingu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przyjrzec sie pracy RKS Pawła C

Lilia

Praca w tej firmie to czysty wyzysk... płaca dla doradcy 2300 brutto?? Premie znikome i brak szacunku dla pracownika ze strony RKS... bardzo niski poziom

Do wymiany!

Te wszystkie opinie są spowodowane nie kompetentnymi kierownikami starych kierowników trzeba natychmiast wymienić oni już nic nie robia tylko się opierdzielaja słaba kasa prawie żadna wstyd ty charujesz a kierownik zbiera od pieniędzy po całe dobra a ty smieciowe pieniądze znalesc wymienić na dobre osoby zarządzajace odświeżyć temat oczywiście nie polecam pracy w tej firmie

Xyz

Śmieszne pieniądze, a "premia" stale ucinana bo to, bo tamto. Pseudo kierownicy za których trzeba wszystko zrobić. Nie wspominając o RKS który pracowników ma za nic-niestey takie są realia. Szkoda, że tak ciężko zrozumieć że wszyscy gramy do jednej bramki. Nie polecam. Pracowników coraz mniej i nie widać aby walili drzwiami i oknami za 2600 brutto hehe. . Szkoda bo podobała mi się ta branża

Kola
@Xyz

Realia, Bytom zwalnia dobrych pracowników na rzecz osob w podeszłym wieku z tabunem młodzików do adoracji, ubrania co raz gorszej jakości a ceny co sezon wyższe. Mężczyźni o standardowych sylwetkach nie znajdziecie tu nic!

Werka
@Xyz

Arkadię omijać szerokim łukiem. Podstawy dla sprzedawcy ledwo powyżej 2 tysięcy, jak ktoś ma dobre układy z nowym kierownictwem oraz RKS duża szansa zdobycia i stanowiska kierownika już następnego dnia. Ręka rękę myje

Paw

No może wkoncu nastąpią zmiany i wymienia tych kierowników nierobòw bytom nie potrafił to może vistula zadziała trzymam kciuki

ajb

W sklepach zawsze kupowałem w pierwszej kolejności produkty ZPO Bytom. Obecnie nie da się tego wykonać zestaw produktów jest ograniczonu do niewielkieji ubogiej gamy kolorów i modeli ograniczonej do"wyszczuplonych" spodni koszul marynarek i kurtek, jakby wszyscy byli szczypli przez nogawkę ledwo można przecisnąć nogę. Gdzie rozmiarówka A B C D. Ostatnio w związku z potrzebą nie mogę kupić spodni o wymiarach "nomalnych' i przy tym w sklepach widzę coraz mniej klientów!!! Zostaje mi tylko odzież Typu "Jeans"szyta z z różnych materiałów i z rozmiarami normal. Moje wymiary to sylwetka A z dodatkiem B na wzrost 182cm. zastanówcie się nad modelami odzieży normal-regular!!!! i dla większości Moje sugestie dla Bytom S.A.: zmieńcie rozmiarówkę z wąskich, ciasnych i kusych spodni, szkoda dobrych materiałów in zawiedzionych klientów. Zwiekszyc zakres kolorystyki odzieży

Róża

Coś się zmienia po przejęciu przez Vistulę? Jakie nastroje u Was w sklepie?

Grzegorz
@Róża

Też mnie ciekawi, czy nastąpiły jakieś zmiany dla osób zatrudnionych w firmie Bytom po połączeniu jej z firmą Vistula. Oficjalnie nastąpiło to stosunkowo niedawno, dlatego tym bardziej zastanawia mnie, czy pracownicy odczuli tę decyzją obydwu spółek, czy może na chwilę obecną nie było żadnych zmian? Proszę o wypowiedź na ten temat.

jaaasa
@Róża

Tak, zmiany to duże zwolnienia. Nie tylko na stanowisku kierowników, ale w załodze.

Moi
@Grzegorz

Grzegorz zmiany nastąpiły bardzo duże, zaczynajac od zwolnień kierowników którzy pracuja po pare-parenascie lat. To samo dotyczy pracowników. Firma przestała szanowac pracowników.

Moi
@Grzegorz

doris123
@Moi

Zmiany bardzo duze przerzuca się kierowników z całymi zespołami z salonu do salonu co dla firmy nie jest korzystne, bo wiadomo ze klient jest przyzwyczajony do sprzedawców. Zwalniają bardzo dobrych kierowników z wieloletnim doświadczeniem a obsadzają ludzi którzy dopiero zdobywają doświadczenie.Panowie prezesi czy wy widzicie i zdajecie sobie sprawę z tego, że odbija się to już nie korzystnie w obrotach finansowych dla firmy??

gosiaaa

Omijać z daleka ,menadzerowie w tej firmie to totalne dno i żenada ,fałszywość i obłuda to codzienność,podstawowa forma komunikacji to kłamstwo i oszukiwanie drugiego człowieka,nie liczą się z niczym ani z nikim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paw

Kompletna amatorka, brak dobrej atmosfery zero profesjonalizmu ze strony kierownika z przypadku i regionalnego Prezesie polecam osobiście coś z tym zrobić. Ludzie zatrudnieni na kierowniczych stanowiskach odwalaja odwrotna robotę NIE POLECAM

Ann
@Paw

Witam Do prezesa nie ma się co odwoływać...totalna amatorszczyzna. Mąż kupuje od lat u nich ale ostatnio odzież jest dużo slabszej jakości. Niestety ostatnia usterka, niby drobna bo zamek w kurtce a korowody...jakby chodziło i zloty zamek...pouczanie klienta, że źle nosi kurtkę!!!! A wielki pan prezes nie raczy odpisać (czyli zadeklarować pisma na pracownika)... Żenada i brak profesjonalizmu!!!!!

Iwa
@Paw

Całkowicie się zgadzam . Dla przykładu kierownik Salonu W Port Łódź jest osobą niekompetentną . Całkowity brak poszanowania dla klienta . Zadufana w sobie osoba która nie potrafi zarządzać Salonem . Jest nie miła dla klientów a swoich pracowników traktuje żle. Bardzo dużo klientów zrezygnowało już z zakupów w Salonie w Porcie . Uważam ze natychmiast trzeba tą osobę zmienić gdyż jej postawa do klienta i bardzo zła atmosfera w pracy są przyczyną spadku sprzedaży .

Zostaw merytoryczną opinię o Bytom S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Bytom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bytom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bytom S.A.?

Bytom S.A.